NK Bosna Visoko

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la spiska » 27 maj 2017, 18:41

Momci ja bi volio da udjete vi jer ste najduze bili prvi, iako vas je Zvijezda razbila korektna ste ekipa i zelim vam sretan ulazak ako se to dogodi.

Avatar
rasavoje
Postovi: 5128
Pridružen/a: 18 dec 2015, 23:23
Lokacija: made in PRC
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la rasavoje » 27 maj 2017, 19:07

Hajde zapnite, ovo je prilika koja se ne propusta.
♥ ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la MortemHz » 27 maj 2017, 19:12

Hajde ba dajte gol, igrate sa timom koji ima 2 pobjede 23 poraza i gol razliku 13:72
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Raonffa » 27 maj 2017, 19:14

Pa moj @Vijadukt, u šta se oni uzdaju, N.Travnik ne mogu dobiti :lol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Gefufna » 27 maj 2017, 19:20

Koga mi sponzoriramo. :facepalm:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 27 maj 2017, 19:23

Mene je sramota u ime ljudi koji ovakvim daju novac. Iskreno mene bi bilo stid da mi ime firme nose ovakvi likovi.

Ne postoji izraz kojim bi opisao ovakve ljude koji sebe nazivaju igracima. Stid me ko koristi gradski stadion.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la paulus » 27 maj 2017, 21:26

Ja sam ubjedjen da se sracunalo da ne mozemo ispunit PL zahtjeve , Ali svakako da je struka uzas bila , Dedic je skroz lose odradio prelazni napad posebno a morao je grebat nogama i rukama da Hrelja ostane , morao je ako je htio bit prvi i nac strjelca, uzo dsva kloca za napadaca sve ostalo je bilo jako dobro . Pa u Bosne nema napadaca sa 5 golova ja mislim i da se razumjemo Ivo je bio dobar trener kad je Rahimic bio djete . Od tada se nogomet promjenio i kolko sam vidio zadnjih 5 6 klubova je ukopao
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
harden
Postovi: 23524
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la harden » 27 maj 2017, 23:05

Ja sam napisao još čim ste potpisali Ivu da ste se oprostili od bilo kakve borbe... Čovjeka je pregazilo vrijeme davno, ubleha neviđena. Ovo danas je baš sramota :facepalm:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la shaman7 » 27 maj 2017, 23:53

Mislim da vi ne zelite u PL , jer ocito je da su svi u svlacionici bili upuceni u rezultat iz Orasja i **** Novom Travniku nisu bili u stanju dati gol.

Nazalost, stvarno zalost. Ocekivao sam da ovo zavrsavate bez problema i krivo mi je jer ste najduze prvi bili. Pozdrav iz Mostara i dobro nam dosli iduce sezone :)

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la sviunapad1010 » 28 maj 2017, 09:05

paulus je napisao/la:Ja sam ubjedjen da se sracunalo da ne mozemo ispunit PL zahtjeve , Ali svakako da je struka uzas bila , Dedic je skroz lose odradio prelazni napad posebno a morao je grebat nogama i rukama da Hrelja ostane , morao je ako je htio bit prvi i nac strjelca, uzo dsva kloca za napadaca sve ostalo je bilo jako dobro . Pa u Bosne nema napadaca sa 5 golova ja mislim i da se razumjemo Ivo je bio dobar trener kad je Rahimic bio djete . Od tada se nogomet promjenio i kolko sam vidio zadnjih 5 6 klubova je ukopao
Vidjelo se prije mjesec da ne želite u PL. Ali teško je biti realan iz ugla navijača. Sretno iduće godine.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la theboss_RD07 » 28 maj 2017, 21:31

Ovo je ocit pokazatelj da vasa uprava zapravo nije ni htjela u PL. Jer realno koja ekipa u ovoj ligi ne moze dobit Novi Travnik? Sad koji su razlozi ne znam.. Infrastruktura? Nedostatak sredstava? Ili su mozda jednostavno skontali da ne mogu drzat korak za GOSKom i eto ti ga..

Steta stvarno. Navijao sam da vi udjete kad vec mi ne mozemo ali sta je tu je..

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 02 jun 2017, 21:34

Analizom dosadašnjih rezultata i učinka svih igrača, UO NK „Bosna“ Visoko je uoči utakmice sa ekipom Goražda, donio odluku da se iz kluba isključuje pet igrača i to su, Adin Čiva, Idriz Džafić, Vedad Džafić, Edvin Rastoder i Ibrahim Hrvat. Navedeni igrači su dobili ispisnice i slobodni su u potrazi za novim angažmanom. Također, imajući u vidu da je u subotu na programu posljednje kolo u ovoj takmičarskoj sezoni, donesena je odluka da se nakon utakmice sa Goraždem, napravi analiza kompletne polusezone, nakon čega će se razmotriti daljnji angažman postojećeg igračkog kadra. Ovakva odluka je donesena zbog indolentnosti i nezalaganja većeg broja igrača prema ciljevima kluba i smatramo da je to najveći razlog zbog čega klub nije ostvario zacrtane ciljeve na sportskom planu. Po završetku prvenstva, UO kluba će u saradnji sa stručnim štabom donijeti odluku o načinu popunjavanja ekipe sa igračkim kadrom, ali i daljnjim koracima po pitanju stvaranja ekipe, kao i radu na poboljšanju infrastrukture.

UO NK „Bosna“ Visoko
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Djaka94
Postovi: 47
Pridružen/a: 13 maj 2017, 14:36
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Djaka94 » 03 jun 2017, 01:08

Jeste li prodalo Gorazdu utakmicu ?
Iznad svih Čapljina ! Đaka City !

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la paulus » 03 jun 2017, 14:09

Djaka94 je napisao/la:Jeste li prodalo Gorazdu utakmicu ?
Jest ovaj dosadan , pa gdje si ti citavu sezonu , sto se nisi sekiro jel Rudar prodo Gosku ? . Bosna nista nije prodala mi kupila , iz tog razloga kao i zbog loseg selektiranja posebno napadaca ce ostat u ovoj sugavoj ligi gdje Rudar Javno proda dvije tekme i ni rjeci o tome ni u jednom mediju , gdje Husic sjedi sa posmatracima i opet nista , pa ni ovaj pisani portal na cijem forumu se svi smiju ovoj polusezoni i ligi nista nije objavio. Tako da molim te sad zadnje kolo ti doso trazit od Bosne postenje , gdje si bio prije kad je drugim klubovima to isto postenje trebalo . Zato liga i jest kakva je , nek je mom klubu dobro pa makar se kriminalom bavili.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la emir123 » 03 jun 2017, 14:39

paulus je napisao/la:
Djaka94 je napisao/la:Jeste li prodalo Gorazdu utakmicu ?
Jest ovaj dosadan , pa gdje si ti citavu sezonu , sto se nisi sekiro jel Rudar prodo Gosku ? . Bosna nista nije prodala mi kupila , iz tog razloga kao i zbog loseg selektiranja posebno napadaca ce ostat u ovoj sugavoj ligi gdje Rudar Javno proda dvije tekme i ni rjeci o tome ni u jednom mediju , gdje Husic sjedi sa posmatracima i opet nista , pa ni ovaj pisani portal na cijem forumu se svi smiju ovoj polusezoni i ligi nista nije objavio. Tako da molim te sad zadnje kolo ti doso trazit od Bosne postenje , gdje si bio prije kad je drugim klubovima to isto postenje trebalo . Zato liga i jest kakva je , nek je mom klubu dobro pa makar se kriminalom bavili.
Komšija,samo ste vi pošteni u ovoj ligi zato i niste ušli a i slab vam je igrački kadar što jest jest ;)
Ali je današnja utakmica ZAVRŠENA u korist gorazda :bih: :bih:
A neznam kako je JAVNO završena utakmica sa GOŠKOM!?DA JE ZAVRŠENA NE BIH NAS IGRAC DOBIO CRVENI ODMA U PRVIH 10 MINUTA PLUS PENAL. :hmmmmm: mada se šuška u Kaknju da jest prodata njima.
al narod ko narod VAZDA priča...

Ajde ova sa jedinstvom kad je publika komplet tražila da se DAA ljudima (a ne proda NEGO PUSTI )SAMO RADI ONIH IZ GORAZDA KOJI SU NAS IZ GODINE U GODINU TUKLI,KRALI,OTIMALI...a sto neko kaže pa nemaju osnovnih uslova za takmicenje jer nema se gdje igrac presvuc,okupat ko trafika im svlacionice neznam jesil bio gore.. Samo se čekala prilika da ih se liferuju iz lige..
ALI BOSNA I HERCEGOVINA JE TO I UVIJEK CE NEKOME BITI KRIVO STO NIJE USAO A NEKOM KRIVO STO JE ISPAO IZ LIGE.
O TOME SE RANIJE MISLI A NE ZADNJE KOLO :bih: :bih: :bih:
GORAZDE ISPADA 100% :salut:
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la paulus » 03 jun 2017, 14:46

emir123 je napisao/la:
paulus je napisao/la:
Djaka94 je napisao/la:Jeste li prodalo Gorazdu utakmicu ?
Jest ovaj dosadan , pa gdje si ti citavu sezonu , sto se nisi sekiro jel Rudar prodo Gosku ? . Bosna nista nije prodala mi kupila , iz tog razloga kao i zbog loseg selektiranja posebno napadaca ce ostat u ovoj sugavoj ligi gdje Rudar Javno proda dvije tekme i ni rjeci o tome ni u jednom mediju , gdje Husic sjedi sa posmatracima i opet nista , pa ni ovaj pisani portal na cijem forumu se svi smiju ovoj polusezoni i ligi nista nije objavio. Tako da molim te sad zadnje kolo ti doso trazit od Bosne postenje , gdje si bio prije kad je drugim klubovima to isto postenje trebalo . Zato liga i jest kakva je , nek je mom klubu dobro pa makar se kriminalom bavili.
Komšija,samo ste vi pošteni u ovoj ligi zato i niste ušli a i slab vam je igrački kadar što jest jest ;)
Ali je današnja utakmica ZAVRŠENA u korist gorazda :bih: :bih:
A neznam kako je JAVNO završena utakmica sa GOŠKOM!?DA JE ZAVRŠENA NE BIH NAS IGRAC DOBIO CRVENI ODMA U PRVIH 10 MINUTA PLUS PENAL. :hmmmmm: mada se šuška u Kaknju da jest prodata njima.
al narod ko narod VAZDA priča...

Ajde ova sa jedinstvom kad je publika komplet tražila da se DAA ljudima (a ne proda NEGO PUSTI )SAMO RADI ONIH IZ GORAZDA KOJI SU NAS IZ GODINE U GODINU TUKLI,KRALI,OTIMALI...a sto neko kaže pa nemaju osnovnih uslova za takmicenje jer nema se gdje igrac presvuc,okupat ko trafika im svlacionice neznam jesil bio gore.. Samo se čekala prilika da ih se liferuju iz lige..
ALI BOSNA JE TO I UVIJEK CE NEKOME BITI KRIVO STO NIJE USAO A NEKOM KRIVO STO JE ISPAO IZ LIGE.
O TOME SE RANIJE MISLI A NE ZADNJE KOLO :bih: :bih:
Ma daj ba zna se da je to prodano Gosku i zna se i za koliko , pa onaj go centarsut , pobogu , pa i vas go je namhesten . Prodali ste i Gosku i Jedinstvu , u upravi su vam kriminalcine koji usput jebu Visoko kad god stignu , sta je razlog ne znam , al garant ce doc dan jednom kad ce oni zavisit od Visokog.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

lokalpatriota
Postovi: 164
Pridružen/a: 06 apr 2017, 17:59
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la lokalpatriota » 03 jun 2017, 15:32

paulus je napisao/la: Ma daj ba zna se da je to prodano Gosku i zna se i za koliko , pa onaj go centarsut , pobogu , pa i vas go je namhesten . Prodali ste i Gosku i Jedinstvu , u upravi su vam kriminalcine koji usput jebu Visoko kad god stignu , sta je razlog ne znam , al garant ce doc dan jednom kad ce oni zavisit od Visokog.
Nije tačno, nismo Jedinstvu prodali utakmicu, prodati i pustiti su sasvim dva različita pojma koja ti očigledno miješaš... a to spominješ Rudar, znaj da Rudar nikad neće zavisit od Visokog !!!
Zadnja izmjena: lokalpatriota, dana/u 03 jun 2017, 16:22, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la paulus » 03 jun 2017, 15:41

lokalpatriota je napisao/la:
paulus je napisao/la: Ma daj ba zna se da je to prodano Gosku i zna se i za koliko , pa onaj go centarsut , pobogu , pa i vas go je namhesten . Prodali ste i Gosku i Jedinstvu , u upravi su vam kriminalcine koji usput jebu Visoko kad god stignu , sta je razlog ne znam , al garant ce doc dan jednom kad ce oni zavisit od Visokog.
Nije tačno, nismo Jedinstvu prodali utakmicu, prodati i pustiti su sasvim dva različita pojma koja ti očigledno miješaš... a to spominješ Rudar, znaj da Rudar nikad neće zavisit od Visokog !!! :tralala:
Doce dan , jednostavno to je stvar statistike , jednom mora doc i ja da se pitam nikad vam se bosna ne bi svetila ,vec ako vam treba za opstanak il ta titulu nabit tog Goska petakom il ko vec bude , al to sam ja , i to ruganje ostavi za djecu svoje dobi ja ti tata mogu bit
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la emir123 » 03 jun 2017, 15:47

Spustite tenzije ja ti kažem JEDINSTVU se NIJE PRODALO MILIJARDU POSTO..
A ja sigurno znam a i ti ako si stariji lik kao sto se predstavljas DA SMO GODINAMA IGRALI 3ZA3 I ko je SJEBO DOGOVOR ja neznam zaista.

(znam da će iz visokog reci da smo mi kakanjci..a iz kaknja da su visocani..naš balkanski mentalitet)

Normalno je u ovoj nenormalnoj državi da se na tu kartu i igra ali dok je god NE SPORTSKIH TIPOVA I U upravi BOSNI i u Rudaru nikad mira neće biti.
Ako ostanu ove uprave a hoce vjerovatno sljedeće sezone ce ratovi bit i u visokom i u Kaknju.
KOME TO TREBA JA NE ZNAM!
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la paulus » 03 jun 2017, 18:23

emir123 je napisao/la:Spustite tenzije ja ti kažem JEDINSTVU se NIJE PRODALO MILIJARDU POSTO..
A ja sigurno znam a i ti ako si stariji lik kao sto se predstavljas DA SMO GODINAMA IGRALI 3ZA3 I ko je SJEBO DOGOVOR ja neznam zaista.

(znam da će iz visokog reci da smo mi kakanjci..a iz kaknja da su visocani..naš balkanski mentalitet)

Normalno je u ovoj nenormalnoj državi da se na tu kartu i igra ali dok je god NE SPORTSKIH TIPOVA I U upravi BOSNI i u Rudaru nikad mira neće biti.
Ako ostanu ove uprave a hoce vjerovatno sljedeće sezone ce ratovi bit i u visokom i u Kaknju.
KOME TO TREBA JA NE ZNAM!
Ja znam da je to poslo od sezone kad ste nas izbacili iz lige a nizasta vam nije trebalo a Sloboda pustila Buducnosti i oni ostali , al nek ste da niste nikad se one stare uprave ne bi makle . Ova nova uprava je kolko tolko radna i postena vjeruj mi , mislim vidi se i po stadionu i po rezultatima. Al raja to nije zaboravila Kaknju pa je to od tada ja mislim.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.