NK Bosna Visoko

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la paulus » 19 mar 2017, 15:41

**** im Azmir mater u usta , kako moze isti sudija dva kola sudit slogi , kako ?!!!
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

adodbr
Postovi: 215
Pridružen/a: 26 nov 2009, 23:22
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la adodbr » 19 mar 2017, 17:13

Znaci ipak vama politika nece dat da idete u PL steta a fina ekipa

kiki26
Postovi: 123
Pridružen/a: 06 mar 2017, 14:22
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la kiki26 » 19 mar 2017, 17:17

Kakvo je sudjenje bilo komšije utisci i to ...
Jel bio ko gore?
Jao slike azmira i onog kontrolora :rol: :rol: :rol:

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la paulus » 19 mar 2017, 17:32

Klanje buraz , ovo je sramota nad sramotama sta radi ovaj Azmir , Eto Sloge sljedece sezone u PL **** me ako ne bude tako , koji kaoboj
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la sviunapad1010 » 19 mar 2017, 19:22

Koliko imate bodova 35 ili 32? Na vasoj stranici 35 na sportsport 32
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

kiki26
Postovi: 123
Pridružen/a: 06 mar 2017, 14:22
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la kiki26 » 19 mar 2017, 19:25

hahaha pa sta sam vam reko i to odmah čim je izašlo delegiranje!?
Oni će ispast il ove il na godinu nemogu sa onom ekipom dobit moju ulicu kamoli sta više JEDINO AKO AZMIR HUSIC POKUPUJE SVE NEKA UDJU I ONDA CE IH NABIJAT PO 10-0.
Ovog Bajraktarevica treba nalupat al baš ko konja i čelu Kazlagica i pojma nemam kako ih više niko do sad nije razbio da dodju KRIMINALCI pameti !

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la amadeus21 » 19 mar 2017, 20:06

kiki26 je napisao/la:hahaha pa sta sam vam reko i to odmah čim je izašlo delegiranje!?
Oni će ispast il ove il na godinu nemogu sa onom ekipom dobit moju ulicu kamoli sta više JEDINO AKO AZMIR HUSIC POKUPUJE SVE NEKA UDJU I ONDA CE IH NABIJAT PO 10-0.
Ovog Bajraktarevica treba nalupat al baš ko konja i čelu Kazlagica i pojma nemam kako ih više niko do sad nije razbio da dodju KRIMINALCI pameti !
Ma doci ce u Visoko, kad-tad...
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 19 mar 2017, 20:10

Sta kad dodje u Visoko?

Jel treba nanositi ljagu na grad i klub?

Nije kraj svijeta, ima jos utakmicu. Ako je neko sanjao da ce sve dobiti, danas je vidio da to nije moguce. Treba se okrenuti narednom protivniku.
Sada pamet u glavu i igrati po pisanim i nepisanim pravilima.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

kiki26
Postovi: 123
Pridružen/a: 06 mar 2017, 14:22
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la kiki26 » 20 mar 2017, 17:28

Jel istina za taj sastanak koji se trebao odrzat sutra u Visokom uz prisustvo čelnika Goska Lukavca i Banovica,jel ko u toku komšije ???

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la crvenobijeli » 21 mar 2017, 08:57

Sta je se sve desavalo prosle sezone protiv zvijezde,pa i zadnje koolo u capljini,a da nepricam kako smo ispali,primimo gol sa dvije lopte u terenu,igraci nisu svi ni izasli na teren sudija svira pocetak drugog poluvremena..vi morate osigurat prije ulazak 5 kola prije,ak to neuradite onda halalite pl.pozdrav i bujrum u gradacac :bih:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

FKKRAJINACAZIN
Postovi: 17
Pridružen/a: 08 sep 2012, 20:31
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la FKKRAJINACAZIN » 21 mar 2017, 12:30

Kad je ljetos u kvalifikacijama za ulazak u Prvu ligu FBiH izmedju Sloge S.H i Krajine iz Cazina napravljeno ruglo i sramota od strane sudijske trojke,delegata i kontrolora nakon sto je taj isti "spasitelj" BH fudbala Azmir Husic sjedio na istoj toj tribini sa tim kontrolorom i nakon sto je u poluvremenu na ocigled svih usao u sudijsku svlacinicu nakon cega u drugom poluvremenu krece scenarij kojeg igraci Krajine nisu zeljeli trpjeti vec ukazati BH nogometnoj javnosti tada nije bilo nikakve reakcije niti je koga to zanimalo jer je u Prvu ligu FBiH otisla ekipa koja je morala a ne koja je zasluzila,a mlada ekipa Krajine je etiketirana kao "seljacka ekipa", "primitivci" i kako vec sve ne.
Te neke price da se suci iz Cazina svete za to sto je Krajina u 2 ligi FBiH su smijesne jer upravo taj lobi i ne da Krajini da se vrati u Prvu ligu FBiH i vec evo 3-ca godina kako to sabotiraju i na sve nacine sprecavaju a tako ce uraditi i ove godine.

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la 7aprildomemoj » 21 mar 2017, 16:01

I koji je zaključak sastanka ?
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

hrubesch
Postovi: 81
Pridružen/a: 22 apr 2016, 16:33
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la hrubesch » 21 mar 2017, 16:06

Da ce i dalje savez krojiti kapu svima, hahaha. Da nije zalosno, bilo bi smijesno.

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la 7aprildomemoj » 21 mar 2017, 16:13

hrubesch je napisao/la:Da ce i dalje savez krojiti kapu svima, hahaha. Da nije zalosno, bilo bi smijesno.
Pa to se znalo i prije sastanka :mrgreen:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la staragarda » 21 mar 2017, 17:27

hrubesch je napisao/la:Da ce i dalje savez krojiti kapu svima, hahaha. Da nije zalosno, bilo bi smijesno.
Al jel' to i GOSK bio na sastanku o postenju lige..... Ahahahaha
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 21 mar 2017, 21:18

Alma Ras novi sponzor NK Bosna Visoko

slika

Danas (21.03.) je u prostorijama kluba potpisan sponzorski ugovor između komapnije Alma Ras i NK „Bosna“ iz Visokog. Potpis ugovora je nastavak uspješne saradnje iz prošle sezone.

Ova respektabilna i poznata komapnija, u narednom periodu će kroz svoj brend, Manners – Muškarac u pokretu, finansijski podržati rad kluba, ali će također pripremiti i specijalne trening majice za sve naše igrače.
Povodom potpisa sponzorstva, prisutnim medijima, zvanicama i prijateljima kluba su se obratili, gosp. Nermin Kadrić – predsjednik UO NK „Bosna“ Visoko, gosp. Rasim Memagić – direktor kompanije Alma Ras i gosp. Asmir Numanović – direktor prodaje i marketinga Alma Rasa.

„Prije svega, želim da se zahvalim kompaniji Alma Ras, kao i predsjedniku komapnije gosp. Memagiću, što su prepoznali naš rad i trud, te što su odlučili postati dio porodice NK „Bosna“ Visoko. Zaista je velika čast, što jedan ovako veliki brend surađuje sa našim klubom. Siguran sam da ova saradnje može ići samo naprijed i da ćemo u budućnosti imati još bolju i jaču suradnju.“ – kazao je Kadrić.

Nakon gosp. Kadrića, prisutnima se obratio i direktor Alma Rasa, gosp. Rasim Memagić:
„Želim da se zahvalim domaćinu na lijepoj dobrodošlici i na do sada postignutim uspjesima. Nama u komapniji Alma Ras, kao lokal-patriotama, je izuzetno drago da možemo pomoći NK „Bosna“, kako bi klub ostvario zacrtane ciljeve. Inače, NK „Bosna“, uz FK „Sarajevo“ i FK „Željezničar“, postaje strateški partner naše kompanije, kada je u pitanju sport. Bosni želim mnogo uspjeha u daljnjem takmičenju“ – zaključio je gosp. Memagić.

„Manners, kao brend Alma Rasa namijenjen muškarcima, je idealan partner sportskim kolektivima, budući da su sportisti uvijek u pokretu, što je i parola Manners brenda – muškarac u pokretu. Očigledno je da postoji prirodna poveznica između našeg brenda i NK „Bosna“ Visoko, imajući u vidu naš slogan, ali i činjenicu da naša kompanija ima proizvodne pogone u gradu Visokom.“ – naglasio je gosp. Numanović.
Nakon press konferencije, predsjednik našeg kluba je upoznao partnere i kompanije Alma Ras sa budući projektima na stadionu „Luke“.

Kompanija Alma Ras, vođena idejom kako ne bi samo žene trebale biti privilegovane u kreiranju rublja, posebnu pažnju posvećuje muškarcima, kroz svoj brend – MANNERS. Vizija brenda predstavlja muškarca 21. vijeka, u stalom pokretu, koji se lako može prepoznati po tome što je uvijek u nekoj žurbi i nadmetanju s vremenom.

Komunikativan je i naklonjen putovanjima, te tako teži i novim standardima rublja i spavaćeg programa.

NKB Press / Visoko.co.ba
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la paulus » 23 mar 2017, 09:36


I jos ih nije bilo stid postavit prvo ovu livadetinu gdje pasa ne mozes odigrat ogradjenu ko da hokej se igra i onda gledas , svaki dodir iraca Sloge faul , al bukvalno svaki
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

hrubesch
Postovi: 81
Pridružen/a: 22 apr 2016, 16:33
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la hrubesch » 23 mar 2017, 10:22

Eto vam Kazlagic u nedelju.Nek vam je Bog na pomoći.

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la paulus » 23 mar 2017, 11:25

hrubesch je napisao/la:Eto vam Kazlagic u nedelju.Nek vam je Bog na pomoći.
Ja nes gledam koje sudije koga hebu , ovaj iz Orasja radi za Travnik ja vam garantujem to , zato je htio i Rudar sjebat , i Goska ce povalit a sad ce tricu dat Travniku . Ovaj iz Cazina kolko sam co neda nikom bodove ko je juznije od Zenice. Ja sam skoro pa uvjeren saim tim da Travnik ima covjeka u Savezu na pracom mjetu da Bosna Rudar i Gosk nemaju sanse , a da budem iskren ako ne mozemo mi i Rudar nek ide Travnik , **** me Gabela. Ovu prvu ligu treba ujedinit , rjesit se ovih selendri , pa pogledaj samo stadion taj iz Siminog Hana , . Ako vec RS nece da ujedine na ovom nivou , onda smanji ligu na 12 i da dva ispadaju a druge lige nek razigravaju ko ce uc.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la fender13 » 23 mar 2017, 14:54

paulus je napisao/la:
hrubesch je napisao/la:Eto vam Kazlagic u nedelju.Nek vam je Bog na pomoći.
Ja nes gledam koje sudije koga hebu , ovaj iz Orasja radi za Travnik ja vam garantujem to , zato je htio i Rudar sjebat , i Goska ce povalit a sad ce tricu dat Travniku . Ovaj iz Cazina kolko sam co neda nikom bodove ko je juznije od Zenice. Ja sam skoro pa uvjeren saim tim da Travnik ima covjeka u Savezu na pracom mjetu da Bosna Rudar i Gosk nemaju sanse , a da budem iskren ako ne mozemo mi i Rudar nek ide Travnik , **** me Gabela. Ovu prvu ligu treba ujedinit , rjesit se ovih selendri , pa pogledaj samo stadion taj iz Siminog Hana , . Ako vec RS nece da ujedine na ovom nivou , onda smanji ligu na 12 i da dva ispadaju a druge lige nek razigravaju ko ce uc.
Ova liga je zlo bh fudbala zdrave sredine nemogu uspjeti samo lopovluk i lopovluk

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.