NK Travnik

Moderator/ica: GracanicaAA

Esport
Kontakt:

PostPostao/la Esport » 12 avg 2017, 17:30

Imate na CITY TV prenos utakmice sa Bosnom

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 12 avg 2017, 19:34

Za razliku od prosle utakmice, danas sam zadovoljan napustio stadion. Rezultat 2:2 i nije nesto sto nam odgovara ali realno su se trudili, sudija nas je ostetio za penal - dva puta igranje rukom, primili smo 2 jeftina gola i na kraju mozemo biti zadovoljni sa remijem.
Ova zar je falila protiv Slavena i vjerovatno bi ih glat dobili jer porediti ekipu Slavena i Bosne je smijesno, Bosna kao i prosle godine ima super ekipu i moze dobiti sve ako su u elementu. Standardno dobri odnosi na tribinama, visocaci su bili na zapadu kao obicni gledaoci i bez ikakvih tenzija je protekla utakmica, kao sto su na proslom gostovanju sa nasim Gerilcima pjevali himnu na kraju utakmice. Neka se to prijateljstvo i dalje nastavi a Bosni kao i nama zelim svu srecu u nastavku. :bih:

Vijadukt
Kontakt:

PostPostao/la Vijadukt » 12 avg 2017, 19:45

SamoTravnik WroteColonZa razliku od prosle utakmice, danas sam zadovoljan napustio stadion. Rezultat 2:2 i nije nesto sto nam odgovara ali realno su se trudili, sudija nas je ostetio za penal - dva puta igranje rukom, primili smo 2 jeftina gola i na kraju mozemo biti zadovoljni sa remijem.
Ova zar je falila protiv Slavena i vjerovatno bi ih glat dobili jer porediti ekipu Slavena i Bosne je smijesno, Bosna kao i prosle godine ima super ekipu i moze dobiti sve ako su u elementu. Standardno dobri odnosi na tribinama, visocaci su bili na zapadu kao obicni gledaoci i bez ikakvih tenzija je protekla utakmica, kao sto su na proslom gostovanju sa nasim Gerilcima pjevali himnu na kraju utakmice. Neka se to prijateljstvo i dalje nastavi a Bosni kao i nama zelim svu srecu u nastavku. :bih:

Visocani. Uzdravlje. :D

Sta je sa terenom? Razumijem kisa, al oept da onako bude los ne kontam.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 12 avg 2017, 19:49

Ma teren je katastrofa od zadnjih utakmica prosle sezone, pokusalo se sa novim busenima ali nije uspjelo tako da je sad na dosta mjesta zemlja. Kisa ga je naravno dodatno sjebala ali kad pogledamo ostale terene u ovoj ligi, Pirota je extra. :D

Matemotika
Kontakt:

PostPostao/la Matemotika » 18 avg 2017, 15:25

Hoćel bit kakav organizovan prevoz za Bugojno pa da se ja priključim il moram direkt iz Zenice raspalit?

gigglessmoke
Kontakt:

PostPostao/la gigglessmoke » 20 avg 2017, 15:21

Cujem travnicani dosli jucer raditi probleme u Bugojnu?

Sent from my iPhone using Tapatalk

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 20 avg 2017, 15:35

gigglessmoke WroteColonCujem travnicani dosli jucer raditi probleme u Bugojnu?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ma uvijek su te trzavice na relaciji Travnik-Bugojno, jucer su trazili guzici cepa i nasli su, sad ce cekat ove da dodju u Travnik i tako u krug.

Sto se tice utakmice, mi smo losi a Iskra jos losija.. al' eto dadose onaj gol na corak i jbg.. Mi sa ovom igrom ako do polusezone uzmemo 10 bodova, mi smo na konju.. Nesto se mora mjenjati, ocigledno je da se patimo sa realizacijom..

paulus
Kontakt:

PostPostao/la paulus » 23 sep 2017, 19:14

sta se dogadja sa vama pobogu , nemate pobjede , ja sam nako siguran da ve te se izvuc na proljece al i forum vam zamro
UHLJEBLJENA UPRAVA NAPOLJE!!!

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 23 sep 2017, 19:40

paulus WroteColonsta se dogadja sa vama pobogu , nemate pobjede , ja sam nako siguran da ve te se izvuc na proljece al i forum vam zamro

Pa zamro forum kad sam ja pisem, pa sam prestao..
Ma desava se sranje, fulilo se sa domacim trenerima i pojacanjima, sad je kasno da se neko dovodi, nek' nam je Bog na pomoci do kraja polusezone..

Danas Sloga nista posebno nije pokazala ali jesu sudije, kakve su sve dodire svirali, ofsajd nakon auta a ide se 2 na 2 itd.. Dok se svaku utakmicu ne desi slucaj Bjelice i one ekipe iz Sirokog sto su ih autom gurali sa ceste, nema nama napretka u fudbalu..

paulus
Kontakt:

PostPostao/la paulus » 24 sep 2017, 16:42

SamoTravnik WroteColon
paulus WroteColonsta se dogadja sa vama pobogu , nemate pobjede , ja sam nako siguran da ve te se izvuc na proljece al i forum vam zamro

Pa zamro forum kad sam ja pisem, pa sam prestao..
Ma desava se sranje, fulilo se sa domacim trenerima i pojacanjima, sad je kasno da se neko dovodi, nek' nam je Bog na pomoci do kraja polusezone..

Danas Sloga nista posebno nije pokazala ali jesu sudije, kakve su sve dodire svirali, ofsajd nakon auta a ide se 2 na 2 itd.. Dok se svaku utakmicu ne desi slucaj Bjelice i one ekipe iz Sirokog sto su ih autom gurali sa ceste, nema nama napretka u fudbalu..

Ma ne sumnjam ja da je onaj kupio sve sudije koje je mogao

avenija
Kontakt:

PostPostao/la avenija » 24 sep 2017, 20:58

Komsije sta je ovo ? Nije valjda crna sudbina ?
Izetbegović : Općina Centar Sarajevo je važnija od desetak drugih općina!

BosanacGorstak
Kontakt:

PostPostao/la BosanacGorstak » 24 sep 2017, 22:40

paulus WroteColonMa ne sumnjam ja da je onaj kupio sve sudije koje je mogao

:plac: :plac: :plac:
Kupio je i za nerednu protiv Bosne .
Kad kupuje sudije za vise tekmi dobije i popust od saveza :kafa:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku ? Stoji uspravno ! Digao glavu, digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli. Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza 1960

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 25 sep 2017, 00:10

Al' idemo dalje.

paulus
Kontakt:

PostPostao/la paulus » 25 sep 2017, 10:09

SamoTravnik WroteColon

Al' idemo dalje.

I ovaj portal je kupljen , ja znam prosle sezone sam im na FB govorio posto su pisali o PL i onim situacijama u vezi Zrinskog da objave i sta su sudije radile u 1 Federalnoj , da objave neke smjesne golove na kraju gdje Rudarov golman nakon centarsuta ubacuje sam sebi loptu u gol , penale za Slogu , prekrsaje za Slogu , pa gore nece niko boda uzet a kupio je sva gostovanja koja je mogao vec , ona koja nije tu je kupio sudije i to je ofirno i ocigledno , al kako neko ocekuje da se nes promjeni kad eco ovaj portal na cijem smo forumu nece da objavi nista u bezi cjelog tog cirkusa , posebno sa Slogom i par timova koji redovno prodaju tekme na kraju prvenstva. Ovdje ima jedno 5 do 7 timova koji igraju posteno .

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 25 sep 2017, 10:18

Ovo su ozbiljni propusti, sudija Music je blago receno smijesan.

NeretvanskaPastrmka
Kontakt:

PostPostao/la NeretvanskaPastrmka » 25 sep 2017, 10:29

SamoTravnik WroteColon

Al' idemo dalje.

Sloga jest bolja od Travnika ali zar je potrebno brate ovakvo suđenje. 4 katastrofalne greske a pogotovo prva i zadnja. Ona zadnja penal ko suza . Smijesno
RSDVM 1922

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 25 sep 2017, 13:00

NeretvanskaPastrmka WroteColon
SamoTravnik WroteColon

Al' idemo dalje.

Sloga jest bolja od Travnika ali zar je potrebno brate ovakvo suđenje. 4 katastrofalne greske a pogotovo prva i zadnja. Ona zadnja penal ko suza . Smijesno

Pa nije potrebno ali ocigledno hoce neko da nas zakuca za dno, oni bi nas dobili i bez sudija jer smo losi ali eto, mora se osigurati da ne bi Travnik iznenadio :lol:

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 30 sep 2017, 18:24

Igraci nam se u cetvrtak nacugali, pobili, zavrsili u pritovru.. Sta ima veze.. sportski..
Danas lagani poraz od 1:0 uz crveni karton.. Ako izgubimo od Zvijezde mi smo prvi siguran putnik u nizi rang..

Dobro zapisite igrace iz Travnika, nemoj slucajno da ih ko dovede kao "pojacanje", sam ce sebi majku je....., mislio sam da je onaj seoski sminker Hasanhodzic najgore sto moze bit al ova sad ekipa Varupa, Vila, Rovčanin i jos par njih, sto to moze popit.. doduse imali su uzora, bivseg trenera Beganovica, svaki vikend u kafani a ne zna istrenirat akciju na terenu..

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 30 sep 2017, 18:29

Igracki kadar po imenima je za srdine terena, a ocito nije ni losa finansijska situacija u klubu cim se ima para za cuganja.
Lose odradjenje pripreme i disciplina su vjerovatno uzrok lose situacije na tabeli, ocekujem da cete biti bolji u drugom dijelu sezone.

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 30 sep 2017, 18:32

ASD WroteColonIgracki kadar po imenima je za srdine terena, a ocito nije ni losa finansijska situacija u klubu cim se ima para za cuganja.
Lose odradjenje pripreme i disciplina su vjerovatno uzrok lose situacije na tabeli, ocekujem da cete biti bolji u drugom dijelu sezone.

Pa da su pokupili igrace koji nisu igrali godinama, bar bi jednu dobili kuci, ovi nasi ne znaju.. Jos sad vjerovatno ostajemo bez napadaca, veselo ce biti.. A u drugom dijelu je kasno, il se svi cupaju il kupuju da budu prvi..

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.