FK Radnički Lukavac

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 17 apr 2017, 11:28

Svi koje si nabrojao su lopine i paksumi.Svi bi se hebali za 5 km.Dodaj tu i redzu i halilagica i eto.Sada isto pokusavaju kasumovici,kuduzovic i ekipa.Sve kao igraci a ni u poljicu nemaju mjesta.Nazalost sada nemamo ni domacih ni stranih.Gasi svjetla,zavrci vodu i pripreme za poljice i prokosovice.Sreca puracic nije u drugoj ligi fed.
Samo Sioux 1989

SPASIOC
Postovi: 95
Pridružen/a: 21 avg 2013, 08:09
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la SPASIOC » 18 apr 2017, 07:19

šta god ko mislio , to je njegovo mišljenje. ali JARE , PEMA , ELKO , su naši u zadnje vrijeme najjači igrači. eto spominje se mali MUJAGIĆ . pa jel to treba da igraju džaba dok su živi. a stranci uzmu pare na ruke , pa onda plata , soba bar 100 km , hrana 3 obroka po 3 km je 9 km puta 30 dana je 270 km. ako uzmemo da imaju istu platu stranac je skuplji 370 km za smještaj i hranu.a ni plate nisu bile iste
ako su razni čejvanovići , suljići itd. uzimali pare zašto nam smeta ako približno iste plate traže naši igrači. ODMA SU LOPOVI I IZDAJICE.evo o meni mislite šta hoćete ali ja momcima kažem NAJBOLJI STE.NE IGRAJTE ISPOD CIJENE ZA KOJU IGRAJU STRANCI.
evo da odgovorim i anamnekom , sezonu smo počeli i nismo imali 3 igrača. nema para . pokupili smo djecu okolo , i neke juniore . mladji KUDUZ se vratio ,kad niko nije htjeo. i mogu mu reći nek se ne ljuti , da je BUDALA , jer će ga pojedinci prozivati kao JARETA i ostale . i neki ljubomorni će pričati o greškama . a neće mu spominjati borbu , asistencije ili utakmice kad je bio igrač utakmice ili kad je bio u timu kola itd.
ALMIS nam je došao kao jedan od boljih iz 2 federalne, al u ovakom sistemu , eto nije pročepio s golovima. ali defanzivno trčanje i borbu u jesenjem dijelu ne može mu osporiti niko. HASKO , DAUT BUDIN će uvijek biti na udaru , i kad budu sazreli kao igrači i kad budu bolje igrali.
pametno su uradili BREZIČANIN I ĆOSIĆ što su otišli. jer da su ostali i protiv njih bi isto govorili.
IGRALA SE JESEN DŽABA , A DOBRO. sad imaju nešto crkavice za kafu . i trpe eto prozivanja .
KAKVA SMO MI TO SREDINA pitam se.
da ne bude samo priča protiv stranaca . ima tu PRAVIH igrača i osoba . kao što su bili LUGI , DŽANA, TOMIĆ . o MIRNESU ne treba trošiti riječi .mada je i on jednom već bio odbačen.

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 18 apr 2017, 14:06

Pusti suplje price. Sto se mene tice ovo vise nisu igraci cim su uspjeli primiti 4 gola od Novog Travnika! Istog NT koji je u zadnje 4 utakmice primio 17 golova i samo nama uspio zabiz. I to ne jednom vec cetiri puta, hej!
Boli njih qrac za Radnickim i za nama budalama sto redovno dolazimo da ih gledamo. Ovo vazi i za strance i za domace.

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 18 apr 2017, 14:32

Boli njih qrac za Radnickim i za nama budalama sto redovno dolazimo da ih gledamo. Ovo vazi i za strance i za domace.
Potpisujem Studeni.
Samo Sioux 1989

SPASIOC
Postovi: 95
Pridružen/a: 21 avg 2013, 08:09
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la SPASIOC » 18 apr 2017, 14:57

a i nas je puno , hahahaha na prste prebrojat. 20 istih ljudi na istoku , šaka djece koja navija , i nekoliko ozbiljnih faca na zapadu.
valjda će doći neka bolja vremena . ili prestati dolaziti kao mnogi drugi što su prestali.

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 18 apr 2017, 17:03

:D p :D :D posto je sloga sh sad tuzla city predlazem da mi budemo radnicki town :D :angel: :angel:
Samo Sioux 1989

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 18 apr 2017, 17:05

:plac: :plac: :plac: :facepalm: :facepalm: I ovako je sve otislo u boziju mater. :roll: :roll:
Samo Sioux 1989

hrubesch
Postovi: 81
Pridružen/a: 22 apr 2016, 16:33
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la hrubesch » 19 apr 2017, 10:02

SPASIOC, mislim da si otišao u krajnost.Niko nije rekao da igraju nasa djeca dzaba, ali mi je nelogično da je plata 400-500km, a da oni traze 1000km plus jos koju hiljadu na ruke.Plata im je isplacivana do 10-tog, ako je slucajno 11-ti ili 12-ti, prvi su bili koji kazu da nece trenirati. Pa ljudi rade u firmama po tri mjeseca bez plate, a oni se pobune jer kasni dan-dva.Niko ne treba ni da radi ni da igra bez plate, ali nekad treba biti i razuman, jer se znalo da transa ili druge pare ne legnu na vrijeme zbog vikenda, praznika itd.A, garantujem ti da su u čitavoj ligi imali najredovnija primanja.

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 19 apr 2017, 11:28

:clap: :clap: :clap: otkad ja to pricam.
Samo Sioux 1989

SPASIOC
Postovi: 95
Pridružen/a: 21 avg 2013, 08:09
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la SPASIOC » 19 apr 2017, 11:56

hrubesch je napisao/la:SPASIOC, mislim da si otišao u krajnost.Niko nije rekao da igraju nasa djeca dzaba, ali mi je nelogično da je plata 400-500km, a da oni traze 1000km plus jos koju hiljadu na ruke.Plata im je isplacivana do 10-tog, ako je slucajno 11-ti ili 12-ti, prvi su bili koji kazu da nece trenirati. Pa ljudi rade u firmama po tri mjeseca bez plate, a oni se pobune jer kasni dan-dva.Niko ne treba ni da radi ni da igra bez plate, ali nekad treba biti i razuman, jer se znalo da transa ili druge pare ne legnu na vrijeme zbog vikenda, praznika itd.A, garantujem ti da su u čitavoj ligi imali najredovnija primanja.
bile su nekad redovne plate . to stoji. ali poredim plate tada naših momaka i stranaca. NISU BILE ISTE.
a ove sezone jesen su igrali bez plate. sad imaju neki 200 neki 300 OVI DOMAĆI , TOLIKO ODE NA SMJEŠTAJ I HRANU STRANCA , a koliko platu imaju najlošiji stranci što su ikad igrali kod nas ??
i ovo je priča onako , jer ništa ne možemo promijeniti. bar ja ne mogu.
što se mene tiče ŽAO mi je što je stanje tako.neke stvari sam pisao samo kao podršku domaćim momcima , jer čitaju oni ovo. jednostavno mi žao kad im psuju , galame s tribine.a niko ne zagalami na lazara , na imamovića , na sahovića.
uvijek ću biti za domaće . prije nego za stranca . a vi kako hoćete.
gledaću radnički i kad ispadne .

a ovdje se OPRAŠTAM . naprijed radničkiiii

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Manijakdolopate » 19 apr 2017, 12:45

sodaacm je napisao/la:
Manijakdolopate je napisao/la:Malo mi je sumnjivo i oko dodvdjenja trenera svaka mu cast sto je pristao da radi besplatno ali ne vjerujem da bi dosao u taj brod koji tone da tu nije bila neka taktika.
Posto nam je Simin Han tad bio glavni konkurent,mozda kazem samo mozda necu duse da grijesim mozda je Milenko i bio njihov igrac koji bi nas izbio iz te trke i osigurao Simin Hanu jednog konkurenta manje.
Pa onda ona pomoc oko terena,nije mi to bas idealno
Nazivas nas budalama ovde koji mislimo da se ispadanjem moze napredovati, ako nista napraviti dobre uvjete na Josiku a sebe smatras, sa ovakvim postom mozda normalnim? :o Ne laskaj si nisi normalan daleko od toga a jos manje istinite u ovim nebulozama sto iznosis ovde. Koliko smo pali jadno da nam sutra neki klub ne moze pomoci jer bi neki "pametni" mislili da ima nesto iza toga.Lukavac je u qrcu. I kao sto smo navikli ovde na forumu svi su krivi samo mi smo ispravni. :puke:
Pa razmisli malo,na osnovu čega ti ocekujes da načelnik odvoji više novca na Radnički, nego na Svatovac i Prokosoviće?
Samo mi reci po čemu ćeš se razlikovat od seoskog kluba, samo nemoj o tradiciji molim te.
Reci još šta je uradila ta Sloga osim što je par kvadrata terena popravila (oko golova), teren ostao oranica kao i u prvoj polusezoni.

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 19 apr 2017, 19:05

Radnicki je od posebnog opstinskog interesa odavno tako da je sve jasno.
Samo Sioux 1989

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la sodaacm » 19 apr 2017, 19:27

Manijakdolopate je napisao/la:
sodaacm je napisao/la:
Manijakdolopate je napisao/la:Malo mi je sumnjivo i oko dodvdjenja trenera svaka mu cast sto je pristao da radi besplatno ali ne vjerujem da bi dosao u taj brod koji tone da tu nije bila neka taktika.
Posto nam je Simin Han tad bio glavni konkurent,mozda kazem samo mozda necu duse da grijesim mozda je Milenko i bio njihov igrac koji bi nas izbio iz te trke i osigurao Simin Hanu jednog konkurenta manje.
Pa onda ona pomoc oko terena,nije mi to bas idealno
Nazivas nas budalama ovde koji mislimo da se ispadanjem moze napredovati, ako nista napraviti dobre uvjete na Josiku a sebe smatras, sa ovakvim postom mozda normalnim? :o Ne laskaj si nisi normalan daleko od toga a jos manje istinite u ovim nebulozama sto iznosis ovde. Koliko smo pali jadno da nam sutra neki klub ne moze pomoci jer bi neki "pametni" mislili da ima nesto iza toga.Lukavac je u qrcu. I kao sto smo navikli ovde na forumu svi su krivi samo mi smo ispravni. :puke:
Pa razmisli malo,na osnovu čega ti ocekujes da načelnik odvoji više novca na Radnički, nego na Svatovac i Prokosoviće?
Samo mi reci po čemu ćeš se razlikovat od seoskog kluba, samo nemoj o tradiciji molim te.
Reci još šta je uradila ta Sloga osim što je par kvadrata terena popravila (oko golova), teren ostao oranica kao i u prvoj polusezoni.
Gdje ti zivis odakle si ti? Jel' i tebi trebam nacrtati ? Mislim da sam dovoljno puta do sada napisao o tome sta je nacelnik rekao i to iz prve ruke i nemam volje se ponavljati svakom pojedinacno. Poenta je da su ljudi pokusali , bili spremni ako nista da pruze ruku/pomoc oko terena i hvala im na tome a ti pises o nekim nebulozama o nekim teorijama zavjere itd. Saberi se molim te.

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 19 apr 2017, 22:02

Hebo vas city u subotu je bojkot utakmica 8 ekipa.Koga zaboli za city tz...sta ce biti od nas?
Samo Sioux 1989

Roditelj2121
Postovi: 6
Pridružen/a: 16 apr 2017, 23:49
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Roditelj2121 » 20 apr 2017, 00:48

Gdje je sad predsjednik koji place gdje je uprava sadasnja gdje su sad ti koji su se prsili da vole radnicki eto ih u upravi sto gospodo nesto ne poduzmete zasto ste se u rupu uvukli **** jedni od prvog do zadnjeg clana uprave dozvoljavate da se radnicki ponovo vrati u blatu iz kojeg je jedva se vratio ajde pokazite sada koliko ste **** i koliko volite taj klub odrijesite kesu jer svakome ste s tribine znali nac mahane ulazite u istoriju da vracate klub ondje gdje ga je bio bajro i ostavio vi ste jedina uprava u drzavi da vas trener bez para vodi hehe koji ste vi genijalci lukavac grad sa 4 giganta ssl fcl sikulje koksara a nas kao neke jetime doso cojek iz tz da dzaba trenira alo ba ljudineeeeeee pametnom je i isaret dovoljan hehehe....

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 20 apr 2017, 13:24

:think: :thumbdown: :thumbdown: :shhh: :shhh: :nene: :nene:
Samo Sioux 1989

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la sodaacm » 20 apr 2017, 17:24

Roditelj2121 je napisao/la:Gdje je sad predsjednik koji place gdje je uprava sadasnja gdje su sad ti koji su se prsili da vole radnicki eto ih u upravi sto gospodo nesto ne poduzmete zasto ste se u rupu uvukli **** jedni od prvog do zadnjeg clana uprave dozvoljavate da se radnicki ponovo vrati u blatu iz kojeg je jedva se vratio ajde pokazite sada koliko ste **** i koliko volite taj klub odrijesite kesu jer svakome ste s tribine znali nac mahane ulazite u istoriju da vracate klub ondje gdje ga je bio bajro i ostavio vi ste jedina uprava u drzavi da vas trener bez para vodi hehe koji ste vi genijalci lukavac grad sa 4 giganta ssl fcl sikulje koksara a nas kao neke jetime doso cojek iz tz da dzaba trenira alo ba ljudineeeeeee pametnom je i isaret dovoljan hehehe....
Pretpostavljam da si ti jedan od mladezi SDA Lukavac. Isti onaj koji po Sodalive, Facebook-u pravi dnevno desetak novih profila i pljuje na sve i svasta. Ako me pitas na osnovu cega sam ovo zakljucio onda cu ti reci da su to samo ove dvije rijeci "odrijesite kesu". :lol:

Roditelj2121
Postovi: 6
Pridružen/a: 16 apr 2017, 23:49
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Roditelj2121 » 21 apr 2017, 01:02

Anamneko;Kakve ima to veze sa mojim pitanjima i konstatacijama hii jesi otkrio nam nesto a ti si ocigledno neki od clanova uprave ako sam ja sda mladez eto i mladez i starije sda nabijem na neku stvar nego ajd sad kazi nam tj pisi o temi radnicki nego nemate muda ovdje niko nista rec a o svemu mozemo ti anamneko i ako zelis mozemo ovdje javno otkrit ko smo i ja i ti i ajmo pricat o radnickom a ne da mijenjas temu **** jedan ujedno da javno pitam gdje su ovu polusezonu ti siouxi da kazu bilo sta u vezi kluba zalaganja i rezultata zasto se sad ne pozivaju igraci i trener na ogradu eeeeee moj anamneko bas si ANAMNEKO cijela uprava jer iz licnog interesa u tom klubu al bas cijela

OmarGabriel
Postovi: 64
Pridružen/a: 29 okt 2016, 21:03
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la OmarGabriel » 21 apr 2017, 08:51

Ceka se odgovor sa istoka!

hrubesch
Postovi: 81
Pridružen/a: 22 apr 2016, 16:33
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la hrubesch » 21 apr 2017, 08:52

Radnicki dugo, dugo nije imao lošiju i nesposobniju upravu, ako uopste funkcionise taj UO.Nije svacije ni po putu s..., a kamoli voditi jedan klub sa skoro stogodisnjom tradicijom.A njihov (ne) rad je odraz rezultata.

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.