NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 27 dec 2017, 23:09

Ma nije ni bitno. Bitno je da su dobili 'dovoljno' kazne da budu kompletni protiv nas u drugom kolu. To jedino kod nas ima da za direktan crveni dobijes 1 utakmicu suspenzije.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la MVN1994 » 27 dec 2017, 23:36

theboss_RD07 je napisao/la:Ma nije ni bitno. Bitno je da su dobili 'dovoljno' kazne da budu kompletni protiv nas u drugom kolu. To jedino kod nas ima da za direktan crveni dobijes 1 utakmicu suspenzije.
Sta si se ba prepao, dok je onaj kloc na klupi Sloge vaše su šanse za pozitivan rezultat i više nego realne.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HPCompaq » 27 dec 2017, 23:56

Šta ste se prepali Sloge,uz dobru igru srčanost i borbenost na terenu, svako može odnijeti puni plijen sa Bara.Sretno Zvijezdo ;)
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 28 dec 2017, 00:38

Pa budimo realni svakoga je strah Sloge kad igra u SH. Ali nije u tome poenta, svi znamo na sta lice druge polusezone u federalnoj, a ocito se vec zakuhava prije nego je i pocela

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 28 dec 2017, 09:58

theboss_RD07 je napisao/la:Pa budimo realni svakoga je strah Sloge kad igra u SH. Ali nije u tome poenta, svi znamo na sta lice druge polusezone u federalnoj, a ocito se vec zakuhava prije nego je i pocela
Poenta je u tome da se ljudi pojacavaju i svaki dan prestavljaju novog igraca,covjek ima pare i voli fudbal i spreman je ulozit pare u klub,nema tu zakuhavanja nikakog.Imali smo i mi Fadila isto ti je to moj jarane.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 28 dec 2017, 10:42

Ma sta se pojacava? Ono je klasicno rasipanje jer se moze. Znas li samo koliko krilnih igraca ima u timu? Koliko napadaca? A svako zeli da igra prvu postavu.
Besciljno gomilanje igraca + nece im uopste bit uigrana ekipa kao i na pocetku ove sezone.

Ko da je u pitanju football manager a ne stvarnost.
Zivi bili pa vidjeli, opet ce kod kuce redom taslacit koga stignu. U gostima nece boda uzet bez neke lakrdije.

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 28 dec 2017, 10:53

theboss_RD07 je napisao/la:Ma sta se pojacava? Ono je klasicno rasipanje jer se moze. Znas li samo koliko krilnih igraca ima u timu? Koliko napadaca? A svako zeli da igra prvu postavu.
Besciljno gomilanje igraca + nece im uopste bit uigrana ekipa kao i na pocetku ove sezone.

Ko da je u pitanju football manager a ne stvarnost.
Zivi bili pa vidjeli, opet ce kod kuce redom taslacit koga stignu. U gostima nece boda uzet bez neke lakrdije.
To je tvoje misljenje,svjedoci smo dok je covjek bio u Slobodi kakva je Sloboda bila a kakva sad.

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 28 dec 2017, 14:54

zmajevac je napisao/la:
theboss_RD07 je napisao/la:Pa budimo realni svakoga je strah Sloge kad igra u SH. Ali nije u tome poenta, svi znamo na sta lice druge polusezone u federalnoj, a ocito se vec zakuhava prije nego je i pocela
Poenta je u tome da se ljudi pojacavaju i svaki dan prestavljaju novog igraca,covjek ima pare i voli fudbal i spreman je ulozit pare u klub,nema tu zakuhavanja nikakog.Imali smo i mi Fadila isto ti je to moj jarane.
Voli fudbal i spreman je ulozit u klub? :hmmmmm: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la MVN1994 » 28 dec 2017, 15:48

zmajevac je napisao/la:
theboss_RD07 je napisao/la:Ma sta se pojacava? Ono je klasicno rasipanje jer se moze. Znas li samo koliko krilnih igraca ima u timu? Koliko napadaca? A svako zeli da igra prvu postavu.
Besciljno gomilanje igraca + nece im uopste bit uigrana ekipa kao i na pocetku ove sezone.

Ko da je u pitanju football manager a ne stvarnost.
Zivi bili pa vidjeli, opet ce kod kuce redom taslacit koga stignu. U gostima nece boda uzet bez neke lakrdije.
To je tvoje misljenje,svjedoci smo dok je covjek bio u Slobodi kakva je Sloboda bila a kakva sad.
Tu si upravu, samo zaboravljaš jednu stvar, ko je sklapao tada ekipu Slobode?
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 28 dec 2017, 15:58

Tamo Ciro, vamo najveca prevara od trenera u historiji federalne :urnebes:
Cinjenica je da samo demonstrira silu, gomila igrace na jednoj poziciji dok su druge klimave

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 28 dec 2017, 16:16

Azmir da uzme beka mladjeg od 21.godine, neka bude solidan bio bi mu vece pojacanje od vecine.
Dzaba ovoliki ofanzivci kada samo 1 ili 2 mogu startati, ostalo moraju biti mladi.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 28 dec 2017, 16:44

Da smo se mi batalili Hančića. Dal gomilaju il ne gomilaju to je njegov problem. Trebamo se mi pozabaviti svojom avlijom u kojoj se nista ne desaje. Ako ovako nastavi mi necemo imati nikakve šanse u utrci sa Hanom.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 28 dec 2017, 16:47

Mi gledamo u svoje dvoriste,zato smo i prvi,i na pocetku sezone su se pojacali,pa da nebi sudija i penala gdje bi bili,mi moramo u prva 5 kola uzet 12 bodova i tad cemo vec bit na plus 4,ili 6
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 28 dec 2017, 17:07

combe je napisao/la:Da smo se mi batalili Hančića. Dal gomilaju il ne gomilaju to je njegov problem. Trebamo se mi pozabaviti svojom avlijom u kojoj se nista ne desaje. Ako ovako nastavi mi necemo imati nikakve šanse u utrci sa Hanom.
Pa jesi l' trazio da se zadrzi igracki kadar? Kako stvari stoje zadrzat ce ga... Za Kokota ce zamjena doci, prije ili poslije, to i sam znas. Pa u cemu je problem onda?

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 28 dec 2017, 17:22

Znas i sam u cemu je problem. I da zadrze sve igrace bez 2-3 dobra pojacanja mi nemozemo biti konkurentni.
Al to "ako" zadrzimo sve igrace. A postoji velika sansa da nas Sisoje osakati. Jer i do sad pored onog sto dovodi, dovede i ono na sta mi bacimo oko cisto reda radi.

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DevilsAdvocate » 28 dec 2017, 18:39

Ovo je nehumano sta Azmir radi...
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 28 dec 2017, 18:46

Sisoja je lud majkemi moje ovo što on radi covjek je tito fudbala u Bosni. Svaka mu čast Mahmutovica dovesti i Poturalica...

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 28 dec 2017, 18:48

Meni je presmijesno kad se ljudi lijepe na spinove. Pa zar stvarno misle da bi neko iz uprave Zrinjskog slikao ponudu i objavio je na fb, presmijesno. Sam Sliskovic je izjavio da nije upoznat sa ponudom ako on nije ne znam ko jest.
Druga stvar koga je to Sloga kvalitetnog dovela osim mozda Milakovica. Jazvin je za godinu dana, sluzbeno odigrao 25 minuta za Zrinjski, Mahmutovic je bio 2 mjeseca u gipsu, Abdihodzica necu ni komentarisat. A napustila su ih po meni dva najbolja igraca Ibrahimovic i Hamzabegovic. I jos pritome trebaju dovest 3 igraca mladja od 21 godine. To ce biti ako se ne varam 9 novih igraca. Koliko god lijepo zvucala tolika "pojacanja" treba to sve ponovo uigravat.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 28 dec 2017, 18:52

Kapetan je napisao/la:Meni je presmijesno kad se ljudi lijepe na spinove. Pa zar stvarno misle da bi neko iz uprave Zrinjskog slikao ponudu i objavio je na fb, presmijesno. Sam Sliskovic je izjavio da nije upoznat sa ponudom ako on nije ne znam ko jest.
Druga stvar koga je to Sloga kvalitetnog dovela osim mozda Milakovica. Jazvin je za godinu dana, sluzbeno odigrao 25 minuta za Zrinjski, Mahmutovic je bio 2 mjeseca u gipsu, Abdihodzica necu ni komentarisat. A napustila su ih po meni dva najbolja igraca Ibrahimovic i Hamzabegovic. I jos pritome trebaju dovest 3 igraca mladja od 21 godine. To ce biti ako se ne varam 9 novih igraca. Koliko god lijepo zvucala tolika "pojacanja" treba to sve ponovo uigravat.
Upravo tako. :thumbup:
O tome i pricam. Ovoga ne treba da nas je strah uopste. Treba da nas bude strah cinjenice da je ovo samo paravan za one mutne radnje u drugom dijelu

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 28 dec 2017, 20:42

Turkovic u Indiji... Cekam bekrica u vezni red

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.