RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Asimetric » 12 nov 2017, 19:02

Hajmo ljudi sada malo više pisati o izgradnji stadiona, mislim da je to sada najinteresantnije, s obzirom da je polusezona i da će pauza potrajati dugo, pa ako ima neko neke info o skorijim radnjama na stadionu.

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la shaman7 » 13 nov 2017, 01:08

Zavrsava se prilaz stadionu ovih dana, ogradjena je "Velezova" zemlja sa svih strana. Sa krovom i stolicama se trebalo poceti odma poslije utakmice sa Zvijezdom, ali ocekujem da to bude ovih dana odprilike. Zavrsit ce se ova tribina tamo malo sto ima iza jednog gola i od nove godine, a mozda cak i prije se pocinje sa wcovima ispod centralne. Nece to biti obicne pisaone, nego se ide na neki fazon svjetskih stadiona, spominje se ta neka cifra od 15-ak hiljada eura sto znaci da nece biti nabacane solje, umivaonici i to je to. Takofjer poseban wc za invalide se radi, i to je ono sto ce se u ovoj pauzi radit. Kako sam uspio cuti, doduse nista provjereno, pravi se taj prostor za generator ili sta vec potrebno za reflektore. Ovo prvo ti jr provjereno sto posto, osim ako ne dodje do nekih iznenadnih problema. U pauzi idu krov, stolice i locinju se wcovi pa ce se valjda i zavrsit

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Asimetric » 13 nov 2017, 01:31

shaman7 je napisao/la:Zavrsava se prilaz stadionu ovih dana, ogradjena je "Velezova" zemlja sa svih strana. Sa krovom i stolicama se trebalo poceti odma poslije utakmice sa Zvijezdom, ali ocekujem da to bude ovih dana odprilike. Zavrsit ce se ova tribina tamo malo sto ima iza jednog gola i od nove godine, a mozda cak i prije se pocinje sa wcovima ispod centralne. Nece to biti obicne pisaone, nego se ide na neki fazon svjetskih stadiona, spominje se ta neka cifra od 15-ak hiljada eura sto znaci da nece biti nabacane solje, umivaonici i to je to. Takofjer poseban wc za invalide se radi, i to je ono sto ce se u ovoj pauzi radit. Kako sam uspio cuti, doduse nista provjereno, pravi se taj prostor za generator ili sta vec potrebno za reflektore. Ovo prvo ti jr provjereno sto posto, osim ako ne dodje do nekih iznenadnih problema. U pauzi idu krov, stolice i locinju se wcovi pa ce se valjda i zavrsit
Odlično, zanima me samo da li će se onaj dio tribine gdje su sobe za igrače, nadogradjivati radi preglednosti..

Avatar
rodjak
Postovi: 2261
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 13 nov 2017, 04:26

Asimetric je napisao/la:
shaman7 je napisao/la:Zavrsava se prilaz stadionu ovih dana, ogradjena je "Velezova" zemlja sa svih strana. Sa krovom i stolicama se trebalo poceti odma poslije utakmice sa Zvijezdom, ali ocekujem da to bude ovih dana odprilike. Zavrsit ce se ova tribina tamo malo sto ima iza jednog gola i od nove godine, a mozda cak i prije se pocinje sa wcovima ispod centralne. Nece to biti obicne pisaone, nego se ide na neki fazon svjetskih stadiona, spominje se ta neka cifra od 15-ak hiljada eura sto znaci da nece biti nabacane solje, umivaonici i to je to. Takofjer poseban wc za invalide se radi, i to je ono sto ce se u ovoj pauzi radit. Kako sam uspio cuti, doduse nista provjereno, pravi se taj prostor za generator ili sta vec potrebno za reflektore. Ovo prvo ti jr provjereno sto posto, osim ako ne dodje do nekih iznenadnih problema. U pauzi idu krov, stolice i locinju se wcovi pa ce se valjda i zavrsit
Odlično, zanima me samo da li će se onaj dio tribine gdje su sobe za igrače, nadogradjivati radi preglednosti..
hoce,ali ne sad to nije prioritet,idemo raditi prvo ove stvari koje su nam najpotrebnije.Svaki Velezovac treba da se ukljuci u ove akcije prema svojim mogucnostima,a vec dosta raje je ukljuceno od pocetka.Idemo graditi mocan Velez :cool:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

narodniheroj
Postovi: 1393
Pridružen/a: 19 okt 2015, 22:39
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la narodniheroj » 13 nov 2017, 15:56

Danas bio poslom u Hercegovini i usput vidim neke mašine oko stadiona vašeg. Svratim na kratko i vidim napreduju radovi. Uređuju se iza tribine vip parking, neka ostrva folovi, pitam jednog radnika kaže nešto se asfaltira a nešto ide zelena površina. Iako je u sred radova nazire se lijep vanjski ambijent.
Drago mi baš, sve najbolje rodjeni i samo naprijed.

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Asimetric » 13 nov 2017, 17:42

narodniheroj je napisao/la:Danas bio poslom u Hercegovini i usput vidim neke mašine oko stadiona vašeg. Svratim na kratko i vidim napreduju radovi. Uređuju se iza tribine vip parking, neka ostrva folovi, pitam jednog radnika kaže nešto se asfaltira a nešto ide zelena površina. Iako je u sred radova nazire se lijep vanjski ambijent.
Drago mi baš, sve najbolje rodjeni i samo naprijed.
Da prilaz će biti prva liga, samo je šteta onih kuća oko stadiona što su nabacane, ali im je Hasić udario zid 3 metra pa neka gledaju u elemente sada :salut: :njanjanja:

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babatunde » 14 nov 2017, 22:39

Jedinstvo-Velež 3:6
11.11.2017.
VELEŽOVA ARMIJA
slika
slika
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

castro
Postovi: 176
Pridružen/a: 27 maj 2013, 15:46
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la castro » 14 nov 2017, 23:40

Zanima me jedna stvar

Kakva je uloga franje vladica u protjerivanju sa BB i inace njega kao igraca Veleza u svim tim desavanjima od 92 do 95 god? Jer znam da ga ne gotivi niko a zanima me zasto
OJ SUZANA OBJESI SE TI, NEK LOZA TEČE NERETVOM DA PIJU ROĐENI !

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 15 nov 2017, 11:06

Cuj brišu se postovi. Zašto je najbolji igrač Panesso otišao !?

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babatunde » 15 nov 2017, 11:33

josipmusa je napisao/la:Cuj brišu se postovi. Zašto je najbolji igrač Panesso otišao !?
Zbog porodice, nece se vraćati u Europu.
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 15 nov 2017, 12:47

josipmusa je napisao/la:Cuj brišu se postovi. Zašto je najbolji igrač Panesso otišao !?
Hahahah, najbolji, a prvi si ga pljuvao cccc. Porodica, sta tu nije jasno, pise "Zelio sam ostati,.ali moram nazad u Kolumbiju."

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la crvenobijeli » 17 nov 2017, 12:06

drakensang je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:Cuj brišu se postovi. Zašto je najbolji igrač Panesso otišao !?
Hahahah, najbolji, a prvi si ga pljuvao cccc. Porodica, sta tu nije jasno, pise "Zelio sam ostati,.ali moram nazad u Kolumbiju."
Navodno da mi mogao preci u slogu simin han.
Da vas nije izradio kao nas huseinbasic.....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 17 nov 2017, 12:50

crvenobijeli je napisao/la:
drakensang je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:Cuj brišu se postovi. Zašto je najbolji igrač Panesso otišao !?
Hahahah, najbolji, a prvi si ga pljuvao cccc. Porodica, sta tu nije jasno, pise "Zelio sam ostati,.ali moram nazad u Kolumbiju."
Navodno da mi mogao preci u slogu simin han.
Da vas nije izradio kao nas huseinbasic.....
Sad ugledah pa da prvo odgovorim drakeu jer ocito nije postovan ili je obrisan odgovor njemu, Nisam nikad za Panesa govorio da ne valja, to vala lažeš-, a ovo drugo, ako se ispostavi da je tačno onda treba par ljudi iz kluba nabit nogom u guzicu. prije svega mislim na gospodina Džonku, a onda po hijerarhiji. A završit će u Siminom 99 posto i to sam s rajom pricao čim smo saznali da su mu dali papire, da postoji mogućnost.

I to ako se desi opet cu se smijat ovim ljudima ali ovaj put bez trolanja


drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 17 nov 2017, 14:57

Jesi,brate govorio si za svu trojicu tamnoputih da to sto su iz Juzne Amerike ne znaci da znaju igrat' fudbal.Prelistaj postove. Druga stvar, mislis li da postoje bolji ljudi od ovih koji su u klubu i ako mozes da mi das primjer?

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 17 nov 2017, 18:22

drakensang je napisao/la:Jesi,brate govorio si za svu trojicu tamnoputih da to sto su iz Juzne Amerike ne znaci da znaju igrat' fudbal.Prelistaj postove. Druga stvar, mislis li da postoje bolji ljudi od ovih koji su u klubu i ako mozes da mi das primjer?
To nije nikakvo pljuvanje po Panesu i igrao je užasno do zadnja 3-4 kola. Međutim, nebitno, on je otišao, a ako završi u Siminom Hanu neko otkaz mora popiti. Prvi za odstrijel već pomenuti, posebno nakon Konjica ako znaš šta je bilo. Što se tiče drugog dijela pitanja, ako se ne varam već si me jednom isto pitao i ostajem pri tome. Što se mene tiče volio bih Feju viditi u normalnim okolnostima jer je i bolji trener od Ibre i ima veći trenerski potencijal. Čuda je činio u onakvom rasulu i iskreno volio bih vidjeti šta može sada jer Ibro nije nikakav pomak napravio, a evo i nepismeni crnci se pišaju po njemu da budem maximalno kritičan jer ponavljam, ako onaj završi u Slogi zna se ko je kriv ! Predsjednika nema potrebe mjenjati, ali on bi u Velež trebao uključiti ljude koji se razumiju u fudbalske poslove, a ne po nekoj tamo liniji, znam da znaš na šta mislim, nema potrebe da ovdje o tome pišem javno.
Postoje li ljudi na ostalim pozicijama bolji. Postoje 101 %. Na svakoj ostaloj.

castro
Postovi: 176
Pridružen/a: 27 maj 2013, 15:46
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la castro » 17 nov 2017, 18:28

ma najbolje je vratit piku i tanu ;)
OJ SUZANA OBJESI SE TI, NEK LOZA TEČE NERETVOM DA PIJU ROĐENI !

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 17 nov 2017, 19:08

Padobranac ko padobranac, nema šta pametno reć pa kenja

Avatar
emil02in
Postovi: 3689
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 17 nov 2017, 20:23

MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 17 nov 2017, 22:01

A kod tebe Ibro nema kredita za ono što je uradio, kad je došao i napustio sigurnu platu, siguran posao u Mladosti, da bi se vratio i izvadio Velež iz gov.ana, kad su svi digli ruke od Veleža? Bi li ti to uradio, kao navijač Veleža, ostavio sigurna primanja i došao se patit ovamo, necu pricat o nekim milionima sto je trebao u UAE jer za to ne znam, govorim iskljucivo za Mladost? Slazem se u jednom samo, mi moramo počet pazit na ovakve stvari, i pojačat osoblje u klubu, od sportskog direktora do trenera i svega ostalog, ali za Ibru, nakon svega, u Veležu mora bit, jer znanja sigurno ima a o ljubavi je suvisno i pricati

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: dime, FRLegioen i 16 gostiju.