NK Bosna Visoko

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 20 sep 2017, 21:36

Umorni i dekoncentrisani od puta pa ga primise u prvoj minuti :kafa:

Al hajde bitnija je subota i Igman.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 23 sep 2017, 18:07

Lose, skroz lose. Sreca pa protivnik nema nista vise za ponuditi, barem danas nisu imali.
Umijece je sa ovim kadrom igrati ovako lose.

Naredna tri gostovanja su Sloga, Zvijezda, Olimpik. :kafa:
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Raonffa » 23 sep 2017, 22:23

Vijadukt je napisao/la:Lose, skroz lose. Sreca pa protivnik nema nista vise za ponuditi, barem danas nisu imali.
Umijece je sa ovim kadrom igrati ovako lose.

Naredna tri gostovanja su Sloga, Zvijezda, Olimpik. :kafa:
Svaki bod je tu premija.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 01 okt 2017, 16:18

Hajde Dino istrci jednu kontru u drugom poluvremenu :pray:
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la paulus » 01 okt 2017, 16:38

Smanjila Bosna sa 10 sta li bi bilo sa 11 , ima ovdje sudija jos posla jedno 30 faulova oko 16 dok ga ne uvale il jos jedan penal ma moze se ima se
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 01 okt 2017, 16:44

paulus je napisao/la:Smanjila Bosna sa 10 sta li bi bilo sa 11 , ima ovdje sudija jos posla jedno 30 faulova oko 16 dok ga ne uvale il jos jedan penal ma moze se ima se
Ko nam garantuje da nisu bili penal i karton a i obrnuto?

Kako igraju zadnjih par kola ne treba nista ni ocekivati.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la paulus » 01 okt 2017, 16:50

Vijadukt je napisao/la:
paulus je napisao/la:Smanjila Bosna sa 10 sta li bi bilo sa 11 , ima ovdje sudija jos posla jedno 30 faulova oko 16 dok ga ne uvale il jos jedan penal ma moze se ima se
Ko nam garantuje da nisu bili penal i karton a i obrnuto?

Kako igraju zadnjih par kola ne treba nista ni ocekivati.
Ma ova Sloga mi se gadi kupuju sto posto vidio sam svakakih penala njihovih
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 01 okt 2017, 16:59

paulus je napisao/la:Ma ova Sloga mi se gadi kupuju sto posto vidio sam svakakih penala njihovih
Ma Sloga je najmanje bitna. Ne moze tebi niko nista kad ti hoces, posebno ti ne moze uvaliti 4+ gola. Pusti ba, dosta je i ovih vise.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Raonffa » 01 okt 2017, 17:02

Čuj stavio Šeru i Sejdića od početka, pa meni se čini da se ova utakmica izgubila prije nego što je i počela.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la ASD » 01 okt 2017, 17:04

Raonffa je napisao/la:Čuj stavio Šeru i Sejdića od početka, pa meni se čini da se ova utakmica izgubila prije nego što je i počela.
3 mlada igraca moraju poceti utakmicu.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Raonffa » 01 okt 2017, 17:05

ASD je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Čuj stavio Šeru i Sejdića od početka, pa meni se čini da se ova utakmica izgubila prije nego što je i počela.
3 mlada igraca moraju poceti utakmicu.
Do 21. godine?

Ovi momci ja mislim da nemaju ni 18...
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 01 okt 2017, 17:06

Raonffa je napisao/la:Čuj stavio Šeru i Sejdića od početka, pa meni se čini da se ova utakmica izgubila prije nego što je i počela.
Trebao ih je ostaviti do kraja i svaku narednu da igraju do kraja. Sta to pokazuju ove zvijezde? Sve na guzove dobiju. Da nije Mujica ne bi gola postigli.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la ASD » 01 okt 2017, 17:08

Raonffa je napisao/la:
ASD je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Čuj stavio Šeru i Sejdića od početka, pa meni se čini da se ova utakmica izgubila prije nego što je i počela.
3 mlada igraca moraju poceti utakmicu.
Do 21. godine?

Ovi momci ja mislim da nemaju ni 18...
Da, mislim 96.godiste i mlađi, njih dvojica su 98.godiste

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Raonffa » 01 okt 2017, 17:11

Vijadukt je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Čuj stavio Šeru i Sejdića od početka, pa meni se čini da se ova utakmica izgubila prije nego što je i počela.
Trebao ih je ostaviti do kraja i svaku narednu da igraju do kraja. Sta to pokazuju ove zvijezde? Sve na guzove dobiju. Da nije Mujica ne bi gola postigli.
Ma ne znam, samo mi smiješno da tako mladi momci dobiju šansu od prve minute u ovako jakoj utakmici.

Valjda u derbiju treba staviti najbolje i najspremnije al' helem.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 01 okt 2017, 17:16

Raonffa je napisao/la:
Ma ne znam, samo mi smiješno da tako mladi momci dobiju šansu od prve minute u ovako jakoj utakmici.

Valjda u derbiju treba staviti najbolje i najspremnije al' helem.
Ma moraju zbog pravila. Svako kolo je ciganluk. Odigraju djeca po 2 il 10 minuta i napolje.

A koliko je ko spreman i dobar vidimo danas.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la ASD » 01 okt 2017, 17:17

Vijadukt je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Ma ne znam, samo mi smiješno da tako mladi momci dobiju šansu od prve minute u ovako jakoj utakmici.

Valjda u derbiju treba staviti najbolje i najspremnije al' helem.
Ma moraju zbog pravila. Svako kolo je ciganluk. Odigraju djeca po 2 il 10 minuta i napolje.

A koliko je ko spreman i dobar vidimo danas.
Po cemu zaljucujes da su nespremni? :D

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 01 okt 2017, 17:22

ASD je napisao/la:
Po cemu zaljucujes da su nespremni? :D
Pojedinci. Na osnovu utakmica na domacem terenu.

Al to najmanje bitno. Vidilo se jednostavno da ne stima puno toga. Mislim bilo je pitanje vremena kad ce te neko ovako osramotiti.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la ASD » 01 okt 2017, 17:30

Vijadukt je napisao/la:
ASD je napisao/la:
Po cemu zaljucujes da su nespremni? :D
Pojedinci. Na osnovu utakmica na domacem terenu.

Al to najmanje bitno. Vidilo se jednostavno da ne stima puno toga. Mislim bilo je pitanje vremena kad ce te neko ovako osramotiti.
Meni licno se igra Bosne svidjela ove sezone, igrali ste poprilicno ofanzivno, slab sam na to. :oops:
Imate i dosta dobrih igraca.

Ova tekma nije mjerilo, rani crveni karton je sve presjekao, a Sloga je definitivno fizicki spremna ekipa da bi im se suprotstavilo s 10 igraca, neki njihovi igraci su i u Premijer ligi bili medju najspremnijim (Efendic, Kostic, Stjepanovic).

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 01 okt 2017, 18:07

Ofanzivna igra je bila par kola. Vidi se po mojim upisima. U pocetku sam bio dousevljen, ali evo vidis kako ide vrijeme sve sam ostriji i ostriji u kritikama.
Poslije tih par kola sve se zasniva na tome pa postignu gol i da se dodaju do besvijesti. Nije bilo meca u Visokom da si mogao ogledati bez nervoze. Jednostavno ne zele da igraju. Jedino protiv Iskre su postigli 2 gola u prvom poluvremenu i naravno drugo kompletno proveli na svojoj polovini u dodavanju. Eto taj je mec bio lgan za gledanje.
Jel to njima Ivo naredjuje ili oni nece, pojma nemam.

Dzaba tebi sto je dobar igrac kad ne moze postici gola 9 kola, il ne moze ubaciti loptu 9 kola, il grijesi par puta kao danas sto je bilo, ili ne moze hodati nakon 60 minuta igre ...
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la paulus » 02 okt 2017, 11:37

Vijadukt je napisao/la:Ofanzivna igra je bila par kola. Vidi se po mojim upisima. U pocetku sam bio dousevljen, ali evo vidis kako ide vrijeme sve sam ostriji i ostriji u kritikama.
Poslije tih par kola sve se zasniva na tome pa postignu gol i da se dodaju do besvijesti. Nije bilo meca u Visokom da si mogao ogledati bez nervoze. Jednostavno ne zele da igraju. Jedino protiv Iskre su postigli 2 gola u prvom poluvremenu i naravno drugo kompletno proveli na svojoj polovini u dodavanju. Eto taj je mec bio lgan za gledanje.
Jel to njima Ivo naredjuje ili oni nece, pojma nemam.

Dzaba tebi sto je dobar igrac kad ne moze postici gola 9 kola, il ne moze ubaciti loptu 9 kola, il grijesi par puta kao danas sto je bilo, ili ne moze hodati nakon 60 minuta igre ...
Ma realno pored Sloge nema se sta trazit ove sezone , on ce uc pa makar. Imaju i ekipu dobru a i podmazu gdje treba , Nema ni jedan Olimpik sanse protiv para bez obzira sto imaju i dobru ekipu i podrsku centrale . Sarajlije treba bit sramota sta su uradili od sporta u gradu il sta su dopustili da im drugi urade , Kosarka propala rukomet propo , Sarajvo i Zeljo nasamarani od madjara. A Bosna nek gradi sta moze i nek ulaze u omladinski pogon to je jedini put naprjed
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.