RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 18 okt 2017, 13:17

Hodaju Pika i Tana laganice, hoda cijela ekipica, hoda Salkan u ustaškim bojama, Blejićevom, a oni su svi Reuf ahhahahahahahahahahahahahahahahhaahhahaahhaahhahahahahahahahahaahha, a da ne kažem da za klub igra jedan koji je ljubio šaharu na dresu kona

MustafaNadatevic
Postovi: 22
Pridružen/a: 12 avg 2017, 10:47
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MustafaNadatevic » 18 okt 2017, 13:51

Svi smo mi Jega-je li ovo dobro Pika.Pisaat cemo upravi da te pod hitno vrate u Velez jer ti ne mozes zivjeti bez njega.

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 18 okt 2017, 16:45

MustafaNadatevic je napisao/la:Svi smo mi Jega-je li ovo dobro Pika.Pisaat cemo upravi da te pod hitno vrate u Velez jer ti ne mozes zivjeti bez njega.
Pika za prijatelje, za tebe gospodin Ćemalović ovco. I zašto nema izvještaja novčanog sa crvene večeri, ili se radi viša matematika !?

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 1922VFC1981 » 18 okt 2017, 17:28

josipmusa je napisao/la:
MustafaNadatevic je napisao/la:Svi smo mi Jega-je li ovo dobro Pika.Pisaat cemo upravi da te pod hitno vrate u Velez jer ti ne mozes zivjeti bez njega.
Pika za prijatelje, za tebe gospodin Ćemalović ovco. I zašto nema izvještaja novčanog sa crvene večeri, ili se radi viša matematika !?
Nije vec da se vama iz bijelog bara ne zamanta kad vidite silne eure koji su legli na racun.Cuj GOSPODIN :lol: :urnebes:
#musvdg

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 18 okt 2017, 18:53

1922VFC1981 je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:
MustafaNadatevic je napisao/la:Svi smo mi Jega-je li ovo dobro Pika.Pisaat cemo upravi da te pod hitno vrate u Velez jer ti ne mozes zivjeti bez njega.
Pika za prijatelje, za tebe gospodin Ćemalović ovco. I zašto nema izvještaja novčanog sa crvene večeri, ili se radi viša matematika !?
Nije vec da se vama iz bijelog bara ne zamanta kad vidite silne eure koji su legli na racun.Cuj GOSPODIN :lol: :urnebes:
Od čega tačno se zamantat ? Od para koje prođu kroz Bijeli bar svaki dan ?

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 18 okt 2017, 19:01

Meho Kodro 2000 švicarskih franaka. Tako je Home. Tako se voli svoj klub. Projekat se nastavlja,dosta uplata od raje i nakon Crvene noci :tokralju: :tokralju:
slika
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la FSB » 18 okt 2017, 21:47

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 09 nov 2017, 19:31, ukupno mijenjano 1 put.

keno83
Postovi: 698
Pridružen/a: 19 nov 2014, 12:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la keno83 » 18 okt 2017, 22:05

josipmusa je napisao/la:
MustafaNadatevic je napisao/la:Svi smo mi Jega-je li ovo dobro Pika.Pisaat cemo upravi da te pod hitno vrate u Velez jer ti ne mozes zivjeti bez njega.
Pika za prijatelje, za tebe gospodin Ćemalović ovco. I zašto nema izvještaja novčanog sa crvene večeri, ili se radi viša matematika !?
gospodine vrati gace ljudima koje si do rata sa strikova krao ;)

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la FSB » 18 okt 2017, 22:17

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 09 nov 2017, 19:30, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Napadac69ToSre
Postovi: 12
Pridružen/a: 10 sep 2017, 18:35
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Napadac69ToSre » 19 okt 2017, 07:56

keno83 je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:
MustafaNadatevic je napisao/la:Svi smo mi Jega-je li ovo dobro Pika.Pisaat cemo upravi da te pod hitno vrate u Velez jer ti ne mozes zivjeti bez njega.
Pika za prijatelje, za tebe gospodin Ćemalović ovco. I zašto nema izvještaja novčanog sa crvene večeri, ili se radi viša matematika !?
gospodine vrati gace ljudima koje si do rata sa strikova krao ;)
Jest prcio mater lopovsku i meni je majke mi moje klepio najdraze crvene gace one sa resicama i farmerke sto sam birvaktile iz Italije donjeo a sad gospodina nekog glumi bjeri tamo nisam bola od jucer majke mi moje.

Molim ako ima iko iz zadruge iz Siminog Hana da mi pozdravi puno moju nikad nepreboljenu ljubav Mirsadu bila je onako plavusa omanja i ojaca ali dobro okprcna ziva vatra majke mi moje nikad je necu moci zaboraviti i danas mi se nekad u snovima javi. Nek mi se javi preko foruma volio bih majke mi moje da se vidimo i pozdravite je puno od Tosreta.

Raja volim vas sve majke mi moje.

Raja gdje je onaj stari drug samo Velez?

Pozdrav Pastrmki, Zizu, Babatunde i pravoj Mostarskoj raji.

Volim Volim Velez istina je prava
Niti mi se jede niti mi se spava

Ja volim samo Velez alkohol i zene nista vise ne zanima mene

FCS
Postovi: 1149
Pridružen/a: 17 jan 2009, 11:27
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la FCS » 19 okt 2017, 08:22

FSB je napisao/la:slika
slika
slika
:bow: :bow:

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 19 okt 2017, 10:46

MustafaNadatevic je napisao/la:Izvini sto te nisam prepoznao velili gospodine.Uprava ce tebi poslati izvjestaj kuci a ti zamisli koliko bi mogao viskija popiti i partija pokera odigrati za taj novac.Raduje nas jedna istina: u Velezu nikad vise neces biti KLOSARU
Ništa ti ne brini. Pit će Pika whiskey u tom kafiću vašem u stadionu i to na račun Veleža ;) A dofurat će neko od skakavaca janjetinu da se i zamezi malo :twisted:

MustafaNadatevic
Postovi: 22
Pridružen/a: 12 avg 2017, 10:47
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MustafaNadatevic » 19 okt 2017, 10:55

Samo se tjesi mali misu.Nikada vise,nikada vise

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ANTIFA ! » 19 okt 2017, 11:53

Ko bola vise ozbiljno shvata Piku i njegove mostarske klosare, Pikino i Tanino je proslo davnih dana.
Prosto k'o pasulj. :kafa:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 19 okt 2017, 13:39

ANTIFA ! je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:Samo se vi zavaravajte. Neko vas motri uvijek. Nego, kako napreduje onaj hotel Ibragin? Koliko se odužilo to da mu srede, mi bi do sad 4 puta to odradili



Taj isti Želja koji vas je povalio za crvenu vece a redovno bez problema pjeva u Dalekoj ? Brini se ti kome pusi ženski dio tvoje porodice, za mene nemoj majke ti

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ANTIFA ! » 19 okt 2017, 13:52

josipmusa je napisao/la:
ANTIFA ! je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:Samo se vi zavaravajte. Neko vas motri uvijek. Nego, kako napreduje onaj hotel Ibragin? Koliko se odužilo to da mu srede, mi bi do sad 4 puta to odradili



Taj isti Želja koji vas je povalio za crvenu vece a redovno bez problema pjeva u Dalekoj ? Brini se ti kome pusi ženski dio tvoje porodice, za mene nemoj majke ti

Ti ga dudlas u bijelom baru nije zenski dio porodice, po tvojoj prici i ostalih klosara koji ga dudlaju u bijelom baru Pikici su frajeri neki. :lol:
Samo cu par primjer nadodati o tim mocnim Cemalovicima da raja zna kakve su to pick-urine.
Godinama ih maltretira I.Colakovic u Starom Gradu ne smiju mu nista progovorit.
Prije par godina Denis isao zbog one svoje male na vrata jednom momku, momak ga lopatom poceo udarat i mrsnuo ga sa vrata. :lol:
Takodjer Pika ima par godina dosao da brani Dinu umalo ga momci tj. tinejdzeri tada nisu izudarali u Starom Gradu. :lol:
Toliko o mocnim Cemajovicima, samo mi ti nisi jasan koliko ih u nebesa dizes k'o da su oni neki faktor negdje, realno smijesni ljudi samo takvim klosarima poput tebe kojim im dudlaju ka-ru u bijelom baru mogu biti zanimljivi i predstavljati nesto. :rol: :rol:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 19 okt 2017, 13:58

Dođeš lave u Bijeli Bar i kažeš im to u facu. Drkač iz maminog podruma koji sagne pogled kad naiđe pored nekoga od Ćemalovića, a golem si na slovima. Ja vas zayebavam, a vi skočite ko bubašvabe pod frižider. Sakrij se gdje je vlažno i tamno i ordiniraj kada niko ne gleda. Nije ni čudo da vam je idol polupismeni Reuf

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 19 okt 2017, 14:24

Ama uđeš frajeru tamo i pošamaraš sve. Glavni si roki

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ANTIFA ! » 19 okt 2017, 14:27

josipmusa je napisao/la:Ama uđeš frajeru tamo i pošamaraš sve. Glavni si roki

Boli mene k za Piku i ostale ljige sa njim, nego ti pisem stvari onakve kakve jesu.
Problem je sto ti i takvi pravite od njih velicine neke, a ljudi su obicni kokosari i mostarski jazavci. :wave:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 19 okt 2017, 14:32

ANTIFA ! je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:Ama uđeš frajeru tamo i pošamaraš sve. Glavni si roki

Boli mene k za Piku i ostale ljige sa njim, nego ti pisem stvari onakve kakve jesu.
Problem je sto ti i takvi pravite od njih velicine neke, a ljudi su obicni kokosari i mostarski jazavci. :wave:
Mora da su okac i mrva onda sve sami napravili. Ili se svi skupa pravimo da se ništa nije dešavalo... Vidim i nova uprava podržava tezu da se ništa nije uradilo, samo ko je uzeo škutorske pare da se Sloboda izbaci iz lige, da ne navodim sad sve primjere. Svi se pravimo mutavi jer niko ništa ne smije, osim junaka Reufa iza lažnog nika na Fejsu. Sprdancija teška roki. Al ajde zato se Džafu napada što hoće da naplati svoj lom noge, ostalo niko ništa nije vidio

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: MoKa14, nekoIzMostara i 16 gostiju.