NK Travnik

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 06 avg 2016, 22:48

Ma druze bilo namjere ili ne ovo je krvnicki start i ovaj igrac definitivno treba na hladjenje. Naravno ovo nit je bio faul nit je bio penal, otkide nam Jakupovic bodove a ovaj vas kloc igraca. Vidimo se u Mostaru i sretno u nastavku.

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la shaman7 » 06 avg 2016, 22:53

SamoTravnik je napisao/la:Ma druze bilo namjere ili ne ovo je krvnicki start i ovaj igrac definitivno treba na hladjenje. Naravno ovo nit je bio faul nit je bio penal, otkide nam Jakupovic bodove a ovaj vas kloc igraca. Vidimo se u Mostaru i sretno u nastavku.
Kojem je igracu u cilju da ovako povrijedi? Mozda s previse srcanosti i borbenosti su uletili u ovu utakmicu , zeleci da izvuku dobar rezultat. Naravno da zamjerim ovakve i slicne startove, ali sta je tu je. Igracu Travnika brz oporavak, ovim nasim malo pazljivosti i poziv u Mostar na proljece da se opet pofajtamo momacki ;)

Avatar
rodjak
Postovi: 2255
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la rodjak » 07 avg 2016, 00:31

stvarno je neprimjeren start ovog naseg igraca,nema se tu sta reci.U zaru borbe i u brzini se svasta desava,sudija vjerovatno ovo nije dobro vidio,start za crveni karton sigurno.Momka mi je zao,i zelim mu sto brzi oporavak,jbga desi se.sretno Travniku u nastavku
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 07 avg 2016, 12:08

Brz oporavak i povratak na teren Smajiću.

Aug 7, 2016

Iako je osvojeni bod u prvom kolu Prve lige Federacije na uvijek neugodnom gostovanju kod Travnika razlog za zadovoljstvo, sve je pokvarila vijest o teškoj povredi igrača Travnika, Irhana Smajića.

Na današnjoj utakmici nakon jednog duela, Irhan Smajić je ostao ležati na terenu. Nakon ukazivanja pomoći, odvezen je do bolnice, gdje su mu ustanovili lom noge.

FK Velež od srca želi Irhanu Smajiću što brži oporavak, i da se što prije vrati na teren.

Također se zahvaljujemo NK Travniku na gostoprimstvu.

http://fkvelez.ba/brz-oporavak-i-povrat ... n-smajicu/
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 13 avg 2016, 20:03

0:2, prva 3 boda upisana.
Igra u prvih 45min losija nego protiv Veleza, sreca pa je Novi Travnik dosta losa ekipa, neka druga bi iskoristila onakvu priliku. Drugih 45 dosta bolje, prvi gol iz igre, drugi iz penala. I ova utakmica sa dosta krvnickih startova, sreca pa i ovdje nije nekome noga otisla.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 07 sep 2016, 18:43

Ko god da nam zapadne u drugom kolu kupa mi ispadamo, cak i ovo danas se trebalo pustiti da nas ne opterecava. U subotu nas ocekuje teska utakmica sa Bosnom Visoko ali i ne ocekujem puno.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 10 sep 2016, 18:42

Danas 1:1 i to protiv dobre Bosne Visoko. Sad moramo dobiti Zvijezdu kuci.

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la samo_lijevo » 10 sep 2016, 18:47

S obzirom na prilike lose ste prosli. Bodom moze biti zadovoljna Bosna.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

GEC
Postovi: 620
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la GEC » 11 sep 2016, 10:45

Jel Travniku opet sviran penal?

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la GracanicaAA » 11 sep 2016, 11:32

GEC je napisao/la:Jel Travniku opet sviran penal?
Da

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 19 sep 2016, 22:39

Nasi po prvi put hoce da probaju gurati kup. Koja glupost, pogotovo sto nemamo ekipu da se razvlacimo na dvije strane a i liga je bitnija od kupa jer nemamo sanse da dodjemo u zavrsnicu a rizikujemo povrede i trosimo ulazud pare.. Danas su trenirali u Zenici radi terena u Krupi..

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la sodaacm » 20 sep 2016, 00:01

GracanicaAA je napisao/la:
GEC je napisao/la:Jel Travniku opet sviran penal?
Da
Bilo bi dobro napraviti tabele po broju dosudjenih penala u ovoj sezoni...Neki,u ovoj nasoj ligi, su se dobro pripremili za eventualno izvodjenje penala u kup utakmicama... :D

Avatar
Zoom088
Postovi: 2707
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Zoom088 » 20 sep 2016, 00:37

SamoTravnik je napisao/la:Nasi po prvi put hoce da probaju gurati kup. Koja glupost, pogotovo sto nemamo ekipu da se razvlacimo na dvije strane a i liga je bitnija od kupa jer nemamo sanse da dodjemo u zavrsnicu a rizikujemo povrede i trosimo ulazud pare.. Danas su trenirali u Zenici radi terena u Krupi..
Ti se konstantno drzis price da Travnik nije do sada gurao kup. Evo ja cu ti jos jednom podvuci da i prosle godine jesu. Bio sam u Radnickom, bio na utakmici u Travniku i Lukavcu kao sluzbeni predstavnik i znam sta su mi rekli ljudi iz kluba. Takodjer su zeljeli isposlovati da se revans ne igra u Lukavcu zbog suspenzije terena koja je vazila samo za ligasko takmicenje nakon incidenta u utakmici s Orasjem (revans kupa se igrao kroz par dana), cak smo se Smajo (vas sekretar) i ja zakacili oko toga. I u jednoj i u drugoj utakmici Travnik je igrao u najjacem sastavu (u Lukavcu cini mi se nije igrao Dudic a u Travniku nije branio Nurkovic). U drugom poluvremenu u Travniku je Radnicki trebao primiti barem 5 golova, napadali su k'o osice ali sreca je bila na nasoj strani + raspolozeni Nikolic tog dana i samo zbog toga Travnik nije prosao dalje. Ruku na srce, Travnik je u Lukavcu trebao primiti barem 6-7 golova ali ni tu nije bilo srece za Radnicki.

U jednom se slazem, besmisleno je igrati Kup i pokusati nesto kroz to takmicenje izboriti. Radnicki dosao do cetvrtine finala (da momcima nije receno da ne zapinju sigurno bi pao i Radnik, a malo je falilo u Bijeljini da se omakne, slucajno...jos se niko nije bunio sto je Radnik dao gol nakon ciste ofsajd pozicije :D), a ovamo prakticno ispao iz Prve lige.
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 21 sep 2016, 19:11

Bio cilj da se ide dalje u kupu i ide se dalje u kupu. :D Nadam se da ce momci uz ove premije koje su dobili nastaviti dobar niz i uzeti bod(ove) u Gabeli.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 03 okt 2016, 13:51

Vrijeme katastrofa, utakmica ce biti teska, samo da je zabit u prvih 45..

boomerang5
Postovi: 849
Pridružen/a: 17 mar 2015, 18:16
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la boomerang5 » 03 okt 2016, 16:24

Zna li ko koliko je u travniku rez ??

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 03 okt 2016, 18:11

2:0 zavrsilo, dobro je Sloga i prosla.. :D

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 15 okt 2016, 16:56

Šteta... nije ni bod loš ali imati 0:2 i ne sacuvati, pogoditi stativu itd.. jbg.. idemo dalje..

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la GracanicaAA » 15 okt 2016, 17:03

SamoTravnik je napisao/la:Šteta... nije ni bod loš ali imati 0:2 i ne sacuvati, pogoditi stativu itd.. jbg.. idemo dalje..
Bili ste bolji i zato ste dosli do vodstva, a nakon toga i do penala. Mi smo krenuli u drugom poluvremenu po gol i isplatilo se. Vi ste se povukli i branili se. Bilo je i gresaka sudija.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 15 okt 2016, 17:10

GracanicaAA je napisao/la:
SamoTravnik je napisao/la:Šteta... nije ni bod loš ali imati 0:2 i ne sacuvati, pogoditi stativu itd.. jbg.. idemo dalje..
Bili ste bolji i zato ste dosli do vodstva, a nakon toga i do penala. Mi smo krenuli u drugom poluvremenu po gol i isplatilo se. Vi ste se povukli i branili se. Bilo je i gresaka sudija.
Nema veze, bitno je izvuci bilo sta na strani pa kod kuce dobiti. Daj mi samo reci, kakav je nas golman bio ?

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.