NK Bratstvo Gračanica

Moderator/ica: GracanicaAA

7april
Postovi: 280
Pridružen/a: 01 nov 2013, 18:44
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7april » 08 apr 2017, 18:34

moj uzor-S.G je napisao/la:Dje je ovaj glupan 7april stid ga uc na forum :urnebes: :urnebes:
Sto to?

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6238
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la moj uzor-S.G » 08 apr 2017, 18:37

7april je napisao/la:
moj uzor-S.G je napisao/la:Dje je ovaj glupan 7april stid ga uc na forum :urnebes: :urnebes:
Sto to?
Izvini brate nije ti nego ovaj sto ima u nastavku nicka dome moj. Nisam znao dabima bas striktno taj nick, izvini jos jednom :salut:
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

7april
Postovi: 280
Pridružen/a: 01 nov 2013, 18:44
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7april » 08 apr 2017, 18:42

moj uzor-S.G je napisao/la:
7april je napisao/la:
moj uzor-S.G je napisao/la:Dje je ovaj glupan 7april stid ga uc na forum :urnebes: :urnebes:
Sto to?
Izvini brate nije ti nego ovaj sto ima u nastavku nicka dome moj. Nisam znao dabima bas striktno taj nick, izvini jos jednom :salut:
Ok.nema problema,a vjeruj mi da si u pravu i da si meni to napiso,ja koji pratim bratstvo i veliki sam navijac,jedini nisam znao da je danas morala bit dvica,poslije utakmice svi vade neke tikete kvota 7,pitam jel dogovorena utakmica niko nezna,sad nam slijedi borba za opstanak,il se varam mozda je sve rijeseno da neko drugi ispadne,stvarno neznam nista i nista mi nije jasno

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la sviunapad1010 » 08 apr 2017, 18:58

Uvijek sa Čapljinom Bratstvo u dobrim odnosima koliko je meni poznato, a i da nije znamo kako Brko odrađuje na proljeće. U Gračanici ljudi zadovoljni ovom ligom ionako svi navijaju za Želju i Sarajevo i manji dio za Slobodu tako da ovo idealno za Gračanicu i savršeno za načelnika
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

GEC
Postovi: 620
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GEC » 08 apr 2017, 19:35

DASO hebe kevu svima :crazy:

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la Anamneko » 08 apr 2017, 19:49

SRAMOTA..
Samo Sioux 1989

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7aprildomemoj » 08 apr 2017, 22:06

moj uzor-S.G je napisao/la:Dje je ovaj glupan 7april stid ga uc na forum :urnebes: :urnebes:
Šta je bilo LJAKSE ? Stigao internet i do tvog zaseoka pa visiš na temi čaršijskog kluba :rol: :urnebes:
PS: Samo neupućeni ne znaju da je u čaršiji tradicionalni aprilski sajam. Nije Brko džaba menadžer decenije
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

ado78
Postovi: 133
Pridružen/a: 28 okt 2013, 21:34
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la ado78 » 08 apr 2017, 22:13

Ovo ako moze ko misliti da je prodano budala je,sve dok je ovog sudjenja nema napretka,pa oni nece imat ovako stanje u capljini,i bratstvo igra lose fali dosta igraca ali ja ne mogu da vjerujem da se moze vise boriti i igrati dobro šuša koji je igro neizlijecen od potresa mozga i koji nije igro mjesec dana nego neki igraci sa strane koji su dobro placeni,nije to nalik na ono bratstvo od prije 3-4 godine ali budimo realni i ova pojacanja koja su dovedena su ranga kantonalni liga i budimo ralni ovo danas sudjenje u gracanici je dno dna a cuo sam da je ovako bilo i u gorazdu,nazalost u opasnoj smo situaciji nazalost ali ima jos utakmica,mora sadikovic nesto uradit ima dosta posla.

7april
Postovi: 280
Pridružen/a: 01 nov 2013, 18:44
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7april » 09 apr 2017, 00:57

ado78 je napisao/la:Ovo ako moze ko misliti da je prodano budala je,sve dok je ovog sudjenja nema napretka,pa oni nece imat ovako stanje u capljini,i bratstvo igra lose fali dosta igraca ali ja ne mogu da vjerujem da se moze vise boriti i igrati dobro šuša koji je igro neizlijecen od potresa mozga i koji nije igro mjesec dana nego neki igraci sa strane koji su dobro placeni,nije to nalik na ono bratstvo od prije 3-4 godine ali budimo realni i ova pojacanja koja su dovedena su ranga kantonalni liga i budimo ralni ovo danas sudjenje u gracanici je dno dna a cuo sam da je ovako bilo i u gorazdu,nazalost u opasnoj smo situaciji nazalost ali ima jos utakmica,mora sadikovic nesto uradit ima dosta posla.
Šule je primjer kako se bori za klub,da imamo bar jos jednog takvog druga bi prica bila,covjek kojem je doktor strogo zabranio da trenira narednih mjesec dana on je danas pokazao sve sto jedan domaci igrac treba da pokaze a sta mislis ne do bog da je doslo do nekog lakseg sudara bio bi kritican,jer covjek i sad nosi cvorugu ko bokser,i meni licno kaze da ga boli glava poslije utakmice,JEDAN JE ŠULE,imali smo mi dosta dobrih igraca u proslosti,mitar,sinja,jasko,gec al u ovom novom vremenu mislim da dugo necemo imati jednog prije svega covjeka pa tek onda igraca,ŠUŠA LEGENDA i drzi se majstore vidio sam danas koliko te ljudi vole i postuju......

GEC
Postovi: 620
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GEC » 09 apr 2017, 01:23

Nakon 30.godina odrastanja,igranja i navijanja za Bratstvo odlucio sam da vise ne dolazim na Luke.Daso za tebe je TARANTINO beba za reziranje :puke: Prodane duse :thumbdown: hebali bi se za marku.Pravite budalama i ono malo ljudi sto vas gleda,SRAM VAS BILO KOMUNJARE,pocrkali dabogda u najgorim mukama :puke: :puke: Ko ima makar malo obraza nece vise doci na Bratstvo a to je danas dosta ljudi potvrdilo.Sport ste mi ogadili majku vam lopovsku.......hebem da vam hebem.....Ljudi na ovu drzavu treba baciti atomsku bombu al odmah!!!!!!!

Avatar
harden
Postovi: 23513
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la harden » 09 apr 2017, 01:49

GEC je napisao/la:Ljudi na ovu drzavu treba baciti atomsku bombu al odmah!!!!!!!
Ja sam ovo uvijek govorio prijatelju, ali ozbiljno mislim tako :salut: .
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la Anamneko » 09 apr 2017, 12:05

Svi su igrali fix 2 u gracanici.Sramota je ovo velika za bratstvo ali i uobicajeno ponasanje.Zalosno od tog vaseg vozda.
Samo Sioux 1989

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7aprildomemoj » 09 apr 2017, 14:55

Anamneko je napisao/la:Svi su igrali fix 2 u gracanici.Sramota je ovo velika za bratstvo ali i uobicajeno ponasanje.Zalosno od tog vaseg vozda.
Žalosno ali istinito. Brkata spodoba je na silu preuzeo klub i od tada a ima godina i godina nikada nije održao ni jednu Skupštinu a kamoli kome podnio finansijski račun. To ti je po principu Kadija te tuži Kadija ti sudi. On uzima pare nemilice iz budžeta opštine, čak zakida sredstva za kulturu, ekologiju itd. a namiče Bratstvu. Samo što niko ne zna osim njega i njegovog jednog čovjeka od povjerenja koliki je taj stvarni budžet. Nekolicina nas koji smo znali pravo stanje i nismo nasjedali na njegov populizam sa izjavama kako jurišamo na PL godinama smo i ovdje na ovom forumu pisali o tome. Međutim bili smo napadani od naših sugrađana kojima je veliki Vožd isprao mozak i koji bi povjerovali da im Brko kaže da je mlijeko crne boje. Ali kao što se vidi većina njih je nadošla i povukli su se sa foruma i više ne brane lik i djelo omiljenog im Vođe. Zato je posjeta na stadionu 7 April takva kakva jeste, zato ni jedan privrednik, a u Gračanici ih hvala Bogu ima koliko hoćeš, ne da ni jednog jedinog feninga za Bratstvo. Umjesto da ako već nema ambicije za PL i poprilično je osigurao opstanak uradi sve za komšije, u ovom slučaju Lukavac i Banoviće,i pomogne im da i oni opstanu on pomaže Čapljini :puke:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

nebeskasila
Postovi: 2411
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la nebeskasila » 09 apr 2017, 15:09

Sramota. svake godine se isto radi fuj

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la sviunapad1010 » 15 apr 2017, 19:10

Brko u ovoj ligi kao da šah igra i to na nivou Kasparova
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

GEC
Postovi: 620
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GEC » 15 apr 2017, 19:19

Svi pošteni,samo BRKO štima :lol: :lol: :lol: Ligu poništit i sve pohapsit. :puke: :puke: Sve lopoviii.Gori su ljudi koji gledaju ovu ligu.Treba pratit kantonalne lige,polovku i meze i opušteno ;)

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7aprildomemoj » 15 apr 2017, 19:33

sviunapad1010 je napisao/la:Brko u ovoj ligi kao da šah igra i to na nivou Kasparova
Brko je doktorirao ovu ligu i mnogima bi mogao predavanja držati na tu temu :mrgreen:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la sviunapad1010 » 15 apr 2017, 20:33

U ovoj ligi poštenih nema svi rade šta mogu i kako mogu, svi nevini ko goblen. Bratstvo uvijek ima ekipu u top 5 u ligi nema tu pameti više uložiš od drugih zaradiš više od drugih. Treba smanjiti PL na 10 ekipa i ovu federalku 10 i puna kapa. Gec 100% u pravu zasto se nervirati ionako kvalitet fudbala katastrofa, plus stalno priče ovaj kupio onaj prodao. Brko za ovu ligu radi pametno pa kome se sviđa kome ne ali očigledno drugačije ne može.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la sviunapad1010 » 16 apr 2017, 09:25

Je li vam sljedeću Visoko? Hoće biti deranje guzova Bosni
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7aprildomemoj » 16 apr 2017, 09:58

sviunapad1010 je napisao/la:Je li vam sljedeću Visoko? Hoće biti deranje guzova Bosni
Zavisi kakve su ambicije čelnika NK Bosna ? Ako žele u PL i budu pametni platiće Brki. Ako budu radili sa sudijama zayebaće se žestoko. Ako nemaju želju za ulaskom biće to jedna prijateljska utakmica za prestiż i gol više
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.