HNK Čapljina

Moderator/ica: GracanicaAA

balotelli
Postovi: 21
Pridružen/a: 14 okt 2011, 17:19
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la balotelli » 20 okt 2011, 22:52

unisovac je napisao/la:dolazimo u Čapljinu da igramo,pozz.
nadam se dobroj utakmici s puno golova ;-)

unisovac
Postovi: 137
Pridružen/a: 19 okt 2011, 23:37
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la unisovac » 21 okt 2011, 12:16

samo neka bude sportski i poštena igra i suđenje naravno

balotelli
Postovi: 21
Pridružen/a: 14 okt 2011, 17:19
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la balotelli » 23 okt 2011, 14:48

unisovac je napisao/la:samo neka bude sportski i poštena igra i suđenje naravno
ev sve je bilo fer i korektno...skoro...:-)

unisovac
Postovi: 137
Pridružen/a: 19 okt 2011, 23:37
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la unisovac » 23 okt 2011, 20:22

dobro si napisao SKORO

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la Rosas7 » 21 nov 2011, 17:33

"objektivni sarajevski" novinari nisu napisali sta se desilo u mionici.....dje sad taj odbor za normalizaciju
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la Grdan » 21 nov 2011, 17:37

Samo u BiH: Sudac se od huliganskih sjekira spasio bijegom u šumu i skrivanjem u šupi!


STADIONI u Bosni i Hercegovini još su jednom bili poprište divljačkih ispada, ovaj put u režiji navijača i Uprave Omladinca iz Mionice.

Naime, u nedjelju je Omladinac u sklopu 14. kola Prve lige Federacije BiH ugostio Čapljinu i odigrao 1:1, a poslije utakmice na meti divljaka iz Mionice našli su se gostujući nogometaši, ali i suci.

Glavni arbitar, Drago Tabak iz Tomislavgrada, ispričao je za Relax-Livno svoju potresnu priču: "Još otkako smo došli na stadion direktor Omladinca Miralem Kamberović i šef osiguranja Husein Hurjaković dali su nam do znanja kako će biti nereda ako Omladinac ne pobijedi, a jedan od igrača mi je rekao da će nereda biti neovisno o ishodu utakmice."

"
"Htio sam objektivno suditi, ali kad sam vidio da mi je glava u torbi, bio sam naklonjen domaćinima""

"Oko samog terena bilo je dosta ljudi koji su bili naoružani noževima, palicama i sjekirama, a već oko 15. minute tražio sam da se oni maknu, jer su pritiskali prvog pomoćnika, Berislava Vrdoljaka iz Livna. Htio sam objektivno suditi, ali kad sam vidio da mi je glava u torbi, bio sam naklonjen Omladincu", priznao je Tabak.

Unatoč tome, klub iz Mionice nije uspio pobijediti, a sudac Tabak otkrio je kako su "redari poticali na nerede":

"Oko 70. minute direktor Kamberović otvorio je ulaz s tribina i dozvolio navijačima da dođu pred svlačionicu, tamo su nas čekali, njih 200-ak. Kako su do svlačionica prvi stigli nogometaši Čapljine, odmah su napali njih, a trenera i jednog igrača vidio sam kako leže krvavi na zemlji. Vjerojatno se to dogodilo jer je pored njih ostao samo jedan policajac, budući da su mu ostale kolege prišle nama."

"Govorili su da će ubiti ustašu"

Horor tu, priča Tabak, nije završio:

"Drugi pomoćnik, Bonislav Perković iz Tomislavgrada, dobio je udarac palicom od kojeg se onesvijestio. Neki od navijača su pozivali da me nitko ne dira jer su 'imali najbolje suđenje dosad', dok su drugi govorili kako će ubiti ustašu", kazao je Tabak, koji je počeo bježati kad je shvatio da će se jedino tako izvući:

"Skupina od 50 navijača progonila me je čitavo vrijeme, a nisu prestali niti onda kad sam izašao sa stadiona. Dva kilometra sam trčao kroz šumu, stigao do nekih kuća, a tu me je jedna gospođa sklonila u šupu i rekla im da sam otrčao dalje. Njezin muž kasnije me je uveo u kuću i nije dopustio da progonitelji uđu, koji su se vratili posumnjavši da sam tu. Zvao sam policiju i poslije dva sata ispratili su me iz Mionice", za kraj će Tabak[/b].


http://www.--- SPAM ---/sport/clanak/divlja ... 84066.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la astra1922 » 21 nov 2011, 18:22

Grdan je napisao/la:Samo u BiH: Sudac se od huliganskih sjekira spasio bijegom u šumu i skrivanjem u šupi!


STADIONI u Bosni i Hercegovini još su jednom bili poprište divljačkih ispada, ovaj put u režiji navijača i Uprave Omladinca iz Mionice.

Naime, u nedjelju je Omladinac u sklopu 14. kola Prve lige Federacije BiH ugostio Čapljinu i odigrao 1:1, a poslije utakmice na meti divljaka iz Mionice našli su se gostujući nogometaši, ali i suci.

Glavni arbitar, Drago Tabak iz Tomislavgrada, ispričao je za Relax-Livno svoju potresnu priču: "Još otkako smo došli na stadion direktor Omladinca Miralem Kamberović i šef osiguranja Husein Hurjaković dali su nam do znanja kako će biti nereda ako Omladinac ne pobijedi, a jedan od igrača mi je rekao da će nereda biti neovisno o ishodu utakmice."

"
"Htio sam objektivno suditi, ali kad sam vidio da mi je glava u torbi, bio sam naklonjen domaćinima""

"Oko samog terena bilo je dosta ljudi koji su bili naoružani noževima, palicama i sjekirama, a već oko 15. minute tražio sam da se oni maknu, jer su pritiskali prvog pomoćnika, Berislava Vrdoljaka iz Livna. Htio sam objektivno suditi, ali kad sam vidio da mi je glava u torbi, bio sam naklonjen Omladincu", priznao je Tabak.

Unatoč tome, klub iz Mionice nije uspio pobijediti, a sudac Tabak otkrio je kako su "redari poticali na nerede":

"Oko 70. minute direktor Kamberović otvorio je ulaz s tribina i dozvolio navijačima da dođu pred svlačionicu, tamo su nas čekali, njih 200-ak. Kako su do svlačionica prvi stigli nogometaši Čapljine, odmah su napali njih, a trenera i jednog igrača vidio sam kako leže krvavi na zemlji. Vjerojatno se to dogodilo jer je pored njih ostao samo jedan policajac, budući da su mu ostale kolege prišle nama."

"Govorili su da će ubiti ustašu"

Horor tu, priča Tabak, nije završio:

"Drugi pomoćnik, Bonislav Perković iz Tomislavgrada, dobio je udarac palicom od kojeg se onesvijestio. Neki od navijača su pozivali da me nitko ne dira jer su 'imali najbolje suđenje dosad', dok su drugi govorili kako će ubiti ustašu", kazao je Tabak, koji je počeo bježati kad je shvatio da će se jedino tako izvući:

"Skupina od 50 navijača progonila me je čitavo vrijeme, a nisu prestali niti onda kad sam izašao sa stadiona. Dva kilometra sam trčao kroz šumu, stigao do nekih kuća, a tu me je jedna gospođa sklonila u šupu i rekla im da sam otrčao dalje. Njezin muž kasnije me je uveo u kuću i nije dopustio da progonitelji uđu, koji su se vratili posumnjavši da sam tu. Zvao sam policiju i poslije dva sata ispratili su me iz Mionice", za kraj će Tabak[/b].


http://www.---" onclick="window.open(this.href);return false; SPAM ---/sport/clanak/divljastvo-u-bih-sudac-se-od-huliganskih-sjekira-spasio-bijegom-u-sumu/584066.aspx
jooj tuge brate slatki,sudije su rak rana naseg fudbala.kud ga oni sa sikiricama ne uhvatise :lol: :lol: :lol:
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la sony_91 » 21 nov 2011, 18:55

astra1922 je napisao/la:
Grdan je napisao/la:Samo u BiH: Sudac se od huliganskih sjekira spasio bijegom u šumu i skrivanjem u šupi!


STADIONI u Bosni i Hercegovini još su jednom bili poprište divljačkih ispada, ovaj put u režiji navijača i Uprave Omladinca iz Mionice.

Naime, u nedjelju je Omladinac u sklopu 14. kola Prve lige Federacije BiH ugostio Čapljinu i odigrao 1:1, a poslije utakmice na meti divljaka iz Mionice našli su se gostujući nogometaši, ali i suci.

Glavni arbitar, Drago Tabak iz Tomislavgrada, ispričao je za Relax-Livno svoju potresnu priču: "Još otkako smo došli na stadion direktor Omladinca Miralem Kamberović i šef osiguranja Husein Hurjaković dali su nam do znanja kako će biti nereda ako Omladinac ne pobijedi, a jedan od igrača mi je rekao da će nereda biti neovisno o ishodu utakmice."

"
"Htio sam objektivno suditi, ali kad sam vidio da mi je glava u torbi, bio sam naklonjen domaćinima""

"Oko samog terena bilo je dosta ljudi koji su bili naoružani noževima, palicama i sjekirama, a već oko 15. minute tražio sam da se oni maknu, jer su pritiskali prvog pomoćnika, Berislava Vrdoljaka iz Livna. Htio sam objektivno suditi, ali kad sam vidio da mi je glava u torbi, bio sam naklonjen Omladincu", priznao je Tabak.

Unatoč tome, klub iz Mionice nije uspio pobijediti, a sudac Tabak otkrio je kako su "redari poticali na nerede":

"Oko 70. minute direktor Kamberović otvorio je ulaz s tribina i dozvolio navijačima da dođu pred svlačionicu, tamo su nas čekali, njih 200-ak. Kako su do svlačionica prvi stigli nogometaši Čapljine, odmah su napali njih, a trenera i jednog igrača vidio sam kako leže krvavi na zemlji. Vjerojatno se to dogodilo jer je pored njih ostao samo jedan policajac, budući da su mu ostale kolege prišle nama."

"Govorili su da će ubiti ustašu"

Horor tu, priča Tabak, nije završio:

"Drugi pomoćnik, Bonislav Perković iz Tomislavgrada, dobio je udarac palicom od kojeg se onesvijestio. Neki od navijača su pozivali da me nitko ne dira jer su 'imali najbolje suđenje dosad', dok su drugi govorili kako će ubiti ustašu", kazao je Tabak, koji je počeo bježati kad je shvatio da će se jedino tako izvući:

"Skupina od 50 navijača progonila me je čitavo vrijeme, a nisu prestali niti onda kad sam izašao sa stadiona. Dva kilometra sam trčao kroz šumu, stigao do nekih kuća, a tu me je jedna gospođa sklonila u šupu i rekla im da sam otrčao dalje. Njezin muž kasnije me je uveo u kuću i nije dopustio da progonitelji uđu, koji su se vratili posumnjavši da sam tu. Zvao sam policiju i poslije dva sata ispratili su me iz Mionice", za kraj će Tabak[/b].


http://www.---" onclick="window.open(this.href);return false; SPAM ---/sport/clanak/divljastvo-u-bih-sudac-se-od-huliganskih-sjekira-spasio-bijegom-u-sumu/584066.aspx
jooj tuge brate slatki,sudije su rak rana naseg fudbala.kud ga oni sa sikiricama ne uhvatise :lol: :lol: :lol:
mada sam rekao već da više ovo neću komentarisati ipak moram, de mi samo recite koliko je povrijeđnih teže bilo od tih noževa, sjekira i ostalog, da nije ko slučajno završio na UKC Tuzla ili kod nas u Domu Zdravlja u Gradačcu. Sreća u nesreći izgleda da su sudije ipak bile otoprne na ubode noža i udarac sjekire

Avatar
Bistrik
Postovi: 1452
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la Bistrik » 12 mar 2012, 11:55

šta je ovo reći niko ništa nepiše na temi o trenutno prvoplasiranoj ekipi 1. l FBiH?

Avatar
Patrioti_ČA
Postovi: 66
Pridružen/a: 13 feb 2010, 22:15
Lokacija: Čapljina
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la Patrioti_ČA » 15 mar 2012, 17:17

Mi šutimo i igramo... :) :)
Zajedno u nove pobjede!!!

ForzaZrinja
Postovi: 38
Pridružen/a: 18 mar 2012, 16:58
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la ForzaZrinja » 01 apr 2012, 14:52

jao lige kad i vi ulazite , gdje mislite igrat ?

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la LjumanM95 » 01 apr 2012, 14:54

ForzaZrinja je napisao/la:jao lige kad i vi ulazite , gdje mislite igrat ?
Ljudi igraju dobar fudbal, imaju odličnu ekipu i vjerujem da lako mogu do Premijer lige samo ako budu htjeli. Čuj gdje misle igrati, pa gdje je GOŠK mislio igrati? Imali su faktički jednu livadu, tribina bez stolica i ičega pa ljudi su ušli, to je najmanji problem ako žele ući sve se da srediti.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
slogauskoplje
Postovi: 1061
Pridružen/a: 17 avg 2011, 12:31
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la slogauskoplje » 01 apr 2012, 15:12

Sarajevo tri kluba, Mostar i Čapljina po dva u PL :lol:

kad se sjetim da ni slogu nisu mogli dobit, a sad su konkurent za premijer ligu :shock:
Sloga Uskoplje

Avatar
Patrioti_ČA
Postovi: 66
Pridružen/a: 13 feb 2010, 22:15
Lokacija: Čapljina
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la Patrioti_ČA » 01 apr 2012, 15:22

Koliko ih Uskoplje ima? :lol: :lol: :lol:
Imamo sve u svojim rukama, ako budemo htjeli ulazit u PL ući ćemo, a ne onda nećemo ;)
Zajedno u nove pobjede!!!

Avatar
Bistrik
Postovi: 1452
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la Bistrik » 02 apr 2012, 13:27

slogauskoplje je napisao/la:Sarajevo tri kluba, Mostar i Čapljina po dva u PL :lol:

kad se sjetim da ni slogu nisu mogli dobit, a sad su konkurent za premijer ligu :shock:
pa dobro ako ljudi budu prvi što da ne. a meni je draže Čapljinu gledati u PL BiH nego neke druge klubove.

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la Grdan » 02 apr 2012, 14:25

Momčad Čapljine stigla je u Orašje s ozbiljnim namjerama da osvoji sva tri boda što je potvrdila igrom na travnjaku i zasluženo nanijela težak poraz labudovima. Gosti su od početka postavili ofenzivnu igru i u nekoliko navrata ozbiljno zaprijetili vrataru Orašja, dok su domaćini pokušali parirati igrom na sredini terena, ali bez velikih prigoda pred golom gostiju. Labudovi su protiv Čapljine pokazali brojne slabosti, a kad se svemu pridoda izostanak čak četvorice standardnih igrača, bilo je iluzorno očekivati bolji ishod.

Nakon promašaja G.Živkovića i Prgića na jednoj, te Vile i Jusufbašića na drugoj strani, gosti su u 26 minuti došli u prednost. Jusufbašić je iskoristio pogrešku domaće obrane i sa 10-tak metara plasirao loptu u mrežu Orašja. Nakon vodstva Čapljine uslijedio je pritisak domaćih igrača, igra se preselila pred gol gostiju, ali su izostale ozbiljnije prigode. U 43.minuti gosti su povisili vodstvo kad je Obad izveo slobodan udarac sa 22 metra, a na svom putu lopta je okrznula igrača Orašja u živom zidu i prevarila vratara Primeću.

Isključenje i jedanaesterac

U nastavku utakmice trener Ćošković pokušao je izmjenama probuditi svoju momčad, ali osim prigoda Gajčevića u 77 i Prgića u 79 minuti, sve ostalo bilo je u znaku sigurne igre gostujućih igrača koji su pokazali zrelost i sigurnost u obrani sa vrlo opasnim kontrama. Konačan rezultat postavio je Jusufbašić u 86 minuti udarcem sa bijele točke. Prethodno je Damir Obad, najistaknutiji pojedinac u momčadi Čapljine, šutirao na prazan gol, a Goran Živković rukom zaustavio loptu i pri tom zaradio isključenje. Neuvjerljivi sudac Zukić iz Srebrenika, u dosta korektnoj igri podijelio je čak 10 žutih kartona, 4 igračima Orašja i 6 Čapljincima.



ORAŠJE - ČAPLJINA 0:3

Orašje. Stadion Goal. Gledatelja 150. Sudac. Edis Zukić (Srebrenik (6).

ORAŠJE: Primeća 5,5 , Miličić 5,5 (od 69- Ivanović 5,5), Svitlica 5,5 , G.Živković 5,5 , Đaković 5,5 (od 65- Ćosović 5), Mišković 6, Gajčević 6, Prgić 6, P.Živković 5,5 , Erić 5,5 , Suljić 5 (od 39- Kobaš- 6). Trener: Stamenko Ćošković.

ČAPLJINA: Baćak 6, Jurković 6,5 , Miočević 7, Džananović 7, Obad 8, Zubac 7 (od 66- Kukić 6,5), Bećirović 6,5 (od 82- Raič-), Vila 6,5 (od 87- Vrbica-), Jusufbašić 7,5 , Puljić 7,5. Trener. Zlatko Križanović.

0:1- Jusufbašić (26)

0:2- Obad (43)

0:3- Jusufbašić (87)

Crveni karton: Goran Živković (Orašje) 86.min.

Igrač utakmice: Damir Obad (Čapljina).
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la Rosas7 » 09 apr 2012, 20:55

sta kaze uprava capljine,jel se u lazi u premier ligu ili ne??
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Avatar
Patrioti_ČA
Postovi: 66
Pridružen/a: 13 feb 2010, 22:15
Lokacija: Čapljina
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la Patrioti_ČA » 10 apr 2012, 14:28

Rosas7 je napisao/la:sta kaze uprava capljine,jel se u lazi u premier ligu ili ne??
Ma ne zna se to do zadnjeg dana, al kako stvari sada stoje ne ulazi se...
Zajedno u nove pobjede!!!

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3498
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 10 apr 2012, 14:45

Patrioti_ČA je napisao/la:
Rosas7 je napisao/la:sta kaze uprava capljine,jel se u lazi u premier ligu ili ne??
Ma ne zna se to do zadnjeg dana, al kako stvari sada stoje ne ulazi se...
Možete se lagano prošetati ligom ako htjednu vaši ..

ali ima GOŠK u PL a i kako znam Čapljina je u svim sportovima među i uprvim ligama :D pa sad ne znam ali jedino se to čini kao ''normalan'' razlog zašto da se ne uđe (previše para ode)
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

v_b_8_9
Postovi: 175
Pridružen/a: 18 avg 2011, 00:41
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la v_b_8_9 » 10 apr 2012, 15:08

Grdan je napisao/la:Momčad Čapljine stigla je u Orašje s ozbiljnim namjerama da osvoji sva tri boda što je potvrdila igrom na travnjaku i zasluženo nanijela težak poraz labudovima. Gosti su od početka postavili ofenzivnu igru i u nekoliko navrata ozbiljno zaprijetili vrataru Orašja, dok su domaćini pokušali parirati igrom na sredini terena, ali bez velikih prigoda pred golom gostiju. Labudovi su protiv Čapljine pokazali brojne slabosti, a kad se svemu pridoda izostanak čak četvorice standardnih igrača, bilo je iluzorno očekivati bolji ishod.

Nakon promašaja G.Živkovića i Prgića na jednoj, te Vile i Jusufbašića na drugoj strani, gosti su u 26 minuti došli u prednost. Jusufbašić je iskoristio pogrešku domaće obrane i sa 10-tak metara plasirao loptu u mrežu Orašja. Nakon vodstva Čapljine uslijedio je pritisak domaćih igrača, igra se preselila pred gol gostiju, ali su izostale ozbiljnije prigode. U 43.minuti gosti su povisili vodstvo kad je Obad izveo slobodan udarac sa 22 metra, a na svom putu lopta je okrznula igrača Orašja u živom zidu i prevarila vratara Primeću.

Isključenje i jedanaesterac

U nastavku utakmice trener Ćošković pokušao je izmjenama probuditi svoju momčad, ali osim prigoda Gajčevića u 77 i Prgića u 79 minuti, sve ostalo bilo je u znaku sigurne igre gostujućih igrača koji su pokazali zrelost i sigurnost u obrani sa vrlo opasnim kontrama. Konačan rezultat postavio je Jusufbašić u 86 minuti udarcem sa bijele točke. Prethodno je Damir Obad, najistaknutiji pojedinac u momčadi Čapljine, šutirao na prazan gol, a Goran Živković rukom zaustavio loptu i pri tom zaradio isključenje. Neuvjerljivi sudac Zukić iz Srebrenika, u dosta korektnoj igri podijelio je čak 10 žutih kartona, 4 igračima Orašja i 6 Čapljincima.



ORAŠJE - ČAPLJINA 0:3

Orašje. Stadion Goal. Gledatelja 150. Sudac. Edis Zukić (Srebrenik (6).

ORAŠJE: Primeća 5,5 , Miličić 5,5 (od 69- Ivanović 5,5), Svitlica 5,5 , G.Živković 5,5 , Đaković 5,5 (od 65- Ćosović 5), Mišković 6, Gajčević 6, Prgić 6, P.Živković 5,5 , Erić 5,5 , Suljić 5 (od 39- Kobaš- 6). Trener: Stamenko Ćošković.

ČAPLJINA: Baćak 6, Jurković 6,5 , Miočević 7, Džananović 7, Obad 8, Zubac 7 (od 66- Kukić 6,5), Bećirović 6,5 (od 82- Raič-), Vila 6,5 (od 87- Vrbica-), Jusufbašić 7,5 , Puljić 7,5. Trener. Zlatko Križanović.

0:1- Jusufbašić (26)

0:2- Obad (43)

0:3- Jusufbašić (87)

Crveni karton: Goran Živković (Orašje) 86.min.

Igrač utakmice: Damir Obad (Čapljina).
Budo razvaljuje... A nasi "pametnjakovici" ga otjerase..

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.