NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

LloriS
Postovi: 4356
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 07 sep 2017, 17:04

NeRi_K je napisao/la: Ja u svojih 30 godina nešto se ne mogu sjetiti da je Jedinstvo kod kuće izgubilo ovim rezultatom.
Izgubili smo od Leotara kad je bio prvak, kuci 0:4 i od Sarajeva negdje 2002 1:5 isto kod kuce, al to je ipak PL ekipe, ovo je ekipa iz treceg ranga i stvarno je sramota ovaj rezultat :facepalm: :facepalm:
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Rafael30
Postovi: 778
Pridružen/a: 29 apr 2013, 13:18
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Rafael30 » 07 sep 2017, 18:21

LloriS je napisao/la:
NeRi_K je napisao/la: Ja u svojih 30 godina nešto se ne mogu sjetiti da je Jedinstvo kod kuće izgubilo ovim rezultatom.
Izgubili smo od Leotara kad je bio prvak, kuci 0:4 i od Sarajeva negdje 2002 1:5 isto kod kuce, al to je ipak PL ekipe, ovo je ekipa iz treceg ranga i stvarno je sramota ovaj rezultat :facepalm: :facepalm:
U PL si kuci izgubio od Sarajeva 1:5, Modriče i Zrinjskog 1:3... Leotar ovdje dobio 0:1 kad je bio prvak.

nebeskasila
Postovi: 2411
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 10 sep 2017, 11:23

Koja smo mi zalost fuj

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 30 sep 2017, 19:01

Sta je ovo sa Jedinstvom
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

LloriS
Postovi: 4356
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 01 okt 2017, 18:45

Ovo je bruka kakvu ja ne pamtim u svojih 29 godina zivota, primiti 5 golova kuci od prvaka drzave je sramota a tek od ekipe koja je prije ovog kola bila cak i ispod nas na tabeli. Ekipa je jednom rijecju ocajna, i u ovom sastavu realno samo tri igraca zasluzuju da igraju u Jedinstvu (Galin, Samardzic i Halavac) ovo ostalo sve rastjerati. 6 bodova koje smo do sad sakupili su jos i dobri ako se uzme u obzir kakva nam je ekipa i trener. Mi realno u gostima ne mozemo nista cak ni protiv ekipa koje su 2 ranga ispod nas, ostaju nam ove tri domace utakmice protiv dva na papiru slabija protivnika (travnik i Iskra) i Veleza koji ce nas bez problema dobiti kuci, dok druge dvije utakmice ne znam kako bi mogli dobiti, mislim da je realno da uzmemo mozda 2-3 boda ma da je i to pitanje kako sa ovakvim igrackim kadrom i ovakvom igrom, ako bi kojim slucajem uzeli 6 bodova u ta dva meca na kraju polusezone ja bi bio i vise nego zadovoljan sa 12 bodova, ali kako, kako ocekivati tako nesto od ekipe koja primi 5 golova kuci od nekakvog tamo TOSK-a "cast njima", koja u zadnjih 6 utakmica racunajuci i kup ima 6 poraza uz gol razliku 1:22, a u prvenstvu 5:27 u devet odigranih utakmica, gdje smo primili 10 golova vise od sljedece najlosije odbrane u ligi upravo TOSK-a (17), tesko brate, tesko mi je kao navijacu Jedinstva koji je isao po svim ovim selima i gradovima gdje je god Jedinstvo igralo, gdje sam pratio i bodrio ih od Gabele, Capljine, Livna, preko Jajca, Viteza, Kaknja, pa do Lukavca, Banovica, Srebrenika, Orasja... Tesko ce nam biti samo molim boga da se ova polusezona sto prije zavrsi pa da vidimo na pauzi sta cemo jer ovako vise ne moze, sve se bojim da je doslo vrijeme da idemo u 2 ligu Zapad nakon toliko godina "cupanja" i ostajanja u ovoj ligi na guzove. Ko ce znati mozda je to najbolje rijesnje da se ovaj klub onda pokusa pokrenuti sa mrtve tacke na kojoj stoji vec vise od decenije.
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Avatar
harden
Postovi: 23524
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 01 okt 2017, 18:56

Ma kakav Halavac, on ne bi ni u rangu nize mogao igrati. Ja bih rekao da nije najveci problem ove ekipe igracki kadar nego trener. Nermin Karac nema sta raditi u Jedinstvu, pa dovoljno je doci pogledati jedan trening i da sve bude jasno. On momku od 18 godina dodje i psuje mater, i to treba da ti bude trener :tokralju: . O njegovim trenerskim inovacijama ne treba ni trositi rijeci.

Pendek je najbolji igrac u klubu trenutno.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
NeRi_K
Postovi: 729
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NeRi_K » 02 okt 2017, 14:56

Realnost je da trener koji psuje mater igraču na treningu ne zaslužuje da bude na poziciji trenera, tako da Nermin Karač mora otići, ali se stvara problem koga dovesti na njegovo mjesto, jer niko neće da radi.

Golman (1), lijevi bočni (19) i desno krilo (7) ne mogu igrati u Slogi iz Kralja uz dužno poštovanje prema njima.

Nas bi Krajina iz Cazina u ovome trenutnu rasula ko rižu.

Pratim Jedinstvo od malih nogu i neko sam ko rijetko kad propusti domaću utakmicu, tako da mogu slobodno reću da nikad baš nikad nismo imali lošiju ekipu od ove. Realno ova ekipa, ovaj trener i ovakav pristup prema igri ne mogu u kantonalnoj ligi biti u vrhu tabele.

Ali i dalje tvrdim da nije kriv isključivo Grad, jer ako Bratstvo i ostale ekipe mogu igrati sa puno manjim novačnim iznosima koje dobiju od grada trebali bi i mi.

Jednostavno Jedinstvo je zaboravljeno od strane svih i to je je to.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

Avatar
harden
Postovi: 23524
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 02 okt 2017, 15:09

Koliko cujem da je Karac dao ostavku, neka neko potvrdi.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

nellic07
Postovi: 488
Pridružen/a: 12 nov 2012, 11:46
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nellic07 » 02 okt 2017, 15:58

Šta se to dešava sa USK ? Veliki kanton a može ostat bez kluba i u federalnoj.Bihać zaslužuje Premijer ligu,Cazin,Sanski Most pa i Velika Kladuša federalnu.Da li je tolika sebičnost političara i krah ekonomije ?

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ASD » 02 okt 2017, 16:15

nellic07 je napisao/la:Šta se to dešava sa USK ? Veliki kanton a može ostat bez kluba i u federalnoj.Bihać zaslužuje Premijer ligu,Cazin,Sanski Most pa i Velika Kladuša federalnu.Da li je tolika sebičnost političara i krah ekonomije ?
Veoma znacajan kanton nema premijerligasa ni u fudbalu, ni u kosarci, ni u rukometu, ni u odbojci.
U fudbalu je Jedinstvo u 2.rangu, a u kosarci nema kluba u drugom rangu, u rukometu nesto ima u drugom rangu ali drugi rang u rukometu je podijeljen na sjever i jug i to je zadnji rang takmicenja, u odbojci imate samo jedan klub koji se takmici u drugom rangu koji je takodje zadnji rang.
Veoma tuzno stanje u kantonu.

LloriS
Postovi: 4356
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 02 okt 2017, 17:41

harden je napisao/la:Koliko cujem da je Karac dao ostavku, neka neko potvrdi.
Da, novi trener je Suad Samardzic, covjek koji je vodio omladinsku skolu Jedinstva
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

LloriS
Postovi: 4356
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 02 okt 2017, 17:45

NeRi_K je napisao/la:Realnost je da trener koji psuje mater igraču na treningu ne zaslužuje da bude na poziciji trenera, tako da Nermin Karač mora otići, ali se stvara problem koga dovesti na njegovo mjesto, jer niko neće da radi.

Golman (1), lijevi bočni (19) i desno krilo (7) ne mogu igrati u Slogi iz Kralja uz dužno poštovanje prema njima.

Nas bi Krajina iz Cazina u ovome trenutnu rasula ko rižu.

Pratim Jedinstvo od malih nogu i neko sam ko rijetko kad propusti domaću utakmicu, tako da mogu slobodno reću da nikad baš nikad nismo imali lošiju ekipu od ove. Realno ova ekipa, ovaj trener i ovakav pristup prema igri ne mogu u kantonalnoj ligi biti u vrhu tabele.

Ali i dalje tvrdim da nije kriv isključivo Grad, jer ako Bratstvo i ostale ekipe mogu igrati sa puno manjim novačnim iznosima koje dobiju od grada trebali bi i mi.

Jednostavno Jedinstvo je zaboravljeno od strane svih i to je je to.
Bratstvo ima mozda manja primanja od grada za raziku od Jedinstva ali Gracanica ima 20 jakih firma koje pomazu Bratstvo, a ko to pomaze Jedinstvo od nasih firmi ?
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Avatar
harden
Postovi: 23524
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 02 okt 2017, 17:50

Nedzad Zeric bi mozda mogao doci opet.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
bihac1968
Postovi: 225
Pridružen/a: 03 avg 2013, 00:06
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la bihac1968 » 03 okt 2017, 01:44

ASD je napisao/la:
nellic07 je napisao/la:Šta se to dešava sa USK ? Veliki kanton a može ostat bez kluba i u federalnoj.Bihać zaslužuje Premijer ligu,Cazin,Sanski Most pa i Velika Kladuša federalnu.Da li je tolika sebičnost političara i krah ekonomije ?
Veoma znacajan kanton nema premijerligasa ni u fudbalu, ni u kosarci, ni u rukometu, ni u odbojci.
U fudbalu je Jedinstvo u 2.rangu, a u kosarci nema kluba u drugom rangu, u rukometu nesto ima u drugom rangu ali drugi rang u rukometu je podijeljen na sjever i jug i to je zadnji rang takmicenja, u odbojci imate samo jedan klub koji se takmici u drugom rangu koji je takodje zadnji rang.
Veoma tuzno stanje u kantonu.
Za Vašu informaciju ŽRK Bihać nastupa u Premijer ligi BiH :thumbup:

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ASD » 03 okt 2017, 07:18

bihac1968 je napisao/la:
ASD je napisao/la:
nellic07 je napisao/la:Šta se to dešava sa USK ? Veliki kanton a može ostat bez kluba i u federalnoj.Bihać zaslužuje Premijer ligu,Cazin,Sanski Most pa i Velika Kladuša federalnu.Da li je tolika sebičnost političara i krah ekonomije ?
Veoma znacajan kanton nema premijerligasa ni u fudbalu, ni u kosarci, ni u rukometu, ni u odbojci.
U fudbalu je Jedinstvo u 2.rangu, a u kosarci nema kluba u drugom rangu, u rukometu nesto ima u drugom rangu ali drugi rang u rukometu je podijeljen na sjever i jug i to je zadnji rang takmicenja, u odbojci imate samo jedan klub koji se takmici u drugom rangu koji je takodje zadnji rang.
Veoma tuzno stanje u kantonu.
Za Vašu informaciju ŽRK Bihać nastupa u Premijer ligi BiH :thumbup:
Naveo sam samo kolektivne muske.
Da dodam da ni u futsalu nema na kantonu premijerligasa.

Avatar
NeRi_K
Postovi: 729
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NeRi_K » 03 okt 2017, 11:19

LloriS je napisao/la:
NeRi_K je napisao/la:Realnost je da trener koji psuje mater igraču na treningu ne zaslužuje da bude na poziciji trenera, tako da Nermin Karač mora otići, ali se stvara problem koga dovesti na njegovo mjesto, jer niko neće da radi.

Golman (1), lijevi bočni (19) i desno krilo (7) ne mogu igrati u Slogi iz Kralja uz dužno poštovanje prema njima.

Nas bi Krajina iz Cazina u ovome trenutnu rasula ko rižu.

Pratim Jedinstvo od malih nogu i neko sam ko rijetko kad propusti domaću utakmicu, tako da mogu slobodno reću da nikad baš nikad nismo imali lošiju ekipu od ove. Realno ova ekipa, ovaj trener i ovakav pristup prema igri ne mogu u kantonalnoj ligi biti u vrhu tabele.

Ali i dalje tvrdim da nije kriv isključivo Grad, jer ako Bratstvo i ostale ekipe mogu igrati sa puno manjim novačnim iznosima koje dobiju od grada trebali bi i mi.

Jednostavno Jedinstvo je zaboravljeno od strane svih i to je je to.
Bratstvo ima mozda manja primanja od grada za raziku od Jedinstva ali Gracanica ima 20 jakih firma koje pomazu Bratstvo, a ko to pomaze Jedinstvo od nasih firmi ?
Znam ja da privatne firme ne pomažu Jedinstvo, ali treba se zapitati zašto je to tako i pronaći rješenje i za taj problem.

Vidim da kladionice uveliko počinju sponzorirati klubove, a mi ponovo postavljamo isto pitanje. Zašto banke, kladionice, trgovački centri zaobilaze Jedinstvo?
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Amsterdam1312 » 03 okt 2017, 17:21

Zaobilaze ga zato sto je rupa bez dna.

Zed98
Postovi: 430
Pridružen/a: 11 apr 2016, 21:16
Lokacija: Čitluk, Herceg-Bosna
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Zed98 » 03 okt 2017, 17:36

ASD je napisao/la:
nellic07 je napisao/la:Šta se to dešava sa USK ? Veliki kanton a može ostat bez kluba i u federalnoj.Bihać zaslužuje Premijer ligu,Cazin,Sanski Most pa i Velika Kladuša federalnu.Da li je tolika sebičnost političara i krah ekonomije ?
Veoma znacajan kanton nema premijerligasa ni u fudbalu, ni u kosarci, ni u rukometu, ni u odbojci.
U fudbalu je Jedinstvo u 2.rangu, a u kosarci nema kluba u drugom rangu, u rukometu nesto ima u drugom rangu ali drugi rang u rukometu je podijeljen na sjever i jug i to je zadnji rang takmicenja, u odbojci imate samo jedan klub koji se takmici u drugom rangu koji je takodje zadnji rang.
Veoma tuzno stanje u kantonu.
USK je i u ovako jadnoj i nikakvoj BiH, uz istočnu Bosnu, najsiromašniji dio BiH. Zadnji put kad sam gledao podatke, kanton je imao 31 000 zaposlenih i 46 000 nezaposlenih, strašno, čak i za BiH standarde, a kamoli EU. Ako se ekonomski digne, imat će prvoligaše, veoma jednostavno. :)

Evo pronašao sam za 2016. godinu, ne da mi se tražiti novije podatke - 32775 zaposlenih, 44 192 nezaposlenih. Samo ukucajte socioekonomski pokazatelji po općinama u FBiH.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4697
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Kajzer10 » 03 okt 2017, 18:11

Pa nije sad siromasniji od mrtvog kantona 10 ili recimo posavskog koji opet imaju koliko toliko jaci sportski uspjeh. Problem USK sporta je dosta dublji od lose ekonomske situacije koja i jest katastrofalna. Ako se ekonomski digne, i tad je upitno da li ce uploviti neki prvoligas.
Sposobnost ljudi okupljenih oko kljucnih ili bolje receno velike vecine krajiskih klubova je za izucavanja. O njihovim dobrim namjerama je suvisno i pricati. Cast izuzecima koji mozda i imaju neku viziju ali minimum podrske jer i kad ima para, pare idu u rupe bez dna poput Jedinstva, i naravno grobarima tj. ljudima koji vode Jedinstvo i mnogo Jedinstva sirom kantona.

Avatar
Mramic
Postovi: 276
Pridružen/a: 29 mar 2013, 15:19
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Mramic » 04 okt 2017, 18:15

Koliko pratim Jedinstvo , ko god da nam je dolazio proslih sezona tipa ekipe Rudar koji je uvijek bio jaci od nas , uvijek je bilo tu negdje 0-1 0-2 uvijek se ganjao neki rezultat bilo je nade i u gostima , kuci smo se nadali uvijek nekim bodovima , a ovo danas je patnja za gledati ... Ekipe poput Borca Izacic bi nas u 10 utakmica uzele 8 puta , sta se tu ima dalje pricati...
SN96

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.