NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 20 jan 2018, 20:36

Haloooooooooo bolan mars sa teme prosijace
bolesni
Daj banujte ga viseeeeeeeeeeeee amo glasati da ga maknu
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Keno123
Postovi: 99
Pridružen/a: 13 dec 2017, 14:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Keno123 » 20 jan 2018, 20:54

Ima li Kršića? Hahahahaha, eno ga trenira sa Olimpikom, Olimpik donio keš i vozdra, a ne kao vaš Zdravko, obećao svašta sem para... nećete vi snjim dogurat daleko... nakon V kola, slijedi rasprodaja utakmica, i Zdravko uzima keš...

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 20 jan 2018, 21:01

Keno123 je napisao/la:Ima li Kršića? Hahahahaha, eno ga trenira sa Olimpikom, Olimpik donio keš i vozdra, a ne kao vaš Zdravko, obećao svašta sem para... nećete vi snjim dogurat daleko... nakon V kola, slijedi rasprodaja utakmica, i Zdravko uzima keš...
Siguran da trenira? :cry:
@combe druze nerealan si. Culum sa 28 star, Dario sa 37 nije!? Svakako bi se od Darija trebali rastat kad tad, pusti to idemo dalje. Najvece je pojacanje ostanak ovih ratnika iz prosle polusezone. Imali smo najjacu odbranu, ostala je! Sad imao po meni i najjaci vezni red, skripi krilo lijevo i napad ali Guzina je bio proradio pred kraj, al treba dovest jos jednog i eventualno krilo zakrpit nek ima na klupi za svaki slucaj. Uzivaj, opusti se, pusti se rekla-kazala....

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 20 jan 2018, 21:09

zomir je napisao/la:
Keno123 je napisao/la:Ima li Kršića? Hahahahaha, eno ga trenira sa Olimpikom, Olimpik donio keš i vozdra, a ne kao vaš Zdravko, obećao svašta sem para... nećete vi snjim dogurat daleko... nakon V kola, slijedi rasprodaja utakmica, i Zdravko uzima keš...
Siguran da trenira? :cry:
@combe druze ne realan si. Culum sa 28 star, Dario sa 37 nije!? Svakako bi se od Darija trebali rastat kad tad, pusti to idemo dalje. Najvece je pojacanje ostanak ovih ratnika iz prosle polusezone. Imali smo najjacu odbranu, ostala je! Sad imao po meni i najjaci vezni red, skripi krilo lijevo i napad ali Guzina je bio proradio pred kraj, al treba dovest jos jednog i eventualno krilo zakrpit nek ima na klupi za svaki slucaj. Uzivaj, opusti se, pusti se rekla-kazala....
Ja sam samo misljenja da nam on ne moze valjat vise vec Dario. Al hajdi nadam se da je Culum za klupe. Sto se tice Prsesa solidno pojacanje gdje je skripalo.
Mene nervira sto nas je dosta igraca sa kojim se vec skoro dogovorilo naguzilo. To je neozbiljno od strane uprave.
I sami znate da mi moramo nac jos jednog dobrog spica. Ali mislim da je sad za dobrog kasno.
Neko je ovdje spominjao Bubu. Po meni bi on bio pun pogodak krpio bi i spica i lijevu stranu. Da mozemo njega dovesti nebi vise nista ni trebalo.

Keno123
Postovi: 99
Pridružen/a: 13 dec 2017, 14:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Keno123 » 20 jan 2018, 21:09

slika

Keno123
Postovi: 99
Pridružen/a: 13 dec 2017, 14:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Keno123 » 20 jan 2018, 21:12

A vi i dalje vjerujte svom Zdravku, nije pošten i nije čovjek od riječi, a to Tešanj ne voli! Jednostavno vi s njim ne možete u PL...

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 20 jan 2018, 21:17

Keno123 je napisao/la:A vi i dalje vjerujte svom Zdravku, nije pošten i nije čovjek od riječi, a to Tešanj ne voli! Jednostavno vi s njim ne možete u PL...
Eto nek je vas ajdin posten, jedva cekamo april i gostovanje toska, vas je najveci promasaj ostavit denisa na klupi..vidjet cete o cemu pricam nakon 3 tekme
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Keno123
Postovi: 99
Pridružen/a: 13 dec 2017, 14:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Keno123 » 20 jan 2018, 21:20

crvenobijeli je napisao/la:
Keno123 je napisao/la:A vi i dalje vjerujte svom Zdravku, nije pošten i nije čovjek od riječi, a to Tešanj ne voli! Jednostavno vi s njim ne možete u PL...
Eto nek je vas ajdin posten, jedva cekamo april i gostovanje toska, vas je najveci promasaj ostavit denisa na klupi..vidjet cete o cemu pricam nakon 3 tekme
Hahahahaha, vjeruj mi da jest! Ja vam želim svako dobro, a s tim čovjekom vi ne možete dalje...

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la plavobijeliii » 20 jan 2018, 21:22

Keno123 je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:
Keno123 je napisao/la:A vi i dalje vjerujte svom Zdravku, nije pošten i nije čovjek od riječi, a to Tešanj ne voli! Jednostavno vi s njim ne možete u PL...
Eto nek je vas ajdin posten, jedva cekamo april i gostovanje toska, vas je najveci promasaj ostavit denisa na klupi..vidjet cete o cemu pricam nakon 3 tekme
Hahahahaha, vjeruj mi da jest! Ja vam želim svako dobro, a s tim čovjekom vi ne možete dalje...
Vi nas zamrzili zbog Kršića e svasta hahahaha
I mi jedva cekamo u Gradačac aBd, hocel bit rakije?

Keno123
Postovi: 99
Pridružen/a: 13 dec 2017, 14:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Keno123 » 20 jan 2018, 21:25

Vaš bolan predsjednik, nema za kifle, sazvao sastanak nakon 15 dana što pregovara sa Kršićem, dođe u Tešanj nema da plati ručak, i taj naš isti Ajdin mu plati ručak... A uostalom Ajdin ima privatni biznis baš kao i ti @crvenobijeli ... nemoj na hljeb

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 20 jan 2018, 21:32

Keno123 je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:
Keno123 je napisao/la:A vi i dalje vjerujte svom Zdravku, nije pošten i nije čovjek od riječi, a to Tešanj ne voli! Jednostavno vi s njim ne možete u PL...
Eto nek je vas ajdin posten, jedva cekamo april i gostovanje toska, vas je najveci promasaj ostavit denisa na klupi..vidjet cete o cemu pricam nakon 3 tekme
Hahahahaha, vjeruj mi da jest! Ja vam želim svako dobro, a s tim čovjekom vi ne možete dalje...
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Zato cemo abd mi u Pl, a vi opet slavit titule trece lige i glumit kao ozbiljan klub :wave:
Sto se Krsica tice, vjeruj da je men drago sto nije dosao jer ovo sto ste vi uradili je sigurno probudilo inat u ljudima u klubu i dvost ce jos boljeg. A trebas se dobro zapitat dal ce Travnik i Jedinstvo ispast :bih:

Edit. Nemamo ba para, vi imate. Zato ste opet od sl. Sezone druga liga Centar ;)

Keno123
Postovi: 99
Pridružen/a: 13 dec 2017, 14:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Keno123 » 20 jan 2018, 21:35

zomir je napisao/la: Hahahahaha, vjeruj mi da jest! Ja vam želim svako dobro, a s tim čovjekom vi ne možete dalje...
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Zato cemo abd mi u Pl, a vi opet slavit titule trece lige i glumit kao ozbiljan klub :wave:
Sto se Krsica tice, vjeruj da je men drago sto nije dosao jer ovo sto ste vi uradili je sigurno probudilo inat u ljudima u klubu i dvost ce jos boljeg. A trebas se dobro zapitat dal ce Travnik i Jedinstvo ispast :bih:

Edit. Nemamo ba para, vi imate. Zato ste opet od sl. Sezone druga liga Centar ;)[/quote]

Kako da ne :urnebes: Bolan vi Olimpiku i Slogi prismrdit trenutno ne možete.

A mi akoBogda ostajemo, ne zanimaju nas ni Travnik ni Jedinstvo.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 20 jan 2018, 21:40

E moji Tesnjaci malo ste se prebrojali. Vi treba da aminate da smo mi sto duze u utrci jer ako ispadnemo iz nje nakon ovog sto ste uradili budite sigurni da ce mo pogurat da ispadnete. A pogledajte malo raspored dolazite nam i vi i Travnik, Iskra i Slaven. Znaci mozemo dosta napravit da vas poguramo tamo gdje i pripadate.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 20 jan 2018, 21:41

Sto se tice zdravka znam da je covjek ljudina i iskreno voli zvijezdu kao i mustafa sakic, a sto se tice para samo se sloga izdvaja ovo ostalo je bara bara, koliko ste dobili kesa od olimpića. Cistu O. Pali ste na njihovu pricu,lobi u savezu,sudije i to, al vidjet cete sta ce bit...dobro cete se namucit da ostanete..
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Keno123
Postovi: 99
Pridružen/a: 13 dec 2017, 14:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Keno123 » 20 jan 2018, 21:43

combe je napisao/la:E moji Tesnjaci malo ste se prebrojali. Vi treba da aminate da smo mi sto duze u utrci jer ako ispadnemo iz nje nakon ovog sto ste uradili budite sigurni da ce mo pogurat da ispadnete. A pogledajte malo raspored dolazite nam i vi i Travnik, Iskra i Slaven. Znaci mozemo dosta napravit da vas poguramo tamo gdje i pripadate.
A ti pogledaj naš, dolaze nam i Igman, Iskra, Slaven, Travnik, Jedinstvo, Metaleghehehe, :salut: Tako da mi o odlučujemo o svojoj sudbini, a ne vi.. i naši sponzori koji su u savezu, prije ćemo mi osvojiti PL nego vi ući, vjeruj mi...

Keno123
Postovi: 99
Pridružen/a: 13 dec 2017, 14:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Keno123 » 20 jan 2018, 21:47

crvenobijeli je napisao/la:Sto se tice zdravka znam da je covjek ljudina i iskreno voli zvijezdu kao i mustafa sakic, a sto se tice para samo se sloga izdvaja ovo ostalo je bara bara, koliko ste dobili kesa od olimpića. Cistu O. Pali ste na njihovu pricu,lobi u savezu,sudije i to, al vidjet cete sta ce bit...dobro cete se namucit da ostanete..

Lobi u savezu nam je nudio vaš Zdravko, a Olimpik pare :lol: Bolan on koristi Zvijezdu, samo da uzme sebi keš nakon 5-6-7 kola, nakon što ispadnete iz utrke, a osigurate opstanak, on će tu uzimati pare, svim tim klubovima sto vas @combe navodi, koji vam dolaze, pa bolan on će i TOŠK-u prodat tekmu, ako se pare ponude, a Zvijezdi neće ići ni marke..

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 20 jan 2018, 21:52

Idemo tekmu po tekmu, nema predaje do zadnjeg kola....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la plavobijeliii » 20 jan 2018, 22:30

Keno123 je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:Sto se tice zdravka znam da je covjek ljudina i iskreno voli zvijezdu kao i mustafa sakic, a sto se tice para samo se sloga izdvaja ovo ostalo je bara bara, koliko ste dobili kesa od olimpića. Cistu O. Pali ste na njihovu pricu,lobi u savezu,sudije i to, al vidjet cete sta ce bit...dobro cete se namucit da ostanete..

Lobi u savezu nam je nudio vaš Zdravko, a Olimpik pare :lol: Bolan on koristi Zvijezdu, samo da uzme sebi keš nakon 5-6-7 kola, nakon što ispadnete iz utrke, a osigurate opstanak, on će tu uzimati pare, svim tim klubovima sto vas @combe navodi, koji vam dolaze, pa bolan on će i TOŠK-u prodat tekmu, ako se pare ponude, a Zvijezdi neće ići ni marke..
Nije samo lobi u savezu , nudio je jos cak 3 igrača u zamjenu za Kršića hahahaha smijesan lik, konta naša uprava budale. Sve što ne može na papir nema od toga ništa. Ovako došao Olimpik, oni zadovoljni, mi prezadovoljni, a vi budite u zabludi da nismo marke dobili hahaha ;)

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 20 jan 2018, 23:01

Al su se tesanjci nalozili , valja vas nagaziti dobro akobogda... Slave sto su dali acu olimpiku a ne nama. Smiješni ste, brzo cete se vi ujedati za guzicu..
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 20 jan 2018, 23:06

Cak mozda i bolje sto je otiso u olimpić, znamo kako ih je izlevatio za povredu u tesnju kad smo gostovali :lol:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.