NK Bosna Visoko

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la sviunapad1010 » 14 avg 2017, 20:09

Cim pisete ovo sto pisete ili je amnezija ili se pravite malo blesavi.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la paulus » 19 avg 2017, 17:43

Od Zivinica gube , pisi propalo , previte taj stadion i cekajte opet onaku sansu ko sa Goskom
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la amadeus21 » 19 avg 2017, 18:48

paulus je napisao/la:Od Zivinica gube , pisi propalo , previte taj stadion i cekajte opet onaku sansu ko sa Goskom
3-2.. 90 minuta se igra...
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 19 avg 2017, 19:40

paulus je napisao/la:Od Zivinica gube , pisi propalo , previte taj stadion i cekajte opet onaku sansu ko sa Goskom
Jarane, trebao si biti na stadionu pa da vidis. Znaci da smo ja i ti igrali postigli bi barem 3 gola u prvom poluvremenu. Ja ti ne mogu objasniti kakve prilike neiskoristavaju i koliko glume Barselonu. To je prosto nevjerovatno koliko Zamer dribla, koliku imaju zelju da udju s loptom u gol. Nevjerovatno. :crazy: :x

Svaka cast gostima, ljudi se bore ko lavovi.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la paulus » 20 avg 2017, 09:30

Vijadukt je napisao/la:
paulus je napisao/la:Od Zivinica gube , pisi propalo , previte taj stadion i cekajte opet onaku sansu ko sa Goskom
Jarane, trebao si biti na stadionu pa da vidis. Znaci da smo ja i ti igrali postigli bi barem 3 gola u prvom poluvremenu. Ja ti ne mogu objasniti kakve prilike neiskoristavaju i koliko glume Barselonu. To je prosto nevjerovatno koliko Zamer dribla, koliku imaju zelju da udju s loptom u gol. Nevjerovatno. :crazy: :x

Svaka cast gostima, ljudi se bore ko lavovi.
Preseravaju se znaci , ovaj Slaven je donji dio definitivno , imali su srece juce
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 20 avg 2017, 11:21

paulus je napisao/la: Preseravaju se znaci , ovaj Slaven je donji dio definitivno , imali su srece juce
Daleko od toga, igraju momci, ali jednostavno nema zavrsnice. Treca utakmica ove sezone i problem je zavrsnica. Lijepo igraju, imaju akcija, posjed lopte u ogromnom procentu, bore se (posebno cu izdvojiti Dizdarevica, svaka mu cast, volio bih da sto prije postigne gol).

A Slaven je iskoristio greske odbrane. U ova tri meca odbrana nije na nivou proslogodisnje. Vjerovatno jer ne igra Papaz. Nije to isto s njim i bez njega.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la paulus » 22 avg 2017, 08:43

Vijadukt je napisao/la:
paulus je napisao/la: Preseravaju se znaci , ovaj Slaven je donji dio definitivno , imali su srece juce
Daleko od toga, igraju momci, ali jednostavno nema zavrsnice. Treca utakmica ove sezone i problem je zavrsnica. Lijepo igraju, imaju akcija, posjed lopte u ogromnom procentu, bore se (posebno cu izdvojiti Dizdarevica, svaka mu cast, volio bih da sto prije postigne gol).

A Slaven je iskoristio greske odbrane. U ova tri meca odbrana nije na nivou proslogodisnje. Vjerovatno jer ne igra Papaz. Nije to isto s njim i bez njega.
A sro mu ne igra Papaz
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 22 avg 2017, 09:02

paulus je napisao/la: A sro mu ne igra Papaz
Veze nemam, znam kao i ti.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la amadeus21 » 22 avg 2017, 22:42

Vijadukt je napisao/la:
paulus je napisao/la: A sro mu ne igra Papaz
Veze nemam, znam kao i ti.
Bio je povrijeđen, očekuje se da igra sad u subotu od prve minute..
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 26 avg 2017, 07:46

Hajde danas po pobjedu i onda sa velikim samopouzdanjem odigrati derbi.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la amadeus21 » 26 avg 2017, 21:21

Iskra danas loša do bola..ne znam kako su pobijedili dvije utakmice..mogli smo zabit još koji go, al i ovo je sasvim dovoljno..protiv Rudara će biti pravo teško, nadam se da možemo do pobjede..
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 26 avg 2017, 21:23

Tesko. Ne ocekujem puno.

Danas lagana pobjeda, stisli prvo, drugo za prespavati.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 28 avg 2017, 19:17

Da ga hoće, nano, da ga hoće nanice, da ga hoće zabit Dino, joj nano nanice...

:njanjanja:
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 02 sep 2017, 19:14


Hajdarović i Hošić složni: Čeka nas pravi derbi u Kaknju

U okviru 5. kola Prve Lige FBiH, u Kaknju će se sastati stari znanci, FK “Rudar” Kakanj i NK “Bosna” Visoko. Utakmica koja će se igrati na stadionu “Pod Vardom” je uvijek bila nešto više od utakmice. Lokalni derbi, između ova dva kluba, zbog geografske blizine gradova, je uvijek donosio nešto novo. Vrlo često se dešavalo da su na ove derbije dolazili ljudi sa šireg područja, sarajevsko-zeničke kotline, a sve zbog izuzetnog naboja koji vlada na derbiju.

Član visočke ekipe Alidin-Dino Hajdarović je najbolje osoba za upitati o naboju koji vlada pred ovaj derbi, budući da je novi igrač naše ekipe, prošlu sezonu proveo upravo u ekipi iz Kaknja. S toga smo Dinu zamolili za kratak komentar o derbiju:

“Sigurno da neće biti lagana utakmica, poznavajući rivalitet između Bosne i Rudara, mislim da ce navijači uživati u jednoj lijepoj fudbalskoj utakmici. Mi se pripremamo kao i pred svaku utakmicu, bez obzira što se igra derbi, mi idemo rasterećeni u Kakanj i siguran sam da sa makismalnim pristupom, rezultat neće izostati.” – rekao nam je Dino, a mi smo ga još upitali o ambicijama za ovu sezonu.

“Kako prvenstvo bude odmicalo, biti će sve zanimljivije. Ima tu par ekipa koje pretendiraju za ulazak, ali vjerujte da je još isuviše rano o tome pričati. Mi smo kao ekipa spremni odgovoriti svakom zadatku koji pred nas bude postavljen. Ako se ukaže prilika za nesto više, zašto da ne, Bosna sigurno zaslužuje da se vrati u sami vrh BH fudbala.” – jasan je bio ovaj pouzdani i polivalentni fudbaler.

Igranje derbi utakmica je uvijek imalo svoju draž, bilo da su svjetski, državni ili lokalni derbiji. Priliku da igra najveći derbi u Bosni i Hercegovini, onaj sarajevski, između Sarajeva i Željezničara, je imao od skora novi trener našeg kluba, gosp. Dženan Hošić. Kao desna ruka šefa stručnog štaba, gosp. Ištuka, popularni “Hoša” nam je ponudio svoje mišljenje o nedjeljnom derbiju u Kaknju:

“Utakmica, kao što i tabela pokazuje, će biti pravi derbi. U Kakanj dolazi lider prve lige, a naše je da se tako i postavimo, baš kao lider koji treba da igra svoju igru prepoznatljivu igru. Naravno da je to utakmica posebna za većinu igrača, i Bosne i Rudara. Na našim starijim igračima je da prenesu atmosferu i draž te utakmice, mada ne treba izgoriti u tome, pa da budemo kao prazan balon. Očekujem dobru, ali tvrdu utakmicu. S jedne strane je moj prijatelj Beganović, koji je već dugo tamo i ima dobru ekipu, a mi smo ekipa koja hoće da se nadigrava. Sutra cemo doći i reći da smo u Kaknju, a ne da dolazimo… Nesmijemo ni jednog trenutka podleći atmosferi ili mozda malo grubljoj igri domaćina, jer bi to bilo pogubno.” – oprezan je naš sugovornik.

Kao igraču koji je igrao mnogo teških utakmica, Dženanu Hošiću je cilj da i u trenerskim vodama napravi zapažene rezultate, a ovaj izuzetni gospodin, polahko koraća prema svom cilju.

“Proveo sam 4 prelijepe godine u svom Famosu i napredovao zajedno sa igračima, koji zaslužuju svaki respekt, s obzirom u kakvim uslovima su igrali i kakve smo rezultate ostvarili. Došlo je vrijeme da i ja krenem naprijed, a mislim da sam našao pravu sredinu za takvo nešto. Prije svega ekipa koja se uklapa u moju fudbalsku filozofiju, uprava sa predsjednikom koja je prije svega ambiciozna i prijateljska, a na kraju čovjek uz kojeg sam i počeo neke prave fudbalske korake, Ivo Ištuk. Mislim da uz njega mogu dosta napredovati i naučiti se svim “finesama”, koje se kriju u ovom poslu. Od samog početka imam njegovu podršku i slobodu u poslu, na čemu sam mu zahvalan, kao i igračima koji su me primili veoma dobro. Na kraju, svima hvala, ali mjerilo rada u ovom poslu su rezultati, jer ako ih ne bude, dolazi rastanak, a ako je OK onda se svi slazemo.”

Za kraj je popularni “Hoša” poručio:

“Mi smo u Kaknju i čekamo…”

Napominjemo da se derbi utakmica igra sutra (nedjelja 03.09. (op.a.)), sa početkom u 16:30 na gradskom stadionu “Pod Vardom” u Kaknju. Ovim putem pozivamo sve simpatizere i navijače NK “Bosna” Visoko, da dođu u Kakanj i podrže našu ekipu.

nkbosna.ba
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

visokohz
Postovi: 2882
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la visokohz » 03 sep 2017, 16:32

city tv prenos utakmice Rudar - Bosna

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Raonffa » 03 sep 2017, 16:42

Joj Dizdarevića šta nije iskoristio :crazy:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la ASD » 03 sep 2017, 17:20

Bolji tim imate nego prosle sezone.

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la emir123 » 03 sep 2017, 18:43

Čestitke na bodu komšije :thumbup:
Mi nismo imali 3 klizeca starta na utakmici a onaj u špicu nas prebijo ko da je štoper :rol:
Uglavnom dobra tekma bila :bih:
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la amadeus21 » 03 sep 2017, 19:16

Igraci i uprava Bosne napadnuti poslije tekme, kazu da ima i povrijedjenih...to je taj primitivizam..Boze sacuvaj..
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la drakensang » 03 sep 2017, 19:31

amadeus21 je napisao/la:Igraci i uprava Bosne napadnuti poslije tekme, kazu da ima i povrijedjenih...to je taj primitivizam..Boze sacuvaj..
Kakanjski sabanluk, ima normalnih ljudi ali 70% ih je kao ovaj Podojak, primitivci i gorile, bez mozga, ovaj ujutro proklinje nacelnika, popodne ga podigne u nebesa i pljuje trenera, pa navecer napise spic nam ne zna hodat, a ujutro najbolji spic u drzavi Bajro Spahic. A nijedna ekila u Visokom, normalna, nikad nije nista dobila osim prijateljskog raspolozenja i nevjerovatno lostenog sudjenja. Ako moj Velez ne udje, bilo bi mk najdraze da to bude Bosna. Emire podoji mi ga

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.