NK Travnik

Moderator/ica: GracanicaAA

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la sviunapad1010 » 30 apr 2017, 14:22

studeni je napisao/la:
emil02in je napisao/la:Sloboda 72 ti si jarane psihcki bolesnik, i admin bi te mogao malo ohladiti.
Slaba ti je administracija ovdje. Moderator iz Gracanice a admin mescini iz TZ. Uvijek su bili zasticeni
Da radi administracija prvo bi na hlađenje trebao poslati ove vrapcicane (emil, pastrmka, babatunde..) pišu drugima na pdf stalno, još uzimaju sebi za pravo da tjeraju druge sa istih.

Edit: Doduše i admin i moderator imaju dušu i znaju da ovoj navedenoj gospodi iz vrapcica život ovisi od pisanja ovdje.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK Travnik

Post Postao/la 7aprildomemoj » 30 apr 2017, 14:32

Ovdje je moderacija qurac od ovce :urnebes:
Temu NK Bratstvo Vrapčićani su uništili, posrali i popišali a moderacija ni mukajet. Eno pdf još smrdi ne može se priviriti. :rol:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la studeni » 30 apr 2017, 14:34

Btw najgluplje moguce pravilo je uvodjenje zabrana za pisanje na temama drugih ekipa! Jbt pa ovo je otvoreni forum, svako ima pravo da pise gdje zeli. Samo moderatori trebaju kontrolisat kvalitet pisanja.

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la sviunapad1010 » 30 apr 2017, 14:37

Slažem se apsolutno. Ali evo čovjek iz Gracanice napisao sta ovi rade. Tako da imaju prepucavanja. Ostali pdf za zdravu komunikaciju.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la sloboda72 » 06 maj 2017, 09:45

emil02in je napisao/la:Sloboda 72 ti si jarane psihcki bolesnik, i admin bi te mogao malo ohladiti.
PA VI U JABLANICI ŽIVITE OD OVČETINE,ŠTA JE PROBLEM?

PRIMAMLJIVA PLATA
Ko hoće da radi: Čobani u Hercegovini zarade koliko i prosvjetni radnici
Magazin Plus 6. Novembra 2015.

http://www.magazinplus.eu/ko-hoce-da-ra ... egovini-z/
Čobani-u-hercegovini.
slika
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la sloboda72 » 06 maj 2017, 09:57



Žao mi što danas "Veziri" moraju čak u Bihać ,prođe vašar.
Tuzlaci mahsuz otišli na konak u Travnik, da malo teferiče.
Ja volim FK Tuzla City

Matemotika
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jul 2014, 14:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Matemotika » 06 maj 2017, 14:05

Halo ba čovječe de odskakutaj sa teme.
Imaš slobodu il slogu pa tamo jaši kolko hoćeš
NAPRED TRAVNIK

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la paulus » 06 maj 2017, 15:01

ovaj Sloboda il je djete il ljakse nema trece
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la sodaacm » 06 maj 2017, 15:26

studeni je napisao/la:Btw najgluplje moguce pravilo je uvodjenje zabrana za pisanje na temama drugih ekipa! Jbt pa ovo je otvoreni forum, svako ima pravo da pise gdje zeli. Samo moderatori trebaju kontrolisat kvalitet pisanja.
Zar je to pravilo ovde? Zasto niko nije odreagovao kad su Mostarci ko lesinari bili na nasoj temi... Tek sad skonta da su sa pojedinih tema moji postovi izbrisani iako nikog nisam vrijedjao cak naprotiv. Debilsko pravilo :puke:

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la sviunapad1010 » 06 maj 2017, 16:22

sodaacm je napisao/la:
studeni je napisao/la:Btw najgluplje moguce pravilo je uvodjenje zabrana za pisanje na temama drugih ekipa! Jbt pa ovo je otvoreni forum, svako ima pravo da pise gdje zeli. Samo moderatori trebaju kontrolisat kvalitet pisanja.
Zar je to pravilo ovde? Zasto niko nije odreagovao kad su Mostarci ko lesinari bili na nasoj temi... Tek sad skonta da su sa pojedinih tema moji postovi izbrisani iako nikog nisam vrijedjao cak naprotiv. Debilsko pravilo :puke:
Vrapcicani su na svim temama domaći Bratstvo, Radnički, Sloga ...
Brate delegati :rol:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la sodaacm » 06 maj 2017, 22:16

sviunapad1010 je napisao/la:
sodaacm je napisao/la:
studeni je napisao/la:Btw najgluplje moguce pravilo je uvodjenje zabrana za pisanje na temama drugih ekipa! Jbt pa ovo je otvoreni forum, svako ima pravo da pise gdje zeli. Samo moderatori trebaju kontrolisat kvalitet pisanja.
Zar je to pravilo ovde? Zasto niko nije odreagovao kad su Mostarci ko lesinari bili na nasoj temi... Tek sad skonta da su sa pojedinih tema moji postovi izbrisani iako nikog nisam vrijedjao cak naprotiv. Debilsko pravilo :puke:
Vrapcicani su na svim temama domaći Bratstvo, Radnički, Sloga ...
Brate delegati :rol:
Ma meni uopste ne smetaju, ali kad su uspostavili ovo pravilo, da li su mislili na onog vuka sa Olimpic-ove teme jer je jadan sam na PDF-u Olimpica...

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la sviunapad1010 » 06 maj 2017, 22:28

sodaacm je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la: Zar je to pravilo ovde? Zasto niko nije odreagovao kad su Mostarci ko lesinari bili na nasoj temi... Tek sad skonta da su sa pojedinih tema moji postovi izbrisani iako nikog nisam vrijedjao cak naprotiv. Debilsko pravilo :puke:
Vrapcicani su na svim temama domaći Bratstvo, Radnički, Sloga ...
Brate delegati :rol:
Ma meni uopste ne smetaju, ali kad su uspostavili ovo pravilo, da li su mislili na onog vuka sa Olimpic-ove teme jer je jadan sam na PDF-u Olimpica...[/quote]

AvatarSarajlijica1946
Post06 maj 2017, 21:05

Fajt na temi Olimpika. Iskrsnuo je treci navijac Olimpika. Sutra sudnji dan, bjezite za Njemacku. :rol:

Kažu veceras se pojavio treći vuk, ali još nisam vidio nijednog olimpckog vuka uživo :rol:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la GEC » 13 maj 2017, 14:36

Kome će danas labud sa save da hebe kevu :?: :urnebes: :?: Ako bude srao treba ga objesit na plavim vodama,majke im ga lopovske.........

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 13 maj 2017, 19:04

GEC je napisao/la:Kome će danas labud sa save da hebe kevu :?: :urnebes: :?: Ako bude srao treba ga objesit na plavim vodama,majke im ga lopovske.........
Druze prvo i osnovno, nisu plave vodE nego plava voda, ides na plavu vodu, bio na plavoj vodi itd.. Kad kazes plave vode k'o da me tupim nozem koljes..

Sudjenje je bilo ok uz sitne greske koje nisu prelomile utakmicu. Kao sto sam napisao vec proslo kolo, Travnik vise nije u racunici za PL i to se danas i dokazalo.. Doduse imali smo i precku i par 100% prilika ali kad se sumira igra je za sredine ove lige..

Sto se Bratstva tice, solidna ekipa kojoj "janje" se dere nakon svakog starta k'o da ce ga okrenuti na raznju :lol: Ona sirovina u napadu je stijena od covjeka i mogao je na kraju zabit za 1:2 al sadaka nas sacuvala..

Matemotika
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jul 2014, 14:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Matemotika » 04 jun 2017, 13:09

Da malo i ovo živne.
Sve u svemu sezona i nije toliko loša bila. Opstanak nije bio ugrožen a da je moglo bolje jest. U konačnici nisam nezadovoljan. Vidimo se sljedeće sezone u kojoj bi mislim trebalo postaviti cilj opstanak. Čini mi se da je rečeno da će ubrzo reflektori biti uslov za najviši rang pa možda na tome raditi sljedeće godine a ne sve forsirat pa se do guše uvalit.
NAPRED TRAVNIK

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Unknown2 » 15 jun 2017, 20:58

Nurkovic potpisao za FC Flamurtari

slika

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 15 jun 2017, 23:05

Vecina igraca nas je napustila

Nurkovic, Civic, Jusufbasic, Zukic, Pekija, Goloman, Kadric, Hasanhodzic, Pejic, Zajmovic itd..

Ali nije sve negativno.. Omladinci nam se bore za ulazak u PL, danas dobili Veleza 4:3 i usli u finale..

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 29 jun 2017, 22:52

Danas smo dobili novog predsjednika i novu upravu..
Svi su Travnicani, vecinom uspjesni privrednici koji do sada nisu bili u klubu..
Sutra se bira trener i strucni stab, takodjer svi ce biti iz Travnika..

Ekipa se sastavlja u narednim danima, takodjer ce biti fokus na omladincima.. PL nije opcija u naredne 3 godine.. Toliko za sada..

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la theboss_RD07 » 29 jun 2017, 23:56

Nije sve tako crno momci. Mozda niste za PL ko ni mi, ali treba se zadovoljiti borbom za gornji dio tabele ako nista. Bar ja jesam, jer nije ni ova liga vise slaba ko nekad. Samo kad bi se mogla iskorijeniti korupcija ova liga bi bila vrh vrhova. Tek sljedeca sezona ce biti maksimalno interesantna, a ove poslije nje mogu bit samo bolje

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 30 jun 2017, 09:10

theboss_RD07 je napisao/la:Nije sve tako crno momci. Mozda niste za PL ko ni mi, ali treba se zadovoljiti borbom za gornji dio tabele ako nista. Bar ja jesam, jer nije ni ova liga vise slaba ko nekad. Samo kad bi se mogla iskorijeniti korupcija ova liga bi bila vrh vrhova. Tek sljedeca sezona ce biti maksimalno interesantna, a ove poslije nje mogu bit samo bolje
Slazem se ali mi necemo biti ni u vrhu ove sezone. :D

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.