Olimpik Sarajevo

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 07 nov 2017, 19:11

1922VFC1981 je napisao/la:Ovo je i Iskrin problem i vas a i nas,dok se tako ne pocne gledat na ove scene nece nikad Silici,Bjelice i ostali junaci ovog saveza nestat. Iskra bi vas napunila do vrha da su mogli unatoc onakvom sudjenju,ali ste kvalitetnija ekipa pa je i remi nebo bio,isto ko sto je i Zvijezda napunila Visoko i isto ko sto ste vi nama 3 gola u kupu dali i onda kad za 2ili3 kola tu istu ekipu doceka sudjenje kakvo je prije toga direktan protivnik imao par kola prije dize se buka.Ali tako je to kod nas,kad je meni dobro nek je svakome lose i guraj
I da bi mi zamolili savez da vas ubace a nas izbace, nece to nista promijeniti, samo bi nas izbacili "u najboljem slucaju", a nebi popravilo sudjenje u cijeloj ligi. To sto ti govoris treba se vani utakmica zajedno raditi cak iako je jedno kolo sve posteno sudjeno, a ne mi jedini trebamo poceti s time da sami sebe osakatimo a drugi nebi nikad to uradili. Samo je posteno da pocnete sami od sebe; pitaj po vasoj temi dali bi neko od vasih navijaca ili radnika u klubu bio spreman da (glasa za to da se )preda bilo koju utakmicu u sezoni gdje ste pobjedili, znaci da vam oduzmu tri boda i dadnu nekome drugom. I dali misle da bi to pokrenulo neki boljitak za cijelokupnu situaciju.

Samo si nas zamolio da se predamo, sto je ludo pomisliti a kamoli razmotriti.
Ne igra niko u ovoj ligi da dokaze poente, igra se za pobjedu, administrativne probleme se rijesavaju vani terena. Nama jos dva boda iz Bugojna se nece dodijeliti, Iskra nece zamoliti savez da nam da bodove, i mi se s time moramo pomiriti a rijesavamo to za buduce vani te utakmice.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 08 nov 2017, 23:40

Ovo je dobro da se snimak objavio, da se zna da je zalba legitimna. Dobro rece neko na opstoj temi da je dobro sto su nasi ostali pribrani koliko toliko, ja da sam tu navalio bih na sudiju, nemam rijeci za sve one odluke ukupno. Publika u Bugojnu umjesto da barem sute, ono navijaju za sudije :urnebes:
Evo ih u proslavi nakon utakmice:


A sto se tice kupa, mislim da smo dobili super priliku da se plasiramo u polufinale, i kako Mirza rece ne smije se protivnika podcijeniti. Dobili su Bosnu kod kuce 2-0, znaci nisu bas naivna ekipa. Cini mi se da je dobar teren u njih ako se dobro sjecam.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la sloboda72 » 11 nov 2017, 10:05

Mokroguz je napisao/la:Ovo je dobro da se snimak objavio, da se zna da je zalba legitimna. Dobro rece neko na opstoj temi da je dobro sto su nasi ostali pribrani koliko toliko, ja da sam tu navalio bih na sudiju, nemam rijeci za sve one odluke ukupno. Publika u Bugojnu umjesto da barem sute, ono navijaju za sudije :urnebes:
Evo ih u proslavi nakon utakmice:


A sto se tice kupa, mislim da smo dobili super priliku da se plasiramo u polufinale, i kako Mirza rece ne smije se protivnika podcijeniti. Dobili su Bosnu kod kuce 2-0, znaci nisu bas naivna ekipa. Cini mi se da je dobar teren u njih ako se dobro sjecam.
Po tvom laprdanju ,trebali su navijati za vas.
Ja volim FK Tuzla City

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 11 nov 2017, 11:32

sloboda72 je napisao/la:
Mokroguz je napisao/la:Ovo je dobro da se snimak objavio, da se zna da je zalba legitimna. Dobro rece neko na opstoj temi da je dobro sto su nasi ostali pribrani koliko toliko, ja da sam tu navalio bih na sudiju, nemam rijeci za sve one odluke ukupno. Publika u Bugojnu umjesto da barem sute, ono navijaju za sudije :urnebes:
Evo ih u proslavi nakon utakmice:


A sto se tice kupa, mislim da smo dobili super priliku da se plasiramo u polufinale, i kako Mirza rece ne smije se protivnika podcijeniti. Dobili su Bosnu kod kuce 2-0, znaci nisu bas naivna ekipa. Cini mi se da je dobar teren u njih ako se dobro sjecam.
Po tvom laprdanju ,trebali su navijati za vas.
Laprda ti onaj ko te odgojio takvog nekulturnog. Smoriste na brojnim temama. :roll:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 11 nov 2017, 13:36

FK Olimpik: Bandović, Milović, Čvoro, Osmanović, Muminović, Mahović, Jusufbašić, Ščepanović, Zeba, Jusufi, Stojanović.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 11 nov 2017, 13:43

sloboda72 je napisao/la:Po tvom laprdanju ,trebali su navijati za vas.
Kako?
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la sloboda72 » 11 nov 2017, 14:20

Mokroguz je napisao/la:
sloboda72 je napisao/la:Po tvom laprdanju ,trebali su navijati za vas.
Kako?
"Publika u Bugojnu umjesto da barem sute",

KAKO ĆE ŠUTAT BOLAN NE BIO? KO VAŠA ,KOJA NE POSTOJI.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 11 nov 2017, 14:47

sloboda72 je napisao/la: "Publika u Bugojnu umjesto da barem sute",
Ne znaci da moraju za nas navijati, znaci da se sucima trebaju smijati sto onako diriguju. To djete iz osnovne skole moze skontati.
KAKO ĆE ŠUTAT BOLAN NE BIO? KO VAŠA ,KOJA NE POSTOJI.
Pogledaj zvanicne brojke i ne s€ri. Idi primi platu za navijanje k'o i ostala Slogina "publika". Dos'o si se vamo svadjati.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la sloboda72 » 11 nov 2017, 15:01

Mokroguz je napisao/la:
sloboda72 je napisao/la: "Publika u Bugojnu umjesto da barem sute",
Ne znaci da moraju za nas navijati, znaci da se sucima trebaju smijati sto onako diriguju. To djete iz osnovne skole moze skontati.
KAKO ĆE ŠUTAT BOLAN NE BIO? KO VAŠA ,KOJA NE POSTOJI.
Pogledaj zvanicne brojke i ne s€ri. Idi primi platu za navijanje k'o i ostala Slogina "publika". Dos'o si se vamo svadjati.
Čestitam vam vodstvo protiv Rudara.
Ja volim FK Tuzla City

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 12 nov 2017, 20:00

Poslije jučerašnje pobjede može se reči da je relativno dobra polusezona iza kluba. Trenutno treće mjesto zauzimaju na tabeli a mogli su biti i prvi da su pobijedili Orašje na Otoci u 11. kolu. Ostaju još dvije utakmice četvrtfinala Kupa BiH protiv Zvijezde 09, 22. i 29. novembra.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 14 nov 2017, 04:01

Bilo koju od onih utakmica gdje smo kiksali, da smo pobjedili, bili bi prvi. Bice jos vise prilika na proljece.

Mozda je malo rano za analizu jos prije nego sto sljedece kolo kupa prodje, ali ovi su po mom misljenju definitivno "sigurni"/dobri za nastavak:
Osmanovic, Mahovic, Oglecevac
Vidovic, Stojanovic, Milovic
Bandovic, Prses, Sadikovic
Jusic, Scepanovic, Muminovic

Kovac, Jusufi, Cvoro i Rastoder imaju potencijala i vjerujem da ce biti jos bolji u narednim godinama, neophodni su nam za tu kriteriju za 3 igraca ispod 21 godine.

Ovi nisu mnogo igrali pa nemam dovoljan utisak od njih:
Rikalo, Hodzic, Calakovic, Durakovic, Cizmic

Onda malo detaljnije mislim da se od Jusufbasica mnogo ocekivalo, ali kasno dodaje i nije precizan u sutevima, gubi lopte cesce od drugih, jos me cudi da igra ofanzivnog veznog i veznog uopste - pa valjda smo ga doveli da daje golove na spicu a ne kao veznog igraca.
Zeba me podsjeca na Masica; borben je, cvrst, ali mislim da je kvalitet upitan.
Alesevicev kvalitet takodjer.
Bevab je jedini kojeg nisam znao gdje da ga plasiram, u zadnje vrijeme je Stojanovic usao u stos i fantasticno igra, teska konkurencija Dini, tu je razlika u kvalitetu medju njih, ali nisam nezadovoljan Bevabom, t.j. nije podbacivao, nije grijesio previse, dovoljno se borio itd.

Trebaju nam igraci na pozicijama stopera, zadnjeg veznog i playmakera. Treba Jusufbasica testirati na mjestu spica u prijateljskim utakmicama, Adnan nek' se premjesti na krilu, nije mu neprirodno. I Scepanovica treba testirati na mjestu playmakera/ofanzivnog veznog, mislim da bi se pokazalo da je produktivniji na toj poziciji.
A najvise ce nam trebati prijateljskih utakmica sa defanzivnim ekipama, moramo to rijesiti. Dobra vijest je sto imamo mozda i najbolji raspored u nastavku od svih ekipa koji pretenduju za prvo mjesto; tereni vise nece biti toliki problem, dolaze nam haman svi koji inace igraju na oranicama, a u gostima igramo protiv ekipa koji imaju mnogo bolje terene. Uvjeren sam da ako budemo rijesili ove dvije pozicije(zadnjeg i prednjeg veznog) i ako se ispostavi da je Jusufbasic bolji na spicu i ako nadjemo neki trik protiv defanzivnih ekipa, onda nam nijedan sudija nece nista moci, bicemo k'o parni valjak.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la desetkamarakane » 14 nov 2017, 06:57

Kakav je igrač sadikovic

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 14 nov 2017, 07:12

Solidan defanzivac, snalazljiv, stabilan
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 16 nov 2017, 19:19

Je li iko spomenuo cinjenicu da su nam juniori okoncali polusezonu pobjedom nad bordo komsijama 0-6? :mrgreen: Znam da nije Juniorska PL ali ne treba ovo umanjivati, 0-6 je velika razlika, momci su uspjeli ostvariti neporazeni niz, odlicni su. :clap:
I brz oporavak Kisicu(i ako je jos ko povrijedjen)!
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 16 nov 2017, 22:53

Mokroguz je napisao/la:Je li iko spomenuo cinjenicu da su nam juniori okoncali polusezonu pobjedom nad bordo komsijama 0-6? :mrgreen: Znam da nije Juniorska PL ali ne treba ovo umanjivati, 0-6 je velika razlika, momci su uspjeli ostvariti neporazeni niz, odlicni su. :clap:
I brz oporavak Kisicu(i ako je jos ko povrijedjen)!
A vidio si da je upriličena zajednička večera. :thumbup:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 17 nov 2017, 08:56

Svaka cast svima u klubu :D
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 22 nov 2017, 13:40

OLIMPIK: Bandović, Milović, Jusić, Pršeš, Osmanović, Muminović, Mahović, Šćepanović, Sadiković, Stojanović, Vidović.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 22 nov 2017, 13:43

GOOOOOOOOOLLLLLLLL WOOOOOHH!!! :D :D :D slikaslikaslika
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 22 nov 2017, 15:26

Danas "isplivale" sve slabosti ekipe. Ono što protivnici u federalnoj ligi nisu znali iskoristiti iskoristio je današnji protivnik. Realno gledajući ekipa je igrala dobro samo prvih pet sedmica, do utakmice protiv Zvijezde, vjerovatno na "svježinu" odnosno na spremnost. Onda kako je vrijeme prolazilo sve su slabije izgledali na terenu. Jedan od razloga je i slaba selekcija igrača, iako je teško dovesti dobre igrače u ovaj rang takmičenja. Mislim da se Mirzi "sprema" otkaz nakon današnjeg poraza i ispadanja. Volio bih da griješim ali nisam siguran u to. A prvi bi trebao dobiti otkaz sportski otkaz. Zna on zašto. Mijenjanjem trenera se ništa puno ne dobija ali tako je nažalost u našem bh fudbalu. A između pet i deset igrača je "višak".Ovu današnju "bruku" nisam mogao gledati poslije 1:1 pa sam otišao sa stadiona. Uglavnom bruka i sramota. To je "hvala" za ljude u klubu koji izdvajaju novac za klub. Ali najbitnije za većinu igrača je kada će plata biti? A ne mogu realno ni federalnu ligu igrati. I samo da spomenem odličan gol iz slobodnog udarca Šćepanovića. Jedino vrijedi spomenuti sa današnje utakmice.
Zadnja izmjena: Mancini, dana/u 22 nov 2017, 17:52, ukupno mijenjano 1 put.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Schlager » 22 nov 2017, 15:46

kolega,je li se može reć da otprilike pretjeruju ovi koji pišu da je federalna liga neuporedivo jača od 1 lige rs?


ni po čemu to ne ispada tako...ovi klubovi koji su zadnjih godina ulazili iz lige rs,radnik,krupa,borac..nisu ni blizu ispadanja..dok ovi iz federalne uglavnom uredno ispadaju,metaleghe,pa i gošk će vjerujem ove godine...

slažeš li da se forumski malo pretjeruje tu?

Zaključano

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.