Olimpik Sarajevo

vorkapa
Postovi: 133
Pridružen/a: 11 dec 2017, 22:37
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la vorkapa » 08 jan 2018, 21:38

Mancini je napisao/la:Ja mislim da je Čubara odigrao samo jednu utakmicu za Olimpik i to protiv Sarajeva u martu 2014. godine.
Jarane dosta toga znam sta se desava u Olimpiku,i ne samo u tom klubu koji mi je tu ispred kuce vec I u ostalim klubovima ali ne kontam da je nekom stalo do toga da sp.direktor ostane a Mirza napusti klub////Bolan pa Mirza je za njega velicina.Vjeruj mi da je mnogo bilo bolje u ono vrijeme dok je Nijaz Gracic upravljao I komandovao. :kafa:

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 08 jan 2018, 21:55

vorkapa je napisao/la:
Mancini je napisao/la:Ja mislim da je Čubara odigrao samo jednu utakmicu za Olimpik i to protiv Sarajeva u martu 2014. godine.
Jarane dosta toga znam sta se desava u Olimpiku,i ne samo u tom klubu koji mi je tu ispred kuce vec I u ostalim klubovima ali ne kontam da je nekom stalo do toga da sp.direktor ostane a Mirza napusti klub////Bolan pa Mirza je za njega velicina.Vjeruj mi da je mnogo bilo bolje u ono vrijeme dok je Nijaz Gracic upravljao I komandovao. :kafa:
Ličiš mi na pabiza. ;) Ne znam kome je stalo, nije svima. A znaš li otprilike koliki je dug ostao u klubu prije nego će novi ljudi ući u klub?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

vorkapa
Postovi: 133
Pridružen/a: 11 dec 2017, 22:37
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la vorkapa » 08 jan 2018, 22:34

Ja sam svoj ,mogu ja tebi liciti I na Trampa,samo sam spomenuo neko vrijeme kada je bilo dobro.Nisam upoznat sa dugovima I ne zanima me ta tema oko dugova.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 09 jan 2018, 01:11

vorkapa je napisao/la:Ja sam svoj ,mogu ja tebi liciti I na Trampa,samo sam spomenuo neko vrijeme kada je bilo dobro.Nisam upoznat sa dugovima I ne zanima me ta tema oko dugova.
Nemaš potrebe da se ljutiš. Jednostavno rečeno, tvoje pisanje me malo podsjeća na jednog bivšeg forumaša što se predstavljao kao taksista s Otoke, a ustvari nije bio taksista nego neko drugi. A za dugove, bolje da ne znaš. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

vorkapa
Postovi: 133
Pridružen/a: 11 dec 2017, 22:37
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la vorkapa » 09 jan 2018, 10:44

Mancini je napisao/la:
vorkapa je napisao/la:Ja sam svoj ,mogu ja tebi liciti I na Trampa,samo sam spomenuo neko vrijeme kada je bilo dobro.Nisam upoznat sa dugovima I ne zanima me ta tema oko dugova.
Nemaš potrebe da se ljutiš. Jednostavno rečeno, tvoje pisanje me malo podsjeća na jednog bivšeg forumaša što se predstavljao kao taksista s Otoke, a ustvari nije bio taksista nego neko drugi. A za dugove, bolje da ne znaš. ;)
Ok,ne ljutim se jarane ali prosto pratim nogomet u BiH I vrlo dobro sam informisan jer u mahali se sve zna.Mozda je I taj Nijaz muljao nesta ali vakat je da je podigao klub I igrao nasu Premijerku,osvojio KUP.Nije mi brat pa ko fol ja cu njega sad branit,cujem da se totalno povukao iz nogometa,i znam da su ga NEKI zvali u Tuzlu.Covjek se sada bavi labaratorijom,ima neke investicije u Grcku gde je pokrenuo biznis oko proizvodnje jahti za visoku klijantelu.Neka ide svojim putem a mi hajmo dati podrsku Prosineckom da nesta napravi sa repkom. :kafa: PS/volio bih da se Olimpik vrati u PLBiH.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 09 jan 2018, 13:40

vorkapa je napisao/la:
Mancini je napisao/la:
vorkapa je napisao/la:Ja sam svoj ,mogu ja tebi liciti I na Trampa,samo sam spomenuo neko vrijeme kada je bilo dobro.Nisam upoznat sa dugovima I ne zanima me ta tema oko dugova.
Nemaš potrebe da se ljutiš. Jednostavno rečeno, tvoje pisanje me malo podsjeća na jednog bivšeg forumaša što se predstavljao kao taksista s Otoke, a ustvari nije bio taksista nego neko drugi. A za dugove, bolje da ne znaš. ;)
Ok,ne ljutim se jarane ali prosto pratim nogomet u BiH I vrlo dobro sam informisan jer u mahali se sve zna.Mozda je I taj Nijaz muljao nesta ali vakat je da je podigao klub I igrao nasu Premijerku,osvojio KUP.Nije mi brat pa ko fol ja cu njega sad branit,cujem da se totalno povukao iz nogometa,i znam da su ga NEKI zvali u Tuzlu.Covjek se sada bavi labaratorijom,ima neke investicije u Grcku gde je pokrenuo biznis oko proizvodnje jahti za visoku klijantelu.Neka ide svojim putem a mi hajmo dati podrsku Prosineckom da nesta napravi sa repkom. :kafa: PS/volio bih da se Olimpik vrati u PLBiH.
Otvorio je zdravstvenu laboratoriju u Sarajevu, navodno najmodernija u gradu. Takvu sam informaciju dobio.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 11 jan 2018, 16:44

Stigao vam je i Elvis Bibic iz Viteza,neznam dal je slobodan il sta al je bio na prozivci(dobar je momak igrac fkt)


Za Mahira Karica ste dali 12 hiljada Borcu :)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 11 jan 2018, 17:11

miky_hz je napisao/la:Stigao vam je i Elvis Bibic iz Viteza,neznam dal je slobodan il sta al je bio na prozivci(dobar je momak igrac fkt)


Za Mahira Karica ste dali 12 hiljada Borcu :)
Za Bibića sam saznao prije nove godine. Dobar je, brz je igrač.
A za Karića su dosta novca dali. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 12 jan 2018, 20:03

Sportski direktor nam pojača konkurenta za prvo mjesto na indirektan način. A sjetih se kada je u ljeto 2016. godine Anđušić napustio Olimpik i otišao ponovo u Sarajevo. To me nije puno iznenadilo jer tada nije bilo novca u klubu. Evo sada ide na posudbu iz Sarajeva u Čelik. U Sarajevu imao relativno malu minutažu. A i sa Lelićem slična situacija. "Poletio" u Sarajevo prošle zime iz Olimpika. I koliko je kompletnih utakmica odigrao u Sarajevu? Ali izgleda je najbitnije fotografisati se sa dresom nekog kluba.
Zadnja izmjena: Mancini, dana/u 15 jan 2018, 20:05, ukupno mijenjano 4 puta.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 12 jan 2018, 22:02

Ko je otisao u Visoko? Bevab?
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 12 jan 2018, 22:44

Mokroguz je napisao/la:Ko je otisao u Visoko? Bevab?
Valjda Oglečevac.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la plavobijeliii » 12 jan 2018, 22:51

Mancini je napisao/la:
Mokroguz je napisao/la:Ko je otisao u Visoko? Bevab?
Valjda Oglečevac.
Lutkane pratis li ti uopste ovu ligu hahha u Tosk dosao Oglecevac

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 12 jan 2018, 23:17

plavobijeliii je napisao/la:
Mancini je napisao/la:
Mokroguz je napisao/la:Ko je otisao u Visoko? Bevab?
Valjda Oglečevac.
Lutkane pratis li ti uopste ovu ligu hahha u Tosk dosao Oglecevac
Nemaš potrebe da budeš drzak. Pratim vjerovatno više od tebe. Pročitao sam da je Oglečevac predstavljen na Lukama pa sam pomislio da se radi o Visokom. Tek se registrovao i odmah vrijeđa.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la plavobijeliii » 12 jan 2018, 23:26

Relax, samo mi bi smijesno :)

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 14 jan 2018, 05:22

Pise na transfermarktu da je Vidovic bez kluba. Sta se ovo desava cojce. Prses, Mahovic, Oglecevac, Vidovic otisli, jesmo li normalni. :crazy: Ima li dobar razlog za ovo sve?
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 14 jan 2018, 13:04

Mokroguz je napisao/la:Pise na transfermarktu da je Vidovic bez kluba. Sta se ovo desava cojce. Prses, Mahovic, Oglecevac, Vidovic otisli, jesmo li normalni. :crazy: Ima li dobar razlog za ovo sve?
Pitaj sportskog direktora!
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

vorkapa
Postovi: 133
Pridružen/a: 11 dec 2017, 22:37
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la vorkapa » 14 jan 2018, 19:13

Mancini je napisao/la:
Mokroguz je napisao/la:Pise na transfermarktu da je Vidovic bez kluba. Sta se ovo desava cojce. Prses, Mahovic, Oglecevac, Vidovic otisli, jesmo li normalni. :crazy: Ima li dobar razlog za ovo sve?
Pitaj sportskog direktora!
Bojim se,,,,dal iko bolan zna koju igru igra sp.dir.

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la nepostenaliga » 15 jan 2018, 11:53

Ko ce ga znati. On je prvo menadžer a pa onda sportski direktor. Zbog njega bi Olimpik mogao ostati bez Premijer lige. I.opet igrati federalnu a on uzivati.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 15 jan 2018, 17:42

Zvonimir Blaic iz Zrinjskog stigao. Opasna i iskusna ekipa se pravi.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 15 jan 2018, 17:56

Dobre vijesti :pray:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Zaključano

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.