Olimpik Sarajevo

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4723
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Bazinga12345 » 10 mar 2018, 16:06

Golman vam je pomalo nesiguran
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 10 mar 2018, 16:06

Vidimo
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 10 mar 2018, 16:37

Jao sto nije usla
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 10 mar 2018, 16:49

@nepostenaliga Eno ga, ono ti je bilo prilika da Kazlagic svira penal, a nije. A 0-0 rezultat.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 10 mar 2018, 17:17

Bez četvorice igrača se ipak nije moglo bolje. Ako izgube narednu protiv Čapljine mogao bi Đurbuzović dobiti otkaz. Ali problem što ovdje nijedan trener ne valja!? Da li je moguće da je tako? I ove "dežurne demagoge" da spomenem. Ocrniše glavnog sudiju nekoliko dana prije utakmice da je "poslan" da "zavali" gostujuću ekipe. Gdje je on "zavalio" goste? Je li vas više stid da izmišljate gluposti ovdje? Ako ste karakteri nemojte više ništa pisati ovdje.
A Velež "odradi" posao za Zvijezdu danas. Ne odgovara neriješen rezultat nijednoj ekipi. Zato Zvijezdi najviše odgovara.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 10 mar 2018, 17:19

Mokroguz je napisao/la:@nepostenaliga Eno ga, ono ti je bilo prilika da Kazlagic svira penal, a nije. A 0-0 rezultat.
"Šupljiranje" njegovo za sudiju koji je spreman da ošteti Velež. Obična "šuplja" priča. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 10 mar 2018, 17:44

Rezultat je prihvatljiv, ali kako ti rece, nikome ne odgovara ovaj rezultat osim Zvijezdi ali i Slogi.
Nisam nezadovoljan, Sadikovic i Osmanovic su ponajbolji bili ja mislim. Malo mi je nejasno bilo ko je ko na terenu. Igra definitivno obecavajuca. Protiv Capljine moramo pobjediti.

Velez se oslobodio u drugom poluvremenu, jedino je Brandao bio na nivou cijele utakmice, Ovcina mnogo bolji u drugom poluvremenu. Nakon 65-e minute pocinju i Behram i Mujezinovic se poboljisati. Ostatak ekipe im je nekako neefektivan ili nemaju talenta. Mozda se Kuduzovic moze uracunati u pomenutima, ali nisam njega previse pratio.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la ASD » 10 mar 2018, 17:49

Najveci problem u Olimpiku je sto je odlaskom Mahovica Olimpik izgubio driblera, po meni nije dovedena zamjena za njeg.
Jedino ako se Jusufbasic trgne.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 10 mar 2018, 17:55

Ovo je bilo malo posebna utakmica, gosti su dosli euforicni, nisu mogli bolji fudbal igrati pa se na poluvremenom odlucilo za sjeckanje igre. Vjerujem da mozemo biti optimisticni pred sljedece kolo. Jos nam se vracaju Jusic i Stojanovic.
Mislim da je Tatar namijenjen kao Mahoviceva zamijena. Danas je Osmanovic najbolje driblao. Bio je jos neko ko se dosta dobro snalazio prema naprijed, ne znam tacno ko je bio.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 10 mar 2018, 18:32

ASD je napisao/la:Najveci problem u Olimpiku je sto je odlaskom Mahovica Olimpik izgubio driblera, po meni nije dovedena zamjena za njeg.
Jedino ako se Jusufbasic trgne.
Ako oni zavise od jednog igrača bolje je da ne igraju više.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 10 mar 2018, 18:37

Mexico je napisao/la:
Mokroguz je napisao/la:Pricam o procjeni, nebitno ko je ciji, Velez ima dosta navijaca i ovo me ne cudi.
U svakom slucaju 1 000 ljudi ako je popunjena "trecina" jedno 500 navijaca. Stadion ima kapacitet 2 500, a da skupis sviju na jednu stranu, popunili bi skoro pola stadiona. Ima i vamo prema parkingu ljudi sigurno.

Sadikovic vrlo dobar, pametan prekrsaj.
90 posto van kopa su navijaci Veleza. Stvarno za drugu ligu odlicna posjeta mostaraca
Ne piši gluposti kada nisi bio na utakmici.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 10 mar 2018, 18:39

sarajevo46 je napisao/la:
Mokroguz je napisao/la:Ako je ono 500 Velezovih navijaca, onda ima 1 000 gledalaca ukupno.
Pola ovih što sjedi iza ograde navijači Veleža.
Ne komentariši kada nisi bio na stadionu.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mexico » 10 mar 2018, 18:47

Mancini je napisao/la:
Mexico je napisao/la:
Mokroguz je napisao/la:Pricam o procjeni, nebitno ko je ciji, Velez ima dosta navijaca i ovo me ne cudi.
U svakom slucaju 1 000 ljudi ako je popunjena "trecina" jedno 500 navijaca. Stadion ima kapacitet 2 500, a da skupis sviju na jednu stranu, popunili bi skoro pola stadiona. Ima i vamo prema parkingu ljudi sigurno.

Sadikovic vrlo dobar, pametan prekrsaj.
90 posto van kopa su navijaci Veleza. Stvarno za drugu ligu odlicna posjeta mostaraca
Ne piši gluposti kada nisi bio na utakmici.
Ne moras bit na tekmi da vidis koliko je cijih navijaca. Kamera je bila preko puta tribine koja je skakala na svaku sudijinu odluku na stetu Veleza. Skoro sve van kopa su bili velezovci. Sve zajedno blizu 700-800 je bilo rodjenih
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 10 mar 2018, 18:57

Ne pravi se pametan. Koliko sam samo sreo sarajlija ispred stadiona prije utakmice koje poznajem a koji su došli da gledaju utakmicu.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

vorkapa
Postovi: 133
Pridružen/a: 11 dec 2017, 22:37
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la vorkapa » 10 mar 2018, 20:12

Danas je Olimpik podbacio,kuci se eto da kazem mora tekma dobit,jer cilj je PL///sa ovakvom taktikom I ovakvim pristupom igri sigurno NE.Ja tebi,ti meni,pa izbij dalje od gola,,smjesno.Sve ostalo pisati je suvisno.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 10 mar 2018, 20:16

vorkapa je napisao/la:Danas je Olimpik podbacio,kuci se eto da kazem mora tekma dobit,jer cilj je PL///sa ovakvom taktikom I ovakvim pristupom igri sigurno NE.Ja tebi,ti meni,pa izbij dalje od gola,,smjesno.Sve ostalo pisati je suvisno.
Najlakše je pisati ovdje. Ne valja formacija, taktika, pristup. I trener je uvijek kriv. I nijedan ne valja. I vidio si da ne mora Olimpik pobijediti kući.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la emir123 » 10 mar 2018, 22:37

VELEŽ ZASLUŽUJE IGRATI PREMIER LIGU!!!
OVI NAVIJAČI TO SASVIM SIGURNO ZASLUŽUJU...Slucajno sam kao navijac rudara bio danas na otoci i vidio sam ljude koji istinski vole i podrzavaju ekipu iz Mostara svaka vam cast.
NAPRIJED ROĐENI!!
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 10 mar 2018, 22:48

emir123 je napisao/la:VELEŽ ZASLUŽUJE IGRATI PREMIER LIGU!!!
OVI NAVIJAČI TO SASVIM SIGURNO ZASLUŽUJU...Slucajno sam kao navijac rudara bio danas na otoci i vidio sam ljude koji istinski vole i podrzavaju ekipu iz Mostara svaka vam cast.
NAPRIJED ROĐENI!!
Imaš Veležovu temu. Nema ih godinama u većem broju na gostovanjima pa poželili danas da naprave invaziju!? Kontali valjda da će danas zbog velikog pobijediti Olimpik. Ali ne "dade" im se danas. Ali kao što napisah imaju svoju temu pa neka se tamo o njima piše.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la 1922VFC1981 » 10 mar 2018, 23:25

Mancini je napisao/la:
emir123 je napisao/la:VELEŽ ZASLUŽUJE IGRATI PREMIER LIGU!!!
OVI NAVIJAČI TO SASVIM SIGURNO ZASLUŽUJU...Slucajno sam kao navijac rudara bio danas na otoci i vidio sam ljude koji istinski vole i podrzavaju ekipu iz Mostara svaka vam cast.
NAPRIJED ROĐENI!!
Imaš Veležovu temu. Nema ih godinama u većem broju na gostovanjima pa poželili danas da naprave invaziju!? Kontali valjda da će danas zbog velikog pobijediti Olimpik. Ali ne "dade" im se danas. Ali kao što napisah imaju svoju temu pa neka se tamo o njima piše.
:lol: :lol:
Pa ti rece da su ono bili olimpikovi navijaci,koja invazija sta pricas ti :lol:
Bjezi manćini ne pricaj gluposti opusti se i priznaj da si uzivao u danasnjoj atmosferi koju je napravila raja koja voli Velež.
#musvdg

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 10 mar 2018, 23:44

1922VFC1981 je napisao/la:
Mancini je napisao/la:
emir123 je napisao/la:VELEŽ ZASLUŽUJE IGRATI PREMIER LIGU!!!
OVI NAVIJAČI TO SASVIM SIGURNO ZASLUŽUJU...Slucajno sam kao navijac rudara bio danas na otoci i vidio sam ljude koji istinski vole i podrzavaju ekipu iz Mostara svaka vam cast.
NAPRIJED ROĐENI!!
Imaš Veležovu temu. Nema ih godinama u većem broju na gostovanjima pa poželili danas da naprave invaziju!? Kontali valjda da će danas zbog velikog pobijediti Olimpik. Ali ne "dade" im se danas. Ali kao što napisah imaju svoju temu pa neka se tamo o njima piše.
:lol: :lol:
Pa ti rece da su ono bili olimpikovi navijaci,koja invazija sta pricas ti :lol:
Bjezi manćini ne pricaj gluposti opusti se i priznaj da si uzivao u danasnjoj atmosferi koju je napravila raja koja voli Velež.
O čemu ti pričaš!? Komunizam i petokrake su davno prošlo vrijeme. Jedini si ti ovdje smiješan. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Zaključano

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.