Olimpik Sarajevo

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Esport » 15 jan 2018, 18:10

Mancini je napisao/la:Sportski direktor nam pojača konkurente za prvo mjesto na indirektan način. Jedan igrač otišao u Zvijezdu a drugi u Bosnu(Visoko). A sjetih se kada je u ljeto 2016. godine Anđušić napustio Olimpik i otišao ponovo u Sarajevo. To me nije puno iznenadilo jer tada nije bilo novca u klubu. Evo sada ide na posudbu iz Sarajeva u Čelik. U Sarajevu imao relativno malu minutažu. A i sa Lelićem slična situacija. "Poletio" u Sarajevo prošle zime iz Olimpika. I koliko je kompletnih utakmica odigrao u Sarajevu? Ali izgleda je najbitnije fotografisati se sa dresom nekog kluba.
Njemu je najbitnije sjediti u zadimljenim kafićima i držati nargilu. Potencijal je, ali nesportski živi. Da je ozbiljnije radio imao bi bolji tretman.
Poslije ljetnih pojačanja, ako ne promijeni nešto u svojoj glavi i on ide na posudbu...
:kafa:

vorkapa
Postovi: 133
Pridružen/a: 11 dec 2017, 22:37
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la vorkapa » 15 jan 2018, 23:08

nepostenaliga je napisao/la:Ko ce ga znati. On je prvo menadžer a pa onda sportski direktor. Zbog njega bi Olimpik mogao ostati bez Premijer lige. I.opet igrati federalnu a on uzivati.
Bice mi jako zao ,ako Olimpik ostane bez Premijerke ,ali po ponasanju sp.dir.koji je bolan umislio da je AGA sa OTOKE,nema naprijetka jer I onaj brko Hamdo je bio bolji.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 18 jan 2018, 15:31

Sad pocinje sve :clap: Pravo zanimljivo
Izgleda da ce Benjo definitivno preci u Olympiakos :thumbup: Bravo!
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 18 jan 2018, 17:45

Mokroguz je napisao/la:Sad pocinje sve :clap: Pravo zanimljivo
Izgleda da ce Benjo definitivno preci u Olympiakos :thumbup: Bravo!
Došao Mile. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 19 jan 2018, 05:04

Vidio sam :D Citao sam jos stvari, vrti se nekih sestero imena u medijama, uzbudjen sam pravo :D
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la emir123 » 21 jan 2018, 12:14

Sta je sa ovim Fočom i Baručijom sto su dosli nama u Kakanj,mogu li meda :rol:
Iskreno nikad čuo za njih...
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 21 jan 2018, 13:01

Ne znam dovoljno o njihovim kvalitetima da mnogo kazem. Foco je igrao kao posudjen igrac u Travniku, izgleda da je bio dosta regularan. A Baruciju se hvalilo(barem ovdje) kad je dosao, zato me cudi da je otisao, znam da je igrao u memorijalnom turniru. Ja kako sam razumio situaciju, Foco bi vam trebao biti solidan a Barucija dobar igrac, plus sto je U21 godiste.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 24 jan 2018, 17:48

Jos jedan pokazatelj koliko je vazno ovo sto novi ljudi u klubu rade; Sjecate li se Imada Rondica o kojem sam napravio malu buku ovdje kad je presao u Mladost DK haman neprimjeceno? Potpisao za U21 Slavija iz Praga na 3-4 godine.
Tek sam skontao da su oni Anes Demirovic, Amir Velic i Haris Hajdarevic u Zelji isti oni koji su u nase omladinske kategorije igrali. Pokradose nam svi sve talente cojce. :crazy: Po ko zna koji put ovo vidim. Primorac je bio u pravu.
Hvala Bogu ide po planu, omladina vodi u svojoj grupi. Forsirajmo Kisica kad se oporavi ako Boga znamo i nedajmo ga nikome osim stranim klubovima kad se bude afirmisao(rece Irfan Hadzic da je prerano otisao u inostranstvu, mislim da to vazi za sve mlade igrace).
Ovo je sve zato sto prije haman i nismo vodili racuna o omladinskim kategorijama, samo se potpisao ugovor formalno a nema prilika za igraca. Sad ta nasa djeca vode Zelju u ligu prvaka juniora, nadrealno.

Ne znam pozadinu kako ni zasto, ali mislim da je Sahovic trebao ostati u klubu, momak se borio k'o lav kad je dobivao priliku, steta za onaj stravicni udar koji je dobio jedne utakmice. Njegov slucaj me podsjeca malo na slucaj Stubicana - odlicno igrao(izuzev nesretnog autogola), samo je iskustvo nedostajalo(Holi takodjer bio vrlo dobar, mlad igrac, ne znam sto ga nismo zadrzali nakon krize). Znam da Stubican i Holi nisu nasa djeca.
I drago mi je sto je Adin Husic uspio izboriti se do druge Austrijske lige, potpuni preokret u karijeri nakon nocne more od debija u PL-u. Da hoce do prve lige, to bi bilo super, samo ih 3 bodova dijeli od prvog mjesta.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 24 jan 2018, 22:07

Kad bi samo znao u kakvom je stanju bio klub prije nego što su novi ljudi došli u klub!? :o Ogroman finansijski minus a omladinski pogon odavno u rasulu. I nije čudo što su talentovana djeca konstantno odlazila u druge klubove. Za ovih godinu i mjesec dana ljudi su odradili ogroman, posebno sa ovim novim omladinskim pogonom. Jedina šteta što je klub ispao iz Premijer lige BiH, ali da su imali boljeg trenera mogli su ostati u istoj.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

vorkapa
Postovi: 133
Pridružen/a: 11 dec 2017, 22:37
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la vorkapa » 25 jan 2018, 16:44

Mancini je napisao/la:Kad bi samo znao u kakvom je stanju bio klub prije nego što su novi ljudi došli u klub!? :o Ogroman finansijski minus a omladinski pogon odavno u rasulu. I nije čudo što su talentovana djeca konstantno odlazila u druge klubove. Za ovih godinu i mjesec dana ljudi su odradili ogroman, posebno sa ovim novim omladinskim pogonom. Jedina šteta što je klub ispao iz Premijer lige BiH, ali da su imali boljeg trenera mogli su ostati u istoj.
Hajde ovako jarane,ja samo zelim biti realan////U kakvom stanju je bio OLIMPIK I dje je igrao dok nije dosao taj Nijaz.Sve pohvale sadasnjim ljudima u klubu,puno su toga napravili,I volio bih da se vrati I tamo u tu PLBiH.Hajde vako,menjao je trenere ali samo u interesu kluba,nije dozvolio da mesetare sa menadzerima,moralo se znat cija je zadnja.A sada mi se cini da sadasnji sp.dir. svojata klub.Covjek je agent,i sta mislis sto je u klubu,,,
Sada ce svi opet pisat ,,,,evo famoznog taksiste pabiza .SAMO SAM REALAN.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 25 jan 2018, 17:29

vorkapa je napisao/la:
Mancini je napisao/la:Kad bi samo znao u kakvom je stanju bio klub prije nego što su novi ljudi došli u klub!? :o Ogroman finansijski minus a omladinski pogon odavno u rasulu. I nije čudo što su talentovana djeca konstantno odlazila u druge klubove. Za ovih godinu i mjesec dana ljudi su odradili ogroman, posebno sa ovim novim omladinskim pogonom. Jedina šteta što je klub ispao iz Premijer lige BiH, ali da su imali boljeg trenera mogli su ostati u istoj.
Hajde ovako jarane,ja samo zelim biti realan////U kakvom stanju je bio OLIMPIK I dje je igrao dok nije dosao taj Nijaz.Sve pohvale sadasnjim ljudima u klubu,puno su toga napravili,I volio bih da se vrati I tamo u tu PLBiH.Hajde vako,menjao je trenere ali samo u interesu kluba,nije dozvolio da mesetare sa menadzerima,moralo se znat cija je zadnja.A sada mi se cini da sadasnji sp.dir. svojata klub.Covjek je agent,i sta mislis sto je u klubu,,,
Sada ce svi opet pisat ,,,,evo famoznog taksiste pabiza .SAMO SAM REALAN.
Dao puno za klub a ostavio ga u velikom finansijskom minusu. A pitaj pabiza kakve je igrače slao ovamo iz Srbije!? I mislim da se samo Vidović pokazao kao pojačanje. A došlo je iz Srbije igrača vjerovatno više od deset. Uglavnom, niko se nije pokazao kao pojačanje osim Vidovića. Još nešto da napišem. Pabizo nije taksista sa Otoke. Nije uopšte taksista. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 28 jan 2018, 17:21

U svakom slucaju, klub je bio pred gasenju, ipak ga je on spasio tada. Ja mu necu zamjeriti.

Nego evo FKS prodao Hadzica ako sam dobro razumio? Dobijemo li mi dio transfera? I Duljevica ako ga Dresden proda.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la nepostenaliga » 31 jan 2018, 10:41

Da li je neko bio jucer na utakmici? Po imenima mi se cini jako kvalitetan Olimpik.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 31 jan 2018, 12:10

Zvuci mi k'o da je realizacija opet problem. Slazem se, ekipa izgleda da treba biti kvalitetna. Imamo i snaznu klupu.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 31 jan 2018, 15:43

Ja sam gledao oko pola sata drugog poluvremena jer nisam znao na vrijeme početak i mjesto odigravanje utakmice. Ljudi koji vode facebook i zvaničnu klupsku stranicu kluba ne rade dobro svoj posao. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 07 feb 2018, 18:30

Zar nije danas ekipa trebala igrati protiv Zarkova?
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 07 feb 2018, 20:11

Mokroguz je napisao/la:Zar nije danas ekipa trebala igrati protiv Zarkova?
Tako je bilo najavljeno. :?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 07 feb 2018, 20:26

Citam tek sad poraz 3:1(0:0), navodno dobro prvo poluvrijeme sa dobrim prilikama - ne zvuci bas tako. :lol:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 07 feb 2018, 20:30

Mokroguz je napisao/la:Citam tek sad poraz 3:1(0:0), navodno dobro prvo poluvrijeme sa dobrim prilikama - ne zvuci bas tako. :lol:
Evo i ja maloprije pročitah.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 07 feb 2018, 20:36

Ovo je ono tipicno bosansko fudbalsko prokletstvo, k'o reprezentacija; super igramo, lopta nece u gol, precka, stativa, sudija, vodili pa se opustili i kasno primili preokret golova, ali smo odlicno odigrali. :P Samo ta realizacija da dodje na svoje mjesto vise.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Zaključano

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.