NK Bosna Visoko

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 30 jul 2016, 20:08

Bosna-Slavija 3:0 (1:0) Kovac, Hrvat, Cabaravdic

Nikad bolju Bosnu nisam gledao.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Raonffa » 30 jul 2016, 20:19

Meni reče drug gledao prvo poluvrijeme kaže da ih je ubila Bosna.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 05 avg 2016, 20:18

Počinje sezona u kojoj nogometaši Bosne žele povratak u Premijer ligu BiH

Završena je ljetna pauza u Prvoj nogometnoj ligi Federacije i sutra počinje nova sezona, ali kada je u pitanju visočka Bosna, nije to obična sezona, nego konačno jedna u kojoj su ambicije velike, slobodno ćemo reći šampionske i to se ne krije čak ni u samom klubu. Uprava je optimistična, igrači takođe, a navijači su malo u nevjerici da su napokon dočekali da njihovi ljubimci idu na nešto veliko. Sistem takmičenja je takav da to veliko može biti samo plasman u Premijer ligu i sada ostaje samo da na terenu vidimo da li su to samo želje ili Bosna zaista može na sami vrh. Pripreme su odrađene na najbolji način, neke prijateljske mečeve je Bosna odigrala u velikom stilu, atmosfera je odlična, predstavljena su pojačanja na spektakularan način i vjerujemo da većina klubova u ligi nema ni ukupno toliko kvalitetnih igrača, dok su kod Bosne to samo pojačanja na ono što je od ranije šutiralo loptu na stadionu Luke. Na sve se nadovezao i ugledni Transfermarkt, koji je procjenio da Bosna ima najskuplju ekipu lige koja vrijedi nešto više od 2,5 miliona eura.

To je definitivno podatak koji može zavarati i primjera je puno, međutim, za dodatno podizanje samopouzdanja može biti jako dobro i čini se da jeste. I raspored je takav da bi već nakon prvih pet-šest kola mogli znati na čemu smo i ako u početnom periodu Bosna napravi ono što se očekuje, euforija raste, a samim tim i ostali rivali gube nadu. Dobar start možda dovede i nove sponzore, jer prvo mjesto objektivno košta puno više od budžeta s kojim Bosna sada raspolaže, a vrlo bitna karika je i podrška s tribina. Sve što smo do sada napisali, ali i u toku priprema bi moralo biti dovoljno da ljubitelji nogometa konačno osjete momenat i u velikom broju dođu na stadion Luke već sutra, kada „žutoljubičasti“ dočekuju Čapljinu. Početna „trica“ je izuzetno bitna i nadamo se da će se ponoviti početak prošle sezone kada je Bosna savladala Čapljinu sa 3:0 i to u gostima. Meč počinje u 17:30 sati.


http://visoko.co.ba/pocinje-sezona-u-ko ... bih/71874/
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

FoSte95
Postovi: 12647
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la FoSte95 » 07 avg 2016, 17:26

Zelim vam da udjete u premijer ligu, pa da ovaj premijerligaski karavan posjeti i visocke piramide :D :D
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la paulus » 13 avg 2016, 08:24

Gledam posjeta bila 150. Pa gdje idu ove mladje generacije vikendom , ljep stadion , Bosna dobra , sto ne idu na tekmu , nije samo to nit su ugurani nes da se organizuju ko navijaci ta mladost , to vazda furka bila . Ma evo pogledas stranica Bosne ni 40 str a svi na int . Sta li njih zanima , sta rade , ne kontam?
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la studeni » 13 avg 2016, 08:34

Stavi se u poziciju nekog ko bas nije zagrizeni navijac nekog kluba. Na jednoj strani slab kvalitet fudbala,lakrdije sto sudijske sto igracke a na drugoj strani imas npr Arsenal-Liverpool! Jbg Arene i Sportklub imaju prednost, tako je u cijeloj BiH. Ili prosto potrose pare u kladionici

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 13 avg 2016, 12:17

paulus je napisao/la:Gledam posjeta bila 150. Pa gdje idu ove mladje generacije vikendom , ljep stadion , Bosna dobra , sto ne idu na tekmu , nije samo to nit su ugurani nes da se organizuju ko navijaci ta mladost , to vazda furka bila . Ma evo pogledas stranica Bosne ni 40 str a svi na int . Sta li njih zanima , sta rade , ne kontam?
Uzmi u obzir da Bosna od 2000. godine nije imala ozbiljnog rezultata. Uzmi u obzir blizinu Sarajeva. Uzmi u obzir loš marketing kluba.
Do prije dvije godine omladinski pogon je bio na dnu, svi su bježali od Bosne, ali zato sad imaš 4 ili 5 selekcija. Kako se to popravilo polako će se popraviti i broj gledalaca. Rupa od 15 godina je prevelika da se gledaoci preko noći vrate na stadion.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la samo_lijevo » 14 avg 2016, 21:01



:zviz:
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la samo_lijevo » 19 avg 2016, 14:12

BOSNA IDE PO HAT-TRICK U DUELU PROTIV SLOGE

slika

Dva kola takmičenja u Prvoj ligi Federacije bila su dovoljna da vidimo kako velike ambicije i najave o sezoni koja bi možda mogla donijeti povratak u Premijer ligu za visočku Bosnu, nisu bile samo mrtvo slovo na papiru. Naravno, isto tako je rano da se pravi pretjerana euforija, međutim, Bosna ima dvije pobjede bez primljenog gola i sa vrha zapadne tribine stadiona Koševo u meču protiv ekipe Bosna Sema je bilo vidljivo koliko dobra atmosfera vlada u taboru visočkog prvoligaša i kako igrači koji su povrijeđeni i ne igraju, daju ogromnu podršku onima koji su u igri. Ima tu još nekih slabosti u igri Bosne i uvijek može bolje, a nova prilika da vidimo još bolje izdanje žutoljubičastih je meč trećeg kola protiv još jednog novog prvoligaša, Sloge iz Siminog Hana.

Uvijek su te ekipe koje prvi put izbore plasman u viši rang neugodne, ali je Sloga loše počela i ima dva poraza, dok je Bosna lider i u velikom naletu, tako da ne treba bježati od uloge favorita. I još nešto nedostaje da bi ova priča u nastavku bila pun pogodak, a to su navijači ili barem oni obični gledaoci. Protiv Čapljine u prvom kolu je posjeta bila vrlo slaba, dok je na Koševu recimo podrška bila skoro jednaka, iako je u pitanju gostovanje. Dvije pobjede su valjda barem malo probudile znatiželju ljubitelja nogometa u Visokom i zato očekujemo punije tribine u duelu protiv Sloge koji se igra ove subote sa početkom u 17 sati na stadionu Luke.

http://nkbosna.ba/po-hat-trick-u-duelu-protiv-sloge/
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la samo_lijevo » 20 avg 2016, 19:19

Losa igra, totalno lose. Prvo poluvrijeme odmah zaboraviti. Pored toga postignuta 3 gola i 3 lopte su gosti skinuli s linije.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Neutral » 20 avg 2016, 22:02

samo_lijevo je napisao/la:Losa igra, totalno lose. Prvo poluvrijeme odmah zaboraviti. Pored toga postignuta 3 gola i 3 lopte su gosti skinuli s linije.
Ko je trener ekipe? Ivo Istuk?

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la samo_lijevo » 20 avg 2016, 22:08

Neutral je napisao/la:
samo_lijevo je napisao/la:Losa igra, totalno lose. Prvo poluvrijeme odmah zaboraviti. Pored toga postignuta 3 gola i 3 lopte su gosti skinuli s linije.
Ko je trener ekipe? Ivo Istuk?
Faruk Dedić. Ivo Ištuk je koordinator omladinskih selekcija NK Bosna.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la samo_lijevo » 27 avg 2016, 19:27

Kakve mi prilike propustamo za ne povjerovati. Mogli smo im napuniti mrezu. Zasluzena pobjeda, gosti nisu imali zelje da igraju samo je bila opstrukcija od prvom minuta. Imali su dva do tri prodora ali nije bilo zavrsice.

Gol Cehajica. :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la studeni » 27 avg 2016, 19:35

samo_lijevo je napisao/la:Kakve mi prilike propustamo za ne povjerovati. Mogli smo im napuniti mrezu. Zasluzena pobjeda, gosti nisu imali zelje da igraju samo je bila opstrukcija od prvom minuta. Imali su dva do tri prodora ali nije bilo zavrsice.

Gol Cehajica. :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Eno na temi Zvijezde kazu da su bili bolji protivnik. Kome vjerovat! :-)

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la samo_lijevo » 27 avg 2016, 19:49

studeni je napisao/la:
samo_lijevo je napisao/la:Kakve mi prilike propustamo za ne povjerovati. Mogli smo im napuniti mrezu. Zasluzena pobjeda, gosti nisu imali zelje da igraju samo je bila opstrukcija od prvom minuta. Imali su dva do tri prodora ali nije bilo zavrsice.

Gol Cehajica. :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Eno na temi Zvijezde kazu da su bili bolji protivnik. Kome vjerovat! :-)
Ima snimak (rtv Visoko, City tv) a ima utorak i sazetak iz saveza, pa koga zanima moze se sam uvjeriti. Realno ako imas 1:1 sa golmanom i ako promasis prazan gol sa 5 metara a protivnik za to vrijeme sutira par puta za statistike onda mislim da je sve jasno. No, nebitno 2:0 je zavrsilo, nije bilo problema izuzev rezervnog igraca sa broj 16 koji je toliko provocirao da je policija morala smirivativpubliku. Momak se drzi za onu stvar i pokazuje publici. Sramotno.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la sodaacm » 27 avg 2016, 19:57

Na pocetku sezone sam rekao ako ste zadrzali kostur ekipe od prosle sezone vi ste broj jedan favorit za ulazak...cestitke

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la samo_lijevo » 27 avg 2016, 20:04

A ne znam, nedostaje nama jos jedan stariji igrac ili igrac poput Emraha Hasanhodzica (kojeg ni ja a ni mnogi necemo prezaliti) da bi bili sigurni. Ovako sve to izgleda koliko toliko dobro, ali jos tu treba rada. Uostalom tek je pocetak, rano je za bilo kakve zakljucke.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la samo_lijevo » 27 avg 2016, 20:49

Upravo ide snimak na RTV Visoko (moja tv)
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la astra1922 » 27 avg 2016, 22:39

Cestitke na pobjedi.sve fer i korektno sa vase strane.sudenje nikad bolje.nadam se da cemo vam vratiti istom mjerom sledece polusezone.sretno u nastavku i nadam se vasim kiksevima :mrgreen:
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la samo_lijevo » 27 avg 2016, 23:02

astra1922 je napisao/la:Cestitke na pobjedi.sve fer i korektno sa vase strane.sudenje nikad bolje.nadam se da cemo vam vratiti istom mjerom sledece polusezone.sretno u nastavku i nadam se vasim kiksevima :mrgreen:
:salut: To mi je drago cuti. Dosta je krkanluka na utakmicama. Moguce je koliko toliko uzivati na nasim terenima.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.