NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
SejoKejdura
Postovi: 47
Pridružen/a: 29 jul 2017, 19:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SejoKejdura » 24 sep 2017, 23:43

Danas niste djelovali kao ekipa koja ganja P.L., iskreno.
Slog je po prikazanom doooosta kvalitetnija, barem po on sto yam ja gledao u Tesnju, a vidim. Vi rucnu niste haman ni spustili?
TŽV !!!

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 25 sep 2017, 08:25

8 kola 5 gostovanja 3 kuci.rezultati su vise nego dobri.jucer smo podbacili ali idemo dalje
U subotu ko izda p i z d a
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 25 sep 2017, 08:41

astra1922 je napisao/la:8 kola 5 gostovanja 3 kuci.rezultati su vise nego dobri.jucer smo podbacili ali idemo dalje
U subotu ko izda p i z d a
Sa samo 1 primjenim golom,to je odlicno,ali mislim da sabic nevoli da eksperimentise,jer u 8 kola gotov identicna postava izlazi,mali osmic nije odigro ni 1 utakmicu,novi stoper isto,
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 25 sep 2017, 11:37

I budala vidi da juče nešto nije štimalo. Da li premije ili nešto treće to je pitanje za nekog drugog. Da se vratimo jučerašnjoj utakmici. Po meni jedno od naših najgorih izdanja ove sezone kod igrača je bila vidljiva očigledna kur cobolja. Sad zašto je to tako??????
Ali opet trebamo biti više nego zadovoljni da nam je ko na početku rekao da će mo nakon 8 kola biti drugi sa bodom zaostatka objeručke bi prihvatili. Mi ako uspijemo do polu sezone držat priključak sa maksimalno 3 boda zaostatka na konju smo. Na proljeće od prve četiri, tri kući plus zadnja na jesen kući, Olimpik nam dolazi, šta treba više.
A zaboravljamo i jednu važnu činjenicu tek će sad uslijediti karinđanje između Olimpika i Sloge(jer oni nas i dalje ne smatraju konkurentom), štimanje sudija i sl. Tako da će i jedni i drugi gubiti bodova na gostovanjima.
Nama je najbitnije dobit do polu sezone sve kući. Zato u subotu svi na Banju da kar amo Labudove, oni svakako kod nas imaju narađeno.

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 25 sep 2017, 14:03

Jucer nismo bili raspolozeni bez cvije i kokota od prve los teren sudija pravi domacinski tosk prava krkanska domacinska ekipa sto im je sudija dozvolio i opet uzeli bod bez primljenog gola vise nego odlicno idemo dalje sljedece je Orasje utakmicu po utakmicu.

Avatar
romaaaa
Postovi: 259
Pridružen/a: 01 mar 2011, 12:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la romaaaa » 25 sep 2017, 14:50

fender13 je napisao/la:Jucer nismo bili raspolozeni bez cvije i kokota od prve los teren sudija pravi domacinski tosk prava krkanska domacinska ekipa sto im je sudija dozvolio i opet uzeli bod bez primljenog gola vise nego odlicno idemo dalje sljedece je Orasje utakmicu po utakmicu.
Po cemu krkanska??Mozda zato sto za 90 minuta niste stvorili prilike?Jel zato sto ste sjeli medu nase navijace i provocirali i psovali sudiju na svakom koraku?Mislio sam da imate vise kulture cast izuzetcima lijep pozdrav.

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 25 sep 2017, 15:45

romaaaa je napisao/la:
fender13 je napisao/la:Jucer nismo bili raspolozeni bez cvije i kokota od prve los teren sudija pravi domacinski tosk prava krkanska domacinska ekipa sto im je sudija dozvolio i opet uzeli bod bez primljenog gola vise nego odlicno idemo dalje sljedece je Orasje utakmicu po utakmicu.
Po cemu krkanska??Mozda zato sto za 90 minuta niste stvorili prilike?Jel zato sto ste sjeli medu nase navijace i provocirali i psovali sudiju na svakom koraku?Mislio sam da imate vise kulture cast izuzetcima lijep pozdrav.
Bilo je tu par finih sansi guzina da pospremi u prazan gol loptu kapetan u drugom civic isto ali eto opet mi zadovoljni kontra sudija los teren grub domacin bujrum u Gradacac na proljece pa vidi sta je domacinstvo Bujrum

Avatar
romaaaa
Postovi: 259
Pridružen/a: 01 mar 2011, 12:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la romaaaa » 25 sep 2017, 15:50

fender13 je napisao/la:
romaaaa je napisao/la:
fender13 je napisao/la:Jucer nismo bili raspolozeni bez cvije i kokota od prve los teren sudija pravi domacinski tosk prava krkanska domacinska ekipa sto im je sudija dozvolio i opet uzeli bod bez primljenog gola vise nego odlicno idemo dalje sljedece je Orasje utakmicu po utakmicu.
Po cemu krkanska??Mozda zato sto za 90 minuta niste stvorili prilike?Jel zato sto ste sjeli medu nase navijace i provocirali i psovali sudiju na svakom koraku?Mislio sam da imate vise kulture cast izuzetcima lijep pozdrav.
Bilo je tu par finih sansi guzina da pospremi u prazan gol loptu kapetan u drugom civic isto ali eto opet mi zadovoljni kontra sudija los teren grub domacin bujrum u Gradacac na proljece pa vidi sta je domacinstvo Bujrum
Ma ja sudija vam nije sviro 3 penala i 2 gola vam ponistio jbg platili smo sudiju igrali grubo 3 vam povrijedili.Vjeruj ako ste i domacini ko i jucer gosti ne bi vam dosao nikad sudiji pomocnom nema sta niste psovali al nema veze vas obraz.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 25 sep 2017, 16:05

Ne znam zašto kukate na sudiju kad je sudija objektivno lose sudio i nama i njima, ljudi su jednostavno više zejeli pobjedu imali su zrelije prilike naša ekipa kao kukavice odigrali , bez dva najbolja pojedinca. Još čujem neki su zadovoljni bodom kao dobro je kako dobro losiju ekipu od tesnja ja nisam gledo a i mi smo jako losi bili ne pamtim kada smo ovako kukavicki odigrali. Sve u svemu treba se okrenuti sljedecoj utakmici, tesnju hvala na prijemu korektni su bili na terenu a i na tribinama osim nekog supka koji je doso iza da provocira pola utakmice.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la atomac123 » 25 sep 2017, 16:55

fender13 je napisao/la:Jucer nismo bili raspolozeni bez cvije i kokota od prve los teren sudija pravi domacinski tosk prava krkanska domacinska ekipa sto im je sudija dozvolio i opet uzeli bod bez primljenog gola vise nego odlicno idemo dalje sljedece je Orasje utakmicu po utakmicu.
Cuj mi krkanska ekipa e svasta majke mi mile prvi put da nam to neko kaze. Pa valjali ste se bolan bolan citavu utakmicu po terenu, vise medicinar pretrco nego pola ekipe. Okrenite se vi sebi i svojim problemima, nismo vam mi problem.
Cast pravim korektnim navijacima Zvijezde, ispraceni aplauzom kao i vasa uprava. Usput, hvala na poklonu i da ostvarite svoj cilj.
TŽV!

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 25 sep 2017, 19:23

atomac123 je napisao/la:
fender13 je napisao/la:Jucer nismo bili raspolozeni bez cvije i kokota od prve los teren sudija pravi domacinski tosk prava krkanska domacinska ekipa sto im je sudija dozvolio i opet uzeli bod bez primljenog gola vise nego odlicno idemo dalje sljedece je Orasje utakmicu po utakmicu.
Cuj mi krkanska ekipa e svasta majke mi mile prvi put da nam to neko kaze. Pa valjali ste se bolan bolan citavu utakmicu po terenu, vise medicinar pretrco nego pola ekipe. Okrenite se vi sebi i svojim problemima, nismo vam mi problem.
Cast pravim korektnim navijacima Zvijezde, ispraceni aplauzom kao i vasa uprava. Usput, hvala na poklonu i da ostvarite svoj cilj.
Mora pretrcat vise kad je vecina startova bila u kost :!: Tosk los, prelos! Zvijezda jos gora, igraci nam ispadali samo tako, al sta je tu je idemo dalje. Igru brisi, bod pisi. Prezadovoljan ucinkom u gostima do sad 8 bodova i vise nego odlicno, jer smo u citavoj prosloj sezoni toliko donijeli sa strane od toga 7 bodava iz prvih 15. kola.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 28 sep 2017, 08:57

Ova carsija je jad i cemer. I kad ima rezultata nema euforije. Ovdje kako kojem jazavcu izleti cep u Zvijezdi tako prestaje njegovo interesovanje prema klubu. I sa sobom povuce jos 50-ak svojih dupelizaca.
Ta brojka od 150-200 koja je dole cijelo vrijeme to smo upravo mi koje ne interesuje ni ko je u upravi ni koja je "boja" nego samo klub. Ali izgleda da nas je malo takvih.
Puno vise je cmarova koji su preko Zvijezde pokusavali lijeciti svoje licne ambicije. Pa kada ne uspiju nista im ne stima.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 28 sep 2017, 09:31

Piska prosle godine u upravi,odmah novo auto ccc :urnebes:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

GradacacC
Postovi: 131
Pridružen/a: 14 jul 2012, 11:38
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la GradacacC » 28 sep 2017, 10:55

crvenobijeli je napisao/la:Piska prosle godine u upravi,odmah novo auto ccc :urnebes:
Nemojte srat po piski. Piska je vrijedan momak koji za razliku od nekih digne dupe za nafakom

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 28 sep 2017, 11:11

Vodi ga seb kuci,
Sabrija nam sudi u subotu,x ko kuca
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 28 sep 2017, 15:35

crvenobijeli je napisao/la:Piska prosle godine u upravi,odmah novo auto ccc :urnebes:
Druže moj piska je prije Zvijezde vozio bmw-a od 10 000km pa prodao, a ovo auto je 5000km nije neko najnovije pa da bude cudno, sad obicni jado moze a kupi auto od 20 000km mogu i ja od par. Uostalom mozes mislit kako hoces, šta god ti nije jasno bujruma kafa, druze ja radim 3 posla isto vremeno nigdje me nema, Internet + TV + Webdesign ba sad skontaj koliko mogu mjesecno da zaradim :D . Mada izgleda ja sam držazi ljudima kad sam klošar :D hahahah VIdimo se u subotu Orašje dolazi sa sudijama al treba ih spustit na zemlju.

U Zvijezdi toliko ima para ljudi da niste svjesni samo trebate od kuce kad udjete u upravu ponjeti kesu i one rastu imaju u klupskim prostorijama drveta dva i onda na redu se kidaju.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 28 sep 2017, 17:34

Kad nas treba povalit Sabrija je tu. To ne smijemo dopustit u subotu pa taman i pod cijenu prekida.
Ako nas nadigraju pruzit ruku i cestitat a ako pokusaju kakvo sranje sa Sabrijom nayebat se mame svima.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 28 sep 2017, 18:33

:mrgreen: Zezam se piska bolan,znam sta si vozio a sta sad vozis,zato i kazem :D
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 28 sep 2017, 21:36

Ma Sabriju kad sam vidio odmah sam isto pomislio kao i vi svi ovdje koji pratite Zvijezdu, ali sam cuo i otkud sabrija da sudi. Olimpicovac 1/1.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 29 sep 2017, 19:21

Evo ismar tandir slobodan,neracuna na njega petrovic,bilo bi ga dobro na posudbu dovest...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.