NK Travnik

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54340
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la MortemHz » 12 mar 2017, 13:31

remA1 je napisao/la:Koliko je ulaz protiv SarajevA?
5 KM.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la paulus » 14 mar 2017, 16:36

Ako se desi da ona selendra Gabela udje zato sto se Bosna i Travnik pokolju, roknut cu se.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 14 mar 2017, 19:11

paulus je napisao/la:Ako se desi da ona selendra Gabela udje zato sto se Bosna i Travnik pokolju, roknut cu se.
Nadam se da se to nece desiti, ako vec mi ne udjemo, volio bi vise Bosnu nego Gosk.

Avatar
emil02in
Postovi: 3689
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la emil02in » 14 mar 2017, 20:01

paulus je napisao/la:Ako se desi da ona selendra Gabela udje zato sto se Bosna i Travnik pokolju, roknut cu se.
Buraz pripremi se :D
Boga mi ste lose igrali protiv nas,onako cete tesko u PL.A Gosk moze ako ga politika gurala jer se to kod nas redovno ponavlja.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 14 mar 2017, 21:35

emil02in je napisao/la:
paulus je napisao/la:Ako se desi da ona selendra Gabela udje zato sto se Bosna i Travnik pokolju, roknut cu se.
Buraz pripremi se :D
Boga mi ste lose igrali protiv nas,onako cete tesko u PL.A Gosk moze ako ga politika gurala jer se to kod nas redovno ponavlja.
Ma mi uvijek igramo toplo/hladno, nekad kidaju a nekad nece meda, ne zabrinjava mene to, samo da mi ne kiksamo neke "sigurne" utakmice a konkurenti nam dolaze na Pirotu, tu bi se odlucivalo.

btw. sutra kup vs Sarajeva. Ocekujem dobru utakmicu, nasi ce sigurno pokusati da napadnu, da li ce Sarajlije iskoristiti na pocetku neku kontru i staviti tacku na i.. nadam se da nece... Uz dobru utakmicu, ocekujem bruku komentara za "los" teren, iako je i Kosevo bilo za qrac..

:bih:

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la paulus » 15 mar 2017, 08:06

SamoTravnik je napisao/la:
paulus je napisao/la:Ako se desi da ona selendra Gabela udje zato sto se Bosna i Travnik pokolju, roknut cu se.
Nadam se da se to nece desiti, ako vec mi ne udjemo, volio bi vise Bosnu nego Gosk.
Normalno , i ja Travnik , **** me Gabela , da pustaju tamo Listici i Zrinskom bodove , 5 kuca i zeljeznicka , Po meni 1 liga se treba ujedinit a od 2 nek ide RS i Fedracija , manje selendri veca gledanost lige. pogledaj ti Simin Han, Gabela ,tamo Velika Obarska i jos nakih selendri.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la paulus » 15 mar 2017, 08:09

emil02in je napisao/la:
paulus je napisao/la:Ako se desi da ona selendra Gabela udje zato sto se Bosna i Travnik pokolju, roknut cu se.
Buraz pripremi se :D
Boga mi ste lose igrali protiv nas,onako cete tesko u PL.A Gosk moze ako ga politika gurala jer se to kod nas redovno ponavlja.
Kad smo igrali protiv Veleza ?
Ima li gdje prenos Travnik Sarajevo ?
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 15 mar 2017, 17:33

Utakmica solidna, imali smo sansi poslije 1:1 ali jbg.. Nije ni ovo lose..

btw. fotografu sportsporta pozdravljam najmilije, ima smradu i domace publike i nasih navijaca, sta samo sarajlije slikas gubaru gubavi.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 17 mar 2017, 19:34

Nasi igrači stigli u Goražde, nadam se da sutra nosimo bod(ove) u Travnik.

btw. Gerila radi grafit na istoku, izgleda da sam im naslutio svojim tekstom.. zelim im da nastave i da citav grad ocrtaju, u inat prodanim dusama..

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54340
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la MortemHz » 17 mar 2017, 19:38

SamoTravnik je napisao/la:Utakmica solidna, imali smo sansi poslije 1:1 ali jbg.. Nije ni ovo lose..

btw. fotografu sportsporta pozdravljam najmilije, ima smradu i domace publike i nasih navijaca, sta samo sarajlije slikas gubaru gubavi.
:urnebes:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Matemotika
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jul 2014, 14:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Matemotika » 19 mar 2017, 13:13

Kako smo stajali protiv goražda? Jesmol bili toliko loši koliko rezultat pokazuje il je to bolje djelovalo?
Gdje se mogu te članske kupit il još nije krenulo?
NAPRED TRAVNIK

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 19 mar 2017, 14:25

Matemotika je napisao/la:Kako smo stajali protiv goražda? Jesmol bili toliko loši koliko rezultat pokazuje il je to bolje djelovalo?
Gdje se mogu te članske kupit il još nije krenulo?
NAPRED TRAVNIK
Ma sudija nas je ubio na mrtvo, na 1:1 nam ponistio gol i otislo sve u pm.. Jos papci vodu zavrnuli, nisu se igraci mogli ni okupat.. al kakva liga, takve i ekipe..
Za clanske samo se javi na facebook stranicu kluba i mozes preuzeti karticu u gradu, preko puta mupa ima fan shop. :thumbup:

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la sviunapad1010 » 19 mar 2017, 19:30

Koliko imate bodova 32 ili 31? Na stranici NS FBiH je 32, a na sportsport 31
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
travnik
Postovi: 421
Pridružen/a: 16 okt 2008, 19:29
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la travnik » 19 mar 2017, 22:50

32 imamo ova tabela na ss nije tacna i Bosna ima 35 a pise im 32

Avatar
travnik
Postovi: 421
Pridružen/a: 16 okt 2008, 19:29
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la travnik » 20 mar 2017, 21:47

Pravo osvjezenje svaka cast ekipi koja je radila grafite
slika

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la paulus » 21 mar 2017, 14:28

Sto se ne odazoveze na sastanak klubova , da se malo izvrsi pritisak na savez , ne kontam sto ste odbili. Delegiranje sudija i ovolike kradje ovako rano ne mirisu na dobro , Ja mislim da xe se pojavit neko sad sa 6 objeda zaredom i upast u utrku. Da ste vidjeli sudjenje u Az,irovom Hanu gdje kontrolot sudjenja sjedi sa njim u lozi a sudija ponovo isti iz proslog kola , gdje se ekipa koja je pobjedila zalila na sudjenje .
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 21 mar 2017, 19:16

paulus je napisao/la:Sto se ne odazoveze na sastanak klubova , da se malo izvrsi pritisak na savez , ne kontam sto ste odbili. Delegiranje sudija i ovolike kradje ovako rano ne mirisu na dobro , Ja mislim da xe se pojavit neko sad sa 6 objeda zaredom i upast u utrku. Da ste vidjeli sudjenje u Az,irovom Hanu gdje kontrolot sudjenja sjedi sa njim u lozi a sudija ponovo isti iz proslog kola , gdje se ekipa koja je pobjedila zalila na sudjenje .
Vrse nasi pritisak i to dobar, zaboravio si da je Midhet Sarajcic clan izvrsnog odbora saveza. :D

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 22 mar 2017, 16:50

Momci iz Gerile jos jednom pokazuju sta je iskrena ljubav prema klubu.. Citavu tribinu su uradili volonterski i izgleda vrhunski..
Svaka im cast! :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

slika

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 26 mar 2017, 18:48

Uh, pade Capljina, uz to i Bosna V, nije moglo bolje. :D
Sad ce tek biti zanimljivo.. Mi sljedece kolo igramo na Kosevu a poslije toga pakleni raspored, Bosna kuci, Zvijezda u gostima, Gosk kuci pa dvije u gostima.. Vjerujem u momke i nadam se da uzimamo Semu u gostima jer bi nam ta 3 boda puno znacila..

Samo Travnik ljubav je nasa! :bih:

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 03 apr 2017, 08:28

Samo hrabro danas! Kvalitetniji smo od Seme a igraju pred praznim tribinama, moramo iskoristiti sansu i uzeti bod(ove) sa gostovanja. :bih:

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.