NK Bosna Visoko

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 17 jun 2017, 15:37

Adnan Hrelja novi-stari igrac i Dino Dizdarevic novi igrac Bosne.

E kamo srece da su ovo uradili na polusezoni. Imali bi korisnog napadaca a da ne govorim sta je Bosna izgubila odlaskom Hrelje na polusezoni. :x
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Signore » 18 jun 2017, 12:06

Dizdarevic je odlican igrac, brz i efikasan. Sam ce si stvoriti priliku i u vecini slucajeva iskoristiti ju. Smijesno da takav igrac nije sa svojih 27 godina cijelo vrijeme igrao barem Federalnu ligu, al malo nesportskog zivota je kostalo i bolje od njega. Ako bude motiviran zabijat ce minimalno dva gola u tri utakmice naredne sezone. Kod njega je dobro sto kad nahvata neku losiju ekipu nece stat, izivit ce se na njima maksimalno. Meni se nikad nije svidjalo kad ekipa stane protiv nekog koga mogu napucat, ali on ne staje, odigrat ce maksimalno do zadnje minute, jer je covjek bas gladan golova. Samo mu redovno dajte pare i s njim nece bit problema, bit ce mozda i najbolji igrac Bosne.

I bitno da igra krilo, puno bolje se snalazi uz aut liniju gdje je uglavnom cuvan od jednog igraca(bocnog) nego u spicu gdje je okruzen dvojicom ili trojicom. Kad se rijesi tog bocnog i uhvati brzinu to je u vecini slucajeva gol.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 18 jun 2017, 19:35

Signore je napisao/la:Dizdarevic je odlican igrac, brz i efikasan. Sam ce si stvoriti priliku i u vecini slucajeva iskoristiti ju. Smijesno da takav igrac nije sa svojih 27 godina cijelo vrijeme igrao barem Federalnu ligu, al malo nesportskog zivota je kostalo i bolje od njega. Ako bude motiviran zabijat ce minimalno dva gola u tri utakmice naredne sezone. Kod njega je dobro sto kad nahvata neku losiju ekipu nece stat, izivit ce se na njima maksimalno. Meni se nikad nije svidjalo kad ekipa stane protiv nekog koga mogu napucat, ali on ne staje, odigrat ce maksimalno do zadnje minute, jer je covjek bas gladan golova. Samo mu redovno dajte pare i s njim nece bit problema, bit ce mozda i najbolji igrac Bosne.

I bitno da igra krilo, puno bolje se snalazi uz aut liniju gdje je uglavnom cuvan od jednog igraca(bocnog) nego u spicu gdje je okruzen dvojicom ili trojicom. Kad se rijesi tog bocnog i uhvati brzinu to je u vecini slucajeva gol.
Sto je dogovorio to ce i dobiti. Nista im nece faliti isto kao sto nije falilo ovim sto se obrukali klub i ljude. Se je do igraca.

Igraci sa takvim mentalitetom su potrebni. Sto bi se reklo "samo trpaj". Ako je takav onda se radujem njegovom dolasku. :D
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Signore » 18 jun 2017, 20:29

Vijadukt je napisao/la: Sto je dogovorio to ce i dobiti. Nista im nece faliti isto kao sto nije falilo ovim sto se obrukali klub i ljude. Se je do igraca.

Igraci sa takvim mentalitetom su potrebni. Sto bi se reklo "samo trpaj". Ako je takav onda se radujem njegovom dolasku. :D
Ako ce bit placen onda se slobodno raduj, jer je vrhunski napadac. Ako place ne bude onda ce bit i problema. Takav je tip igraca koji ce otici negdje za marku vise. To uopce ne osudjujem, i ja da igram igrao bih dok me placaju, a kad nema para ne bi bilo ni mene. Od njega cete dobiti tocno onoliko koliko vi njemu date i to je to.

I sad je za Natron dao 32 gola od 54 ukupno sto znaci da je dao 60% golova. Neke ekipe za cijelu sezonu nisu dale toliko golova i Natron je najvise zahvaljujuci njemu bio na vrhu. Ako nekome mogne utrpat ce im 10 komada i taj deseti ce proslavit kao da je dao za pobjedu u finalu LP, jer mu svaki gol bas puno znaci.

Za nas je odigrao polusezonu u kantonu i tad je dao deset golova u sedam utakmica. Ako me pamcenje dobro sluzi u proljetnom dijelu ga nitko nije uspio preteci.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 18 jun 2017, 20:37

Signore je napisao/la:
Ako ce bit placen onda se slobodno raduj, jer je vrhunski napadac. Ako place ne bude onda ce bit i problema. Takav je tip igraca koji ce otici negdje za marku vise. To uopce ne osudjujem, i ja da igram igrao bih dok me placaju, a kad nema para ne bi bilo ni mene. Od njega cete dobiti tocno onoliko koliko vi njemu date i to je to.

I sad je za Natron dao 32 gola od 54 ukupno sto znaci da je dao 60% golova. Neke ekipe za cijelu sezonu nisu dale toliko golova i Natron je najvise zahvaljujuci njemu bio na vrhu. Ako nekome mogne utrpat ce im 10 komada i taj deseti ce proslavit kao da je dao za pobjedu u finalu LP, jer mu svaki gol bas puno znaci.

Za nas je odigrao polusezonu u kantonu i tad je dao deset golova u sedam utakmica. Ako me pamcenje dobro sluzi u proljetnom dijelu ga nitko nije uspio preteci.
Iskreno radujem se napadacu. Od kako se Bosna vratila nema napadaca koji ce postici 10+ golova. Sezona iza nas je bas bila problematicna, napadaci losi skroz. Trebalo im x prilika da postignu gol. Dakle, po meni neka postigne trecinu golova iz Natrona postati ce miljenih u Lukama.

A sto se tice novca nikome se ni feninga nije ostalo duzno. Sto se dogovori, a to je u skladu sa mogucnostima kluba, to se i ispostuje. Ali na primjeru 5 igraca koji su ranije okoncali sezonu u Bosni ima i kazna.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 19 jun 2017, 17:54

Nihad Mujic (Bosna Sema) novi igrac Bosne. Prosle sezone postigao 10 golova.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la drakensang » 19 jun 2017, 18:50

Kakav je Ibrahim Hrvat igrac, sad je igrao kod vas, misljenje? Ja samo znam da beka igra

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la lisander » 19 jun 2017, 23:58

drakensang je napisao/la:Kakav je Ibrahim Hrvat igrac, sad je igrao kod vas, misljenje? Ja samo znam da beka igra
Dobar, dok im je Dedic bio trener bio im je medju tri najbolja

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la drakensang » 20 jun 2017, 00:47

lisander je napisao/la:
drakensang je napisao/la:Kakav je Ibrahim Hrvat igrac, sad je igrao kod vas, misljenje? Ja samo znam da beka igra
Dobar, dok im je Dedic bio trener bio im je medju tri najbolja
Hvala drug !

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 20 jun 2017, 00:52

drakensang je napisao/la:Kakav je Ibrahim Hrvat igrac, sad je igrao kod vas, misljenje? Ja samo znam da beka igra
Borben, trci kao navijen. Za ovaj rang sasvim dobar. Zna ga Rahimic iz vremena Mladosti DK.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 25 jun 2017, 19:44

Hajdarovic novi igrac Bosne. Pa kako ovo nisu uradili na polusezoni. :crazy:
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la amadeus21 » 26 jun 2017, 20:26

Vijadukt je napisao/la:Hajdarovic novi igrac Bosne. Pa kako ovo nisu uradili na polusezoni. :crazy:
Odakle je ovaj dosao?

I Adnan Zamer Hodzic je potpisao za Bosnu nakon sto mu je istekao ugovor sa ekipom Mladost DK...
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 26 jun 2017, 22:23

amadeus21 je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la:Hajdarovic novi igrac Bosne. Pa kako ovo nisu uradili na polusezoni. :crazy:
Odakle je ovaj dosao?

I Adnan Zamer Hodzic je potpisao za Bosnu nakon sto mu je istekao ugovor sa ekipom Mladost DK...
Rudar Kakanj. Inace iz Stoca, postao poznat u Velezu. Nije ostao u finom sjecanju na proslogodisnjim mecevima, al nebitno je to. Solidan igrac za ovaj rang.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 27 jun 2017, 13:32

Predsjednik UO NK Bosna Visoko Nermin Kadrić: Sljedeće sedmice kreće izgradnja tribine.
Prema postojećim planovima, izgradnja nove tribine (sadašnje stajanje) po UEFA standardima kreće sljedeće sedmice.
Pored tribine koja će imati 800 stolica i koja će biti natkrivena u potpunosti, ispod same tribine će se nalaziti popratni sadržaji a to su: svlačionice za gostujuću i domaću ekipu, antidoping soba, ljekarska soba, sudijska svlačionica, press salon, ekonomat, apartmani za igrače, sauna, jacuzzi, restoran i drugi sadržaji.
Predsjednik Kadrić je istakao da izgradnjom ovih popratnih sadržaja će se stvoriti svi neophodni uslovi za razvoj naših nogometaša kao i uslovi za odigravanje BHT Premijer lige i međunarodnih utakmica za mlađe selekcije BiH reprezentacije.

slika

slika

facebook stranica NK Bosna
:tokralju:
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la paulus » 28 jun 2017, 14:51

Ma ja ba infrastruktura prvo pa sve ostalo
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 28 jun 2017, 21:25

Jeste da je prijateljska, jeste da igraju raznorazni talenti, jeste da su poceli prije dva dana, jeste da nema svih igraca ali puno je 5 komada.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Addict » 29 jun 2017, 01:51

Vijadukt je napisao/la:Jeste da je prijateljska, jeste da igraju raznorazni talenti, jeste da su poceli prije dva dana, jeste da nema svih igraca ali puno je 5 komada.
Ja šta je. Rastavi vas Mladosti, meni je drago ali puno je realno. Morate puno raditi na ekipi, ovo je za rekreacije... Mladost jaka, naložio ih Sablja idu ko navijeni. Gledam treninge, ubi ih lik, nije humano šta im radi. Mislim da ćemo biti u top 3 najspremnije ekipe lige, na tabeli ćemo još vidjeti ali dobro izgledamo za sad, mada je rano.

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la amadeus21 » 02 jul 2017, 17:58

Kenan Šarić, 21 godina, krilni igrač, nastupao za Famos..stigao na probu, odradio nekoliko treninga, popishao se po svima i potpisao ugovor..još se traži desni bek obzirom da je Ibro Hrvat potpisao za Rudar Kakanj..
Klub je napustio Fahrudin Kovač koji je potpisao za sarajevski Olimpik..
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la amadeus21 » 03 jul 2017, 17:38

A eto nam i Emraha Hasanhodzica..
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 03 jul 2017, 17:47

amadeus21 je napisao/la:A eto nam i Emraha Hasanhodzica..
Po tebi je li na potreban?

Znam da je omiljen u Visokom, to na stranu. Nego kontam ako su uveli da moja biti tri igraca ispod 21 godine, a samo dolaze igraci preko 21 godine. Uz to vec imas tri stopera.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.