FK Radnički Lukavac

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la 1922VFC1981 » 21 mar 2017, 17:52

hrubesch je napisao/la::yawn: pp :tralala: :tralala: Pouzdani izvor informacija.U nedelju glavni Mirza Kazlagic, cetvrti sudija Kenan Bajraktarevic.
Jel ovo taj sto navlaci za domacine uvijek taj neki kazlagic ?
#musvdg

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 21 mar 2017, 18:08

sodaacm je napisao/la:Nevjerovatni ste vi forumasi iz Mostara. Prva stvar ja ne znam ko je ovde sta rekao o velicini Veleza ili vama kao navijackoj skupini. U obje ove stavke ste za mene u top tri u BH i kao klub i kao navijaci. Sa druge strane mi niti se zelimo sa kim da poredimo niti zelimo fajt sa nekim niti smatramo da smo velik klub apsolutno nista od toga. Sto se tice stanja u nasem klubu svi smo mi svjesni da smo sami krivi zbog svoje situacije ali brate pored svog sranja i debilskog vodjenja kluba nama u Lukavac dodje svaki djilkos i radi sta zeli u po Lukavca a da ne govorim o gostovanjima. To nam ne treba defitivno.Ja sam ponosan na nasu navijacku skupinu jer kada pogledas ostale sredine u nasem kantonu , gradove/mjesta poput Lukavca slabo ko da se moze pohvaliti da imaju navijacku skupinu kao mi. To je za vas mozda smijesno i jadno, ali za mene je to uspjeh jer po meni nesto najbolje navijati za lokalni klub a ne recimo Sarajevo ili Zelju..a ima i kod nas takvih ali ni izbliza recimo kako Tuzlaci tvrde da danas za Radnicki navijamo a sutra za Sarajevske klubove. Ja licno vise gotivim Slobodu nego oba Sarajevska kluba , ali samo kao klub ali nikada ne bih mogao otici i navijati za neki klub a da to nije Radnicki , jer jednostavno nije to to. Svako ima izbor za koga da navija i koga da gotivi. Zalosno je sto ste vi forumasi zbog onog obavjestenja koji ste ocigledno shvatili kao upuceno k vama , nasjeli i smarate nas ovde danima i cak ste me dovodite do toga da vas zamrzim mada kada skontam ovo je forum i ovde obicno muda narastu djesi od 15 godina pa pricaju sta zele. I na kraju da budem iskren ja sam mozda jedini forumas koji zagovara da ispadnemo ove sezone kako bi mogli krenuti od pocetka i napraviti zdrav klub nesto kao sto vi sada radite. Vama kao klubu zelim da budete gdje pripadate a to je vrh PL ali isto tako zelim da prestanete biti bahati kao pojedinci ovde. Dodjite i podrzite svoj klub bez sranja i posebno bez kurcenja ipak valja 6 sati putovati da bi gledao voljeni klub i to je za mene veliki respekt. Licno bi volio kada bi se mogli podruziti navijacke skupine ne samo vi nego sve navijacke skupine pa da vas docekamo sa pivom ili sta vec ali mi na Balkanu smo primitivni za takve stvari. Ali da ste mi pali u ocima defitivno jeste ali samo kao forumasi jer ipak ne zelim da generalizujem vas par ovde sto kenjate sa klubom ili navijackom skupinom. Veliki pozdrav za normalne koji krenu za Lukavac.
Zar je bilo tesko brato to napisat nakon onog saopstenja i koliko toliko prenijeti glas normalnih da se ne stvaraju tenzije bar ovdje. Nidje veze se tri stranice ispisase. Sve u dure bola neka pobijedi bolji
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Babatunde » 21 mar 2017, 18:14

Brigada89 je napisao/la:Da ste stvarno ta gospoda kojom se nazivate,i da smo stvarno mi (lukavcani,tuzlaci,biscani itd,koga sve niste izprozivali) seljacine sve propada jer ne silazite sa nase teme,ako vas ne zanima zasto pisete romane,jednostavno posto ste vi vanzemaljski grad i klub zasto se uopste raspravljate sa nama ? jeste spomenut je vas klub al zar vi niste taj visoki nivo da uopste nama ne trebate ni odgovarati? zar ne vidite koliko ste se nalozili,vi ste zrtve hahah,e moji mostarci,treba vam dobra prangija (naravno ona iz gaca) da vam oci protrlja da progledate,ne vidite dalje od nosa,pozzz
naravno,i nakon ovog posta ocekujem moralistu iz mostara da dobaci koji kilometarski tekst koji nema smisla,nego cisti pokusaj pametovanja da bi mu neki jos veci jadnik napisao "bravo,to je to,da li ce ko skontat" hahahahaha providno ko najlon,aj poYY !
I da se nadovezem za ovo sto pisete o terenu "smedji teren" "oranica" .. jeste upravu ste,neodrzava se teren nikako,valjda nekad stanemo i mi na noge pa da sredimo to,al mi makar imamo svoj stadion i ime stadiona vec dugiii dugii niz godina,neko ga nije imao,neko ga tek dobio,neko ga jos uvijek i nema :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
Pročitaj sta prije nego napises ovu količinu gluposti. imali stadion, i imamo i sada svoj stadion. Znaci svoj. Ali pošto si ti zaostao oprastamo ti.
Sodacom :salut: zamjeram vam samo sto ste uzimali nas usta u saopstenju, kakav Silić i sto nas krivite sto smo vam uzeli igrače. Bas ono debilski i granici sa zdravom pameti.
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la sodaacm » 21 mar 2017, 18:38

Pa procitajte moj prvi post nakon saopstenja i sam sam rekao kako je glupo sto se Velez spominjao u tom obavjestenju , vratite se koju stranicu unazad pa cete vidjeti. Nego zapeli ste da je to obavjestenje protiv vas ali to 100 % nije tako, ali sta nam sudije rade zadnjih sezona to je kriminalno ali ni kazagici ni jakupovi a pogotov ne Velez nam nisu krivi sto imamo uslove kao neka seoska ekipa. Ali budite realni da se posteno nikad necete se vratit u PL jer je to nemoguce u ovoj kaljuzi. Daj Boze da grijesim. I prestanite biti bahati , vi pojedinci, i omalozavati druge jer kao takvi samo pokazujete da ste mali kao ljudi i tako nikada necete steci postovanje drugih. Opet kazem dobro dosli i da bude sve fer i korektno i neka pobijedi bolji.

Avatar
HNKBranitelj
Postovi: 210
Pridružen/a: 13 avg 2015, 16:20
Lokacija: Mostar-jug
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la HNKBranitelj » 21 mar 2017, 19:05

castro je napisao/la: na čijem stadionu vi igrate?

ubij se klosaru, i ono sto imate ste ukrali,oteli, a oteto je prokleto
Igramo na Sportskom centru Rodoc koji u svom sastavu posjeduje dva velika terena i dva mala sa umjetnom travom, a cijeli centar pripada HNK Branitelju nedavno je čak i sud presudio u našu korist.
Znači vlasništvo HNK Branitelj, jedini mi u Mostaru imamo svoj teren a nismo na gradskom. :bih: :bih:
Bolje da je otac obriso k.u.r.a.c od zavjesu nego sto je tebe napravio :clap: :clap:
HNK Branitelj Mostar 1992

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la AlemC85 » 21 mar 2017, 19:13

HNKBranitelj je napisao/la:
castro je napisao/la: na čijem stadionu vi igrate?

ubij se klosaru, i ono sto imate ste ukrali,oteli, a oteto je prokleto
Igramo na Sportskom centru Rodoc koji u svom sastavu posjeduje dva velika terena i dva mala sa umjetnom travom, a cijeli centar pripada HNK Branitelju nedavno je čak i sud presudio u našu korist.
Znači vlasništvo HNK Branitelj, jedini mi u Mostaru imamo svoj teren a nismo na gradskom. :bih: :bih:
Bolje da je otac obriso k.u.r.a.c od zavjesu nego sto je tebe napravio :clap: :clap:
Mitomane igrate na stadionu koji je do 1992. godine koristila mostarska Lokomotiva, koja je istjerana sa tog stadiona.

Te vaše laži prolaze samo kod vas.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Monolog » 21 mar 2017, 19:15

HNKBranitelj je napisao/la:
castro je napisao/la: na čijem stadionu vi igrate?

ubij se klosaru, i ono sto imate ste ukrali,oteli, a oteto je prokleto
Igramo na Sportskom centru Rodoc koji u svom sastavu posjeduje dva velika terena i dva mala sa umjetnom travom, a cijeli centar pripada HNK Branitelju nedavno je čak i sud presudio u našu korist.
Znači vlasništvo HNK Branitelj, jedini mi u Mostaru imamo svoj teren a nismo na gradskom. :bih: :bih:
Bolje da je otac obriso k.u.r.a.c od zavjesu nego sto je tebe napravio :clap: :clap:
Ostat ćeš na TK, ali ćeš umjesto Lukavca odlepršati u Banoviće. Vratit ćeš se nakon dvosedmičnog godišnjeg odmora, pa ćeš nam reći kako ti je bilo.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Brigada89
Postovi: 208
Pridružen/a: 25 avg 2015, 12:08
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Brigada89 » 21 mar 2017, 20:13

Sta ima u Mostaru? Pozdrav za El Prezidentea koji ne kupuje nista,to je javno cak rekao,da ne bude suprotno slijedeci put,da neko nekog laze,zapisuj u tefter.

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Babatunde » 21 mar 2017, 20:26

Brigada89 je napisao/la:Sta ima u Mostaru? Pozdrav za El Prezidentea koji ne kupuje nista,to je javno cak rekao,da ne bude suprotno slijedeci put,da neko nekog laze,zapisuj u tefter.
Imat ćeš ga priliku upoznat u nedjelju, i nemoj provocirati da vas ako mu se digne ne bi ugasio. Pozdrav za sve normalne navijače Radničkog, nek bude Fer i korektno, pa ko vise zasluzi nek pobjedi.
Zamolio bi nasu raju da ne pišemo na ovoj temi, imamo svoju, imamo svoj forum. :kafa:
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

Brigada89
Postovi: 208
Pridružen/a: 25 avg 2015, 12:08
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Brigada89 » 21 mar 2017, 20:35

Babatunde je napisao/la:
Brigada89 je napisao/la:Sta ima u Mostaru? Pozdrav za El Prezidentea koji ne kupuje nista,to je javno cak rekao,da ne bude suprotno slijedeci put,da neko nekog laze,zapisuj u tefter.
Imat ćeš ga priliku upoznat u nedjelju, i nemoj provocirati da vas ako mu se digne ne bi ugasio. Pozdrav za sve normalne navijače Radničkog, nek bude Fer i korektno, pa ko vise zasluzi nek pobjedi.
Zamolio bi nasu raju da ne pišemo na ovoj temi, imamo svoju, imamo svoj forum. :kafa:
Salim se ja malo,ako nisi mogao skontati iz mojih postova da prosipam odnosno tacnije uzvracam sarkazam onda jbg,niste mi inace zanimljivi,ni red army ni velez nego se lako lozite,pa kad nemam sta radit malo podbodem jer ima te vase djecurlije pa se napale lako,pozdrav za normalnu raju bgm i nek bolji pobjedi,naravno Radnicki :D :D :pray: :pray: :pray:

OmarGabriel
Postovi: 64
Pridružen/a: 29 okt 2016, 21:03
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la OmarGabriel » 21 mar 2017, 20:59

Babatunde je napisao/la:
Brigada89 je napisao/la:Sta ima u Mostaru? Pozdrav za El Prezidentea koji ne kupuje nista,to je javno cak rekao,da ne bude suprotno slijedeci put,da neko nekog laze,zapisuj u tefter.
Imat ćeš ga priliku upoznat u nedjelju, i nemoj provocirati da vas ako mu se digne ne bi ugasio. Pozdrav za sve normalne navijače Radničkog, nek bude Fer i korektno, pa ko vise zasluzi nek pobjedi.
Zamolio bi nasu raju da ne pišemo na ovoj temi, imamo svoju, imamo svoj forum. :kafa:
Momak veci od njega nisu uspijeli da ugase SVETINJU a mi nismo nastali juce nego davne 1921.mozda nismo igrali prvu ligu bivse nam Juge ali smo klub koji ima dusu imao ono nesto sto malo koji klub u BiH ima.

Avatar
pravnik1981
Postovi: 936
Pridružen/a: 30 jul 2012, 14:19
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la pravnik1981 » 21 mar 2017, 22:03

pravnik1981 je napisao/la:Je.bo to, koliko je karta gostima ?
????

Avatar
indijanac1989
Postovi: 29
Pridružen/a: 08 apr 2013, 02:24
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la indijanac1989 » 21 mar 2017, 22:30

pravnik1981 je napisao/la:
pravnik1981 je napisao/la:Je.bo to, koliko je karta gostima ?
????
5 KM

Avatar
indijanac1989
Postovi: 29
Pridružen/a: 08 apr 2013, 02:24
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la indijanac1989 » 21 mar 2017, 22:33

samo jedan kratki dopis za RA
ukoliko Radnicki ne pobijedi, bice svega...
ukoliko Radnicki ne pobijedi, a jos i sudija bude pridodao tome svojih zacina, eh tek onda ce bit svega i svacega.

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Stone Island » 21 mar 2017, 22:41

indijanac1989 je napisao/la:samo jedan kratki dopis za RA
ukoliko Radnicki ne pobijedi, bice svega...
ukoliko Radnicki ne pobijedi, a jos i sudija bude pridodao tome svojih zacina, eh tek onda ce bit svega i svacega.
Hvala na dopisu. Valjda nas neće niko dirati. :opaopa:

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la 1922VFC1981 » 21 mar 2017, 23:10

indijanac1989 je napisao/la:samo jedan kratki dopis za RA
ukoliko Radnicki ne pobijedi, bice svega...
ukoliko Radnicki ne pobijedi, a jos i sudija bude pridodao tome svojih zacina, eh tek onda ce bit svega i svacega.
Samo nas nemojte dirat.. :plac: hahahahaha joj **** ti dopis
#musvdg

Avatar
rodjak
Postovi: 2263
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la rodjak » 22 mar 2017, 02:41

dajte raja, pustite ljudima temu nek pisu o svom klubu,rekli smo/ste sta smo/ste imali reci pa eto da im dzaba temu ne "miniramo " .Moram i ja reci da je ono kvazi saopstenje najveci krivac sto su nasi navijaci okupirali vasu temu.Mozda vi mislite da ono saopstenje nije upuceno i Velezu,ali kad se gleda malo sa strane i broji koliko se puta spominje nas klub dobija se upravo takva slika.

Uglavnom borite se za svoj klub,meni je drago vidjeti kad se navijaci nekog kluba bore za svoj klub :thumbup: ,zelim vam da se izborite i da klub stabilizujete.U nedelju mi idemo po 3 boda (sorry trebaju nam bodovi :) ),a nadam se da ce te i i vi isto tako svim silama zapeti da pobjedite :thumbup: .Nek tako bude i nek pobjedi ko bude bolji u fer igri i sudjenju.Ko izgubi nije smak svijeta,ima jos dosta utakmica do kraja i bodova u igri tako da ne treba napuhavati atmosferu bezveze.
Pozdrav za sve navijace Radnickog ;)

RAja idemo na nas podforum,oslobodimo ljudima temu :thumbup:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3527
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Alminjo99 » 22 mar 2017, 16:24

indijanac1989 je napisao/la:samo jedan kratki dopis za RA
ukoliko Radnicki ne pobijedi, bice svega...
ukoliko Radnicki ne pobijedi, a jos i sudija bude pridodao tome svojih zacina, eh tek onda ce bit svega i svacega.
Auu jeste zajebani..
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la emil02in » 22 mar 2017, 17:38

Direktan prenos utakmice na City Tv pa eto da vidimo kome se namješta,i ko kome podapinje...
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
Crveni_1922
Postovi: 639
Pridružen/a: 08 sep 2008, 06:27
Lokacija: STARMO

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Crveni_1922 » 22 mar 2017, 19:52

indijanac1989 je napisao/la:samo jedan kratki dopis za RA
ukoliko Radnicki ne pobijedi, bice svega...
ukoliko Radnicki ne pobijedi, a jos i sudija bude pridodao tome svojih zacina, eh tek onda ce bit svega i svacega.

Bit ce svega a naj vise golova u mrezi Radnickog :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
I KRV SVOJU ZA CRVENU BOJU!!!

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.