RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjenisa » 20 apr 2015, 21:43

shaman7 je napisao/la:
rodjenisa je napisao/la:Izvini @shamane jesam li ja tebe dobro razumio-----navijaci Sarajeva iz Mostara
Ako je tako malo mi objasni bgt,nisam znao za tu grupaciju u Mostaru
Pa hajde, nazvat ćemo ih simpatizerima ipak, iz Bosne su na faksu ovdje i idu na utakmice kad god su u prilici :)
Hvala drug,fakat sam bio dobro iznenadjen na prvu
Nadam se da su ti drugovi malo bombali oko Janka,mada sam svjestan da danas mnogi(namjerno necu reci svi ,jer nas je Ani primjer)idu za malo vecom lovom
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

1922VFC1981
Postovi: 1664
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 1922VFC1981 » 20 apr 2015, 21:50

Crvena1981Armija je napisao/la:Neće nigdje Janko, šta vam je.29 godina, voli Mostar i Velež, nema šanse po meni da ode.I Mrkva je izjavio neki dan da je sa njim sve dogovoreno te da ostaje u nas :kafa:
Bas tako Mrkva je reko da se i on a i porodica mu navikli i da ostaje tu, te da je pitanje samo kad ce se potpisat novi ugovor. :) :)
#musvdg

keno83
Postovi: 698
Pridružen/a: 19 nov 2014, 12:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la keno83 » 20 apr 2015, 22:00

sto si iznenadjen rodjeni sa? ja sam iz Mostara i od kada znam za sebe navijam za FkS.

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjenisa » 20 apr 2015, 22:08

keno83 je napisao/la:sto si iznenadjen rodjeni sa? ja sam iz Mostara i od kada znam za sebe navijam za FkS.
:thumbup: svaka cast,jbg jarane covjek se uci dok je ziv,mogo sam danas umrijeti neznajuci za to
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

AlemC85
Postovi: 7391
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 20 apr 2015, 22:20

Nemojte se ljutiti ali su u posljednih nekoliko godina spekulacije dobrano uništile ovaj klub, jer se svašta pričalo, i nasijedalo a na kraju ništa od toga. Ja vjerujem ovoj trenutnoj upravi koja radi u nenormalnim uslovima, a to je neviđeni pritisak. Nek rade u tišini, ništa im drugo i ne preostaje...

anel81m
Postovi: 929
Pridružen/a: 16 okt 2009, 18:15
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la anel81m » 20 apr 2015, 22:21

keno83 je napisao/la:sto si iznenadjen rodjeni sa? ja sam iz Mostara i od kada znam za sebe navijam za FkS.
Nisam ni ja znao, što reče moj brat mogo sam umrijeti a da neznam za to.Bilo je prije rata navijača Zvezde iz Raštana, i možda Dinama iz Cima ali u mostarskim mahalama nisam znao da takvi postoje.

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjenisa » 20 apr 2015, 22:26

anel81m je napisao/la:
keno83 je napisao/la:sto si iznenadjen rodjeni sa? ja sam iz Mostara i od kada znam za sebe navijam za FkS.
Nisam ni ja znao, što reče moj brat mogo sam umrijeti a da neznam za to.Bilo je prije rata navijača Zvezde iz Raštana, i možda Dinama iz Cima ali u mostarskim mahalama nisam znao da takvi postoje.
Aa izgleda da nas je @Keno malo dezinformisao,sad mu pregledah postove i iz jednog se jasno da vidjeti da je momcina iz Sarajeva,bio nedavno na tekmi prtiv nas pa se hvalio kako mu je lijepo bilo sa rodjenima i javo se na forum kad je stigao sa tekme nekad navece.Al nema veza ,dobar je nas Keno
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Cernica » 20 apr 2015, 22:28

[youtube][/youtube]

Ima u Mostaru jedan mostarac manijak. Jest da je žutalj ali dobro. Bendara tata jedini :urnebes: :urnebes:
From father to son

keno83
Postovi: 698
Pridružen/a: 19 nov 2014, 12:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la keno83 » 21 apr 2015, 00:29

brate cernica nisam ja iz sarajeva, ja sam drito sa Luke, samo sto sam gore studirao, i imam dosta raje, sa kojom sam dolazio na tekmu, da se ne varamo volim ja i veleza, i jako sam sretan da su ova dva kluba u ovako dobrim odnosima, i bas mi je zao da vise nikad nas velez nece biti kao sto je nekad bio.

1bmw1
Postovi: 47
Pridružen/a: 12 sep 2014, 04:09
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 1bmw1 » 21 apr 2015, 01:23

keno---bit ce VELEZ i bolji nego sto je bio,samo malo vremena treba ovoj upravi...RODJENI DO GROBA

pozdrav od dobojlije

keno83
Postovi: 698
Pridružen/a: 19 nov 2014, 12:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la keno83 » 21 apr 2015, 01:30

i ja se nadam, bar da se onaj stadion dok smo mogli poceo gradit u sjevernom kao sto je trebao, a ne da smo tamo, svaka tekma bi bila 1000 ljudi plus, ali jbg nedostatak vizije

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Cernica » 21 apr 2015, 01:36

keno83 je napisao/la:brate cernica nisam ja iz sarajeva, ja sam drito sa Luke, samo sto sam gore studirao, i imam dosta raje, sa kojom sam dolazio na tekmu, da se ne varamo volim ja i veleza, i jako sam sretan da su ova dva kluba u ovako dobrim odnosima, i bas mi je zao da vise nikad nas velez nece biti kao sto je nekad bio.
Brato neznam gdje sam napisao da si sarajlija. Samo sam postavio klip Bendare žutalja koji je s tekije a navija za Želju. Nedavno se popeo na neku kocku na tekiji nažutiran i dero se željezničar za život cijeli :urnebes: :urnebes: bit ce brato Velež kao nekad stipu te price. Moze nas sutra neko uzet pa da opet kao ne tako davno gledamo kolone od 25-30 autobusa iz Mostara prema BH gradovima
From father to son

Avatar
rigotina
Postovi: 780
Pridružen/a: 20 jun 2014, 23:48
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rigotina » 21 apr 2015, 01:54

Cernica je napisao/la:Maletic ako bude zelio da igra jos jednu sezonu ostaje u Velezu. Treba ga pokusat nagovorit svim silama. Ova iduca sezona nam je vazna pravo
komšija nećete zar opet u federalnu?
goveđigulašmajka

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Cernica » 21 apr 2015, 02:15

rigotina je napisao/la:
Cernica je napisao/la:Maletic ako bude zelio da igra jos jednu sezonu ostaje u Velezu. Treba ga pokusat nagovorit svim silama. Ova iduca sezona nam je vazna pravo
komšija nećete zar opet u federalnu?
Necemo ali mi je drago sto nas redovno citas. Pozdravi oca starog đavola kojem i dan danas kroz vene tece mostarski Velež samo mu politika neda da ga gleda. Razumijem nece da izgubi posao :salut: :wave:
From father to son

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Cernica » 21 apr 2015, 02:20

[youtube][/youtube]
From father to son

anel81m
Postovi: 929
Pridružen/a: 16 okt 2009, 18:15
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la anel81m » 21 apr 2015, 06:53

Cernica je napisao/la:[youtube][/youtube]

Ima u Mostaru jedan mostarac manijak. Jest da je žutalj ali dobro. Bendara tata jedini :urnebes: :urnebes:
Hahaha, đe se Bendija sjeti. :urnebes: :urnebes: :urnebes:

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la shaman7 » 21 apr 2015, 09:24

slika

Samo da pozovem raju sutra na rukomet ! niti jedna pobjeda nije laka, i svaki protivnik ima svoju težinu. Dovoljno je reći da ovi momci igraju džaba, samo srcem, da su svi crveni od glave do pete, i da promovišu naše ime širom države.

Je li to mali poziv svima koji su u mogućnosti da dođu pogledati utakmice, da ih se podrži, da im se da do znanja da njihov znoj, rad, trud, i rezultati nisu uzalud. Niti karte se ne naplaćuju. Šta tražiti od tih momaka više? Utakmice u večernjim terminima većinom. Povoljna lokacija.

Do nas je.

Avatar
salmy
Postovi: 508
Pridružen/a: 22 jul 2014, 21:23
Lokacija: Sarajevo

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la salmy » 21 apr 2015, 10:51

Cernica je napisao/la:
rigotina je napisao/la:
Cernica je napisao/la:Maletic ako bude zelio da igra jos jednu sezonu ostaje u Velezu. Treba ga pokusat nagovorit svim silama. Ova iduca sezona nam je vazna pravo
komšija nećete zar opet u federalnu?
Necemo ali mi je drago sto nas redovno citas. Pozdravi oca starog đavola kojem i dan danas kroz vene tece mostarski Velež samo mu politika neda da ga gleda. Razumijem nece da izgubi posao :salut: :wave:
Ma brato Pastrmka hajde sto mu je ćaća navija za RODJENE, nego i Rigotina u dubini duše voli Velez i divi mu se svaki dan, ali ne smije zbog onih kvazi "mangupa" sa Rondoa, da ga ne ispucaju bejzbol palicama ko dobrog nam profesora Kukića.
FK..VELEZ - Semir Tuce :)

rodjenizavjecnost
Postovi: 150
Pridružen/a: 21 mar 2015, 17:38
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjenizavjecnost » 21 apr 2015, 13:00

Kodro nije vise trener Sarajeva

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjenisa » 21 apr 2015, 15:29

rodjenizavjecnost je napisao/la:Kodro nije vise trener Sarajeva

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Ja mislim da nece hoMe ni na godisnji vise u BIH :lol:
Moj Mehaga zar ti je ovo trebalo :?:
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Riziko, ZauvijekSamoVelez i 15 gostiju.