NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
harden
Postovi: 23524
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 19 apr 2017, 20:41

BIHfAnatiC86 je napisao/la:Za 1. maj arapi organizuju festu na stadionu, rostilji na terenu, bez cuge, samo sokici, nakon sto teren ne bude vise upotrebljiv, napraviti ce drenazu kako treba i novu travu iz Holandije dovesti, postaviti reflektore, izgraditi pomocne terene i tribine iza golova blize terenu, takodjer pomocne objekte i sve sto jedan klub treba da bio bio uspjesan i produktivan u danasnje vrijeme...

Zivi bili pa vidjeli...
Zaboravio si da ce dovesti Salaha... Kako to mozes zaboraviti, saberi se covjece :kafa: .
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
BIHfAnatiC86
Postovi: 209
Pridružen/a: 12 maj 2014, 20:43
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BIHfAnatiC86 » 19 apr 2017, 23:09

harden je napisao/la:
BIHfAnatiC86 je napisao/la:Za 1. maj arapi organizuju festu na stadionu, rostilji na terenu, bez cuge, samo sokici, nakon sto teren ne bude vise upotrebljiv, napraviti ce drenazu kako treba i novu travu iz Holandije dovesti, postaviti reflektore, izgraditi pomocne terene i tribine iza golova blize terenu, takodjer pomocne objekte i sve sto jedan klub treba da bio bio uspjesan i produktivan u danasnje vrijeme...

Zivi bili pa vidjeli...
Zaboravio si da ce dovesti Salaha... Kako to mozes zaboraviti, saberi se covjece :kafa: .
Ne doci ce Dzeko da zavrsi karijeru i odvede nas u ligu prvaka....

Avatar
harden
Postovi: 23524
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 19 apr 2017, 23:11

BIHfAnatiC86 je napisao/la:
harden je napisao/la:
BIHfAnatiC86 je napisao/la:Za 1. maj arapi organizuju festu na stadionu, rostilji na terenu, bez cuge, samo sokici, nakon sto teren ne bude vise upotrebljiv, napraviti ce drenazu kako treba i novu travu iz Holandije dovesti, postaviti reflektore, izgraditi pomocne terene i tribine iza golova blize terenu, takodjer pomocne objekte i sve sto jedan klub treba da bio bio uspjesan i produktivan u danasnje vrijeme...

Zivi bili pa vidjeli...
Zaboravio si da ce dovesti Salaha... Kako to mozes zaboraviti, saberi se covjece :kafa: .
Ne doci ce Dzeko da zavrsi karijeru i odvede nas u ligu prvaka....
Sutra Emir ide na sastanak sa Alonsom, fali nam tako iskusan igrač... Vidjet ćemo šta će biti, treba čitati Krajinu za najnovije vijesti.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12859
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Pantelija » 19 apr 2017, 23:47

:) a sta cemo onda za 10-ak dana kad vas budem citirao?
koji humor, da ste tako agresivni da pomognete klubu kao sto ste na prici ne bi onakva situacija bila ;)
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

tropic
Postovi: 754
Pridružen/a: 17 sep 2012, 23:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la tropic » 20 apr 2017, 00:42

Budimo sretni ako se ne ugasimo prije nego docekamo arape. Svaka nam je utakmica upitna za odigravanje i stvarno kapa do poda momcima u klubu na svemu.

Zanima me koliko je fizickih lica, koliko je gradjana Grada Bihaca kupilo glas u skupstini kluba?

Avatar
Pantelija
Postovi: 12859
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Pantelija » 20 apr 2017, 00:45

tropic je napisao/la:Budimo sretni ako se ne ugasimo prije nego docekamo arape. Svaka nam je utakmica upitna za odigravanje i stvarno kapa do poda momcima u klubu na svemu.

Zanima me koliko je fizickih lica, koliko je gradjana Grada Bihaca kupilo glas u skupstini kluba?
nula
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1534
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la bavariapivo » 20 apr 2017, 14:22

hoce biti u subotu utakmica?

posto sam ovaj vikend u biscu, pa da ih pogledam malo...

Avatar
Mramic
Postovi: 276
Pridružen/a: 29 mar 2013, 15:19
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Mramic » 20 apr 2017, 14:44

bavariapivo je napisao/la:hoce biti u subotu utakmica?

posto sam ovaj vikend u biscu, pa da ih pogledam malo...
Da u 16:30 u subotu
SN96

Avatar
BIHfAnatiC86
Postovi: 209
Pridružen/a: 12 maj 2014, 20:43
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BIHfAnatiC86 » 21 apr 2017, 19:26

Pantelija je napisao/la::) a sta cemo onda za 10-ak dana kad vas budem citirao?
koji humor, da ste tako agresivni da pomognete klubu kao sto ste na prici ne bi onakva situacija bila ;)
daj boze da nas citiras, ali te price o boljem Jedinstvu su ispricane 1000 puta, tako da trebas razumijeti zasto ljudi tako razmisljaju.

Ako je klub zdrav kako se kaze, onda ce novac doci, ali misljenja sam da isti treba ulagati u infrastrukturu, a ne u dovodjenje ''velikih imena'' i ''ganjanje PL'' svake sezone u kojoj po obicaju se borimo za ostanak svaki put...

Jer sa dobrom infrastrukturom i traganjem za talentima na kantonu koji ce koristiti istu cemo napraviti novog Ibricica, Hadzica, Nadarevica i dr. koji ce donijeti PL bez dovodjenja ''zvijezda'' iz pm... :salut:

Avatar
Pantelija
Postovi: 12859
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Pantelija » 21 apr 2017, 20:06

BIHfAnatiC86 je napisao/la:
Pantelija je napisao/la::) a sta cemo onda za 10-ak dana kad vas budem citirao?
koji humor, da ste tako agresivni da pomognete klubu kao sto ste na prici ne bi onakva situacija bila ;)
daj boze da nas citiras, ali te price o boljem Jedinstvu su ispricane 1000 puta, tako da trebas razumijeti zasto ljudi tako razmisljaju.

Ako je klub zdrav kako se kaze, onda ce novac doci, ali misljenja sam da isti treba ulagati u infrastrukturu, a ne u dovodjenje ''velikih imena'' i ''ganjanje PL'' svake sezone u kojoj po obicaju se borimo za ostanak svaki put...

Jer sa dobrom infrastrukturom i traganjem za talentima na kantonu koji ce koristiti istu cemo napraviti novog Ibricica, Hadzica, Nadarevica i dr. koji ce donijeti PL bez dovodjenja ''zvijezda'' iz pm... :salut:
svako ko dodje i ulaze novac, a smatra se biznismenom, prvo ce kucu praviti od teemelja... i to ce biti receno
nece biti nikakav cilj da se udje u PL odmah, bacanje para na prosjecne preplacene igrace...
sistemski rad, od pionira do prvog tima, a bez infrastrukture i opreme bilo kakav ozbiljan rad je nemoguc....
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
BIHfAnatiC86
Postovi: 209
Pridružen/a: 12 maj 2014, 20:43
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BIHfAnatiC86 » 22 apr 2017, 17:33

eto pred nama je i to, jos 8 dana ima u ovom mjesecu...

Avatar
bihac1968
Postovi: 225
Pridružen/a: 03 avg 2013, 00:06
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la bihac1968 » 23 apr 2017, 15:39


nokee95
Postovi: 427
Pridružen/a: 14 jul 2015, 01:11
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nokee95 » 23 apr 2017, 19:36

Od ovih kandidata za ispadanje mislim da imamo najzajebaniji raspored , bicee cupavo do kraja :D

VELEZDOGROBA
Postovi: 840
Pridružen/a: 26 jan 2011, 08:53
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la VELEZDOGROBA » 23 apr 2017, 19:38

Imate zeznut raspored vi bratstvo i banovici
Capljina ima najbolji raspored
Velez 3 kuci plus vani n travnik 12 bodova

Avatar
BIHfAnatiC86
Postovi: 209
Pridružen/a: 12 maj 2014, 20:43
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BIHfAnatiC86 » 23 apr 2017, 21:02

tuci kuci sve, a biti ce bodova i na strani ;)

Avatar
Mramic
Postovi: 276
Pridružen/a: 29 mar 2013, 15:19
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Mramic » 24 apr 2017, 12:32

Taman ovu prednost sto imamo izgubit cemo na ova 2 gostovanja , ali dolazi nam i buducnost i radnicki koji se bore za opstanak tako sve u svemu dobro je ...Sa te dvije pobjede i nisam siguran jel nam treba i pobjeda protiv travnika ili bod kod kuce i mi ostajemo , na vani nam i ne trebaju bodovi ...A sa 43 boda ostajemo sigurno...Velez ce pobjediti isto n. travnik u gostima i sve kuci , i imat ce 42 , tesko da jos sta mogu uraditi na strani (capljina,bosna visoko,gosk).. Imamo 6 bodova vise od Capljine a oni su u boljoj situaciji nego mi i oni sigurno ostaju iducih 6 kola , imaju 4 kuci i Orasje u gostima i N.travnik , mislim da ce imati maksimalan broj bodova tako da...Ispadaju N.travnik, bosna sema , i radnicki sigurno , a sve ostale ekipe od Brastva pa dole se bore za opstanak bit ce bas gusto....
SN96

nebeskasila
Postovi: 2411
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 24 apr 2017, 13:07

Ja mislim da cemo uspjeti izboriti opstanak. Imamo te 2 u gostima ali mozemo mi uzeti pa barem bod jer ovi.momci igraju super. Ne sumnjam uopste u njih. Kuci moramo sve dobiti to je bas pod moranje jedan kiks i ispadamo. Kriticna situacija ali mozemo mi to mozemo se izvuci

Avatar
NeRi_K
Postovi: 729
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NeRi_K » 24 apr 2017, 17:40

Danas je 24.4. i ako se ne varam ispunjeni su svi uvjeti za ulazak privatnog investitora u klub.

Ima li neko informacije kada možemo očekivati konkretne poteze o kojima se priča unazad 2-3 mjeseca...
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

Avatar
Pantelija
Postovi: 12859
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Pantelija » 24 apr 2017, 17:52

NeRi_K je napisao/la:Danas je 24.4. i ako se ne varam ispunjeni su svi uvjeti za ulazak privatnog investitora u klub.

Ima li neko informacije kada možemo očekivati konkretne poteze o kojima se priča unazad 2-3 mjeseca...
tacno, od danas strani kapital moze uci u klub i time se ispunila mogucnost za preuzimanje kluba

ovih dana bi trebali biti konkretni potezi :thumbup:
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

nebeskasila
Postovi: 2411
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 24 apr 2017, 20:21

Arapi trebaju doci da se odrzi sastanak da se dogovori sve to sad kad tacno dolaze ne znam mislim da su cak lrosle sedmice bili samo nista ne znamo

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.