Stadioni Prve lige FBIH

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Bihac96
Postovi: 5497
Pridružen/a: 26 avg 2013, 17:21
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la Bihac96 » 06 avg 2014, 18:17

U Bihacu bez obzira na kisu koja pada neprestano skoro mjesec dana teren je u odlicnom stanju.
Samo Jedinstvu pjevamo i za njega zivimo !

NK Jedinstvo Bihac (SN 96)

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la GracanicaAA » 08 avg 2014, 00:52

Evo kakav je bio stadion :( :( :( :(
slika

Ovo je od danas

slika

slika

slika

Avatar
brazzo
Postovi: 4688
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:50
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la brazzo » 08 avg 2014, 01:00

Da nije ovih balvana i vijesti ne bi ni reko da je bio poplavljen ;) i vazda dobar travnjak, ja sam u nekim momentima konto da je poluvjestacki.
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3506
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 08 avg 2014, 01:14

brazzo je napisao/la:Da nije ovih balvana i vijesti ne bi ni reko da je bio poplavljen ;) .
Ne bi rek'o dok ne staneš na njega :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la theboss_RD07 » 11 jul 2016, 03:26

AdiFKS je napisao/la:Jel moze neko ko prati ovu ligu detaljnije postaviti fotke stadiona, ovdje il mozda u zasebnu temu?
Dobro Vrapcice, Banja Ilidza i tako neki stadioni, to svi znamo. Ali ima nekih za koje bas ne zna puno ljudi.
Evo ti tema.. A kad sam vec tu da malo apdejtujem.

1. Velež Mostar - VRAPČIĆI
slika
slika
2. Travnik & Novi Travnik - PIROTA
slika
slika
slika
3. Zvijezda Gradačac - BANJA ILIDŽA
slika
slika
4. Rudar Kakanj - STADION POD VARDOM
slika
slika
5. Budućnost Banovići - GRADSKI STADION BANOVIĆI
slika
slika
slika
6. Radnički Lukavac - JOŠIK
slika
slika
7. Sloga Simin Han - STADION SIMIN HAN
slika
slika
8. Goražde - GRADSKI STADION GORAŽDE
slika
9. Bosna Visoko - STADION LUKE
slika
10. Čapljina - BJELAVE
slika
11. GOŠK Gabela - PODAVALA
slika
12. Jedinstvo Bihać - STADION POD BORIĆIMA
slika
slika
slika
13. Bratstvo Gračanica - GRADSKI STADION GRAČANICA
slika
14. Orašje - STADION GOAL
slika
slika
slika
15. Bosna Sema Sarajevo - KOŠEVO
slika
Zadnja izmjena: theboss_RD07, dana/u 13 jul 2016, 11:14, ukupno mijenjano 3 puta.

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la kakanjac62 » 11 jul 2016, 04:07

Ima lijepih stadioncica,ali najvise mi se svidja stadion Orasja .Najvise su potrosili samo nevjerujem da je ikada popunjen vise od 10 %,ali kao sto rekoh veoma lijep I funkcionalan po onome sto se vidi na slikama .Hvala na slikama I ulozenom trudu.

Avatar
Zoom088
Postovi: 2713
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la Zoom088 » 11 jul 2016, 04:24

Evo ti pa ubaci gore,
Josik, Lukavac

Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

FoSte95
Postovi: 12643
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la FoSte95 » 11 jul 2016, 08:53

theboss_RD07 je napisao/la:
AdiFKS je napisao/la:Jel moze neko ko prati ovu ligu detaljnije postaviti fotke stadiona, ovdje il mozda u zasebnu temu?
Dobro Vrapcice, Banja Ilidza i tako neki stadioni, to svi znamo. Ali ima nekih za koje bas ne zna puno ljudi.
Evo ti tema.. A kad sam vec tu da malo apdejtujem.

1. Velež Mostar - VRAPČIĆI
slika
slika
2. Travnik & Novi Travnik - PIROTA
slika
slika
3. Zvijezda Gradačac - BANJA ILIDŽA
slika
slika
4. Rudar Kakanj - STADION POD VARDOM
slika
slika
5. Budućnost Banovići - GRADSKI STADION BANOVIĆI
slika
slika
slika
6. Radnički Lukavac - JOŠIK
slika
Ako moze neko od Lukavcana nek mi posalje sliku da ubacim, slabo ih ima na netu
7. Sloga Simin Han - STADION SIMIN HAN
slika
slika
8. Goražde - GRADSKI STADION GORAŽDE
slika
9. Bosna Visoko - STADION LUKE
slika
10. Čapljina - BJELAVE
slika
11. GOŠK Gabela - PODAVALA
slika
12. Jedinstvo Bihać - STADION POD BORIĆIMA
slika
slika
slika
13. Bratstvo Gračanica - GRADSKI STADION GRAČANICA
slika
14. Orašje - STADION GOAL
slika
slika
slika
15. Bosna Sema Sarajevo - ?
Nisam uspio pronaći ništa za njihov stadion. Ako neko ima sliku nek pošalje u pp
Svaka cast na postu :thumbup:
Bosna SEMA svoje utakmice igra na Kosevu
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
BIHfAnatiC86
Postovi: 211
Pridružen/a: 12 maj 2014, 20:43
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la BIHfAnatiC86 » 11 jul 2016, 10:31

kakanjac62 je napisao/la:Ima lijepih stadioncica,ali najvise mi se svidja stadion Orasja .Najvise su potrosili samo nevjerujem da je ikada popunjen vise od 10 %,ali kao sto rekoh veoma lijep I funkcionalan po onome sto se vidi na slikama .Hvala na slikama I ulozenom trudu.
Cega su potrosili? Dobili su taj stadion zahvaljujuci mutnim radnjama bivseg rukovodstva NSBIH Ilji Dominkovicu i sl. umjesto nekoj vecoj sredini pare od UEFE otisle u Orasje i nikad nije sto kazes ni 10% bio pun...

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la SamoTravnik » 11 jul 2016, 10:56

To je stara slika istoka, Na Piroti je jos jedan dio napravljen pa sad izgleda ovako
slika
A evo i jedna slika zapada
slika

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la theboss_RD07 » 11 jul 2016, 12:27

Eto osvjezen post :)

Sto se tice GOAL-a, bio je pun kad je Zvijezda igrala :D Sva 4 puta :D

P.S. ako neko ima ljepse slike od ovih sto su postavljene nek salje, pa da zamijenim..

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la Kapetan » 11 jul 2016, 13:09

SamoTravnik je napisao/la:To je stara slika istoka, Na Piroti je jos jedan dio napravljen pa sad izgleda ovako
slika
A evo i jedna slika zapada
slika
Baš me zanima kako će izgledat trava na ovom stadion sad kad tri kluba igraju na njemu.

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la kakanjac62 » 11 jul 2016, 13:16

BIHfAnatiC86 je napisao/la:
kakanjac62 je napisao/la:Ima lijepih stadioncica,ali najvise mi se svidja stadion Orasja .Najvise su potrosili samo nevjerujem da je ikada popunjen vise od 10 %,ali kao sto rekoh veoma lijep I funkcionalan po onome sto se vidi na slikama .Hvala na slikama I ulozenom trudu.
Cega su potrosili? Dobili su taj stadion zahvaljujuci mutnim radnjama bivseg rukovodstva NSBIH Ilji Dominkovicu i sl. umjesto nekoj vecoj sredini pare od UEFE otisle u Orasje i nikad nije sto kazes ni 10% bio pun...[/quote




AAA to je to .Ne zivim tamo pa nisam upratio.To mi je uvijek bilo cudno otkud tamo takav stadion .Nikakve veze ni razloga .Nikad ga nece napunit .Znaci tudje pare I djabaluka ,e yebi ga onda .

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la SamoTravnik » 11 jul 2016, 14:17

Kapetan je napisao/la: Baš me zanima kako će izgledat trava na ovom stadion sad kad tri kluba igraju na njemu.
Novi Travnik pravi tribinu tako da bi trebale igrati 2 ekipe.

Avatar
carli22
Postovi: 603
Pridružen/a: 27 jun 2015, 02:43
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la carli22 » 11 jul 2016, 18:25

BIHfAnatiC86 je napisao/la:
kakanjac62 je napisao/la:Ima lijepih stadioncica,ali najvise mi se svidja stadion Orasja .Najvise su potrosili samo nevjerujem da je ikada popunjen vise od 10 %,ali kao sto rekoh veoma lijep I funkcionalan po onome sto se vidi na slikama .Hvala na slikama I ulozenom trudu.
Cega su potrosili? Dobili su taj stadion zahvaljujuci mutnim radnjama bivseg rukovodstva NSBIH Ilji Dominkovicu i sl. umjesto nekoj vecoj sredini pare od UEFE otisle u Orasje i nikad nije sto kazes ni 10% bio pun...
Jesi siguran :mrgreen:
slika
slika
Infarkt,ma kakav je,od srca je.

Avatar
Zoom088
Postovi: 2713
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la Zoom088 » 11 jul 2016, 18:59

kakanjac62 je napisao/la:
BIHfAnatiC86 je napisao/la:
kakanjac62 je napisao/la:Ima lijepih stadioncica,ali najvise mi se svidja stadion Orasja .Najvise su potrosili samo nevjerujem da je ikada popunjen vise od 10 %,ali kao sto rekoh veoma lijep I funkcionalan po onome sto se vidi na slikama .Hvala na slikama I ulozenom trudu.
Cega su potrosili? Dobili su taj stadion zahvaljujuci mutnim radnjama bivseg rukovodstva NSBIH Ilji Dominkovicu i sl. umjesto nekoj vecoj sredini pare od UEFE otisle u Orasje i nikad nije sto kazes ni 10% bio pun...[/quote




AAA to je to .Ne zivim tamo pa nisam upratio.To mi je uvijek bilo cudno otkud tamo takav stadion .Nikakve veze ni razloga .Nikad ga nece napunit .Znaci tudje pare I djabaluka ,e yebi ga onda .
Druze, to je bilo pranje para samo takvo.

A vjerovao ti ili ne, stadion je zvanicno otvorio Misel Platini, glavom i bradom!
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la L' Imperator » 11 jul 2016, 19:02

carli22 je napisao/la:
BIHfAnatiC86 je napisao/la:
kakanjac62 je napisao/la:Ima lijepih stadioncica,ali najvise mi se svidja stadion Orasja .Najvise su potrosili samo nevjerujem da je ikada popunjen vise od 10 %,ali kao sto rekoh veoma lijep I funkcionalan po onome sto se vidi na slikama .Hvala na slikama I ulozenom trudu.
Cega su potrosili? Dobili su taj stadion zahvaljujuci mutnim radnjama bivseg rukovodstva NSBIH Ilji Dominkovicu i sl. umjesto nekoj vecoj sredini pare od UEFE otisle u Orasje
Ne znam je l' istina, al' čuo sam da su prvo u Kaknju htjeli graditi stadion, a ovi naši hajvani tražili pare, a oni će kao napraviti kako oni misle da treba (ko zna gdje bi te pare završile), i ljudi u Orašju naprave.
#samoRudar #zauvijek

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la GracanicaAA » 11 jul 2016, 20:31

Gracanica... :wave: :bih: :bih:
slika

slika

Avatar
Ljumani_Banovici
Postovi: 2446
Pridružen/a: 17 maj 2010, 12:49
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la Ljumani_Banovici » 13 jul 2016, 10:56

Banovici
slika
slika
1947!

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la paulus » 30 jul 2016, 08:58

Bosna Visoko je puno uradila zadnje dvije godine , od rugla napravili fin stadion i imaju plan za drugu tribinu ispod koje ce bit sve prostirije. a u zadnje dvije tri god , popravili i promjenili su sve ograde sve obojili, pomocni teren koji je bio uzas sad je uslovan i za nocne treninge sa reflektorima i plasticnom travom , sto je vazno za omladinski pogon , cak i dolaze klubovi i reprezentacije na kratke pripreme . teren se navodnjava iz rijeke koja je udaljena nekih 500 do 700 metara dok se prije placala gradska voda, Sclacionice su renocirane , totalno nove tusevi itd , mada ve se te mozda kotistiti za obaj zrening teren u buducnosti jer je plam mobe tribine da ispod budu svlacionice , i sve ostale prostorije. Uglavnom ova mlada mislim kaki su stari metuzalemi po klubovima inace u Bosni je ,uprava NK Bosne je od rasula napravila fin stadioncic i imaju plan da sutra pocnu pravit stadion uslovan za premir ligu cak i par predkola Uefe ja mislim. Valjalo se za te pare izborit i sve to posteno odradit jer Bosni niko nije tako poklonio nake pare kako vidim da za sela , cuj selo od 1500 ljudi dobije 100000 od Uefe. Ma valja samo platit sve da nastupas u ovoj posranoj ligi kojz NS ignorise totalno , psim kad su naplate u pitanju . Niz medijski nit Infrastrukturno da pomogbu . Pa mogli su u pvih kolko sezona od tolikih kotizacija dat svake sezone jednom klubu makar da dogradi uslovne stolice za PL. Kaki samo repa i svagdje se druga liga nekako isprati. Druga je liga nije sedma , al oni nasi nista.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.