NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 25 nov 2017, 09:00

Kad nesto pises Spiska to moras potkrijepit cinjenicama a ne tek onako da bi nesto napisao. Ili to vam je tako a vi mislite sta hocete.
Ako ces gledati to trenutno realno ono stoji ovako. Da su Olimpik i Sloga trenutno sigurno veci mamac za igrace iz sljedecih razloga. I jedni i drugi mogu ponudit vece plate a to je vecini igraca najbitnije. Drugo uvijek ce iz Olimpika igrac prije pronaci inostrani angazman nego iz Zvijezde. A razlog je jednostavan veci grad, vece mogucnosti. Ako nista otice u Zelju i Sarajeva jer su im na oku. Pa Olimpik je napravio neke od transfera o kojima mi samo mozemo sanjati(Subasic, Gojak itd.)
Toliko o tom tvom trenutnom. Ako ce mo u prijasnje periode sa Zvijezdom je jos najmanje 6-7 timova u rangu ako ne i bolji.
Ims
Ima ekipa koje su igrale evropu, osvajale kupove, imaju vise sezona od nas u premijer ligi itd.
Mi treba da uzivamo u trenutnom stanju na tabeli i pokusamo se svim silama vratit u premier ligu. Ali da se ku rcimo to ne.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 25 nov 2017, 11:08

spiska je napisao/la:Pričamo o sadasnjosti iz kojeg kluba moze neko napraviti transfer u pl ili eto negdje vani jedino je to moguce iz Zvijezde i Velez-a trenutno vi pričajte šta hocete ali tako je.
Sto ne bi iz Olimpika? Ljudi kup osvojili

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 25 nov 2017, 11:50

Ja sam uvijek bio za realnost i tako sam uvijek i gledo i na nas klub.Ja sam trenutno prezadovoljan sto nam se klub nije ugasio a bilo je do toga doslo.Za dalje moje misljenje licno je da mi nemamo realne sanse za ulazak u pl iako smo trenutno prvi,mislim da je veci prioritet konsolidovat i formirat upravu kluba,napravit nege dugorocne ciljeve i stabilnost kluba na duge staze,ovo po meni je sve na ho ruk,cast ljudima koji se zrtvuju za klub donacijama,ali uvijek ima tu i oni koji ganjaju licni interes i na kraju nanesu vecu stetu klubu nego dobit.Realno gledajuci Sloga je u prednosti zbog cvrstog finansiranja i dugorocnog plana.Opet kazem moj licni stav pred nama je,bojim se da nismo na najbolji nacin iskoristili eru Fadila i Nurde i udarili cvrste temelje kluba.

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 25 nov 2017, 13:38

Nemoj piska vise ovi realista prizivat bgt. Cuj oni realni a nalupaju gluposti u pm. Pogtovo realni ASD haha, jbga Zvijezda je najmanje pokazala al je zato prva :rol: :rol: :rol: Abd do kraja sezone nastavili najmanje pokazivat :D
Malo pomalo zacepljaju vam usta ovi iz kluba, a tako ce i nastavit i vjerujem da ih boli tuki za anonimna misljenja :zviz:

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 25 nov 2017, 14:11

zomir je napisao/la:Nemoj piska vise ovi realista prizivat bgt. Cuj oni realni a nalupaju gluposti u pm. Pogtovo realni ASD haha, jbga Zvijezda je najmanje pokazala al je zato prva :rol: :rol: :rol: Abd do kraja sezone nastavili najmanje pokazivat :D
Malo pomalo zacepljaju vam usta ovi iz kluba, a tako ce i nastavit i vjerujem da ih boli tuki za anonimna misljenja :zviz:
Druze moj ja nisam sad protiv Zvijezde napisao ni jedne ruzne rijeci. Iscitaj postove pa ces vidjet. Samo sam rekao da ne treba osporavat uspjehe drugih klubova iz proslosti. Jer su neki imali puno vece nego mi.

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 26 nov 2017, 12:57

combe je napisao/la:
zomir je napisao/la:Nemoj piska vise ovi realista prizivat bgt. Cuj oni realni a nalupaju gluposti u pm. Pogtovo realni ASD haha, jbga Zvijezda je najmanje pokazala al je zato prva :rol: :rol: :rol: Abd do kraja sezone nastavili najmanje pokazivat :D
Malo pomalo zacepljaju vam usta ovi iz kluba, a tako ce i nastavit i vjerujem da ih boli tuki za anonimna misljenja :zviz:
Druze moj ja nisam sad protiv Zvijezde napisao ni jedne ruzne rijeci. Iscitaj postove pa ces vidjet. Samo sam rekao da ne treba osporavat uspjehe drugih klubova iz proslosti. Jer su neki imali puno vece nego mi.
Ne znam drug sto se ti pronalazis, nisam na tebe mislio...ma ne osporava niko uspjehe drugih al gdje su ti klubovi zadnji 20 god osim Veleza....

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 26 nov 2017, 14:00

Al fakat ljudi smaraju Zvijezda pokazala manje od Olimpica i Sloge. Sta je sloga pokazala majke ti? Sto taslace svakog kuci a u gostima se naguze jos prije sickog. Negativnu gol razliku u gostima imaju :lol: Da nije sisoja i sudija ne bi oni boda donijeli sa strane, i oni pokazali vise od nas?
To sto Zvijezda igra defanzivno i fokusira se na kontre to ne mora znacit da je los fudbal, onda je citava talijanska liga za qrca. Na pocetku sezone sam razumio kad je neko govorio da smo najmanje pokazali od ovih s vrha, reko haj mozda smo imali srece. A i nakon citave polusezone govorit kako drugi pokazuju vise od nas, a mi prvi je PRESMIJESNO.
Eno cak i na temi olimpika su priznali kako su nakon pobjede nad nama sve losije i losije igrali. I ko je na kraju vise pokazao i zasto? 3 primljena gola u 15 kola drug, a ti i dalje pricaj kako ne zasluzujemo biti tu gdje jesmo

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 26 nov 2017, 14:01

O tome ja drug i pricam da dosta njih osim Veleza ima vise uspjeha od nas zadnjih 20 godina. Navest cu samo neke:
Travnik- vise sezona od nas u premier ligi
Jedinstvo B. - igralo premier ligu i europu
Olimpik- premier ligu, europu i osvojilo kup
Orasje- premier ligi, europu i kup
Bosna V. - premier ligu, osvajaci, finalisti kupa, superkupa
Da ne nabrajamo dalje.
Nego da mi ostavimo prepucavanja znali neko nesto o igrackom kadru neka pise.
Koga su nasi gledali u Zvorniku. Jel iz Tekstilca il iz Drine. Ako je iz Drine pretpostavljam ko je jer je on bio blizu Zvijezde i na pocetku sezone.

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 26 nov 2017, 16:54

Jesu li ovi nasi pratili Aleksandra Milakovica iz Modrice?

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 26 nov 2017, 18:18

Da tog milakovica su pratili,po mom saznanju trebalo bi da predje kod nas al et piska ce nam bolje rec...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 26 nov 2017, 18:32

Ne znam cemu to javno otkrivanje imena? Da su htjeli otkrili bi ga na zvanicnoj stranici

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 26 nov 2017, 19:06

Postoji naš interes za tog igrača još od ljetos, prvi je strelac Tekstilca mislim da je i na vrhu RS liste. U narednim danima bi se trebalo vise znati.

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 26 nov 2017, 23:09

combe je napisao/la:O tome ja drug i pricam da dosta njih osim Veleza ima vise uspjeha od nas zadnjih 20 godina. Navest cu samo neke:
Travnik- vise sezona od nas u premier ligi
Jedinstvo B. - igralo premier ligu i europu
Olimpik- premier ligu, europu i osvojilo kup
Orasje- premier ligi, europu i kup
Bosna V. - premier ligu, osvajaci, finalisti kupa, superkupa
Da ne nabrajamo dalje.
Nego da mi ostavimo prepucavanja znali neko nesto o igrackom kadru neka pise.
Koga su nasi gledali u Zvorniku. Jel iz Tekstilca il iz Drine. Ako je iz Drine pretpostavljam ko je jer je on bio blizu Zvijezde i na pocetku sezone.
Hajd ovo je moj zadnji post na tu temu. Preglupo poredjenje za mene, jer uzimam vise faktora koji su uticali na to i necu vise pisat o ovom. Jer kad bi krenuli komotno mozemo spominjat i Modricu, Zepce, Posusje, Brotnju itd...

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 28 nov 2017, 17:48

Imal kakvih novosti? Do kada igraci treniraju? Jer vidim jos neke po gradu. Jel nas zvanicno napustio jos neko sem Purica? Pojacanja, suskal se sta???

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 28 nov 2017, 23:31

Polako se zakuhava
Stoper, lijevi bocni, veznjak, spic
Stopera dovesti u najbolju odbranu lige bi ce tesko jer uklopit ga treba maximalno ako pricamo o pojačanju ako ne Stopera ima razni tipa islamagic koprivica,ima dobar iz metalegea i orasja ali sumnjam da moze biti jaci i u sistemu od nasih
Lijevi bocni Dzenan mujagic
Veznjak propustili smo kobilicu nebi trebali aletica
Spic moj prvi izbor je nedo turkovic i nebi bježao ni od Visokog gracanlije iako on izgleda u Bratstvo zazidan poturalic, sadikovic Olimpik nebi los bio da popuni mjesta dugo je prvenstveno a interesantno je i ime Stopera jos jednog iz orasja a zvučno ime bi bio turkovic sto posto i donio bi prevagu

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 29 nov 2017, 11:43

Ma kakav turkovic.. dje ti je on sad

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 30 nov 2017, 21:49

Turkovic nije igrac jos od epizode u Zelji, jedno 3-4 godine.

Mujagic je dobar igrac ali nebi bilo dobro izbaciti djekica koji je zasticeno godiste, Aletic bi mogao biti dobro pojacanje, mada vezni red Civic-Damjanovic je odlican.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 01 dec 2017, 18:01

Evo par igraca iz slobode dobilo papre,svidja mi se almedin ziljkic kao igrac,mislil da igra poziciju gdje nam pokrivaju himzo i ivanovski...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 01 dec 2017, 23:53

Đe zapelo? Nije valjda da se nista ne desava?
Neko spominje Turkovica. Sutnut Kokota da bi doveo Turkovica malo neozbiljno. Onda komotno moze i Saban Pehilj.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 02 dec 2017, 00:02

Prvo radna grupa (uprava) treba da napravi plan i strategiju kako napraviti paru, pa poslije svega toga dolaze igrači. Tu treba ukljuciti ljude koji mogu završiti neku paru, načelnika, balegem, hanibal, ima tu signih metalaca koje treba pokusati nekako privuci, Nurdu itd...
Purić ide, vjerovatno i Dario oni će pojačati Modriču kojom kormilari sada Petar Jelić nastavlja izgleda tamo gdje je pokojni stari stao oni se pojačavaju i planiraju da u narednih 2 godine vrate se u pl na jubilej modriče.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.