NK Bratstvo Gračanica

Moderator/ica: GracanicaAA

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la Anamneko » 09 maj 2017, 17:49

Bicee sladje.
Samo Sioux 1989

GEC
Postovi: 620
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GEC » 09 maj 2017, 17:58

Iraola je napisao/la:Baš mislite da se Lukavac predao ? Čudi me s obzirom da dugo pratite ovu ligu :damn: .
Nada umire poslednja ali poslije tekme sa Travnikom bit će ti jasnija situacija ;) Ima tu još kalkulacija moj burazeru.....

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la Iraola » 09 maj 2017, 19:11

GEC je napisao/la:
Iraola je napisao/la:Baš mislite da se Lukavac predao ? Čudi me s obzirom da dugo pratite ovu ligu :damn: .
Nada umire poslednja ali poslije tekme sa Travnikom bit će ti jasnija situacija ;) Ima tu još kalkulacija moj burazeru.....
Naravno, sad svaka k'o da je zadnja.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

7april
Postovi: 280
Pridružen/a: 01 nov 2013, 18:44
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7april » 09 maj 2017, 22:02

GEC je napisao/la:
Iraola je napisao/la:Baš mislite da se Lukavac predao ? Čudi me s obzirom da dugo pratite ovu ligu :damn: .
Nada umire poslednja ali poslije tekme sa Travnikom bit će ti jasnija situacija ;) Ima tu još kalkulacija moj burazeru.....
Bravo Gec,tako ukratko si objasnijo stanje,bice jasno poslije utakmice u travniku,ko te razumio i ko hoce da te razumije nista mu vise netreba

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la Anamneko » 09 maj 2017, 22:30

Ko o cemu gracanlije o kalkulacijama.Zato i ispadate garant jer su vas drugi vec ukalkulisali.Tri boda famozna koje vi kalkulisete sebi sa josika ostaju u lukavcu.Nema te uprave koja bi vam sad smjela pustiti utakmicu.Johe su blizu a i uzeta navijaci imaju dovoljno za bilo koju upravu i nedaj boze pokojeg igraca radnickog.
Samo Sioux 1989

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la Anamneko » 09 maj 2017, 22:37

I pad je let ako je posteno.To za gracanicu ne vazi.
Samo Sioux 1989

GEC
Postovi: 620
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GEC » 09 maj 2017, 22:44

Anamneko je napisao/la:Ko o cemu gracanlije o kalkulacijama.Zato i ispadate garant jer su vas drugi vec ukalkulisali.Tri boda famozna koje vi kalkulisete sebi sa josika ostaju u lukavcu.Nema te uprave koja bi vam sad smjela pustiti utakmicu.Johe su blizu a i uzeta navijaci imaju dovoljno za bilo koju upravu i nedaj boze pokojeg igraca radnickog.
Joooj ja zaboravio da će tebe pitat kome će pustit :facepalm: izvini jbg.Sreća poslije ramazana ideš na podforum "NIŽE LIGE" :salut:

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la batigol777 » 09 maj 2017, 23:40

Nema sanse , Bratsvo ostaje u ligi garant, dobra je ekipa al desi se pad al vratit ce se oni u igru i ne samo u Lukavcu. Ja sam ubijedjen da ostajete i mislim da to nije ni upitno kao i moja Zvijezda a volio bi da i Banovici izbore opstanak.
Pozz nema sikiracije.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

7april
Postovi: 280
Pridružen/a: 01 nov 2013, 18:44
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7april » 13 maj 2017, 18:51

7april je napisao/la:
GEC je napisao/la:
Iraola je napisao/la:Baš mislite da se Lukavac predao ? Čudi me s obzirom da dugo pratite ovu ligu :damn: .
Nada umire poslednja ali poslije tekme sa Travnikom bit će ti jasnija situacija ;) Ima tu još kalkulacija moj burazeru.....
Bravo Gec,tako ukratko si objasnijo stanje,bice jasno poslije utakmice u travniku,ko te razumio i ko hoce da te razumije nista mu vise netreba
Sto se tice bratstva sve je jasnije,bravo moci i cestitke na bodu

7april
Postovi: 280
Pridružen/a: 01 nov 2013, 18:44
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7april » 14 maj 2017, 16:42

Sticem utisak da nuce namjerno ode poslije nekoliko kola iz bratstva,onda se dovode razni treneri losi rezultati,igra katastrofa,i onda kad zagusti opet nuce je tu,juce u travniku mogli smo dobit pet komada,mogli smo sva tri boda uzet,sve u svemu remi zasluzen,i kad sve oduzmem i saberem,samo da nuće dobije odrijesene ruke lagano bi mogli u pl.gledam koliko taj trener forsira nasu djecu koja igraju fenomenalno,nardin,potko,sule,edo vehabovic i stjepanovic,ovu zadnju dvojicu ja licno smatram nasim,kapiten juce opet po ko zna koji put srce ostavio na terenu,i opet zavrsio u bolnici,samo mogu rec da mi imamo nase djece i to veoma kvalitetne.

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GracanicaAA » 14 maj 2017, 16:45

7april je napisao/la:Sticem utisak da nuce namjerno ode poslije nekoliko kola iz bratstva,onda se dovode razni treneri losi rezultati,igra katastrofa,i onda kad zagusti opet nuce je tu,juce u travniku mogli smo dobit pet komada,mogli smo sva tri boda uzet,sve u svemu remi zasluzen,i kad sve oduzmem i saberem,samo da nuće dobije odrijesene ruke lagano bi mogli u pl.gledam koliko taj trener forsira nasu djecu koja igraju fenomenalno,nardin,potko,sule,edo vehabovic i stjepanovic,ovu zadnju dvojicu ja licno smatram nasim,kapiten juce opet po ko zna koji put srce ostavio na terenu,i opet zavrsio u bolnici,samo mogu rec da mi imamo nase djece i to veoma kvalitetne.
Khm...
Zaboravio si Namika jucer u Travniku.

7april
Postovi: 280
Pridružen/a: 01 nov 2013, 18:44
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7april » 14 maj 2017, 17:00

GracanicaAA je napisao/la:
7april je napisao/la:Sticem utisak da nuce namjerno ode poslije nekoliko kola iz bratstva,onda se dovode razni treneri losi rezultati,igra katastrofa,i onda kad zagusti opet nuce je tu,juce u travniku mogli smo dobit pet komada,mogli smo sva tri boda uzet,sve u svemu remi zasluzen,i kad sve oduzmem i saberem,samo da nuće dobije odrijesene ruke lagano bi mogli u pl.gledam koliko taj trener forsira nasu djecu koja igraju fenomenalno,nardin,potko,sule,edo vehabovic i stjepanovic,ovu zadnju dvojicu ja licno smatram nasim,kapiten juce opet po ko zna koji put srce ostavio na terenu,i opet zavrsio u bolnici,samo mogu rec da mi imamo nase djece i to veoma kvalitetne.
Khm...
Zaboravio si Namika jucer u Travniku.
Podrazumjeva se mladi golman namik,uff on nas je spasio katastrofe,juce je branio perfektno

realancojk
Postovi: 482
Pridružen/a: 23 maj 2012, 20:33
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la realancojk » 15 maj 2017, 17:55

Pronađoh u svojoj arhivi pa da podijelim sa vama
slika
Neko voli meso, neko voli kupus. U biti svi mi volimo sarmu.
Bolje ispasti glup nego iz lige. :)

7april
Postovi: 280
Pridružen/a: 01 nov 2013, 18:44
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7april » 15 maj 2017, 19:43

realancojk je napisao/la:Pronađoh u svojoj arhivi pa da podijelim sa vama
slika
Bio sam u visokom na toj utakmici,gubili smo 1:0,do petnestak minuta do kraja i onda topa pogadja za 1:1,tako je i zavrsilo,s tim da smo u 90-toj minuti imali sansu za pobjedu,damir kane sa desne strane ubacuje na pet metara ko duh sam pred golmanom nas napadac neznam ko je igro jer je nenad tad bio van stroja promasuje mrtvu sansu,al sve u svemu bilo lijepo u visokom,i da kazem da je iz gracanice isao jedan bus navijaca.

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GracanicaAA » 15 maj 2017, 20:05

7april je napisao/la:
realancojk je napisao/la:Pronađoh u svojoj arhivi pa da podijelim sa vama
slika
Bio sam u visokom na toj utakmici,gubili smo 1:0,do petnestak minuta do kraja i onda topa pogadja za 1:1,tako je i zavrsilo,s tim da smo u 90-toj minuti imali sansu za pobjedu,damir kane sa desne strane ubacuje na pet metara ko duh sam pred golmanom nas napadac neznam ko je igro jer je nenad tad bio van stroja promasuje mrtvu sansu,al sve u svemu bilo lijepo u visokom,i da kazem da je iz gracanice isao jedan bus navijaca.
A ja imam sve slike sto smo bili u Visokom bas ih evo sad gledam. Kad smo se slikali kod spomenika.I kao sto si reko samo je jedan bus isao u Visoko.
Joj ako se dobro sjecam Mirza je igrao napadaca u Visokom.

7april
Postovi: 280
Pridružen/a: 01 nov 2013, 18:44
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7april » 15 maj 2017, 20:34

GracanicaAA je napisao/la:
7april je napisao/la:
realancojk je napisao/la:Pronađoh u svojoj arhivi pa da podijelim sa vama
slika
Bio sam u visokom na toj utakmici,gubili smo 1:0,do petnestak minuta do kraja i onda topa pogadja za 1:1,tako je i zavrsilo,s tim da smo u 90-toj minuti imali sansu za pobjedu,damir kane sa desne strane ubacuje na pet metara ko duh sam pred golmanom nas napadac neznam ko je igro jer je nenad tad bio van stroja promasuje mrtvu sansu,al sve u svemu bilo lijepo u visokom,i da kazem da je iz gracanice isao jedan bus navijaca.
A ja imam sve slike sto smo bili u Visokom bas ih evo sad gledam. Kad smo se slikali kod spomenika.I kao sto si reko samo je jedan bus isao u Visoko.
Joj ako se dobro sjecam Mirza je igrao napadaca u Visokom.
Mislim da si upravu,pindzo je igro u napadu

GEC
Postovi: 620
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GEC » 20 maj 2017, 21:13

NOGOMET – Prva liga FBiH, 27. kolo
Bratstvo – Jedinstvo 2:0
Gračanica, stadion “Luke”. Gledalaca: 100. Glavni sudija: Ismet Ibrahimkadić (Tešanj). Pomoćnici: Oliver Žilić (Vitez) i Almir Huskić (Bugojno). Četvrti sudija: Azem Karić (Zenica). Delegat: Zoran Biletić (Stolac). Kontrolor suđenja: Pero Buhovac (Mostar).
Žuti kartoni: Salkić, Hasić, Jaganjac, Kahrimanović, Diabang (Bratstvo) – Hrustanović (Jedinstvo).
Strijelci: 1:0 Stjepanović (32.); 2:0 Poturalić (52.).
Bratstvo: Divković, Salkić, Šuša, Stjepanović, Diabang, Jaganjac, Vehabović (Ikanović), Kahrimanović (Kuduzović), Hasić, Mujkić, Mulahusejnović (Poturalić). Trener: N. Muslimović.
Jedinstvo: Alijagić, Remić, Šuman (Hrustanović), Hamzić, Mustedanagić, Topić, Omerdić (Šahinović), Hodžić, Abdihodžić, Halavać, Pribinja (Nuhanović). Trener: N. Žerić.

7april
Postovi: 280
Pridružen/a: 01 nov 2013, 18:44
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7april » 24 maj 2017, 19:49

Uh,kako stvari stoje ako u lukavcu bod ne uzmemo,onda smo donji,situacija losaaaaa

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7aprildomemoj » 24 maj 2017, 20:09

7april je napisao/la:Uh,kako stvari stoje ako u lukavcu bod ne uzmemo,onda smo donji,situacija losaaaaa
Pa iz Lukavca donosimo sva 3 boda, to je već završeno :D
I Lukavčanima više odgovara da im mi ne budemo konkurenti u Drugoj federalnoj
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

7april
Postovi: 280
Pridružen/a: 01 nov 2013, 18:44
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7april » 24 maj 2017, 20:35

7aprildomemoj je napisao/la:
7april je napisao/la:Uh,kako stvari stoje ako u lukavcu bod ne uzmemo,onda smo donji,situacija losaaaaa
Pa iz Lukavca donosimo sva 3 boda, to je već završeno :D
I Lukavčanima više odgovara da im mi ne budemo konkurenti u Drugoj federalnoj
Vjeruj neznam sta da ti kazem,tu je sve moguce,stvarno neznam sta i kako,samo da nam nedadnu ko sarajevo želji

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.