NK Bratstvo Gračanica

Moderator/ica: GracanicaAA

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la sviunapad1010 » 16 apr 2017, 11:00

Mislim da Visoko nema šansu da kupi u Gračanici ni pod razno. Otrest će ih Bratstvo. Jedino ako sudije kupe pa da ne daju preći centar Bratstvu
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7aprildomemoj » 16 apr 2017, 14:38

sviunapad1010 je napisao/la:Mislim da Visoko nema šansu da kupi u Gračanici ni pod razno. Otrest će ih Bratstvo. Jedino ako sudije kupe pa da ne daju preći centar Bratstvu
Brko bi za pare prodao ženu svoju a ne jednu utakmicu koja mu ništa ne znači. Kupovina preko sudija je rizična i ne garantuje 3 boda, možda X maximalno
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la sviunapad1010 » 16 apr 2017, 15:08

Ako bi prodali Visokom onda ste u Gračanici zaboravili neke događaje od prije sa Bosnom. Doduše bilo je to davno kad ste se s njima borili za ulazak u tada prvu ligu povalili su vas u po Gračanice. Stariji se sjećaju toga. Ta ekipa Bratstva sad bi prekucala ovu ligu, bilo bi ko plitak potok
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7aprildomemoj » 16 apr 2017, 16:06

sviunapad1010 je napisao/la:Ako bi prodali Visokom onda ste u Gračanici zaboravili neke događaje od prije sa Bosnom. Doduše bilo je to davno kad ste se s njima borili za ulazak u tada prvu ligu povalili su vas u po Gračanice. Stariji se sjećaju toga. Ta ekipa Bratstva sad bi prekucala ovu ligu, bilo bi ko plitak potok
Sjećam se ja te sezone veoma dobro. Tada Brko nije bio u klubu, Muhamed Šelo je bio Predsjednik kluba. Na pola sezone bježali Bosni 9 bodova a nije nas Bosna povalila u Gračanici kao što kažeš jer smo ih mi dobili to zadnje kolo koje ništa nije značilo. Poslali su juniore tada iz Bosne i izgubili. Bosna je to odradila tj. Ivica Pekić sa Savezom, sudijama i FK Drina Zvornik :oops:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

GEC
Postovi: 620
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GEC » 20 apr 2017, 11:34

ČOKARA predstavnik Bratstva na sastanku 8. klubova u savezu :urnebes: :urnebes: :urnebes:GASI LIGU,MOTAJ KABLOVE :salut: :salut:

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7aprildomemoj » 20 apr 2017, 15:32

GEC je napisao/la:ČOKARA predstavnik Bratstva na sastanku 8. klubova u savezu :urnebes: :urnebes: :urnebes:GASI LIGU,MOTAJ KABLOVE :salut: :salut:
Čoki je desna ruka Brki. Jedino njih dvojica znaju koliko kojem igraču se daje para u koverti. Brko ga je nagradio sa diplomom VSS dipl.oecc. kupljenom u BOS. Gradišci i mjestom direktora gradske dvorane Luke :urnebes: :rol:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la sviunapad1010 » 22 apr 2017, 15:05

Sretno komšije :clap:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7aprildomemoj » 22 apr 2017, 18:16

Jedan jedini unikatni EL GRANDE PRESIDENTE :bow: :salut: :njanjanja: :opaopa: :tokralju:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GracanicaAA » 22 apr 2017, 18:17

Nikad losija utakmica Bratstva.
KUDUZ :tokralju: :tokralju:

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la sviunapad1010 » 22 apr 2017, 18:19

Koji vam je jbt, ako ovako nastavite i raspored težak mogli bi hladno i vi u borbu za opstanak
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7aprildomemoj » 22 apr 2017, 18:23

sviunapad1010 je napisao/la:Koji vam je jbt, ako ovako nastavite i raspored težak mogli bi hladno i vi u borbu za opstanak
Opstanak uopće nije upitan dok god na čelu kluba je jedan jedini EL GRANDE PRESIDENTE :mrgreen:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la Anamneko » 22 apr 2017, 19:07

Pa jeli vas imalo sramota???
Samo Sioux 1989

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7aprildomemoj » 22 apr 2017, 19:12

Anamneko je napisao/la:Pa jeli vas imalo sramota???
Veliku većinu jeste ali mi se ništa ne pitamo :mrgreen:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la sviunapad1010 » 22 apr 2017, 19:18

U Gračanici je publika za većinu u ovoj ligi kao u Engleskoj. To se mora priznati.

A sta radi Brko i kako radi to je njegovo
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la paulus » 22 apr 2017, 20:01

Sta je satro Bosna kupila , e moji vi u Bosni se naivna omladina konocno docepala kluba zato se nes i napravilo i dovodili naki igraci koji imaju solidne plate al to je sve sto Bosna ima . Nakav kes za kupovine bi iskoristila u kod kuce gdje sigurno manje kosta a izgubili su jedno 8 bodova kod kuce . Nema Bosna za kupovanja , zna se ko ima .I na kraju krajeva pregledacu snimak ako vidim da imalo smrdi na kupovinu ja ih ne gledo vise. Ja kriminal necu podrzavat ni za Bosnu.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

GEC
Postovi: 620
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GEC » 22 apr 2017, 20:07

paulus je napisao/la:Sta je satro Bosna kupila , e moji vi u Bosni se naivna omladina konocno docepala kluba zato se nes i napravilo i dovodili naki igraci koji imaju solidne plate al to je sve sto Bosna ima . Nakav kes za kupovine bi iskoristila u kod kuce gdje sigurno manje kosta a izgubili su jedno 8 bodova kod kuce . Nema Bosna za kupovanja , zna se ko ima .I na kraju krajeva pregledacu snimak ako vidim da imalo smrdi na kupovinu ja ih ne gledo vise. Ja kriminal necu podrzavat ni za Bosnu.
Bosna danas nadigrala desetkovano Bratstvo u svim segmentima i svaka čast :clap: Suđenje 10.Čista pobjeda ko suza po dosta teškom terenu.

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la sviunapad1010 » 22 apr 2017, 20:16

Pratim forum i po meni je Gec najrealniji na forumu iz Gračanice. Isto tako mislim da danas nije prodano i da Bratstvo ulazi u težak raspored do kraja. Trebala im je pobjeda da mirno završe sezonu
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Mramic
Postovi: 276
Pridružen/a: 29 mar 2013, 15:19
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la Mramic » 22 apr 2017, 20:37

Ovu ligu pratim vec 8-9 godina , i bratstvo je uvijek u top3 ekipe prije pocetka svake sezone , ali ovo sto radite vec godinama unazad van zelenog terena je za svaku osudu , i da danas nije namjesteno nije vam vjerovati.. Zbog toga vam zelim da ispadnete ili da smijenite komplet garnituru u klubu...
SN96

GEC
Postovi: 620
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GEC » 22 apr 2017, 20:45

Mramic je napisao/la:Ovu ligu pratim vec 8-9 godina , i bratstvo je uvijek u top3 ekipe prije pocetka svake sezone , ali ovo sto radite vec godinama unazad van zelenog terena je za svaku osudu , i da danas nije namjesteno nije vam vjerovati.. Zbog toga vam zelim da ispadnete ili da smijenite komplet garnituru u klubu...
Nisi tako pisao kad je Jedinstvu pušteno u Gračanici da ostanete (1:4) sjećaš se :hmmmmm: Danas nije pušteno 100%

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la sviunapad1010 » 22 apr 2017, 21:00

Mramic je napisao/la:Ovu ligu pratim vec 8-9 godina , i bratstvo je uvijek u top3 ekipe prije pocetka svake sezone , ali ovo sto radite vec godinama unazad van zelenog terena je za svaku osudu , i da danas nije namjesteno nije vam vjerovati.. Zbog toga vam zelim da ispadnete ili da smijenite komplet garnituru u klubu...
Valja Jedinstvu u Gračanicu, a i jednim i drugim gori pod nogama sad. Što znači da će vas u Gračanici otrest pravo ovaj put.

Šta bi bilo pitam te da neko iz Gračanice ovako piše na temi Jedinstva?
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.