NK Bosna Visoko

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Gefufna » 20 maj 2017, 20:55

Vijadukt je napisao/la:Isparcelisati stadion, pretvoriti u gradjevinsko zemljiste i ponuditi investitorima.

Nema se potrebe baviti sportom u ovom pokusaju od drzave.
Jbg.
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la kakanjac62 » 21 maj 2017, 05:11

Pa kako izgubiste .Vodili ste I niste mogli to da odrzite .

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la kakanjac62 » 21 maj 2017, 05:17

Ovi iz Goska svake godine samo cekaju zadnja dva tri kola .onda prospu malo para I tu su.Tako je bilo I sa Mladosti iz Kaknja koja je bila citavu sezonu Prva a onda u zadnjem kolu su htjeli da je povale u Kaknju I da oni udju ali nije I'm uspjelo .Onda je raja drvlje I kamenje na Mladost ali To je Gosk .Cekali su vas I znali od pocetka kako ce to sve da bude .Ali niste ni prvi ni Zadnji koji su izradjeni .Nemozes protiv supaka.

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1522
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la bavariapivo » 21 maj 2017, 07:33

kakanjac62 je napisao/la:Ovi iz Goska svake godine samo cekaju zadnja dva tri kola .onda prospu malo para I tu su.Tako je bilo I sa Mladosti iz Kaknja koja je bila citavu sezonu Prva a onda u zadnjem kolu su htjeli da je povale u Kaknju I da oni udju ali nije I'm uspjelo .Onda je raja drvlje I kamenje na Mladost ali To je Gosk .Cekali su vas I znali od pocetka kako ce to sve da bude .Ali niste ni prvi ni Zadnji koji su izradjeni .Nemozes protiv supaka.
ti to ozbiljno? :urnebes:

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la amadeus21 » 21 maj 2017, 12:48

kakanjac62 je napisao/la:Pa kako izgubiste .Vodili ste I niste mogli to da odrzite .
Crveni za Ćubaru, penal za Orašje, sudija iz Tuzle...trebal još?
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Avatar
emil02in
Postovi: 3637
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la emil02in » 22 maj 2017, 17:52

Kazlagić sudija,biće cirkusa neće ni on znati koga treba povaliti Velež u borbi za opstanakbili Bosnubu borbi za PL :)
U glavnom cirkus Kolorodabu srijedu uživo na City Tv.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la semcho » 23 maj 2017, 06:30

Sretno Visočani!

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 23 maj 2017, 11:22

semcho je napisao/la:Sretno Visočani!
Ne pomaze jarane ni Mesi ni Ronaldo, a tek sreca.
Na utakmicu sezone ti posalju sudiju iz Tuzle i kontrolora iz Gabele.
Pusti te malo da igras, povedes ali onda drugo poluvrijeme ne mozes centra preci.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
emil02in
Postovi: 3637
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la emil02in » 23 maj 2017, 11:49

Hvala upravi Bosne Visoko na slobodnom ulazubza naše navijače.Svaka čast...
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la paulus » 23 maj 2017, 16:08

emil02in je napisao/la:Hvala upravi Bosne Visoko na slobodnom ulazubza naše navijače.Svaka čast...
Jedna od najkorektnijih uprava a imali smo uzasnih , al oba i postena i korektna , svaka im cast , ne mora se ba uc nazor i ucestvovat u ovom cirkusu . Ovdje ako budete bolji nosite bodove , jedino ne znam sa kojom je Kazlagic naredbom doso , a ako je i nema on moze **** nekog tolko jr uzasan sudac. Hvala Bogu ja sam odlucio da ne mogu vise gledat ovo dok se situacija ne popravi , ako ikad, jer, stvarno je cirkus.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la GEC » 23 maj 2017, 17:09

paulus je napisao/la:
emil02in je napisao/la:Hvala upravi Bosne Visoko na slobodnom ulazubza naše navijače.Svaka čast...
Jedna od najkorektnijih uprava a imali smo uzasnih , al oba i postena i korektna , svaka im cast , ne mora se ba uc nazor i ucestvovat u ovom cirkusu . Ovdje ako budete bolji nosite bodove , jedino ne znam sa kojom je Kazlagic naredbom doso , a ako je i nema on moze **** nekog tolko jr uzasan sudac. Hvala Bogu ja sam odlucio da ne mogu vise gledat ovo dok se situacija ne popravi , ako ikad, jer, stvarno je cirkus.
Kazlagić dolazi u Visoko da bude 0:0 i da da vas izlijepi kartonima (4,5,6).Suđenje 40% /60% ;)

Avatar
rasavoje
Postovi: 5128
Pridružen/a: 18 dec 2015, 23:23
Lokacija: made in PRC
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la rasavoje » 23 maj 2017, 22:05

Vijadukt je napisao/la:
Sta je reci? :cry:
♥ ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje!

Avatar
HNKBranitelj
Postovi: 210
Pridružen/a: 13 avg 2015, 16:20
Lokacija: Mostar-jug
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la HNKBranitelj » 23 maj 2017, 22:43

kakanjac62 je napisao/la:Ovi iz Goska svake godine samo cekaju zadnja dva tri kola .onda prospu malo para I tu su.Tako je bilo I sa Mladosti iz Kaknja koja je bila citavu sezonu Prva a onda u zadnjem kolu su htjeli da je povale u Kaknju I da oni udju ali nije I'm uspjelo .Onda je raja drvlje I kamenje na Mladost ali To je Gosk .Cekali su vas I znali od pocetka kako ce to sve da bude .Ali niste ni prvi ni Zadnji koji su izradjeni .Nemozes protiv supaka.

:lol: :lol: a sta lik napisa :lol:
HNK Branitelj Mostar 1992

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la GEC » 23 maj 2017, 23:31

HNKBranitelj je napisao/la:
kakanjac62 je napisao/la:Ovi iz Goska svake godine samo cekaju zadnja dva tri kola .onda prospu malo para I tu su.Tako je bilo I sa Mladosti iz Kaknja koja je bila citavu sezonu Prva a onda u zadnjem kolu su htjeli da je povale u Kaknju I da oni udju ali nije I'm uspjelo .Onda je raja drvlje I kamenje na Mladost ali To je Gosk .Cekali su vas I znali od pocetka kako ce to sve da bude .Ali niste ni prvi ni Zadnji koji su izradjeni .Nemozes protiv supaka.

:lol: :lol: a sta lik napisa :lol:
Da se podsjetimo cirkusa iz Dobuja :rol: :urnebes:

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la kakanjac62 » 24 maj 2017, 02:00

GEC je napisao/la:
HNKBranitelj je napisao/la:
kakanjac62 je napisao/la:Ovi iz Goska svake godine samo cekaju zadnja dva tri kola .onda prospu malo para I tu su.Tako je bilo I sa Mladosti iz Kaknja koja je bila citavu sezonu Prva a onda u zadnjem kolu su htjeli da je povale u Kaknju I da oni udju ali nije I'm uspjelo .Onda je raja drvlje I kamenje na Mladost ali To je Gosk .Cekali su vas I znali od pocetka kako ce to sve da bude .Ali niste ni prvi ni Zadnji koji su izradjeni .Nemozes protiv supaka.

:lol: :lol: a sta lik napisa :lol:
Da se podsjetimo cirkusa iz Dobuja :rol: :urnebes:


Vi ste I te godine cekali I vrebali iz prikrajka .Mladost je bila na topu sve do zadnjeg kola I Mladost je pokazala da zasluzuje ulazak .Mislili ste zadnje kolo da cete uci ali se vidjelo da je Mladost malo vece mudo od Goska I tako I'm I treba jer to rade godinama .Ne znam sto ce Gosku PL kad ce odmah iduce godine nazad .Kamo srece da je I Bosna poradila malo na tome a ne da budu unisteni na ovakav nacin kao sto jesu .A to sto govoris o cirkusu u Kaknju .To je bio jedan cirus a kod Goska je svake godine cirkuska turneja zadnja 3-4 kola.Samo ste vidjeli da I Mladost ima konja za jahanje .I nemojte mi vi vise o postenju .Dosta je sve se vidi u toj vasoj Prvoj ligi

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la kakanjac62 » 24 maj 2017, 02:37

Cuj onog lopova Vojvodica oni su veca dimenzija u odnosu na ostale .Sto sam ja pratio I vidjeo Bosna je igrala naj bolji fudbal u ovoj sezoni I ljudi su se trudili I dali sve od sebe I uprava I svi ostali I izlevatise ih na kraju .Ma ovo je sve circus citava liga .Samo mi je zao I iskreno krivo kao covjeku sto Rudar uze bodove komsijama koji I'm nisu trebali a dadose Gosku .Kreteni.

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1522
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la bavariapivo » 24 maj 2017, 12:55

ne brukaj se kakanjac, ono se ne moze nicim opravdati...

to samo teski d.e.b.i.l. moze pokusavati...

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la kakanjac62 » 24 maj 2017, 15:10

bavariapivo je napisao/la:ne brukaj se kakanjac, ono se ne moze nicim opravdati...

to samo teski d.e.b.i.l. moze pokusavati...
Ja se ne sjecam da sam to opravdvao ni jdnom rijecju koju sam napisao .Sto si ti video na snimku video sam I ja kao I svi ostali.Samo hocu da kazem da je uprava Mladosti osigurala ledja na vrijeme .Naime ulozili su dosta para u tu sezonu ,pravili lijep stadion placali igrace na vrijeme I obezbjedili optimalne uslove za igrace I strucni stab.To nije smjelo da propadne .Gosk je htio iz prikrajka da usicari I da oni prodju.Gosk nije nista ulozio I potrosio kao recimo Mladost I Bosna ove sezone .Bosna je sredjivala stadion svojim parama od donacija opstine I privrednika I ulozila dosta svojih para u ovu sezonu I isli su posteno I na kraju su ih izlevatili.Kad kazem svojih para mislim na opstinu Visoko Jer I'm nije UEFA napravila tribine kao Gosku.Kako se desilo da UEFA napravi onakav stadion u Orsju gdje se ne moze skupit 2000 ljudi kad bi Manchester dolazio u najjacem sastavu.Mladost te godine je odigrala tu utakmicu kako je odigrala ali stojim iza toga da je usla zasluzeno jer prvenstvo se igra malo vise od jedne utakmice .A po meni bilo bi zasluzeno I da je Bosna usla ove godine jer su ljudi igrali posteno I dobro dok nisu pocele zakulisne radnje koje je uprava Bosne trebala da sredi na vrijeme .Uprava goska ne spava nego ne bira sredstva da bi nesto postigli .

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la amadeus21 » 24 maj 2017, 16:07

Danas se Bosna vraca na prvo mjesto
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la paulus » 24 maj 2017, 16:18

amadeus21 je napisao/la:Danas se Bosna vraca na prvo mjesto
Brate sta si ti pio , Buducnost ne moze bod uzet nikom na strani , a nasi su se usutili ko da su odustali , ni rjeci o onom cirkusu u Kaknju ni hororu u Gorazdu .
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.