NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 29 sep 2017, 21:02

Orasje dolazi premirano kod nas, nece nam nimalo lako sutra biti.

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 30 sep 2017, 09:56

Valja sa komsincama iz Orasja vodit bitku, mada mislim da smo puno kvalitetniji tim od kona, pa tako i trica nebi smjela doci u pitanje iako sa Sabrijom bi moglo bit problema.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 30 sep 2017, 17:29

Nevjerovatno!!!!
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 30 sep 2017, 17:52

Valjda su nakon danasnje utakmice nasi svjesni da ne ide ovako i da ne moze sve biti posteno. Mi jednostavno trebamo rijesit se onih koji dodju dole glume redare i obezbjedenje a neznaju nabrojati 5 igrača Zvijezde, na poluvremenu je neko trebao uci i reci vise tom sabriji da ce dobiti po picki, maket policiju i redare da mu se ocita bukvica to je sasvim normalno u svim fudbalskim sredinama samo kod nas dodje sudija istjera igrača pola sata prije kraja. Ovo je sramota, ko god dodje ostri racku na nama.

Avatar
Brezovac
Postovi: 1548
Pridružen/a: 07 jan 2013, 14:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Brezovac » 30 sep 2017, 17:57

Sudija jest bio protiv nas danas, al smo i mi bili kriminalni..Pa sut u okvir gola nismo uputili za 90 minuta..
Ps piska redari su tu da obezbjedjuju utakmicu, nema veze dal zna jednog ili nijednog igrača..Tako da..

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 30 sep 2017, 18:06

Brezovac je napisao/la:Sudija jest bio protiv nas danas, al smo i mi bili kriminalni..Pa sut u okvir gola nismo uputili za 90 minuta..
Ps piska redari su tu da obezbjedjuju utakmicu, nema veze dal zna jednog ili nijednog igrača..Tako da..
Pa zamisli sklopit napad kad te sudija sijece svakih 20 sekundi dovoljno da se gostujuca odbrana postavi. Jesil vidio ijedan nas kontranapad danas? Nisi mogo vidit iz vec navedenog razloga. Jel mi to najednom nakon 8 kola ne znamo kontru odigrat. 3 yebene godine nismo na banji izgubuli, odjednom mi sad tako losi?

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 30 sep 2017, 18:20

Mi losi, Sabrija poguro i rezultat na kraju moro doc. Mada je x bio najrealniji. Realno mi nismo sastavili akcije za 90 min. a nismo ni mogli kad je covjek sve sjecko. Treca nasa utakmica u nizu gdje igramo bezidejno. Kod nas je jedini Civa nesto pokusavao.
Ovog sam se na pocetku i bojao a to je da nas pocnu ozbiljno shvatat. A sad su poceli. Jer vidjelo se po sudenju.
Sad se trebamo presabrat. Vidimo da se netrebamo rasipaz jer nam nece dat uc. Ovu sezonu sad mi trebamo pocet glumit Kakanj i Bratstvo. Jer ispast ne mozemo a uc nam ne daju.
Sabrija dao Bog da do kuce ne dodes mamu ti yebem.

Avatar
Brezovac
Postovi: 1548
Pridružen/a: 07 jan 2013, 14:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Brezovac » 30 sep 2017, 18:24

theboss_RD07 je napisao/la:
Brezovac je napisao/la:Sudija jest bio protiv nas danas, al smo i mi bili kriminalni..Pa sut u okvir gola nismo uputili za 90 minuta..
Ps piska redari su tu da obezbjedjuju utakmicu, nema veze dal zna jednog ili nijednog igrača..Tako da..
Pa zamisli sklopit napad kad te sudija sijece svakih 20 sekundi dovoljno da se gostujuca odbrana postavi. Jesil vidio ijedan nas kontranapad danas? Nisi mogo vidit iz vec navedenog razloga. Jel mi to najednom nakon 8 kola ne znamo kontru odigrat. 3 yebene godine nismo na banji izgubuli, odjednom mi sad tako losi?
Bio sam i sve sam vidio, bilo je i vecih kradnja na banji, nije sudija bas toliko navlacio pusti sad to, los dan citave ekipe..orasje smijesna ekipa, steta lijep dan dosta publike idealni uslovi..

esprit24
Postovi: 5373
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la esprit24 » 30 sep 2017, 18:48

Slazem se sa @ brezovcem. Sudija te moze sjebati al ako ti konstantno napadas nema tog sudije da te sjebe. Kao prvo zvijezda nije imala nikakve ideje, drugo, lijevi bek nije igrao uopste, onaj makedonac kao da lopte u zivoti vidio nije. Uz losu zvijezdu, Sabrija je Orasju dao krila to se otpocetka vidjelo. Dade Adzemu opravdani drugi zuti a ne svira faul nad adzemom prije njegovog starta. Uglavnom Sabrija je najvise kumovao, ali motiv Zvijezdinih igraca :puke:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 30 sep 2017, 19:14

Ja vas zvalje sa foruma pozivam u nedelju u travnik o mome trošku, pa da vidite kako se sudi domacoj ekipi, pa da vidite kako redari, igraci sluzbena lica svi napadaju sudije u tunelu i ostale cari prve lige, kakvo mi postenje glumimo godinama koji vam je k... vise. Zna combe dobro kako se protiv Zvijezde ophode sudije trebali ste doci da vidite sudenje u Tesnju. Prema tome nemojte bezveze kenjati mi moramo se svi postaviti kao navijači kuci i tako se ponasati praviti pritisak ukoliko zelimo rezutate.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 30 sep 2017, 19:19

Sudija je kriv 3o %,igraci se prepali,puno grasaka,himzo bolje da sam izadje nego da se bruka,cvija danas nista,devedzic los,guzina trci al u prazno,meni ovo izgleda kao neki bojkot igraca,jer od gracanice,pa toska i ova utakmica,ekipa nelici na sebe,,
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 30 sep 2017, 20:16

Imamo mnogo igraca koji se boje ovakvih utakmica, niko osim cive i darija nije smio uzeti danas loptu ponjet. Al hajd idemo dalje vidimo se u Travniku.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 30 sep 2017, 20:35

spiska je napisao/la:Ja vas zvalje sa foruma pozivam u nedelju u travnik o mome trošku, pa da vidite kako se sudi domacoj ekipi, pa da vidite kako redari, igraci sluzbena lica svi napadaju sudije u tunelu i ostale cari prve lige, kakvo mi postenje glumimo godinama koji vam je k... vise. Zna combe dobro kako se protiv Zvijezde ophode sudije trebali ste doci da vidite sudenje u Tesnju. Prema tome nemojte bezveze kenjati mi moramo se svi postaviti kao navijači kuci i tako se ponasati praviti pritisak ukoliko zelimo rezutate.
Yebo te Combe. Pa ja govorim da nas je danas povalio. Plus sto smo i mi.losi. po meni on danas jedino nije imo gresku kod drugog kartona Adzemu jer ono je bilo za zuti. Sve ostalo je sviro za njih mamu mu smrdljivu.
Al Spiska je donekle u pravu. Mi smo picke ne znamo se postavit ko domacini. Kako dolikuje ovoj ligi.
Dok jednom sudija iz Gradacca ne ode direktno na UKC Tuzla pa i pod cijenu suspenzije stadiona oni ce nas yebavat.
Ovako znaju dodu u Gradacac odrade zadatak i niko nista. To treba tamburat prije utakmice yebo im ovaj usrani savez mater. Dabogda pocrkali svi zajedno.
Al i na sve ovo ima da smo i mi evo vec treca tekma katastrofa. Zadnje 3 utakmice mi smo napravili 3 sanse.

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la gradacac10 » 30 sep 2017, 20:48

Prvo i najgore je sto vi vec svi ovdje pisete 3 dana o tome da cemo izgubit i da ce nas povalit, a danas niko nista, neki redar se pravi frajer. A igraci ko pickice odigrali, ko da su citali ovdje postove i predali se, il su prodali jer onako lose odigrat, razlika u odnosu na utqkmicu sa Slogom nebo i zemlja, sve je moguće

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 30 sep 2017, 23:33

Sto valjate gluposti,opravdanje za neuspjeh trazit u sudiji,eto ako je i sudija dao go za orasje nek je bilo 0-0 po meni je opet neuspjeh,jer sanse spacne nenapravis.Nego dzaba se gicat mi cemo tavorit u ovoj ligi,dok se neko nepojavi sa lovonom ko onaj Husic nema nama pl,ono sto se moze je ganjat pl za juniore pa na taj nacin privuc omladinu iz regije u Gradacac.

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la gradacac10 » 01 okt 2017, 01:34

zmajevac je napisao/la:Sto valjate gluposti,opravdanje za neuspjeh trazit u sudiji,eto ako je i sudija dao go za orasje nek je bilo 0-0 po meni je opet neuspjeh,jer sanse spacne nenapravis.Nego dzaba se gicat mi cemo tavorit u ovoj ligi,dok se neko nepojavi sa lovonom ko onaj Husic nema nama pl,ono sto se moze je ganjat pl za juniore pa na taj nacin privuc omladinu iz regije u Gradacac.
Pa mi kad smo ulazili prije 10 godina Fadil je osigurao svaku utakmicu, dodjes i gledas znas da ce Zvijezda dobit jer je nastimano, a ovako kako ova uprava radi je dobro za cilj koji su odredili a to je sredina tabele... igraci poslije Slavena piju do 6 ujutro i slave pjevaju SAMPIONI, jeste K urac, prvenstvo traje godinu ne 4 kola...

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 01 okt 2017, 16:07

esprit24 je napisao/la:Slazem se sa @ brezovcem. Sudija te moze sjebati al ako ti konstantno napadas nema tog sudije da te sjebe. Kao prvo zvijezda nije imala nikakve ideje, drugo, lijevi bek nije igrao uopste, onaj makedonac kao da lopte u zivoti vidio nije. Uz losu zvijezdu, Sabrija je Orasju dao krila to se otpocetka vidjelo. Dade Adzemu opravdani drugi zuti a ne svira faul nad adzemom prije njegovog starta. Uglavnom Sabrija je najvise kumovao, ali motiv Zvijezdinih igraca :puke:
Drzi se sarajeva popusti Zvijezdu ti ces rec kakav su motiv momci imali. Upravu je ovaj povis 3 godine nisi kod kuce izgubio, nemas poraza u prvih 7. kola i sad odjednom ne znas igrat. Jesmo bili losi al nismo tolko, nije nam dopustio da idemo na kontre jer bi odmah naso neki faul svirat za nas u odbrani. Zbog pojedinaca kolektiv ispasta, a vecina igraca igra i borise.

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 01 okt 2017, 19:00

Volim te zvijezdoooooooo,ma nek smo bas kiksali nek imaju mahalci o cemu pricati....
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
zmaj348
Postovi: 1375
Pridružen/a: 21 feb 2014, 12:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmaj348 » 02 okt 2017, 00:18

zomir je napisao/la:
esprit24 je napisao/la:Slazem se sa @ brezovcem. Sudija te moze sjebati al ako ti konstantno napadas nema tog sudije da te sjebe. Kao prvo zvijezda nije imala nikakve ideje, drugo, lijevi bek nije igrao uopste, onaj makedonac kao da lopte u zivoti vidio nije. Uz losu zvijezdu, Sabrija je Orasju dao krila to se otpocetka vidjelo. Dade Adzemu opravdani drugi zuti a ne svira faul nad adzemom prije njegovog starta. Uglavnom Sabrija je najvise kumovao, ali motiv Zvijezdinih igraca :puke:
Drzi se sarajeva popusti Zvijezdu ti ces rec kakav su motiv momci imali. Upravu je ovaj povis 3 godine nisi kod kuce izgubio, nemas poraza u prvih 7. kola i sad odjednom ne znas igrat. Jesmo bili losi al nismo tolko, nije nam dopustio da idemo na kontre jer bi odmah naso neki faul svirat za nas u odbrani. Zbog pojedinaca kolektiv ispasta, a vecina igraca igra i borise.
On Zvijezdu voli koliko i ti i nemoj momka dzabe napadati....

esprit24
Postovi: 5373
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la esprit24 » 02 okt 2017, 12:36

@zmaj hvala sto me branis :thumbup: ovdje je problem napisati ono sto mislis. Trebalo bi vladati jednoumlje ko u sjevernoj koreji pa da bi odgovarao svima ovdje. Stojim iza toga da nisu imali motiv i zelju. Imas raju na tribinama koja te nosi i daje ti krila a ti suta okvir gola nemas. To nije neznanje to je nesto drugo. @Zomir :arrow:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.