FK Radnički Lukavac

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 26 maj 2017, 14:18

SPASIOC je napisao/la:piskaralo , ja sam i napisao gore , da ispadamo i da to nije tako strašno. ja ću gledat svoj tim i dalje.
a pozvao sam takve kao ti da eto napreduju , uštede u nižoj ligi , da naprave omladinski pogon ala AJAX , da urade plastiku , da dignu još tribinu sa bar 12000 mjesta. da postave reflektore , da naruče englesku travu i busjenuju teren glavni. da djeci naprave terenčić ,,balon,, da urade vip lože, prostorije za novinare , saunu za igrače, restoran , prostoriju za boravak igrača prilikom odmora izmedju 2 treninga , da kupe plavo-bijeli autobus za prevoz , pa da s ponosom igramo jeftinu ligu -kaljugu u koju ispadamo
Pa sta je bilo rjesenje? Novaca vise nije bilo a ni sposobnosti! Za ovih par godina smo u upravi izmjenjali sve sto je bilo u Lukavcu zainteresovano, nema vise ko novi doci. Sanjaj ti kule i gradove, realnost je takva kakva je.

SPASIOC
Postovi: 95
Pridružen/a: 21 avg 2013, 08:09
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la SPASIOC » 26 maj 2017, 14:19

studeni je napisao/la:Ne znam sta ljudima nije jasno, pa mi smo trebali ispast jos prosle godine. Ova je bila samo gratis. Klubovi koji se finansiraju sa budzeta nemaju buducnost, samo zivotarenje. Prezivljavat ce onakvi kao Bratstvo, a i to dok je Brko tu pa grabi bez kontrole iz budzeta. Ostalo sve tone, Buducnost, Zvijezda, Gradina, Jedinstvo.... Samo privatluk, nista drugo.
Kad i ako stanemo na noge onda se vratiti i igrat, do tada sutat loptu po kantonu! Jbg...
ispravno. realno . ali ne mogu shvatiti ovog što to predstavlja ispadanje kao NAPREDAK .stanje takvo kako jeste , igraćemo 2 federalnu , a ništa se drugo ne može promijeniti , jer nema para.
pisao sam gore da bi skupio sve jake ljude u klub. slažem se s njim za LOVIĆA. ali ljudi iz nekih razloga ne žele raditi u klubu. a bez njih je kao što si sam rekao propast

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la sodaacm » 26 maj 2017, 14:22

studeni je napisao/la:Ne znam sta ljudima nije jasno, pa mi smo trebali ispast jos prosle godine. Ova je bila samo gratis. Klubovi koji se finansiraju sa budzeta nemaju buducnost, samo zivotarenje. Prezivljavat ce onakvi kao Bratstvo, a i to dok je Brko tu pa grabi bez kontrole iz budzeta. Ostalo sve tone, Buducnost, Zvijezda, Gradina, Jedinstvo.... Samo privatluk, nista drugo.
Kad i ako stanemo na noge onda se vratiti i igrat, do tada sutat loptu po kantonu! Jbg...
Bravo, tacno tako, trebamo nogom u guzicu da se udarimo sto smo i ove sezone igrali NE ZASLUZENO i jedan gigant kakav je Borac BL je ispao a mi omastili o brk na osnovu njihove nesrece i sarajevskog kriminala i sada je nekom tesko igrati protiv sela. Pa mi smo veliko selo u sportskom smislu, cast nasim odbojkasima koji zasluzuju ako nista da jeb.nih 300 KM dobiju ta djeca sto ce nas predstavljati u najjacem rangu takmicenja naredne sezone a nisu ni to dobili...Ako cemo da je sve pravedno onda Radnicki treba ugasiti jer sta ce nam sad kada trebamo da igramo sa nekim selima,,,koliko smo bahati Boze sacuvaj...

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la sodaacm » 26 maj 2017, 14:29

SPASIOC je napisao/la:
studeni je napisao/la:Ne znam sta ljudima nije jasno, pa mi smo trebali ispast jos prosle godine. Ova je bila samo gratis. Klubovi koji se finansiraju sa budzeta nemaju buducnost, samo zivotarenje. Prezivljavat ce onakvi kao Bratstvo, a i to dok je Brko tu pa grabi bez kontrole iz budzeta. Ostalo sve tone, Buducnost, Zvijezda, Gradina, Jedinstvo.... Samo privatluk, nista drugo.
Kad i ako stanemo na noge onda se vratiti i igrat, do tada sutat loptu po kantonu! Jbg...
ispravno. realno . ali ne mogu shvatiti ovog što to predstavlja ispadanje kao NAPREDAK .stanje takvo kako jeste , igraćemo 2 federalnu , a ništa se drugo ne može promijeniti , jer nema para.
pisao sam gore da bi skupio sve jake ljude u klub. slažem se s njim za LOVIĆA. ali ljudi iz nekih razloga ne žele raditi u klubu. a bez njih je kao što si sam rekao propast
Covjece mozemo jos tonuti nije ni to iskljuceno samo ali ti stvarno ne citas sta ti napisem. Ovo ispadanje moze nam biti od koristi ali ako dodje jedan kao ti da nam vodi klub mi cemo tonuti i tonuti i tonuti........do lige sa zagorjem, bistarcem ili ne znam ni sam vise koje sve ekipe ucestvuju na tom nivou...Care ti mene jeebees to je ocito,,,

SPASIOC
Postovi: 95
Pridružen/a: 21 avg 2013, 08:09
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la SPASIOC » 26 maj 2017, 14:40

ja nikoga ne **** , ti me uopšte ne zanimaš. ali vrati se gore na moj post gdje sam pisao o svemu. pa ga pokusaj shvatiti.ne tražim prepucavanje.
nije problem u ispadanju , ali za mene je to S R A M O T A za sve nas lukavčane . nije nikako NAPREDAK . THE END

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la sodaacm » 26 maj 2017, 21:01

SPASIOC je napisao/la:ja nikoga ne **** , ti me uopšte ne zanimaš. ali vrati se gore na moj post gdje sam pisao o svemu. pa ga pokusaj shvatiti.ne tražim prepucavanje.
nije problem u ispadanju , ali za mene je to S R A M O T A za sve nas lukavčane . nije nikako NAPREDAK . THE END
Jako si ogranicen, najblaze receno...

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 27 maj 2017, 17:38

0-1 9min mislim Mujkic

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 27 maj 2017, 18:20

Jel sta sumnjivo na mecu?

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 27 maj 2017, 18:42

1-1 Sslihovic H.

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 27 maj 2017, 19:01

1-2 Mujkic 75min

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5304
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la GracanicaAA » 27 maj 2017, 19:04

studeni je napisao/la:1-2 Mujkic 75min
Kako igra Bratstvo ?

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 27 maj 2017, 19:10

GracanicaAA je napisao/la:
studeni je napisao/la:1-2 Mujkic 75min
Kako igra Bratstvo ?
Kao i uvijek. Bilo vam je prpa :)
Btw 1-3

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la 7aprildomemoj » 27 maj 2017, 19:19

studeni je napisao/la:
GracanicaAA je napisao/la:
studeni je napisao/la:1-2 Mujkic 75min
Kako igra Bratstvo ?
Kao i uvijek. Bilo vam je prpa :)
Btw 1-3
Hvala Lukavčani :salut:
PS: Anamneko na aparatima :rol: :urnebes: :opaopa:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 27 maj 2017, 19:36

Pa niste kupili.Cista pobjeda bratstva.Sve OK.
Samo Sioux 1989

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 28 maj 2017, 21:41

Već se psihički treba pripremati za novu sezonu. Inače ova liga je manje posjećena nego kada smo zadnji put bili u njoj. Na pola stadiona bude oko 20 gledalaca vjerovali ili ne, a u goste idu navijači ekipa samo koje se bore za ulazak. Jedna vrlo bitna stvar ukoliko želite ulazak je ostaviti dobar dojam kao domaćin da bi uopšte mogao razmišljati o pobjedi u gostima kod te ekipe sljedeće polusezone. Da se ja pitam, ja bih dao gostujućim navijačima besplatan ulaz (da se naplaćuje maksimalan prihod bi bio oko 20 km po polusezoni od gostujućih navijača), fino pozoveš, dočekaš i ispratiš sve predstavnike tih klubova.
Kad kažem gostujuće navijače, mislim na one momke koji bi išli na naš sjever, ukoliko tu ubrajam sve gostujuće navijače tj. kao npr. i neke roditelje koji bi došli pogledati svoje dijete, onda bi polugodišnji prihod bio 30-40 km (nekoliko markica po utakmici) što nama ništa ne znači, a može ostaviti dobar i bitan dojam.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 28 maj 2017, 22:17

Kad smo vec kod nove sezone valja sklapat I novu postavu. Stranci odose, otice I nasi koji misle da vrijede nesto.
Sta bi moglo biti sa Salihovicem, hoce li u Slaven da pomogne svojima!?
Kakav je status Jaranovica, jel definitivno odustao od loptanja il je samo pauza bila do kraja ove sezone? Znam da kod nas trenira djecu

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 28 maj 2017, 22:40

Tako je. Mislim da bi trebao ostati Smajić. Šaba sumnjam da ima kvalitet za 1. Ligu FBiH, a i kao što mnogi navode nije skup, jer zahtijeva samo "prostor" za svoju golmansku školu. Mislim da i Daut i Ad. Kasum ostaju, a možda bi mogao i zaboravljeni Lupić. Šahović i Imamović također nemaju kvalitet za 1. Ligu, ali sigurno neće ni ostat, sigurno se vraćaju u rodno Sarajevo odnosno Zavidoviće. Mahovka sigurno ostaje, a Lazar sigurno napušta, kao i Udovičić. Salihbegović jedino ako ga bude htio Slaven. Stjepanović je već star za 1. Lige, i jedino što je daleko od kuće bi ga moglo natjerati da nas napusti. Hasko i Kuduz sigurno ostaju, kao i Hodžić, a Plakalo sigurno napušta. Almis sigurno ostaje, kao i Dani i Tinjić. Što se Mirnesa tiče, ne znam, ali sigurno da će ga više klubova tražiti. Jare bi trebao igrati, jer kad prođe treninge i pripreme, nema tog beka u ligi koji ga može zaustaviti, naravno bez faula. Što se tiče potencijalnih pojačanja, koliko-toliko pratim ovu ligu i napisat ću kada dođe vrijeme za to spisak ponajboljih igrača, a pošto znam da ljudi veoma bliski klubu čitaju ovaj forum, nek pronjuškaju po njima, sigurno neće požaliti.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 28 maj 2017, 23:09

Mnogo ce zavisit I od ambicija drugih. Prije svega Buducnosti I Gradine za koju ne znam jel ovim losim rezultatima pripremala teren za furoznu sezonu i povratak. Bice se zeznuto oporaviti I vratit. Jos kad skontamo kakvih gostovanja ima, noge lome all bodova nema. Barem je ranije tako bilo.
Najdalja gostovanja u ono neko selo kod Sijekovca sto ce sada uci, Donja Mahala kod Orasja I Mionica. Ostalo sve relativno blizu

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 28 maj 2017, 23:31

Ta međusobna udaljenost je jedna od pozitivnih stvari ove lige, osim s ekonomskog gledišta, svaki vikend će se ići gledati Radnički :D
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 29 maj 2017, 13:25

https://www.facebook.com/drugaligasjever/?fref=ts
Ovdje možete pratiti našu ligu sljedeće sezone :D.
Kolo je do kraja u toj ligi, a pošto izgleda da 3 ispadaju, ili će Poljice ili Kalesija :hmmmmm: .
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.