NK Bosna Visoko

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Merhaba » 27 jan 2017, 01:09

Jesu li igrali ovi iz Colorada :D
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 27 jan 2017, 01:32

Merhaba je napisao/la:Jesu li igrali ovi iz Colorada :D
Jeste Raul, on je i potpisao za Bosnu.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Merhaba » 27 jan 2017, 01:37

Vijadukt je napisao/la:
Merhaba je napisao/la:Jesu li igrali ovi iz Colorada :D
Jeste Raul, on je i potpisao za Bosnu.
Ovi ostali poslati kuci? :D
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

wasabi
Postovi: 55
Pridružen/a: 15 jan 2015, 13:47
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la wasabi » 27 jan 2017, 01:58

Vijadukt je napisao/la:
wasabi je napisao/la:Čestitam Bosni na pobjedi ali niste vi bili toliko dobri koliko smo bili loši. Ja stvarno ne znam na čemu mi gajimo nadu za opstanak. Ovo je najgora ekipa Čelika u zadnjih 20 godina. Nije u pitanju poraz nego odnos prema igri i NEZNANJE. Pa igrači nam upadaju na glavu. Nego kako se zove onaj momak što je igrao kao polušpica, mislim da nije iz Visokog (možda je i tek došao), pa on je Messi za sve ijednog našeg fudbalera. Vama sretno u nastavku prvenstva, nama predstoji grčevita borba za svaki bod....
Pa da, Bosna uopce nije odigrala nesto specijalno. Onako bez nekog prevelikog zalaganja odigran mec. Ali, brate, bez ikakvog otpora od protivnika.

Po sastavu to je Dzafic (duga kosa), medjutim vjerovatno mislis na Hodzica. Postigao gol iz penala. Jesam li upravu?
Da na njega sam mislio.

U tome i jeste kvaka. Nikakvog otpora. Gubilo se i gubice se, ali kad vidis da neko nece da se bori onda je to skroz druga prica. S ovim pristupom, zalaganjem, ekipom, nema sanse da ostanemo... pozdrav iz ZE

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 27 jan 2017, 10:51

wasabi je napisao/la: Da na njega sam mislio.

U tome i jeste kvaka. Nikakvog otpora. Gubilo se i gubice se, ali kad vidis da neko nece da se bori onda je to skroz druga prica. S ovim pristupom, zalaganjem, ekipom, nema sanse da ostanemo... pozdrav iz ZE
Zamer (Hodzic) je nase dijete. Proslu godinu igrao u Mladosti, nije se nametnuo Rahimicu.
On ce sam da uzme ovu ligu, nije toliko poznat pa se mnogi zacude kad ih sam pobijedi. Majsor za ovu ligu.

Malo sam se pribojavao da ne bude problema, jer je jedne godine bilo incidenata, ali prodje sve dobro.

Pozdrav.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 28 jan 2017, 15:52

Merhaba je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la:
Merhaba je napisao/la:Jesu li igrali ovi iz Colorada :D
Jeste Raul, on je i potpisao za Bosnu.
Ovi ostali poslati kuci? :D
Uglavnom nece ostati u Bosni V.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

kakanj84
Postovi: 415
Pridružen/a: 19 nov 2016, 16:49
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la kakanj84 » 31 jan 2017, 14:11

Čitam na stranici prva liga federacije da zelite gafurovica??
ovdje je nogu dobio jer se bunio i žalio na SVE I SVASTA A JEDINI JE OD DOMACIH igraca uzimao pare iz godine u godinu.

MOMAK VISE NEMOZE POMAKNUT AKO CE VAM
ON BITI POJACANJE NEMA NI OD VAS nista!

Ali mislim da je ovo dezinformacija
zdravko mamić maminjo institucija balkanska!!!

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la amadeus21 » 01 feb 2017, 12:50

kakanj84 je napisao/la:Čitam na stranici prva liga federacije da zelite gafurovica??
ovdje je nogu dobio jer se bunio i žalio na SVE I SVASTA A JEDINI JE OD DOMACIH igraca uzimao pare iz godine u godinu.

MOMAK VISE NEMOZE POMAKNUT AKO CE VAM
ON BITI POJACANJE NEMA NI OD VAS nista!

Ali mislim da je ovo dezinformacija
Ma nema od tog nista..
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

kakanj84
Postovi: 415
Pridružen/a: 19 nov 2016, 16:49
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la kakanj84 » 01 feb 2017, 12:51

amadeus21 je napisao/la:
kakanj84 je napisao/la:Čitam na stranici prva liga federacije da zelite gafurovica??
ovdje je nogu dobio jer se bunio i žalio na SVE I SVASTA A JEDINI JE OD DOMACIH igraca uzimao pare iz godine u godinu.

MOMAK VISE NEMOZE POMAKNUT AKO CE VAM
ON BITI POJACANJE NEMA NI OD VAS nista!

Ali mislim da je ovo dezinformacija
Ma nema od tog nista..

I BOLJE ZA VAS :thumbup:
zdravko mamić maminjo institucija balkanska!!!

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la amadeus21 » 01 feb 2017, 16:35

kakanj84 je napisao/la:
amadeus21 je napisao/la:
kakanj84 je napisao/la:Čitam na stranici prva liga federacije da zelite gafurovica??
ovdje je nogu dobio jer se bunio i žalio na SVE I SVASTA A JEDINI JE OD DOMACIH igraca uzimao pare iz godine u godinu.

MOMAK VISE NEMOZE POMAKNUT AKO CE VAM
ON BITI POJACANJE NEMA NI OD VAS nista!

Ali mislim da je ovo dezinformacija
Ma nema od tog nista..

I BOLJE ZA VAS :thumbup:
Pa realno, star je i ispodprosjecan igrac, a mi u veznom redu imamo odlicne igrace Canu, Čulova i Čivu tako da nam taj gabor stvarno ne treba...mislim da Bosna nece vise ni dovoditi novih igraca, stigli su Hodzic, Kadic, De Garcia i ona dvojica pitarcica, bice to sasvim dovoljno...
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 02 feb 2017, 12:17

amadeus21 je napisao/la:
Pa realno, star je i ispodprosjecan igrac, a mi u veznom redu imamo odlicne igrace Canu, Čulova i Čivu tako da nam taj gabor stvarno ne treba...mislim da Bosna nece vise ni dovoditi novih igraca, stigli su Hodzic, Kadic, De Garcia i ona dvojica pitarcica, bice to sasvim dovoljno...
Raul je pravi atleticar, pretrcaje protivnike u sirokom luku. :lol: Od 70. minute Raul na jednoj a Cehajic na drugoj strani. Tarapana.

Samo da je Hrelju nazad. :pray:

Bekan-Hrvat, Papaz, Kadic, Rastoder- Culov, Cana, Hrelja, I. Dzafic, Hodzic-Kovac

U rezervi imas Cubaru, Civu, Cehajica, Cabu, V. Dzafica, Raula, Goraliju.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la amadeus21 » 05 feb 2017, 18:47

Vijadukt je napisao/la:
amadeus21 je napisao/la:
Pa realno, star je i ispodprosjecan igrac, a mi u veznom redu imamo odlicne igrace Canu, Čulova i Čivu tako da nam taj gabor stvarno ne treba...mislim da Bosna nece vise ni dovoditi novih igraca, stigli su Hodzic, Kadic, De Garcia i ona dvojica pitarcica, bice to sasvim dovoljno...
Raul je pravi atleticar, pretrcaje protivnike u sirokom luku. :lol: Od 70. minute Raul na jednoj a Cehajic na drugoj strani. Tarapana.

Samo da je Hrelju nazad. :pray:

Bekan-Hrvat, Papaz, Kadic, Rastoder- Culov, Cana, Hrelja, I. Dzafic, Hodzic-Kovac

U rezervi imas Cubaru, Civu, Cehajica, Cabu, V. Dzafica, Raula, Goraliju.
Ne vjerujem ni da ce Hrelja nazad..stigao je Mujo Klacar, lijevi bek koji je prosao omladinsku skolu Zelje i poslije je igrao negdje u inozemstvu..meni je pravo zao Hrelje, najgotivniji mi je igrac bio u Bosni al eto, hoce momak da igra premier ligu..i jeste na tom nivou..
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 05 feb 2017, 19:35

amadeus21 je napisao/la: Ne vjerujem ni da ce Hrelja nazad..stigao je Mujo Klacar, lijevi bek koji je prosao omladinsku skolu Zelje i poslije je igrao negdje u inozemstvu..meni je pravo zao Hrelje, najgotivniji mi je igrac bio u Bosni al eto, hoce momak da igra premier ligu..i jeste na tom nivou..
Pored Alije? :o
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la amadeus21 » 06 feb 2017, 13:31

Vijadukt je napisao/la:
amadeus21 je napisao/la: Ne vjerujem ni da ce Hrelja nazad..stigao je Mujo Klacar, lijevi bek koji je prosao omladinsku skolu Zelje i poslije je igrao negdje u inozemstvu..meni je pravo zao Hrelje, najgotivniji mi je igrac bio u Bosni al eto, hoce momak da igra premier ligu..i jeste na tom nivou..
Pored Alije? :o
Ne skontah te??
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 06 feb 2017, 21:00

amadeus21 je napisao/la:


Ne skontah te??

Hrelja ti gotivniji od Culova :D

Ma salim se malo.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la amadeus21 » 06 feb 2017, 23:05

Vijadukt je napisao/la:
amadeus21 je napisao/la:


Ne skontah te??

Hrelja ti gotivniji od Culova :D

Ma salim se malo.
Hahahaha ma dobar je i Aljo.. izgubise danas od Veleza, doduse kombinovani sastav, bez Zamera, Cabe, Cane i jos nekoliko bitnih igraca...Vedad Dzafic strijelac u porazu 2-1...
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la shaman7 » 06 feb 2017, 23:28

amadeus21 je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la:
amadeus21 je napisao/la:


Ne skontah te??

Hrelja ti gotivniji od Culova :D

Ma salim se malo.
Hahahaha ma dobar je i Aljo.. izgubise danas od Veleza, doduse kombinovani sastav, bez Zamera, Cabe, Cane i jos nekoliko bitnih igraca...Vedad Dzafic strijelac u porazu 2-1...
Treba biti iskren pa reci da je i Velez igrao kombinovano, 3-4 igraca su bila u drugoj postavi. Ovo je mozda za nas bila najbolja pripremna utakmica, da vidimo gdje smo sa ekipama u nasoj ligi jer nas premijerligasi donekle i podcjene . POzdrav i nadam se da upadate ove sezone, bilo bi lijepo :bih:

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 06 feb 2017, 23:53

amadeus21 je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la:
amadeus21 je napisao/la:


Ne skontah te??

Hrelja ti gotivniji od Culova :D

Ma salim se malo.
Hahahaha ma dobar je i Aljo.. izgubise danas od Veleza, doduse kombinovani sastav, bez Zamera, Cabe, Cane i jos nekoliko bitnih igraca...Vedad Dzafic strijelac u porazu 2-1...
Aljo je kralj.

Slicno kao protiv Slavije. Puno kombinovanja, isprobaje igrace sa manjom minutazom.
U pocetnoj fale Bekan, Papaz, Hrvat, Cana, Aljo, Zamer, Kovac, Kike.
Neka se dokazaju momci, sad imaju priliku da pokazu sta mogu.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la amadeus21 » 09 feb 2017, 08:32

Juce savladan Igman lagano rutinski, 4-1, strijelci Kovac 2x, Zamer i Comaga.. u subotu posljednja utakmica u Mostaru, protivnik je Metalleghe, a u nedjelju se ekipa vraca iz Mostara..
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 09 feb 2017, 09:55

NAREDNI MJESEC POČINJE IZGRADNJA TRIBINE I PRATEČIH SADRŽAJA

Predsjednik UO NK “Bosna” Visoko, gosp. Nermin Kadrić:

“U narednim danima ćemo potpisati ugovore sa još nekoliko novih sponzora, s tim da smo izuzetno zadovoljni sa dosadašnjim odzivom privrednika sa naše općine.
Što se tiče igračkog kadra, tu također možemo biti zadovoljni. Kao što znate, naši igrači su na pripremama u Mostaru, gdje imaju odlične uslove za rad, te se ovim putem zahvaljujem osoblju Hotela Hercegovina i FK “Velež” Mostar.” – ističe Kadrić.

“U narednom periodu ćemo uraditi sanaciju glavnog terena, ali i pomoćnog terena sa umjetnom travom. Također, u planu je da krajem mjeseca marta krenemo u izgradnju nove tribine, sa svim pratećim sadržajima. Naš cilj i dalje ostaje Premijer Liga, te se nadamo da ćemo uz podršku vlasti, privrednika i navijača ovaj cilj i ispuniti.”

NKB Press

www.nkbosna.ba
:njanjanja:
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.