NK Travnik

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la avenija » 08 jul 2017, 16:46

Kakav je ovaj mladi stoper sto je presao kod nas, vidim standardan a imao i fine ponude?
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 08 jul 2017, 23:04

avenija je napisao/la:Kakav je ovaj mladi stoper sto je presao kod nas, vidim standardan a imao i fine ponude?
Dobar igrac, njega mi je iskreno i zao sto nas je napustio, borben, brz itd. Sto se tice ponuda, nesto bas i ne vjerujem da je odbio, znam da je bio na probi i vjerovatno nije prosao pa se vratio..

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 13 jul 2017, 17:32

Trenutno se sreduje stadion, odnosno sminka, nove stolice, ciscenje starih, novi razglas, wifi, wc-ovi na zapadu i istoku, novi ulaz za gostujuce navijace itd..

Sto se tice igrackog kadra, ono sto je sigurno za sada, da su dosli :

- Anel Curic
- Nermin Varupa
- Nikola Djuric
- Marinko Rastoka

Ima tu jos nasih koji su se vratili i juniora koji su prikljuceni prvom timu.. Ganja se jos par njih pa ce se vidjeti..

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la FanVitez » 18 jul 2017, 22:07

Pozdrav komsije kakav je ovaj napadac Seid Zukic vidim da je kod vas igrao?
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 19 jul 2017, 15:49

FanVitez je napisao/la:Pozdrav komsije kakav je ovaj napadac Seid Zukic vidim da je kod vas igrao?
Srednja zalost, vise sretne nego spretne golove je kod nas davao.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 06 avg 2017, 16:57

Gurema pocela, prvu utakmicu kiksali i to protiv je benog Slavena iz Zivinica.. Na niske grane smo pali, od ekipe kojoj Zeljeznicar, Sarajevo, Siroki, Celik itd nisu mogli boda uzeti na Piroti dosli smo na nivo da nam je Slaven tezak.. Lafo vruce, ne moze se igrati, ovo ono.. pa igraju i druge ekipe po suncu pa su mogli zabit i uzet 3 boda.. Igra nam je za donjeg dijela tabele, nismo 2-3 suta kvalitetna imali u 90 minuta, u drugoj minuti se Varupa povrijedio, Vila i celavi iz Olimpika su dobra pojacanja, ovo ostalo sve tanko, bar je u subotu tako izgledalo.. Ako ovako budemo igrali protiv Bosne ima da nas nabiju ko cigan kutiju kad se seli..

Trener treba da se zapita da li je dobro spremio ekipu, dovedeni su im solidni igraci, imali su solidne uvjete i dovoljno vremena da se uigraju, ako ces se patit kuci onda odma daj ostavku i nek neko uigra ekipu dok nije kasno. U ovoj polusezoni sta skupis, to je to, druga polusezona je pijaca i kad krenu sudije igrati protiv tebe dzaba ti i ekipa i sve, zato nema prostora da na pocetku kuci gubis bodove.

Uprava se fokusirala na infrastrukturu, sminkanje stadiona, pomocnog terena, prostorija itd a igracki kadar im je u drugom planu.. Da sredis stadion da zvoni, ako ce ljudi gledati patnju na terenu nece opet dolaziti.. Dobre rezultate treba pratiti ulaganje u infrastrukturu a ne ulagati bez pokrica.. Opet, ne treba biti pakas, svaka cast sta god se uradi ali jedno bez drugog ne ide.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 09 avg 2017, 21:46

slika

whiteknight
Postovi: 161
Pridružen/a: 28 feb 2017, 20:52
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la whiteknight » 11 avg 2017, 00:18

Al su se ova dvojica u sredini upečili ko' da igraju za Real :D
Ne trebate žaliti za PL uopće nam ne nedostajete :rol: :guz:
Otac ulica mater Torcida...

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 11 avg 2017, 10:22

whiteknight je napisao/la:Al su se ova dvojica u sredini upečili ko' da igraju za Real :D
Ne trebate žaliti za PL uopće nam ne nedostajete :rol: :guz:
Bravo majmune, evo banana
slika

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Esport » 12 avg 2017, 17:30

Imate na CITY TV prenos utakmice sa Bosnom

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 12 avg 2017, 19:34

Za razliku od prosle utakmice, danas sam zadovoljan napustio stadion. Rezultat 2:2 i nije nesto sto nam odgovara ali realno su se trudili, sudija nas je ostetio za penal - dva puta igranje rukom, primili smo 2 jeftina gola i na kraju mozemo biti zadovoljni sa remijem.
Ova zar je falila protiv Slavena i vjerovatno bi ih glat dobili jer porediti ekipu Slavena i Bosne je smijesno, Bosna kao i prosle godine ima super ekipu i moze dobiti sve ako su u elementu. Standardno dobri odnosi na tribinama, visocaci su bili na zapadu kao obicni gledaoci i bez ikakvih tenzija je protekla utakmica, kao sto su na proslom gostovanju sa nasim Gerilcima pjevali himnu na kraju utakmice. Neka se to prijateljstvo i dalje nastavi a Bosni kao i nama zelim svu srecu u nastavku. :bih:

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Vijadukt » 12 avg 2017, 19:45

SamoTravnik je napisao/la:Za razliku od prosle utakmice, danas sam zadovoljan napustio stadion. Rezultat 2:2 i nije nesto sto nam odgovara ali realno su se trudili, sudija nas je ostetio za penal - dva puta igranje rukom, primili smo 2 jeftina gola i na kraju mozemo biti zadovoljni sa remijem.
Ova zar je falila protiv Slavena i vjerovatno bi ih glat dobili jer porediti ekipu Slavena i Bosne je smijesno, Bosna kao i prosle godine ima super ekipu i moze dobiti sve ako su u elementu. Standardno dobri odnosi na tribinama, visocaci su bili na zapadu kao obicni gledaoci i bez ikakvih tenzija je protekla utakmica, kao sto su na proslom gostovanju sa nasim Gerilcima pjevali himnu na kraju utakmice. Neka se to prijateljstvo i dalje nastavi a Bosni kao i nama zelim svu srecu u nastavku. :bih:
Visocani. Uzdravlje. :D

Sta je sa terenom? Razumijem kisa, al oept da onako bude los ne kontam.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 12 avg 2017, 19:49

Ma teren je katastrofa od zadnjih utakmica prosle sezone, pokusalo se sa novim busenima ali nije uspjelo tako da je sad na dosta mjesta zemlja. Kisa ga je naravno dodatno sjebala ali kad pogledamo ostale terene u ovoj ligi, Pirota je extra. :D

Matemotika
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jul 2014, 14:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Matemotika » 18 avg 2017, 15:25

Hoćel bit kakav organizovan prevoz za Bugojno pa da se ja priključim il moram direkt iz Zenice raspalit?

gigglessmoke
Postovi: 1460
Pridružen/a: 11 mar 2017, 11:21
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la gigglessmoke » 20 avg 2017, 15:21

Cujem travnicani dosli jucer raditi probleme u Bugojnu?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 20 avg 2017, 15:35

gigglessmoke je napisao/la:Cujem travnicani dosli jucer raditi probleme u Bugojnu?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ma uvijek su te trzavice na relaciji Travnik-Bugojno, jucer su trazili guzici cepa i nasli su, sad ce cekat ove da dodju u Travnik i tako u krug.

Sto se tice utakmice, mi smo losi a Iskra jos losija.. al' eto dadose onaj gol na corak i jbg.. Mi sa ovom igrom ako do polusezone uzmemo 10 bodova, mi smo na konju.. Nesto se mora mjenjati, ocigledno je da se patimo sa realizacijom..

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la paulus » 23 sep 2017, 19:14

sta se dogadja sa vama pobogu , nemate pobjede , ja sam nako siguran da ve te se izvuc na proljece al i forum vam zamro
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 23 sep 2017, 19:40

paulus je napisao/la:sta se dogadja sa vama pobogu , nemate pobjede , ja sam nako siguran da ve te se izvuc na proljece al i forum vam zamro
Pa zamro forum kad sam ja pisem, pa sam prestao..
Ma desava se sranje, fulilo se sa domacim trenerima i pojacanjima, sad je kasno da se neko dovodi, nek' nam je Bog na pomoci do kraja polusezone..

Danas Sloga nista posebno nije pokazala ali jesu sudije, kakve su sve dodire svirali, ofsajd nakon auta a ide se 2 na 2 itd.. Dok se svaku utakmicu ne desi slucaj Bjelice i one ekipe iz Sirokog sto su ih autom gurali sa ceste, nema nama napretka u fudbalu..

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la paulus » 24 sep 2017, 16:42

SamoTravnik je napisao/la:
paulus je napisao/la:sta se dogadja sa vama pobogu , nemate pobjede , ja sam nako siguran da ve te se izvuc na proljece al i forum vam zamro
Pa zamro forum kad sam ja pisem, pa sam prestao..
Ma desava se sranje, fulilo se sa domacim trenerima i pojacanjima, sad je kasno da se neko dovodi, nek' nam je Bog na pomoci do kraja polusezone..

Danas Sloga nista posebno nije pokazala ali jesu sudije, kakve su sve dodire svirali, ofsajd nakon auta a ide se 2 na 2 itd.. Dok se svaku utakmicu ne desi slucaj Bjelice i one ekipe iz Sirokog sto su ih autom gurali sa ceste, nema nama napretka u fudbalu..
Ma ne sumnjam ja da je onaj kupio sve sudije koje je mogao
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la avenija » 24 sep 2017, 20:58

Komsije sta je ovo ? Nije valjda crna sudbina ?
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.