RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

castro
Postovi: 176
Pridružen/a: 27 maj 2013, 15:46
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la castro » 19 okt 2017, 16:04

ignorisite budalu
OJ SUZANA OBJESI SE TI, NEK LOZA TEČE NERETVOM DA PIJU ROĐENI !

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la shaman7 » 19 okt 2017, 22:14

josipmusa je napisao/la:Dođeš lave u Bijeli Bar i kažeš im to u facu. Drkač iz maminog podruma koji sagne pogled kad naiđe pored nekoga od Ćemalovića, a golem si na slovima. Ja vas zayebavam, a vi skočite ko bubašvabe pod frižider. Sakrij se gdje je vlažno i tamno i ordiniraj kada niko ne gleda. Nije ni čudo da vam je idol polupismeni Reuf
izdase vam konobari iz kafica raji po gradu ko je prijetio zeljku i enesu :)

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 19 okt 2017, 22:18

shaman7 je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:Dođeš lave u Bijeli Bar i kažeš im to u facu. Drkač iz maminog podruma koji sagne pogled kad naiđe pored nekoga od Ćemalovića, a golem si na slovima. Ja vas zayebavam, a vi skočite ko bubašvabe pod frižider. Sakrij se gdje je vlažno i tamno i ordiniraj kada niko ne gleda. Nije ni čudo da vam je idol polupismeni Reuf
izdase vam konobari iz kafica raji po gradu ko je prijetio zeljku i enesu :)

Ma j.ebo to buraz prava raja je na našem forumu...
Akcija ide dalje idemooo rođeniiiii.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babatunde » 19 okt 2017, 23:35

Zašto mi se brišu postovi moderatoru? Mogu li da znam? A ovaj koji piše gluposti od kad se prijavio, nervira sve ovdje, ništa.
Musaaaa šta kaže još Jega??? Je li Mirso kriv za nešto oko CN?
musa musa napuši nam se k...a :kafa:
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

Avatar
Napadac69ToSre
Postovi: 12
Pridružen/a: 10 sep 2017, 18:35
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Napadac69ToSre » 20 okt 2017, 01:20

Babatunde je napisao/la:Zašto mi se brišu postovi moderatoru? Mogu li da znam? A ovaj koji piše gluposti od kad se prijavio, nervira sve ovdje, ništa.
Musaaaa šta kaže još Jega??? Je li Mirso kriv za nešto oko CN?
musa musa napuši nam se k...a :kafa:
Halo bola brato nisam ja od jucer taj jega je homoseksualac ko i ovaj musa majke mi moje. :bale:

DieRoten
Postovi: 125
Pridružen/a: 18 dec 2012, 16:44
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la DieRoten » 20 okt 2017, 01:30

Ne mogu da vjerujem čemu se posvećuje pažnja na ovom forumu. Dođem da pročitam nešto pametno, vi se svađate ko je za i protiv Veleža, ko je krao, ko je mutio. Dobro znamo svi šta se dešavalo u Veležu, mislim da ko god dođe s namjernom da provocira, treba da bude iskuliran. Umjesto da čitam o sastavima, o igračima o planovima, vi se prepirete o glupostima. :facepalm:

Zna li iko kada Ibri tačno ističe suspenzija? Da li će biti pored terena protiv Sloge? Planira li se dovesti neko pojačanje na zimu, s obzirom da ekipa jako nestabilno igra od početka sezone? Zna li neko podatak koliko se ukupno novca skupilo do sada za izgradnju stadiona? Čuo sam za 40k eura, mada mi se to čini kao jako malo, s obzirom koliko iznose troškovi stadiona.. :roll:

Forza :salut:

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la shaman7 » 20 okt 2017, 23:13

DieRoten je napisao/la:Ne mogu da vjerujem čemu se posvećuje pažnja na ovom forumu. Dođem da pročitam nešto pametno, vi se svađate ko je za i protiv Veleža, ko je krao, ko je mutio. Dobro znamo svi šta se dešavalo u Veležu, mislim da ko god dođe s namjernom da provocira, treba da bude iskuliran. Umjesto da čitam o sastavima, o igračima o planovima, vi se prepirete o glupostima. :facepalm:

Zna li iko kada Ibri tačno ističe suspenzija? Da li će biti pored terena protiv Sloge? Planira li se dovesti neko pojačanje na zimu, s obzirom da ekipa jako nestabilno igra od početka sezone? Zna li neko podatak koliko se ukupno novca skupilo do sada za izgradnju stadiona? Čuo sam za 40k eura, mada mi se to čini kao jako malo, s obzirom koliko iznose troškovi stadiona.. :roll:

Forza :salut:
Ibri zavrsava suspenzija nakon Sloge. Hasic je poludio nakon Capljine cini mi se i rekao njima u klubu svima da od zime ide igracki kadar i da se mnogima sptrmaju papiri, a da je vec pokrivena prva faza infrastrukture (zavrsetak tribine, krov, stolice i ne znam jel tu mislio na reflektore). Isto to je Ibro rekao u intervjuu za hayat tv u smislu kao da uprava moze puno vise od ovog gdje se sad klub nalazi, ali da igraci nisu ti koji su ispratili i ispunili ocekivanja. Sto se tice cifre, ovaj bljesak je uzeo cifru donacija prije crvene noci. A ko prati klub, vidi da tek sada dolaze kvalitetnije cifre, te da je na crvenoj noci dogovoteno par sponzora koji ce odmah pogurati oko ovog. Tako da je 40 milja eura smijesna cifra, to je i Taso rekao. Ceka se i akcija iz Amerike pa da se sve to sabere i objavi. eto ukratko :)

castro
Postovi: 176
Pridružen/a: 27 maj 2013, 15:46
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la castro » 20 okt 2017, 23:30

shaman7 je napisao/la:
DieRoten je napisao/la:Ne mogu da vjerujem čemu se posvećuje pažnja na ovom forumu. Dođem da pročitam nešto pametno, vi se svađate ko je za i protiv Veleža, ko je krao, ko je mutio. Dobro znamo svi šta se dešavalo u Veležu, mislim da ko god dođe s namjernom da provocira, treba da bude iskuliran. Umjesto da čitam o sastavima, o igračima o planovima, vi se prepirete o glupostima. :facepalm:

Zna li iko kada Ibri tačno ističe suspenzija? Da li će biti pored terena protiv Sloge? Planira li se dovesti neko pojačanje na zimu, s obzirom da ekipa jako nestabilno igra od početka sezone? Zna li neko podatak koliko se ukupno novca skupilo do sada za izgradnju stadiona? Čuo sam za 40k eura, mada mi se to čini kao jako malo, s obzirom koliko iznose troškovi stadiona.. :roll:

Forza :salut:
Ibri zavrsava suspenzija nakon Sloge. Hasic je poludio nakon Capljine cini mi se i rekao njima u klubu svima da od zime ide igracki kadar i da se mnogima sptrmaju papiri, a da je vec pokrivena prva faza infrastrukture (zavrsetak tribine, krov, stolice i ne znam jel tu mislio na reflektore). Isto to je Ibro rekao u intervjuu za hayat tv u smislu kao da uprava moze puno vise od ovog gdje se sad klub nalazi, ali da igraci nisu ti koji su ispratili i ispunili ocekivanja. Sto se tice cifre, ovaj bljesak je uzeo cifru donacija prije crvene noci. A ko prati klub, vidi da tek sada dolaze kvalitetnije cifre, te da je na crvenoj noci dogovoteno par sponzora koji ce odmah pogurati oko ovog. Tako da je 40 milja eura smijesna cifra, to je i Taso rekao. Ceka se i akcija iz Amerike pa da se sve to sabere i objavi. eto ukratko :)
tako je. Najbitnije da ce biti sve javno i transparentno, nema muljanja i petljanja. Jedan je EL PREZIDENTE SEMSUDIN HASIC !!!!
OJ SUZANA OBJESI SE TI, NEK LOZA TEČE NERETVOM DA PIJU ROĐENI !

DieRoten
Postovi: 125
Pridružen/a: 18 dec 2012, 16:44
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la DieRoten » 21 okt 2017, 01:15

Odlično, drago mi je čuti i da je uprava odlučna, da ne želi davati previše prilike svima. Ili ćeš igrat ili idi. Tako i treba :)
Kako rekoše do marta bi tribine trebale biti završene u potpunosti?

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 21 okt 2017, 07:54

DieRoten je napisao/la:Odlično, drago mi je čuti i da je uprava odlučna, da ne želi davati previše prilike svima. Ili ćeš igrat ili idi. Tako i treba :)
Kako rekoše do marta bi tribine trebale biti završene u potpunosti?
Da ova iza gola i dedara,a sto se tice love nece se nista objavljivati dok ne stignu pare iz SAD-a,a i bice donacija od nas sa foruma rodjeni.com.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la FSB » 21 okt 2017, 12:22

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 10 nov 2017, 05:32, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 21 okt 2017, 15:13

bravo Denise ljubi te brat

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 21 okt 2017, 15:45

Paneso majstore, :bow: :bow: :bow:

Kuda Hamzabegoviću ????

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la miky_hz » 21 okt 2017, 16:15

Bravo Velez,kakva utakmica :clap:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3527
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Alminjo99 » 21 okt 2017, 16:16

Ma tako je Rođeni!
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4756
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Bazinga12345 » 21 okt 2017, 16:18

Velež do groba :salut: :tokralju:
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la FSB » 21 okt 2017, 16:36

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 10 nov 2017, 05:33, ukupno mijenjano 1 put.

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la FSB » 21 okt 2017, 16:43

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 10 nov 2017, 05:33, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la paulus » 22 okt 2017, 12:09

Svala vam cast za onaj transparent o Bosni . Dosta vise sranja trena se ujedinit protiv kriminalaca
Zadnja izmjena: paulus, dana/u 22 okt 2017, 12:50, ukupno mijenjano 1 put.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babatunde » 22 okt 2017, 12:10

Dobra sloga nema sta :urnebes: :urnebes:
U jajce po 3 boda!
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.