NK Travnik

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 15 apr 2017, 19:10

combe je napisao/la:Gledam Zvijezdu preko 25 godina i bivalo je svasta. Al vecu lakrdiju nisam vidjeo. Kasapljenje zivo od strane Kazlagica. Al je na racun toga sto je vas yebavo da bi se popravio i nama dzaba dao 2 crvena, pogotovo drugi. Al ruku na srce i vasa ekipa nije pokazala nista, realno bi vas dobili i da je sve bilo egal. Vama treba biti zal samo crveni jer se sa time osteceni za naredno kolo. Realno se nemate sta ljutiti na nas. Jer Zvijezda je ovdje igrala iskljucivo za sebe i ni za koga drugog. A vi se trebate presabrati dok je jos vrijeme jer ocigledno vas neko ne zeli u Pl. Znate vi to dobro jer niste ni vi neke postenjacine, znali ste i vi tk kuhat i to vise nego dobro. Sretno vam u nastavku i da samo Sisoje sa yHancicem ne ude jer to bi bilo bruka. Mada mislim da Gosk ima vise sanse. I jos nesto broj 5 vam je krkan nevideni on je prvi zasluzio crveni.
Ma daleko od postenjacina, ne bjezim ja od toga, zna se dobro ko je nas prvi covjek za malverzacije ali sad mu je prpa jer bi rizikovao svoju poziciju u upravnom odboru u savezu.. A ta 5 ti je Emrah za kojeg sam pisao da bi volio da ode u Inter ali je ostao iako je prosao probu.. rohan mrtvi i igrac kojeg definitivno ne zelim gledati dugo u klubu.. Sretno i vama i da poslozite stvari u klubu :salut:
Kapetan je napisao/la:Gledao sam utakmicu i pravo me sramota kako smo pobijedili, al u ovoj ligi je to postalo normalno. Ne vjerujem da je neko iz Zvijezde nastimao jer mi nemamo para.

Jos jedna predstava Kazlagica koji nije dao vasim igracima ni maknut. Sve osim prvog gola Glisica sve ostalo je bilo " nigdje veze". Samo se postavlja pitanje kome se tapa put u PL. Ja nekako najvise mislim da je to Simin Han. Ako se nesto ne ucinite ispostit cete kao i mi prosle godine.
Sretno vam u nastavku.
Nisam ni sumnjao da ste ga vi platili ali neko jest, moguce prva sisa amerike ili gosk, da nas oslabi za sljedecu protiv njih..

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 15 apr 2017, 19:26

Zukicu slomljena noga. Svaka cast, drugi nas sa lomom noge u jednoj sezoni..

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la GEC » 15 apr 2017, 19:27

Ovo se vama vraćaju aferimi iz PL :lol:

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 15 apr 2017, 19:29

GEC je napisao/la:Ovo se vama vraćaju aferimi iz PL :lol:
Ovo nekom moze izbiti hljeb od kojeg zivi.. Ne znam ja da smo mi nekom nogu slomiti i to u vrijeme kad smo prgavi bili (Bajra nam sponzor bio al' bukvalno :lol: )

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la crvenobijeli » 15 apr 2017, 21:30

SamoTravnik je napisao/la:Zukicu slomljena noga. Svaka cast, drugi nas sa lomom noge u jednoj sezoni..
Ozbiljno noga slomjena,mozda je zglob u pitanju,jer je start bio 5 m od mene,nas loptu izbi i zakaci njega po zglobu, sudija je bio 9o % za nas, nije vam dozvolio centar da predjete,..s ovim zvijezda nema nista,ocogleno da ce gosk ili rudar u pl.pozz
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la paulus » 16 apr 2017, 08:39

Ma kakav Gosk ovaj sisoje , pa vidis da na ovom portalu ima vise clanaka o Sloginim tekmama nego o Barseloni
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 16 apr 2017, 17:55

NK TRAVNIK upućuje otvoreno pismo rukovodstvu Nogometnog saveza FBiH

Kao što znate, nogometaši Travnika su ove subote poraženi na gostovanju u Gradačcu kod NK Zvijezde (2:0). Stručnom analizom utakmice , zaključili smo da je naš Klub drastično oštećen sudijskim odlukama glavnog arbitra Mirze Kazlagića koji je na ovaj način direktno uticao na rezultat utakmice ali i dalji razvoj ovog takmičenja.

Sportska javnost je upoznata da do sada nismo komentarisali suđenje iako je bilo dosta nepravilnosti na utakmicama koje smo igrali u gostima ali i na domaćem terenu. Ipak, bili smo stava da svako treba raditi svoj posao, čvrsto vjerujući da se odluke donose na bazi relevantnih činjenica. Nismo se žalili na suđenje ni u prvom dijelu prvenstva gdje su se, u najmanju ruku, diskutabilne sudijske odluke na našu štetu dešavale iz kola u kolo.

Od samog početka utakmice u Gradačcu, sudija Kazlagić nam je, još jednom, dao do znanja da će upravo on biti glavni akter ovog duela. Dva crvena kartona za igrače Travnik, isključenje oba pomoćna trenera, dva dosuđena penala za domaćina, poništen gol s kojim smo poveli u prvom poluvremenu i teška povreda napadača Zukića su čvrst dokaz da je Kazaglić odgovoran za poraz naše ekipe u Gradačcu ali i za dešavanja koja će se odigrati u narednim kolima.

Ovo je kap koja je prelila čašu pa pozivamo Rukovodstvo saveza da hitno uvede red u Prvu ligu Federacije, da se odmah provede istraga o dešavanjima na terenima ali i izvan terena, također da se provede hitna istraga o načinu delegiranja službenih lica i osobama koje vrše to delegiranje. Krajnje je vrijeme da se prestane s praksom lošeg suđenja i providnog favoriziranja pojedinih ekipa.

Uvjeravamo vas da je imidž NS FBIH i Prve lige Federacije jako loš i da većina ljubitelja nogometa unaprijed zna gdje će ko pobijediti i kako će se koja utakmica odigrati. Upravo zbog toga, najviše trpe klubovi koji gube sponzore i gledatelje zbog kojih igramo.

Postavlja se pitanje da li se ova Liga igra samo za određene sudije i pojedince koji se bogate dok sve malobrojniji gledatelji bivaju izigrani a igrači iskorišteni i tretirani na najgori mogući način.

NK Travnik apeluje da se pitanje osvajača Prve lige FBiH riješi na fudbalskim terenima u poštenoj i fer igri. Sramotno je da na ishode utakmica direktno utiču pojedinci i sumnjivi dogovori. Pozivamo čelnike Nogometnog saveza FBIH da što prije urede ovu ligu i naprave je vrijednom takmičenja.

Uprava Kluba će sutra imati hitnu i vanrednu sjednicu na kojoj će biti razmatrana trenutna situacija u Prvoj ligi FBiH i donesene odluke koje će odrediti naše dalje korake po pitanju ovog takmičenja.

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la studeni » 16 apr 2017, 18:22

Dzaba pisete, sada ce vas ostali napast.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 16 apr 2017, 18:25

studeni je napisao/la:Dzaba pisete, sada ce vas ostali napast.
Ma logicno, prosli put lafo izjava vjeruje se u savez i odluke a sad kontra.. Il' budi do kraja protiv sudjenja il suti do kraja.. sad ce nam doci drugi Kazlagic odma protiv Goska i zavrsit pricu..

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Vijadukt » 16 apr 2017, 19:14

Bas hocu da podsjetim na izjavu od prije par kola.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la paulus » 16 apr 2017, 19:19

Sad se zalite kad se Bosna zalila a zna se ko vam je to tamo namjestio, Zvjezda nije garant , bilo vam sega. Uci ce sisoje iz USA tri kola im sudi isti sudija to nije u Sovjetskom Savezu bilo nikad
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Vijadukt » 16 apr 2017, 19:43

Bosna je dobila kaznu od saveza, ako se ne varam 500 KM, jer je pricala protiv sudija. Valjda vas nece kaciti isto.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la combe » 16 apr 2017, 20:08

Drugovi moji dzaba se vi zalite nema od tog nista. Nas prosle godine povaljivali gdje god su stigli. Mi se zalili prdili al nista. Sudija usere na nasu stetu dobije kazne fol 4-5 utakmica savez nam posalje jos goreg da nas yebe. I nasi su proslu godinu srali prekjcacemo tam vam al nista. Jos smo realno imali pomoc. Sa naseg kantona od mogucih 18 mi osvojili 15 bodova. Gosk kad je najvise trebalo pomogo nam dobio Jajce. Imali vise nego solidan budzet. Igracki kadar koji je u odnosu na vas sadasnji malte ne Barcelona(Savic, Misan, Cola, Mekic, Islamagic, Ramic, Pejic koji je sad kod vas pa vas Duda itd.). Sve momci koji su prosli i sito i reseto. Dva kola do kraja imali sve u svojim rukama. Al dzaba kad te savez nece. A vas po onome sto sam ja juce vidjeo protiv nas ocigledno nece. Jos kad se na to nadoveze kvalitet koji je kod vas ocito po onome sto sam vidjeo upitan. Nemojte zaboraviti da smo i mi juce osteceni. Dva crvena pogotovo drugi Zvijezdin vidjecete na pregledu za vjerovali ili ne. Al nije ni to dzaba mj sljedecu idemo njegovim krajisnicima pa da nas do yebe. Vasa jos dva igraca su komotno mogli dobit crvene broj 5 i 6 krkani nevideni imali po zuti a cijelu utakmicu se okrecu prema publici i yebu mater i sl. Zato nemojte se tavaravati da ce te nesto postici zalbom. Jedini nacin da se gamadi iz federalnog saveza stane u kraj je da svi klubovi bojkotuju takmicenje. Ali nema od toga nista jer i vecina klubova ucestvuje u mutnim radnjama. Tako da se sve vrti u krug a gamad puni dzepove.

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la sloboda72 » 16 apr 2017, 22:23

TRAVNIČANI SLOBODNO U TUZLU, ŠTA STE SE USRALI.NE BACAMO MI KAMENJE NA LJUDE.NITI IM NAŠA POLICIJA GOVORI :"DA SU SAMI SEBI PORAZBIJALI STAKLA." 24. KOLO, TAMAN PRED JURJEVDANSKI VAŠER U TURBETU (6. MAJA) I ODLAZAK SA OVCAMA NA VLAŠIĆ.

24. KOLO 1. LIGE FEDERACIJE BIH


29. i 30. 04.2017. - 17:00
.........................................

ČAPLJINA - BUDUĆNOST

N. TRAVNIK - VELEŽ

GORAŽDE - ORAŠJE

BOSNA - S.RUDAR K.

BOSNA - V.RADNIČKI

ZVIJEZDA - BRATSTVO

GOŠK - JEDINSTVO

SLOGA SH - TRAVNIK


http://bportal.ba/foto-nakon-kamenovanj ... e-slobode/

slika
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 17 apr 2017, 10:26

combe je napisao/la:Drugovi moji dzaba se vi zalite nema od tog nista. Nas prosle godine povaljivali gdje god su stigli. Mi se zalili prdili al nista. Sudija usere na nasu stetu dobije kazne fol 4-5 utakmica savez nam posalje jos goreg da nas yebe. I nasi su proslu godinu srali prekjcacemo tam vam al nista. Jos smo realno imali pomoc. Sa naseg kantona od mogucih 18 mi osvojili 15 bodova. Gosk kad je najvise trebalo pomogo nam dobio Jajce. Imali vise nego solidan budzet. Igracki kadar koji je u odnosu na vas sadasnji malte ne Barcelona(Savic, Misan, Cola, Mekic, Islamagic, Ramic, Pejic koji je sad kod vas pa vas Duda itd.). Sve momci koji su prosli i sito i reseto. Dva kola do kraja imali sve u svojim rukama. Al dzaba kad te savez nece. A vas po onome sto sam ja juce vidjeo protiv nas ocigledno nece. Jos kad se na to nadoveze kvalitet koji je kod vas ocito po onome sto sam vidjeo upitan. Nemojte zaboraviti da smo i mi juce osteceni. Dva crvena pogotovo drugi Zvijezdin vidjecete na pregledu za vjerovali ili ne. Al nije ni to dzaba mj sljedecu idemo njegovim krajisnicima pa da nas do yebe. Vasa jos dva igraca su komotno mogli dobit crvene broj 5 i 6 krkani nevideni imali po zuti a cijelu utakmicu se okrecu prema publici i yebu mater i sl. Zato nemojte se tavaravati da ce te nesto postici zalbom. Jedini nacin da se gamadi iz federalnog saveza stane u kraj je da svi klubovi bojkotuju takmicenje. Ali nema od toga nista jer i vecina klubova ucestvuje u mutnim radnjama. Tako da se sve vrti u krug a gamad puni dzepove.
Slazem se u potpunosti, nema zalba nikakvog efekta. Prosli put se nije izaslo protiv saveza iz prostog razloga sto se na sastanku odlucilo da bi to bilo pametnije jer bi nas mogli uzeti na zub i tek onda poslati sudije da nas udalje od cilja.. iako nismo izasli sa Bosnom u zalbi nama se opet obilo i povaljuje nas na strani..
Sto se tice nase kvalitete i tu se slazem, sad je definitivno nemamo za ulazak u PL, prije nase utakmice smo imali 3 standardna izvan pogona (Goloman, Smajic, Zajmovic) a sad jos 4, znaci 7 standardnih nam fali... Da niko ne fali i da udjemo u PL, opet sa ovom ekipom nemamo sanse i ja od toga ne bjezim nit nas izdizem. Vidjet ce se u par kola kako ce se sve zavrsiti ali ja cisto sumnjam da mi ulazimo, tu prije svega vidim Gosk ili Sisu Amerike.

sloboda72 je napisao/la:TRAVNIČANI SLOBODNO U TUZLU, ŠTA STE SE USRALI.NE BACAMO MI KAMENJE NA LJUDE.NITI IM NAŠA POLICIJA GOVORI :"DA SU SAMI SEBI PORAZBIJALI STAKLA." 24. KOLO, TAMAN PRED JURJEVDANSKI VAŠER U TURBETU (6. MAJA) I ODLAZAK SA OVCAMA NA VLAŠIĆ.
Ma gdje bi vi, rodi majka :D Samo da te podsjetim prije toga sto se vama desilo u Travniku je nasima 2x slupalo prijevoz u Tuzli.. ali ako vi ne bacate kamenje na ljude, mozda su oni sami sebi polupali.. :lol:

Oko za oko, pasta za zube :wave:

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la sloboda72 » 17 apr 2017, 14:51

.............................................................................................................................................................
postao/la SamoTravnik » 02 maj 2016, 22:56

"Fukarama zelim sve polupano u srijedu. " :wave:
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 20 apr 2017, 19:16, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Sariel » 17 apr 2017, 22:12

Cuj vlasicana oko za oko..halo 21 vijek je cobane :urnebes:
Idi pisi dopise kmeci placi moli ... :rol:
Milina vas gledat...kako kmecite :urnebes:

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 17 apr 2017, 23:29

Sariel je napisao/la:Cuj vlasicana oko za oko..halo 21 vijek je cobane :urnebes:
Idi pisi dopise kmeci placi moli ... :rol:
Milina vas gledat...kako kmecite :urnebes:
Sinovac idi kopaj temelj za tribinu, mozda na odredjenoj dubini nadjes neki pehar jer ga jedino tako i mozete dobit.. :wave:

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Babatunde » 18 apr 2017, 00:06

SamoTravnik je napisao/la:
Sariel je napisao/la:Cuj vlasicana oko za oko..halo 21 vijek je cobane :urnebes:
Idi pisi dopise kmeci placi moli ... :rol:
Milina vas gledat...kako kmecite :urnebes:
Sinovac idi kopaj temelj za tribinu, mozda na odredjenoj dubini nadjes neki pehar jer ga jedino tako i mozete dobit.. :wave:
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :bow:
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la paulus » 18 apr 2017, 12:51

Alo Travnik , nas je Simin Han doceko sa znate skim 2 put i onda je sudio jos kolo poslije isti sudija , sad su Tuzla City hahahaha Kazlagic il opet Bajraktarevic vas ceka tamo ,jel stvarno neko misli da nece sisoje uc poslije ovog poteza.Cuj Tuzla City jebote .
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.