NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 02 jun 2017, 22:40

Kako ovdje ima napacenih likova braco slatka.nego de mi recite imal ko da je voljan za zvijezdu dati 100 ili vise maraka za sledecu sezonu.trebalo bi biti neko udruzenje pa da se pomogne.kontam da mozemo imat 100 clanova iz gradacca i inostranstva.

Sve je jos u pripremi ali ohrabruje cinjenica da bi se moglo nesto napraviti

Da cujem komentare.molim bez vrijedanja i glupiranja.
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludiloo » 02 jun 2017, 23:03

Tkanton je napisao/la: To ti okaci macku o rep sto postojis 95 g od toga 70 si bio amaterski klub, eno ti primjer u njemackoj nekad prvak a sad se gasi. A to sto smo od jednih ispali iz PL a drugi su nas presli u ulasku u PL, ja nevidim da je tad iko pito koliko smo mi stari. Ali nije to poenta vec hocu da kazem da netreba nikog omalozavat i kao takvi nama su pomrsili racune i to debelo
to sto mislis da si pametan i zanimljiv ti okaci macku o rep ;) Zvijezda je klub star 95 godina i nikako ne moze u kos s tom plastikom, a ti si jedan obican mucki provokator **** ti joca amsterdam ..... ti sa Gradaccom i Zvijezdom ne mozes u isti kos :beba:

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 02 jun 2017, 23:09

TKanton je konacno pokazao pravo lice i otkrio svoje misljenje o Zvijezdi.
Sto se mene tice ide u gnjavatore i ne zelim uopste da citam komentare debila koji 'svoj' klub svrstava u isti kos sa nekakvim Metallegheom

Avatar
sidran
Postovi: 87
Pridružen/a: 04 jul 2016, 11:46
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la sidran » 03 jun 2017, 00:10

astra1922 je napisao/la:Kako ovdje ima napacenih likova braco slatka.nego de mi recite imal ko da je voljan za zvijezdu dati 100 ili vise maraka za sledecu sezonu.trebalo bi biti neko udruzenje pa da se pomogne.kontam da mozemo imat 100 clanova iz gradacca i inostranstva.

Sve je jos u pripremi ali ohrabruje cinjenica da bi se moglo nesto napraviti

Da cujem komentare.molim bez vrijedanja i glupiranja.
Hajmo ovo, hajmo ono...tako već 3 godine pa gdje smo...samo smo ispali iz premijer lige i ovako sklapamo jedva kraj s krajem. Nije problem dat ćemo nas nekoliko po 100 km, al vama izgleda još nije jasno da bez ozbiljnog čovjeka, tj. imućnog nećemo ništa postići. A sadašnja uprava je nesposobna za bilo šta više od ovog, a nije ni čudo kome sve dopuštaju da bude u upravi.
Ranieri vam je tata..

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 03 jun 2017, 10:46

astra1922 je napisao/la:Kako ovdje ima napacenih likova braco slatka.nego de mi recite imal ko da je voljan za zvijezdu dati 100 ili vise maraka za sledecu sezonu.trebalo bi biti neko udruzenje pa da se pomogne.kontam da mozemo imat 100 clanova iz gradacca i inostranstva.

Sve je jos u pripremi ali ohrabruje cinjenica da bi se moglo nesto napraviti

Da cujem komentare.molim bez vrijedanja i glupiranja.
Nekontas ti moj jarane neke stvari,pa ljudi ti nece dat 5 km za ulaznicu radi pojedinih ljudi u klubu,radi losih igara itd.Jedini izlaz mijenjanje statuta i onda eventualno da se neko pojavi da bude vecinski vlasnik,ja licno bi mu dao to za 1 km i onda da se postavi dugorocna strategija kluba postave pravi i strucni ljudi pa nek vecinski vlasnik zaradjuje sta od toga ako moze.Ti bi skupljo po 100 km i na tribinama skako kad pobijede,a sledecu kad dadnu grizo bi nokte i sovo sve po spisku,a dzabalebarosi koji se grebu od klub motaju se dole i smiju hehehe.Nije problem igrat i ovu nizu ligu,al uz neki vid napretka u nekoj sveri.Ima dobar primjer HNK Orasje kod njih ni jedno dijete neplaca clanarinu od skole fudbala do juniora,nisu nam daleko moze se vidit kako su oni to izveli.To je po meni neki vid napretka koje je kod njih dao rezultate,juniori prvaci u toj ligi i vise od pola juniora igra za prvi tim.Mislim da ste svatili sta sam htio rec kod nas se cupa sa svih strana a tapka u mjestu

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludiloo » 03 jun 2017, 15:13

sidran je napisao/la:
astra1922 je napisao/la:Kako ovdje ima napacenih likova braco slatka.nego de mi recite imal ko da je voljan za zvijezdu dati 100 ili vise maraka za sledecu sezonu.trebalo bi biti neko udruzenje pa da se pomogne.kontam da mozemo imat 100 clanova iz gradacca i inostranstva.

Sve je jos u pripremi ali ohrabruje cinjenica da bi se moglo nesto napraviti

Da cujem komentare.molim bez vrijedanja i glupiranja.
Hajmo ovo, hajmo ono...tako već 3 godine pa gdje smo...samo smo ispali iz premijer lige i ovako sklapamo jedva kraj s krajem. Nije problem dat ćemo nas nekoliko po 100 km, al vama izgleda još nije jasno da bez ozbiljnog čovjeka, tj. imućnog nećemo ništa postići. A sadašnja uprava je nesposobna za bilo šta više od ovog, a nije ni čudo kome sve dopuštaju da bude u upravi.
a hebo ja svoju mater ako si ti normalan covjek predlaze kako mi mozemo klubu pomoc, **** te vise i taj ozbiljni covjek...hebe se vas za Zvijezdom daj rezultate da gledam sarajevo i seljo pa hebali vam oni famelije idi te ih gledajte po Sa. Zvijezda kako god funkcionisala pravi ce je simpatizer/navijac uvijek pratit i gledat kako da joj pomogne

@zmajevac pa koji su to ljudi u klubu izgleda samo se laprda i udara nek se prica, pa znas li bolan da klub funkcionira sa 3 covjeka od zime kada je vise od pola uprave podnijelo ostavke upravo zbog tih stvari sto ti pises

sinergija2017
Postovi: 92
Pridružen/a: 17 jan 2017, 09:43
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la sinergija2017 » 03 jun 2017, 18:45

Jel stasao Glisic,da se vrati u Radnik i postane centarfor,ili ce jos igrat po federalnoj?

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 03 jun 2017, 19:15

On je bolji od pola pl centafora, garantujem ti da je stasao i da je bolji i od Obradovica koji je provjerena klasa. Kod nas je dao mislim 10+ golova za polu sezonu u ovoj divljoj ligi vjeruj da to nije mala stvar.

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la drakensang » 03 jun 2017, 19:28

Vidim imate dva dobra centarfora, Huseinbasic i Glisic. Koji je po vama bolji igrac od njih 2?

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 03 jun 2017, 19:38

Huseinbasic je domaci, a Glisic je igrac radnika na posubi dao bi blagu prednost Huseinbasicu jer moze igrati više pozicija. Mada i Glisic je mašina trči radi mnogo.

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la drakensang » 03 jun 2017, 19:53

spiska je napisao/la:Huseinbasic je domaci, a Glisic je igrac radnika na posubi dao bi blagu prednost Huseinbasicu jer moze igrati više pozicija. Mada i Glisic je mašina trči radi mnogo.

Hvala drug, sve najbolje u sljedecoj sezoni da rijesite sve probleme koje imate. Pozz iz Mostara

GradacacC
Postovi: 131
Pridružen/a: 14 jul 2012, 11:38
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la GradacacC » 03 jun 2017, 20:00

Povali nas Gorazde prosle godine, a evo ih sad u 2. Federalnoj mashallah. Sve po zaslugama :kafa:

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 03 jun 2017, 20:40

GradacacC je napisao/la:Povali nas Gorazde prosle godine, a evo ih sad u 2. Federalnoj mashallah. Sve po zaslugama :kafa:
Povali nas capljina ....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

esprit24
Postovi: 5379
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la esprit24 » 03 jun 2017, 23:12

Bilo bi jos ljepse da je i Capljina ispala ali eto.. Sada treba dobro vidjeti sta i kako dalje. Treba sjesti za stol i napraviti sto jaci upravni odbor. Evidentno je da sadasnja uprava nema snage, novca a ni znanja da napravi mesto vise. Misljenja sam da ce se u narednim sezonama lakse dolaziti do premier lige, jer sredine koje daju prvoligase su u najmanju ruku siromasne, dok se za Gradacac moze reci sve osim da nema para. Trenutno je upitan voljni momenat nasih privrednika za fudbal. Sto se tice igraca bilo bi fino kada bi se vecina mogla ostaviti..
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 04 jun 2017, 13:03

Jel ima informacija sa skupštine

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la gradacac10 » 04 jun 2017, 20:19

Izvjestaj na sportsport sam mogao i ja napisati, sramota ko god da je pisao, ukratko su informacije ovakve: bila je skupstina, navodno je izabrano novo radno tijelo, ne zna se ko ce bit u upravi, mozda se sazna uskoro, sto se igraca tice ne zna se ko ostaje a ko ide, sto se trenera tice ne zna se jel ostaje ili ide... sramota za ovaj portal i novinara koji je pisao tekst (neki S.Mlaco)! Bolje da nista nisi pisao

ehaske
Postovi: 83
Pridružen/a: 09 jan 2017, 21:48
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ehaske » 04 jun 2017, 20:31

Sramota za onaj izvijestaj. Je l nek bio na skupstini?

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 04 jun 2017, 21:15

gradacac10 je napisao/la:Izvjestaj na sportsport sam mogao i ja napisati, sramota ko god da je pisao, ukratko su informacije ovakve: bila je skupstina, navodno je izabrano novo radno tijelo, ne zna se ko ce bit u upravi, mozda se sazna uskoro, sto se igraca tice ne zna se ko ostaje a ko ide, sto se trenera tice ne zna se jel ostaje ili ide... sramota za ovaj portal i novinara koji je pisao tekst (neki S.Mlaco)! Bolje da nista nisi pisao
Pa sta ti ocekujes da novinar laze i napise kako je izabran upravni odbor, igraci i trener ostaju, sledece sezone se napada PL, izvjestaj je sasvim objektivno napisan kako je i sezona tekla bez ikakvog plana to jest ako bude bice.
A sta je se drugo od njih i nadat kad je piska ovdje napiso da ce skinut njihovu reklamu sa stadiona.

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 04 jun 2017, 21:41

Danas na skupštini jedino kula i turbic od mogućih ljudi koji bi mogli u upravu moča kao predsjednik privrednika u zadnjem redu valjda sta bude na pozitivu

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 04 jun 2017, 21:50

fender13 je napisao/la:Danas na skupštini jedino kula i turbic od mogućih ljudi koji bi mogli u upravu moča kao predsjednik privrednika u zadnjem redu valjda sta bude na pozitivu
Moca duzan i bogu i narodu,sta ce on u zvijezdi
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.