NK Bratstvo Gračanica

Moderator/ica: GracanicaAA

ado78
Postovi: 133
Pridružen/a: 28 okt 2013, 21:34
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la ado78 » 14 okt 2017, 19:56

Ljudi ne znam sta da kazem,ne mogu da vjerujem da ova ekipa ne moze bolje,danas nas je ubila sredina terena Kahrimanovic,Karadjuz najlosiji pojedinci,klasicne njihove greske kod golova,odbrana ostala visoko ali sta radit moras izac kad gubis,jbt pa šuša i hasić isto na streljani,ljudi danas izbili 100 lopti i svaka dodje opet igracima toska,ne mogu da vjerujem da ikanovic ne igra pa covjek uvjek napravi pomak u igri kad god udje,ima i do Nuceta sigurno jer ova ekipa moze bolje ne moze mi niko reci da ne moze ja pratim bratstvo 30 god,pa prosle god kad smo se borili za opstanak formacija 3-5-2 i islo extra i ostali smo tako,ovako ne ide jer je nam sreda losa ljudi prolaze ko kroz sir,sve u svemu teska sezona ce biti

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7aprildomemoj » 14 okt 2017, 20:03

Ja pratim Bratstvo 35 godina i ostajem pri tvrdnji da je trener kriv 100 %
Jednostavno Denis Sadiković bolje zna ekipu Bratstva od našeg trenera bezmudana i tako je postavio ekipu Toška. Ovaj naš nazovi trener nije ni do koljena Denisu što se tiče struke. A što dobro liže pakšu Brki to je drugi par opanaka
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la solinas » 18 okt 2017, 14:29

Selam :mrgreen:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la Skver » 18 okt 2017, 14:35

Do kada Brko prima uplate:....jel do utorka u ponoc? :mrgreen:
🔴⚫️

Avatar
Slobodas
Postovi: 3474
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la Slobodas » 18 okt 2017, 14:46

Spavas li mirno Gracanico :kafa:
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5304
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GracanicaAA » 18 okt 2017, 15:28

Slobodas je napisao/la:Spavas li mirno Gracanico :kafa:
Bio sam na tekmi sa Sarajevom, niste nesto. :kafa: :)
A vi Bujrum u Gracanicu, a brko prima svaki dan... :mrgreen:

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GEC » 18 okt 2017, 17:00

Skver je napisao/la:Do kada Brko prima uplate:....jel do utorka u ponoc? :mrgreen:
Ta će ovi vaši paraziti iz uprave kad kamiondžija nije mogo završit poso sa brkom.Hebo vas kup kad znate da nemožete do kraja.Bolje sačuvajte PL status.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la staragarda » 18 okt 2017, 17:30

GEC je napisao/la:
Skver je napisao/la:Do kada Brko prima uplate:....jel do utorka u ponoc? :mrgreen:
Ta će ovi vaši paraziti iz uprave kad kamiondžija nije mogo završit poso sa brkom.Hebo vas kup kad znate da nemožete do kraja.Bolje sačuvajte PL status.
Pa u pravu si :shifty:...sa ovim uhljupima samo je jedno sigurno....ti nece utakmice poklopit jer ne daju repa :urnebes: :rol:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la sviunapad1010 » 18 okt 2017, 18:09

Komšije garda je navijač hana. On odavno hanuje pa ne uzimajte za ozbiljno ono sto piše. Levat totalni lik. I Skver isto. Solinas kako puhne vjetar malo tamo malo ovamo.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la staragarda » 20 okt 2017, 14:53

Kakvu sad ekipu ima Bratstvo
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7aprildomemoj » 20 okt 2017, 17:16

staragarda je napisao/la:Kakvu sad ekipu ima Bratstvo
Ekipa je iste jačine kao onih sezona kad ste nam bili redovne mušterije :mrgreen: samo nam je sad trener taraba bezmudan
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la staragarda » 20 okt 2017, 17:24

7aprildomemoj je napisao/la:
staragarda je napisao/la:Kakvu sad ekipu ima Bratstvo
Ekipa je iste jačine kao onih sezona kad ste nam bili redovne mušterije :mrgreen: samo nam je sad trener taraba bezmudan
Ko je trener
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GEC » 20 okt 2017, 19:49

Nusret Muslimović i Daso su treneri ;) Ekipa bez muda i karaktera.Kod kuće na mišiće a na strani ni Lipnicu nemogu pobijediti.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la staragarda » 20 okt 2017, 21:33

GEC je napisao/la:Nusret Muslimović i Daso su treneri ;) Ekipa bez muda i karaktera.Kod kuće na mišiće a na strani ni Lipnicu nemogu pobijediti.
Znaci,bit će prava prvenstvena utakmica sa puno zara jer znanja nema :urnebes: :urnebes: ....nek' pobjedi namazaniji :rol: :rol:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GEC » 20 okt 2017, 21:41

staragarda je napisao/la:
GEC je napisao/la:Nusret Muslimović i Daso su treneri ;) Ekipa bez muda i karaktera.Kod kuće na mišiće a na strani ni Lipnicu nemogu pobijediti.
Znaci,bit će prava prvenstvena utakmica sa puno zara jer znanja nema :urnebes: :urnebes: ....nek' pobjedi namazaniji :rol: :rol:
Hebeš KUP kad smo u prvenstvu dubioza moj Reufe :lolno:

ado78
Postovi: 133
Pridružen/a: 28 okt 2013, 21:34
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la ado78 » 20 okt 2017, 22:19

Treba priznati i reci da ova trenutna ekipa se ne moze poredit sa onom ekipom od prije 3-4 godine,u ono vrijeme se donisilo bodova sa strane punoni ne moze se poredit npr sa ovim sad ali treba reci i to da je ova ekipa trenutno puno mladja od one pomenute,jer u ovoj ekipi mozda igraju 2-3 igraca od one generacije to su Mousa,Šuša i ja mislim Mujkic,nema tu vise Smajlovica,Pantica,Kadica,Omerovica,Rizvanovica,Šmigalovica itd,kad ova imena uporedis sa ovim trenutnim mislim smijesno,treba priznati i reci da je u ovom trenutku ekipa Slobode bolja dosta od trenutnog Bratstva jer je u ranijim pomenutim sezonama Sloboda redovno gubila u Gracanici i ne znam da li je ikad dala gol protiv tadasnjeg Bratstva,samo se ne mogu tacno sjetit rezultata kojim smo ih dobijali i strelaca a volio bih a ne sjecam se nazalost.

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GEC » 20 okt 2017, 22:38

ado78 je napisao/la:Treba priznati i reci da ova trenutna ekipa se ne moze poredit sa onom ekipom od prije 3-4 godine,u ono vrijeme se donisilo bodova sa strane punoni ne moze se poredit npr sa ovim sad ali treba reci i to da je ova ekipa trenutno puno mladja od one pomenute,jer u ovoj ekipi mozda igraju 2-3 igraca od one generacije to su Mousa,Šuša i ja mislim Mujkic,nema tu vise Smajlovica,Pantica,Kadica,Omerovica,Rizvanovica,Šmigalovica itd,kad ova imena uporedis sa ovim trenutnim mislim smijesno,treba priznati i reci da je u ovom trenutku ekipa Slobode bolja dosta od trenutnog Bratstva jer je u ranijim pomenutim sezonama Sloboda redovno gubila u Gracanici i ne znam da li je ikad dala gol protiv tadasnjeg Bratstva,samo se ne mogu tacno sjetit rezultata kojim smo ih dobijali i strelaca a volio bih a ne sjecam se nazalost.
2012. 1-0 (Panta),2014. 2-0 (Musa i Šuša) i finale kupa TK u Klokotnici 2-0 (Šuša i Kadrić)

ado78
Postovi: 133
Pridružen/a: 28 okt 2013, 21:34
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la ado78 » 23 okt 2017, 22:07

Skoro odgledah na City tv utakmicu Orasje-Bratstvo i mogu reci prema prikazanom da je mozda najbolja utakmica u ovom jesenjem djelu,puno trke i fajta ali mogu reci da je sudjenje bilo 70:3o za orasje,bratstvo povelo preko poturalica i posle penal za orasje smijurija ziva,posle smo imali preko poturalica zicer ali je promasio ako sam dobro primjetio igrali smo sa 3 stopera stjepanovic šuša salkic sa vise igraca u sredi i u napadu mujka i poturalic koji se extra slazu kad igraju zajedno,ovo je formacija koju je nuce uveo kad smo igrali za opstanak ali ocigledno ako je gledat po ovoj utakmici da ovo formacija godi ekipi,zaboravi spomenut golman nas je spasio u prvom pol izvadio je loptu iz raslji,sve u svemu hrabro odigrano da smo igrali ovako do sad imali bi barem 6 i vise bodova

7april
Postovi: 280
Pridružen/a: 01 nov 2013, 18:44
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7april » 24 okt 2017, 23:26

ado78 je napisao/la:Skoro odgledah na City tv utakmicu Orasje-Bratstvo i mogu reci prema prikazanom da je mozda najbolja utakmica u ovom jesenjem djelu,puno trke i fajta ali mogu reci da je sudjenje bilo 70:3o za orasje,bratstvo povelo preko poturalica i posle penal za orasje smijurija ziva,posle smo imali preko poturalica zicer ali je promasio ako sam dobro primjetio igrali smo sa 3 stopera stjepanovic šuša salkic sa vise igraca u sredi i u napadu mujka i poturalic koji se extra slazu kad igraju zajedno,ovo je formacija koju je nuce uveo kad smo igrali za opstanak ali ocigledno ako je gledat po ovoj utakmici da ovo formacija godi ekipi,zaboravi spomenut golman nas je spasio u prvom pol izvadio je loptu iz raslji,sve u svemu hrabro odigrano da smo igrali ovako do sad imali bi barem 6 i vise bodova
Super si to sve uočio oko formacije,mene samo zanima zasto nuće ne igra 3-5-2,jos dok je denis bio trener bratsvo je igralo tu formaciju i sigurno smo bili puno jači,panta,kadija,šuša,sjetim se kup utakmice protiv olimpika kad smo igrali istu formaciju,tad je ja mislim grbesic bio trener,olimpik nije polu sanse napravio,izbacili nas na penale,ta formacija godi bratstvu,sigurno bi vise bodova imali da tako igramo.

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GEC » 25 okt 2017, 09:37

7april je napisao/la:
ado78 je napisao/la:Skoro odgledah na City tv utakmicu Orasje-Bratstvo i mogu reci prema prikazanom da je mozda najbolja utakmica u ovom jesenjem djelu,puno trke i fajta ali mogu reci da je sudjenje bilo 70:3o za orasje,bratstvo povelo preko poturalica i posle penal za orasje smijurija ziva,posle smo imali preko poturalica zicer ali je promasio ako sam dobro primjetio igrali smo sa 3 stopera stjepanovic šuša salkic sa vise igraca u sredi i u napadu mujka i poturalic koji se extra slazu kad igraju zajedno,ovo je formacija koju je nuce uveo kad smo igrali za opstanak ali ocigledno ako je gledat po ovoj utakmici da ovo formacija godi ekipi,zaboravi spomenut golman nas je spasio u prvom pol izvadio je loptu iz raslji,sve u svemu hrabro odigrano da smo igrali ovako do sad imali bi barem 6 i vise bodova
Super si to sve uočio oko formacije,mene samo zanima zasto nuće ne igra 3-5-2,jos dok je denis bio trener bratsvo je igralo tu formaciju i sigurno smo bili puno jači,panta,kadija,šuša,sjetim se kup utakmice protiv olimpika kad smo igrali istu formaciju,tad je ja mislim grbesic bio trener,olimpik nije polu sanse napravio,izbacili nas na penale,ta formacija godi bratstvu,sigurno bi vise bodova imali da tako igramo.
7.April da bi igrao u formaciji 3-5-2 moraš imati stopere tipa pante,šuše i kadije (kad su bili u top formi) i bočne igrače tipa Efendića i Mirhada.Sa ovim rosterom igrača možeš zaboravit tu formaciju i napadački fudbal.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: studeni i 5 gostiju.