NK Travnik

Moderator/ica: GracanicaAA

Matemotika
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jul 2014, 14:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Matemotika » 03 apr 2017, 10:30

Ma kakav bod. Danas mora pobjeda biti ako želimo ulazak u viši rang. Gošk je namazan ne smijemo sa njima biti u 1-2 boda inače je to već odrađeno.
NAPRED TRAVNIK

kiki26
Postovi: 123
Pridružen/a: 06 mar 2017, 14:22
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la kiki26 » 03 apr 2017, 10:45

Danas je moguće sve u Sarajevu!!
POŠTO STE NA PONUDI premier kladionice moguce su mucke tipa 3+ ili te golijade ..loša vam je odbrana a izuzetno dobar napad a ova Bosna Sema vam sigurno moze dat 2 gola kad je Mladosti dala u dvije utakmice cini mi se 5 golova..

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 04 apr 2017, 15:02

Na kraju bod iako smo mogli uzeti 3, u drugom poluvremenu smo imali dvije stative, jednu Jusufbasic pogodio sa 5 metara a drugu Nuhic.
Znam da bi bilo jezika da smo uzeli, stimali sudije, steli se Travniku itd.
U subotu nam dolazi Bosna Visoko i to ce biti presudna utakmica, moramo dobiti ako mislimo i dalje ganjati PL, jedan kiks i mozemo se pozdraviti.
Jucer su na Piroti od ujutro do 5-6h posipali teren nekim algama, radit ce se opet valjda za mjesec dana pa jos jedan tretman nakon toga. Mislim da bi ulaskom u PL Pirota uradila dosta na infrastrukturi.. Planira se sredjivanje VIP-a, wc-ovi, pomocni tereni, stolice i reflektori (ako udjemo).

Subota 16:00h svi na Pirotu!

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 07 apr 2017, 23:28

Bravo Gerila, opet!

http://sportsport.ba/bh_fudbal/mural-u- ... oti/231927

Sutra se nadam pobjedi, Bosna jest tezak protivnik ali nafurat ce se nasi da ih uzmu, imamo malih problema sa igracima, fale 3 (Smajic, Goloman, Zajmovic) a mozda i Pejic... Utakmica sa 6 sudija i tv prijenosom :lol: Sve mi smrdi da nam je ovo Gosk upakovao da se rijese i nas i bosne i na hinjaka dodju na 1 mjesto. :lol: :lol:

tropic
Postovi: 754
Pridružen/a: 17 sep 2012, 23:45
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la tropic » 07 apr 2017, 23:39

Gdje ce biti prijenos ako ne stignem na Pirotu?
Sutra lagano pobjeda, Bosna u gostima i nije neka ekipa. U Bihacu proslu poluezonu nista nisu pokazali i mi ih sa onakvom ekipom pobjedili.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 08 apr 2017, 00:19

tropic je napisao/la:Gdje ce biti prijenos ako ne stignem na Pirotu?
Sutra lagano pobjeda, Bosna u gostima i nije neka ekipa. U Bihacu proslu poluezonu nista nisu pokazali i mi ih sa onakvom ekipom pobjedili.
CityTV

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 08 apr 2017, 18:22

To je to :D :D
3 boda zlata vrijedna, Bosni bjezimo 3, jos ako Goska udarimo na Piroti, mislim da smo 80% posla odradili.. ali idemo utakmicu po utakmicu..
Aleeeeeeeeeeee

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la fender13 » 08 apr 2017, 18:57

Čestitke na pobjedi sljedeće kolo bujrum u Gradačac

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 11 apr 2017, 13:30

fender13 je napisao/la:Čestitke na pobjedi sljedeće kolo bujrum u Gradačac
Da ste bar Gosku bod uzeli :D ovako sad mi idemo vama pa oni dolaze na Pirotu, mi moramo uzet negdje bodove na strani ako kontamo ostat na vrhu, mozda bas od vas klepimo 3 boda, ko ce znat :D

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Travnik

Post Postao/la fender13 » 11 apr 2017, 15:05

SamoTravnik je napisao/la:
fender13 je napisao/la:Čestitke na pobjedi sljedeće kolo bujrum u Gradačac
Da ste bar Gosku bod uzeli :D ovako sad mi idemo vama pa oni dolaze na Pirotu, mi moramo uzet negdje bodove na strani ako kontamo ostat na vrhu, mozda bas od vas klepimo 3 boda, ko ce znat :D
Imate 3 boda pa makar mi ispali :D

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 15 apr 2017, 18:17

Kazlagicu ako citas, da ti kazem par stvari.. Zelim ti dug zivot i tesku bolest, umiro a ne mogo krepat, raspado se godinama, smrdo smrdljivi, svaki dinar koji uzmes za lijekova ti zatrebo.
2 penala protiv nas, crveni, zuti kartona, sve si nam udrobio, udrobim ti djetetu!!! Kunem ti se djetetom sljedeci put kad dodjes u Travnik da cu te docekat, pleme ti j ebem pogano!

Nije mi sto smo izgubili, nisam ni ocekivao nesto drugo jer ipak Zvijezdi gori i poraz bi ih gurnuo u dubiozu... Nek' udje i neko drugi, boli me briga, samo se nadam da ces opet smradu doci, jeb o si nas u Orasju al smo izvukli bod, proslu sedmicu na Piroti ti niko dobacio nije ali sljedeci put kad dodjes neces citave celavice carsiju napustit zivotom ti garantujem!!! :salut:

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la paulus » 15 apr 2017, 18:38

Smijel se ko kladit od vas Travnicana sa Visocaninom da je onaj Zemo Husic vec kupio ulaznicu za PL .Jebote liga dodje ovaj zemo i u po sezone kupi PL . tri uvezane domace tekme Bajraktarevic im sudi ,niko ne pise o tome ni rijeci . Poserem se na PL i na sve ovo. Vamo se ljudi satrase od posla a on delegira sudije lagano i Sloga odjednom odkako je on sjeo je ko Juventus. Iste sekunde . Ja ruku stavljam da ulaze oni pisam se na sve ovo .
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 15 apr 2017, 18:43

paulus je napisao/la:Smijel se ko kladit od vas Travnicana sa Visocaninom da je onaj Zemo Husic vec kupio ulaznicu za PL .Jebote liga dodje ovaj zemo i u po sezone kupi PL . tri uvezane domace tekme Bajraktarevic im sudi ,niko ne pise o tome ni rijeci . Poserem se na PL i na sve ovo. Vamo se ljudi satrase od posla a on delegira sudije lagano i Sloga odjednom odkako je on sjeo je ko Juventus. Iste sekunde . Ja ruku stavljam da ulaze oni pisam se na sve ovo .
Ma nece, jucer su izjavili da im PL ove sezone nije prioritet ali iduce godine ce razmisliti o tome.. Samo ovo je cisti dokaz da pare i "dobar" trener poput Basica mogu od ekipe iz kantonalne lige napraviti ekipu za PL u 2 mjeseca :lol: Likovi ubise nogama ali nek' ubise, ovdje i ulazi onaj ko nastima.. Prosle godine je Zvijezdu postenje kostalo pa je uslo Jajce, sad ako se neko od ekipa sa prva 3 mjesta ne krene baviti carima van zelenog terena, nekom ce opet ganjanje pravde na nos izaci..

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la ludiloo » 15 apr 2017, 18:46

prvo se zahvalite Kazlagicu sto nije sviro treci penal za domacina :thumbdown: onda se zahvalite vasim igracima jer su presli pola centra u 90 min. 3 puta :eh: i ti trazis pobjedu u Gradačcu :wtf: Dudic i kompanija ne znam covjeka sto je sjedio u lozi vas neki hoce neku pravdu da djeli na tribinama pa kad skocise ljudi usutise glumi zrtveno janja dosli u Graadčac aj pustit ce nam nikom vise Gradačac ne pusta samo otima :salut: pozdrav Sloga- Gošk neko od njih je vjerovatno premijer ligas, a i Kakanj je nesto poceo mutit al sumnjam da ce se plasirat ova je liga peri pare dobra za njih

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 15 apr 2017, 18:52

ludiloo je napisao/la:prvo se zahvalite Kazlagicu sto nije sviro treci penal za domacina :thumbdown: onda se zahvalite vasim igracima jer su presli pola centra u 90 min. 3 puta :eh: i ti trazis pobjedu u Gradačcu :wtf: Dudic i kompanija ne znam covjeka sto je sjedio u lozi vas neki hoce neku pravdu da djeli na tribinama pa kad skocise ljudi usutise glumi zrtveno janja dosli u Graadčac aj pustit ce nam nikom vise Gradačac ne pusta samo otima :salut: pozdrav Sloga- Gošk neko od njih je vjerovatno premijer ligas, a i Kakanj je nesto poceo mutit al sumnjam da ce se plasirat ova je liga peri pare dobra za njih
Niko nije ocekivao da nama Zvijezda pusti, nemoj pisat gluposti... Nek' ste dobili, svaka cast, da ste bolji od nas, logicno da niste jer bi bili ispred nas na tabeli.. Sto se tice tog na tribinina, mi nismo takvi primitivci, vasi navijaci dodju i rade sta hoce, niko ih ne pogleda, ako ima ko vas u lozi, moze da psuje i da radi sta hoce, nece mu dlaka sa glave faliti.. prema tome, to dovoljno govori o sredinama :thumbup:

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la ludiloo » 15 apr 2017, 18:54

vidi druze cijela Bosna zna Travnik da je mesarksa ekipa tako da na tu temu, dosta! ostalo niste nista pokazali na terenu dva penala su cista bila jedan je sviro drugi nije..penal nad Glisicem diskutabilno vidjet ces na pregledi...pozdrav za tebe jer si jedan od realni forumasa

p.s ako bude na pregeldu vidjet ces za taj drugi penal sto govorim nad Cvijanovicem al ga nije sviro dao mu je zuti za simuliranje a bio je cist al aj sviraj tri penala domacinu :puke:

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 15 apr 2017, 19:01

ludiloo je napisao/la:vidi druze cijela Bosna zna Travnik da je mesarksa ekipa tako da na tu temu, dosta! ostalo niste nista pokazali na terenu dva penala su cista bila jedan je sviro drugi nije..penal nad Glisicem diskutabilno vidjet ces na pregledi...pozdrav za tebe jer si jedan od realni forumasa

p.s ako bude na pregeldu vidjet ces za taj drugi penal sto govorim nad Cvijanovicem al ga nije sviro dao mu je zuti za simuliranje a bio je cist al aj sviraj tri penala domacinu :puke:
Druze, nadimak mesari su dobili za vrijeme ekipe rahmetli Varupe, Velje, Šiljka itd, gdje se udaralo i sakama i lomilo bez pardona ali vec par sezona Travnik nije takva ekipa, nadji mi jedan start koji je nesto "posebno" a nama su lomili noge, nos itd, sve u ovoj sad sezoni.. Ne kazem da nas niste dobili zasluzeno ali mi imamo losa iskustva sa celavim ****, pogledaj nasu utakmicu u Orasju i njegovo sudjenje, frajer nas je sakatio a i sad nas je ubio kartonima pred nama najbitniju utakmicu u sezoni.. Nista u ovoj ligi nije slucajno i u to ces se tek uvjeriti u narednih par kola, kad stimanje bude na maksimalnom nivou.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la combe » 15 apr 2017, 19:03

Gledam Zvijezdu preko 25 godina i bivalo je svasta. Al vecu lakrdiju nisam vidjeo. Kasapljenje zivo od strane Kazlagica. Al je na racun toga sto je vas yebavo da bi se popravio i nama dzaba dao 2 crvena, pogotovo drugi. Al ruku na srce i vasa ekipa nije pokazala nista, realno bi vas dobili i da je sve bilo egal. Vama treba biti zal samo crveni jer se sa time osteceni za naredno kolo. Realno se nemate sta ljutiti na nas. Jer Zvijezda je ovdje igrala iskljucivo za sebe i ni za koga drugog. A vi se trebate presabrati dok je jos vrijeme jer ocigledno vas neko ne zeli u Pl. Znate vi to dobro jer niste ni vi neke postenjacine, znali ste i vi tk kuhat i to vise nego dobro. Sretno vam u nastavku i da samo Sisoje sa yHancicem ne ude jer to bi bilo bruka. Mada mislim da Gosk ima vise sanse. I jos nesto broj 5 vam je krkan nevideni on je prvi zasluzio crveni.

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Kapetan » 15 apr 2017, 19:07

Gledao sam utakmicu i pravo me sramota kako smo pobijedili, al u ovoj ligi je to postalo normalno. Ne vjerujem da je neko iz Zvijezde nastimao jer mi nemamo para.

Jos jedna predstava Kazlagica koji nije dao vasim igracima ni maknut. Sve osim prvog gola Glisica je bilo " nigdje veze". Samo se postavlja pitanje kome se tapa put u PL. Ja nekako najvise mislim da je to Simin Han. Ako se nesto ne ucinite ispostit cete kao i mi prosle godine.
Sretno vam u nastavku.
Zadnja izmjena: Kapetan, dana/u 15 apr 2017, 19:09, ukupno mijenjano 1 put.

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la ludiloo » 15 apr 2017, 19:09

SamoTravnik je napisao/la:
ludiloo je napisao/la:vidi druze cijela Bosna zna Travnik da je mesarksa ekipa tako da na tu temu, dosta! ostalo niste nista pokazali na terenu dva penala su cista bila jedan je sviro drugi nije..penal nad Glisicem diskutabilno vidjet ces na pregledi...pozdrav za tebe jer si jedan od realni forumasa

p.s ako bude na pregeldu vidjet ces za taj drugi penal sto govorim nad Cvijanovicem al ga nije sviro dao mu je zuti za simuliranje a bio je cist al aj sviraj tri penala domacinu :puke:
Druze, nadimak mesari su dobili za vrijeme ekipe rahmetli Varupe, Velje, Šiljka itd, gdje se udaralo i sakama i lomilo bez pardona ali vec par sezona Travnik nije takva ekipa, nadji mi jedan start koji je nesto "posebno" a nama su lomili noge, nos itd, sve u ovoj sad sezoni.. Ne kazem da nas niste dobili zasluzeno ali mi imamo losa iskustva sa celavim ****, pogledaj nasu utakmicu u Orasju i njegovo sudjenje, frajer nas je sakatio a i sad nas je ubio kartonima pred nama najbitniju utakmicu u sezoni.. Nista u ovoj ligi nije slucajno i u to ces se tek uvjeriti u narednih par kola, kad stimanje bude na maksimalnom nivou.
e pa vidis druze zbog tog vam se i obija o glavu jer godinama ste vi dole docekivali ekipe na nos...ko s Kazlagicem nema losa iskustva kad je gost al izgleda i nasi malo dosli tobe al **** ga sad sto nisu prosle sezone...evo kad ti ovaj combe da ovakav komentar koji je uvjek kontra svima nama nemas dalje..crikus je bio al je bio po obje ekipe vi da ste usli u nas 16-terac i pali sviro bi vam penal 90% al niste prisli golu kako treba... sretno u nastavku :thumbup:

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.