NK Bosna Visoko

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la ASD » 24 maj 2017, 18:49

Raonffa je napisao/la:Ma yebeš Slogu, načuo sam da Budućnost neće izgubiti u Gabeli :think:
Jedino ukoliko Lujo proda ovim nasima, nema sanse da uzmemo bod.

Avatar
rasavoje
Postovi: 5128
Pridružen/a: 18 dec 2015, 23:23
Lokacija: made in PRC
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la rasavoje » 24 maj 2017, 18:50

Vijadukt je napisao/la:
Nemoj biti postena, nema te ni na mapi.
Molim?
Mozete li do pl, kazi ti meni onako objektivno. :kafa:
Izgleda nista od moje posjete Lukama, opet.
♥ ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje!

GEC
Postovi: 620
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la GEC » 24 maj 2017, 18:54

ASD je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ma yebeš Slogu, načuo sam da Budućnost neće izgubiti u Gabeli :think:
Jedino ukoliko Lujo proda ovim nasima, nema sanse da uzmemo bod.
Gošk-Budućnost 0:0 i crveni karton za goste :mrgreen:

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la paulus » 24 maj 2017, 18:57

Raonffa je napisao/la:
paulus je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ma yebeš Slogu, načuo sam da Budućnost neće izgubiti u Gabeli :think:
Kako izgleda necemo ni mi dobit ovdje pa svejedno , a gdje si nacuo
Ma pričaju ljudi koji su bliski Bosni, moguće da je i mahalska al' eto gdje ima dima ima i vatre.

Al' vidiš kako im čovjek pretrči pola terena i dadne gol rutinski :lol:
Ko i obicno prica vodi Gosk
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Raonffa » 24 maj 2017, 19:02

paulus je napisao/la: Ko i obicno prica vodi Gosk
A dobro jbg, Budućnost ima crveni...
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 24 maj 2017, 19:04

Raonffa je napisao/la:
paulus je napisao/la: Ko i obicno prica vodi Gosk
A dobro jbg, Budućnost ima crveni...
Znalo se Cim je Bosna imenovala onog Stuku kako se zove da se njima ne ulazi. A ovaj Gosk mi je jedna od mrzih ekipa, ove kurvine sinove treba samo trpati po pet komada za dobrobit BH fudbala!

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la paulus » 24 maj 2017, 19:06

Bosni treba 15 sansi za go
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Raonffa » 24 maj 2017, 19:10

Sarajlijica1946 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
paulus je napisao/la: Ko i obicno prica vodi Gosk
A dobro jbg, Budućnost ima crveni...
Znalo se Cim je Bosna imenovala onog Stuku kako se zove da se njima ne ulazi. A ovaj Gosk mi je jedna od mrzih ekipa, ove kurvine sinove treba samo trpati po pet komada za dobrobit BH fudbala!
Što? Pa nije Ivo tako loš trener, ima solidnu trenersku karijeru.

Bosna je zaslužila pobjedu, samo što @paulus kaže treba im 15 šansi za gol...
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la paulus » 24 maj 2017, 19:11

KOLKO SU SPORI OBA DVA DIVA
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la paulus » 24 maj 2017, 19:15

nE AKO SU SE UZDALI U OVOE dZAFICE DA IM ZABIJU GOLOVE GRDNO SU SE ZAJEBALI. Iskreno bez virkusa svog Bosna je morala sebi nac bolji napad
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la paulus » 24 maj 2017, 19:26

E sta su danas promasili i inace bilo je nestvarnih fula cjelu sezonu , sad su sebi i sf nadu izbili orasje pusta selendra u PL
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 24 maj 2017, 19:31

:wave: pa vi plimpajte loptu, glumite barselonu
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la paulus » 24 maj 2017, 19:32

Los napad al zaista
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la amadeus21 » 24 maj 2017, 19:34

paulus je napisao/la:Los napad al zaista
Tacno..ovoj ekipi fali samo jedan killer u napadu..kike i caba su prosjecni, kovac je samo brz i mnooogo smotan, ali ima vremena za napredak..bice bolje..treba vjerovat do zadnje minute iako je gosk 99,99% novi premijeligas..premijer ligo, na sta si spala..pu yebem ti...
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 24 maj 2017, 20:46

Bilo je grubih startova sa vase strane ali sve je to u zaru borbe jer je vama trebalo za pl a nama za opstanak. Siguran sam da niste imali veze sa tendencioznim sudjenjem kazlagica jer je on poslan sa drugim razlozima a ne da pogura Bosnu. Danas citam kako su nasi navijaci prijateljski docekani u Visoko . Navodno bilo hladne pive i sokova. Svaka cast na tome. Ne znam imate li sanse za pl ali ako vam bude trebala pobjeda Veleza u gabeli necemo je obecat ali obecat cemo borbu do zadnje minute i krv na terenu. Ne moze Velez niko kupit i na svaku se ide za Velez za Mostar i za sve nas. Jednostavno Ibro i Hasic su takvi i to je ono na sto smo ponosni. Ako se ne plasirate bujrum u Mostar iduce sezone. Pozdrav
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la AlemC85 » 24 maj 2017, 21:00

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Bilo je grubih startova sa vase strane ali sve je to u zaru borbe jer je vama trebalo za pl a nama za opstanak. Siguran sam da niste imali veze sa tendencioznim sudjenjem kazlagica jer je on poslan sa drugim razlozima a ne da pogura Bosnu. Danas citam kako su nasi navijaci prijateljski docekani u Visoko . Navodno bilo hladne pive i sokova. Svaka cast na tome. Ne znam imate li sanse za pl ali ako vam bude trebala pobjeda Veleza u gabeli necemo je obecat ali obecat cemo borbu do zadnje minute i krv na terenu. Ne moze Velez niko kupit i na svaku se ide za Velez za Mostar i za sve nas. Jednostavno Ibro i Hasic su takvi i to je ono na sto smo ponosni. Ako se ne plasirate bujrum u Mostar iduce sezone. Pozdrav
Ako dobijemo Zvijezdu kuci abd, vrlo lako mozemo rastereceno u Gabelu, i uz inat, da povalimo Lavove, koji su vec unaprijed upisali 3 boda.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 24 maj 2017, 21:04

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Bilo je grubih startova sa vase strane ali sve je to u zaru borbe jer je vama trebalo za pl a nama za opstanak. Siguran sam da niste imali veze sa tendencioznim sudjenjem kazlagica jer je on poslan sa drugim razlozima a ne da pogura Bosnu. Danas citam kako su nasi navijaci prijateljski docekani u Visoko . Navodno bilo hladne pive i sokova. Svaka cast na tome. Ne znam imate li sanse za pl ali ako vam bude trebala pobjeda Veleza u gabeli necemo je obecat ali obecat cemo borbu do zadnje minute i krv na terenu. Ne moze Velez niko kupit i na svaku se ide za Velez za Mostar i za sve nas. Jednostavno Ibro i Hasic su takvi i to je ono na sto smo ponosni. Ako se ne plasirate bujrum u Mostar iduce sezone. Pozdrav
Ako se ne varam Durasovic je ispred Veleza dobio poklon za godisnjicu osvajanja kupa.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
HNKBranitelj
Postovi: 210
Pridružen/a: 13 avg 2015, 16:20
Lokacija: Mostar-jug
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la HNKBranitelj » 25 maj 2017, 19:33

kakanjac62 je napisao/la:

Vi ste I te godine cekali I vrebali iz prikrajka .Mladost je bila na topu sve do zadnjeg kola I Mladost je pokazala da zasluzuje ulazak .Mislili ste zadnje kolo da cete uci ali se vidjelo da je Mladost malo vece mudo od Goska I tako I'm I treba jer to rade godinama .Ne znam sto ce Gosku PL kad ce odmah iduce godine nazad .Kamo srece da je I Bosna poradila malo na tome a ne da budu unisteni na ovakav nacin kao sto jesu .A to sto govoris o cirkusu u Kaknju .To je bio jedan cirus a kod Goska je svake godine cirkuska turneja zadnja 3-4 kola.Samo ste vidjeli da I Mladost ima konja za jahanje .I nemojte mi vi vise o postenju .Dosta je sve se vidi u toj vasoj Prvoj ligi
Još žaslosnije braniš i opravdavaš ovakav postupak FK Mladosti, zato i jesmo skoro zadnja liga u Europi.
I Gošk i Mladost da je pravde bili bi u županijskoj ligi uključujući i vas koji vješto svake godine na proljeće prodajete tekme :bih: :bih:
HNK Branitelj Mostar 1992

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la paulus » 27 maj 2017, 18:32

hahaha gledaj tamo satro vodi orasje , gledaj sad preokreta u drugom
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la nebeskasila » 27 maj 2017, 18:39

paulus je napisao/la:hahaha gledaj tamo satro vodi orasje , gledaj sad preokreta u drugom


sad ce gosk da zabije 3 4 komada, to je dogovoreno ima 2 mjeseca zalosno zalosno daj Boze da ostane ovako da orasje dobije

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.