RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 14 jul 2017, 15:07

Sta rade kerovi lutavčine?Kopaju po smeću,i laju na ljude kad su u čoporu ili iz mraka jer ne smiju kad su sami.
A kerovi su šutili kad je klub bio jednom nogom u mezaru,a sad bi da nesto se pitaju ili odlučuju! Necete kerovi,nećete
Ibro,Sudo neka nas u federalnoj samo vi gradite da nam djeca ne treniraju u blatu sjevernog a pojačanja iz Sinđelića i domaća djeca imaju 2-3000 platu...
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mig_Mig » 14 jul 2017, 15:28

Ibro i Hasic su pametni ljudi. Znaju koliko Azemir ima novca i koliko se tesko nositi sa njim. Poenta je da sto manje novca utrosite a da ostanete u ligi, sredite jos klub i stadion a onda je lako napasti PL.
Max Allegri 300 💪💪💪

FCS
Postovi: 1149
Pridružen/a: 17 jan 2009, 11:27
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la FCS » 14 jul 2017, 15:33

Podržite hasića, uopšte nije bitno 18-19 ili 19-20 da uđete, bitno je da uđete sa pravim stadionom, i da to bude pravi velež. Nedajte kokošarima da prismrde klubu.

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 14 jul 2017, 16:22

To nekim ljudima ne mozes objasnit, svako iole normalan i s mozgom ce odabrat klub koji gradi moderan stadion i koji ima olan na 4-5 godina prije ngo instant rezultate. Sto je rekao jedan momak na utakmici, dobro poznat u raji i veliki navijac Veleza: "Ovdje je doslo ljudi na utakmocu da vide jel tribina ukrivo i hoce li sevidjet korner zastavica s vrha tribine, pored brda selektora i strucnjaka imamo i brdo gradjevinskih inzinjera, bogat smo klub."

Navikli smo pljuvat, ne valja nama kad nemamo na sra hraknut. Pise u komentar jedan od mostarskih selektora, na stranicu kluba, naravno s laznog profila jer mu pravi profil zena kontrolis, i ima mu sifru, da treba mijenjat KOMPLET ekipu jer ne igraju srcem, treba DOVES(bez t naravno) prave igrace, da smo ko San marino, a loptu dirnuo jedino na skolskom turniru u rodnom selu kad je neko nabije pa ga posalju po nju. Uglavnom bolesni smo ljudi i nema kome necemo manu nac i razlog da ga pljujemo

hercegovina
Postovi: 306
Pridružen/a: 06 avg 2009, 14:22
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la hercegovina » 14 jul 2017, 17:12

drakensang je napisao/la:To nekim ljudima ne mozes objasnit, svako iole normalan i s mozgom ce odabrat klub koji gradi moderan stadion i koji ima olan na 4-5 godina prije ngo instant rezultate. Sto je rekao jedan momak na utakmici, dobro poznat u raji i veliki navijac Veleza: "Ovdje je doslo ljudi na utakmocu da vide jel tribina ukrivo i hoce li sevidjet korner zastavica s vrha tribine, pored brda selektora i strucnjaka imamo i brdo gradjevinskih inzinjera, bogat smo klub."

Navikli smo pljuvat, ne valja nama kad nemamo na sra hraknut. Pise u komentar jedan od mostarskih selektora, na stranicu kluba, naravno s laznog profila jer mu pravi profil zena kontrolis, i ima mu sifru, da treba mijenjat KOMPLET ekipu jer ne igraju srcem, treba DOVES(bez t naravno) prave igrace, da smo ko San marino, a loptu dirnuo jedino na skolskom turniru u rodnom selu kad je neko nabije pa ga posalju po nju. Uglavnom bolesni smo ljudi i nema kome necemo manu nac i razlog da ga pljujemo
u pravu si za ovaj prvi dio, steta sto se u drugom kompromitiras bezveze i ukljucujes selo, iako znamo da ozbiljne probleme sa pravopisom i gramatikom najvise imaju rodjeni mostarci, pogotovo oni iz skandinavije :) a te komentare su stavili ljudi sa imenom i prezimenom. i slikom, regularni profili. a ti ispod komentarises sa laznog :D
inace ulazak u pl se trebao dogoditi ove godine ali izgleda da nece jer ne se moze finansijski i van terena pratiti azmir i olimpic, pa ce se pokusati iz drugog plana ako se ukaze prilika. ibro je davao izjave na osnovu projekcije iz prosle godine kad nije bilo ozbiljne ekipe u 1. ligi pa je gosk usao vise po zakonu inercije jer niko drugi nije htio. ali nije ni bitna pl, bitno je da se imaju uslovi i zdrav klub, dalje cemo vidjet.

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 14 jul 2017, 17:35

zasto su pljunute pare za kuduza, ito ne male, ako nije cilj PL ?

Zasto placati 50ak milja godisnje covjeka od 35 godina kad ti je u ovoj ligi isto bio 2., 5. ili 10 .....

Toliki st e navijači da pljujete sve druge, a vi serete kontra Ibre. Ako su oni rekli da s e napada PL ove godine, napada se, ako s e ne uspije neko je ocito zajebo i to je to. Ljudski je grijesiti, a idiotski je pricat cas jedno cas drugo

castro
Postovi: 176
Pridružen/a: 27 maj 2013, 15:46
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la castro » 14 jul 2017, 17:57

prosto ne mogu da vjerujem da se ljudi naslađuju ovim porazima.

jedva ste čekali, je.bem vam mater.
OJ SUZANA OBJESI SE TI, NEK LOZA TEČE NERETVOM DA PIJU ROĐENI !

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 14 jul 2017, 18:34

Gradonacelnik je napisao/la::?: Brato Pastrmka, kolika je dnevnica kod vas da se hvali uprava? :lol:
Brato kod mene ti je dnevnica 5 apartmana po 80 eura dan koji su u ispunjenom kapacitetu od 15.06. do sredine avgusta (bar sto imam evidentirano i rezervisano) . Pri hvaljenju uprave volontiram ali otvorenih ociju jer su to ljudi koji vole Velez kao sto si ti sa mjesec volio sisu materinu :) Sto puta napisano sta ljudi rade i koliko ulazu sebe u ono sto je unistavano 20 godina. Ko to ne podrzava a velezovac je taj nije dobar s glavom sekunde
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 1922VFC1981 » 14 jul 2017, 18:41

Samo naprijed Ibro i Šemsudine ! :bih:
#musvdg

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 14 jul 2017, 18:49

Najbolje objašnjeno :tokralju:
Kakve mi zapravo opcije imamo trenutno? Prestat ulagati u stadion i ostavit ga kakav jeste i preusmjeriti pare da pojačano igrački kadar? Ako je to opcija onda ja biram trenutno ulaganje u stadion. Ako mi hoćemo velik, moderan klub, treba nam i moderan stadion, tereni za omladinske škole itd. Nije sad ova uprava kriva što se prije 15 godina nije počelo ulagati u stadion. Boli i mene porazi ali radije ću trpit njih sad da završimo sve radove na stadionu pa onda poslje kad budemo mogli ulagati veći dio para u igrački kadar uživat u pobjedama, biti konstantno u vrhu bh fudbala itd. Ja vjerujem u plan ove uprave, ulaganjem u infrastrukturu će valjda privući i više sponzora, pojačat nas budžet i imat ćemo veće mogućnosti poslje ulagati u igrače a da ne opteretimo klupski budžet i da zbog toga poslujemo negativno kao što smo sve ove godine od rata pa do sad. Ako mi budemo strpljivi jos malo i izdržimo ovo vjerujem da ćemo na kraju dobit jak klub koji će svima moć parirati u bh, kako na financijskom planu (privlačit velike igrace) tako i na sportskom.
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Pirke » 14 jul 2017, 19:47

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Najbolje objašnjeno :tokralju:
Kakve mi zapravo opcije imamo trenutno? Prestat ulagati u stadion i ostavit ga kakav jeste i preusmjeriti pare da pojačano igrački kadar? Ako je to opcija onda ja biram trenutno ulaganje u stadion. Ako mi hoćemo velik, moderan klub, treba nam i moderan stadion, tereni za omladinske škole itd. Nije sad ova uprava kriva što se prije 15 godina nije počelo ulagati u stadion. Boli i mene porazi ali radije ću trpit njih sad da završimo sve radove na stadionu pa onda poslje kad budemo mogli ulagati veći dio para u igrački kadar uživat u pobjedama, biti konstantno u vrhu bh fudbala itd. Ja vjerujem u plan ove uprave, ulaganjem u infrastrukturu će valjda privući i više sponzora, pojačat nas budžet i imat ćemo veće mogućnosti poslje ulagati u igrače a da ne opteretimo klupski budžet i da zbog toga poslujemo negativno kao što smo sve ove godine od rata pa do sad. Ako mi budemo strpljivi jos malo i izdržimo ovo vjerujem da ćemo na kraju dobit jak klub koji će svima moć parirati u bh, kako na financijskom planu (privlačit velike igrace) tako i na sportskom.
Bravo. To ponavljamo odkako smo dobili ovu novu upravu.

Strpljenje. Ja im vjerujem.
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la gruezi » 14 jul 2017, 21:41

ja fakat nemogu da vjerujem da ima ljudi koji pljuju po ovom covjeku i svemu sto se radi....zasto pumpat u igracki kadar kad klub nije imao ni osnove da dalje postoji i da se razvija...igraci ce doci uzeti pare,igrati preko neke stvari i otici a klub ce vazda biti u istim problemima....pogledajmo primjer zelje i sarajeva...koliko je samo para baceno na plate prosjecnih ,limitiranih i nadsve demotivisanih i propalih igraca koji su od par godina igranja u inostranstvu zaradili dovoljno za zivot i masne plate u sarajevu i zelji su samo slag na tortu a za klub i rezultate ih boli racku....znaju da su dosegli limit davno, bolje ne mogu ,vjerovatno su skontali neki drugi izvor prihoda(kafic,pizzeria) i fudbal im vise dodze kao teret nego posao(pogledati pod jahic,bekric,donekle zeba,onaj spanac sto je bio par dana,pozder husic,secerovic,bevab pa prije u sarajevu stepanov)....koliko su ta 2 kluba samo para bacili na plate i raskide ugovora jer su htjeli uspjeh preko noci a da su recimo taj novac ulozili u izgradnju trening kampa i edukaciju omladinskih trenera danas bi vjerovatno imali bar 10 igraca iz omladinske skole sa solidnom minutazom u prvom timu...ovo sto hasic radi, covjek prije svega zeli da velez ima kontantan priliv kvalitetnih igraca iz omladinskog pogona tako da nemora raznorazne bekrice placati po 10 000 maraka mjesecno da se vuku po terenu..stoga i novi teren za trening sa umjetnom travom..zasto preplacivat vuciguza kad ce onaj sto je tek presao iz juniora izgarati i odigrati bolje za 10 puta manje para...da bi klub mogao da prodaje igrace i zivi od prihoda,potreban je i stadion sa odlicnim terenom...i to je covjek ispunio...juniori veleza su osvojili drzavno prvenstvo cini mi se, znaci malo ulaganja i odmah iskorak ...ja sam siguran da ce bar 4-5 tih momaka zaigrat za prvi tim u sljedecih 2 godine....simin han ce biti tu dok azmir ne pocne gubit pare i onda kolaps...sumnjam da ce gracic i dalje pumpat pare u onolikoj mjeri u olimpik jer mu niko ne garantuje ulazak...nece vise biti zelje i sarajeva da napune tribine i donesu 200njak milja godisnje samo od karti...i ovaj velez bi uz par posudzenih zeljinih i igraca sarajeva i ove godine usao a ako kojim slucajem neudze ove sljedece ce uci svakako....samo se nadam da ce hasic kupit bar dio one oranice preko puta stadiona i napravit jos 2 terena za omladince i 2 manja futsal terena za pjetlice i to je to....ko trenira juniore kadete i pionire veleza i ko su najtalentovaniji juniori?

Avatar
Gradonacelnik
Postovi: 956
Pridružen/a: 21 maj 2017, 11:12
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Gradonacelnik » 14 jul 2017, 21:45

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
Gradonacelnik je napisao/la::?: Brato Pastrmka, kolika je dnevnica kod vas da se hvali uprava? :lol:
Brato kod mene ti je dnevnica 5 apartmana po 80 eura dan koji su u ispunjenom kapacitetu od 15.06. do sredine avgusta (bar sto imam evidentirano i rezervisano) . Pri hvaljenju uprave volontiram ali otvorenih ociju jer su to ljudi koji vole Velez kao sto si ti sa mjesec volio sisu materinu :) Sto puta napisano sta ljudi rade i koliko ulazu sebe u ono sto je unistavano 20 godina. Ko to ne podrzava a velezovac je taj nije dobar s glavom sekunde
Kako ti se zove pansion, da ti pošaljem nekog u postsezoni i gdje je tačno?
Čuvali te zemljo usamljeni vuci, slavio ih narod, zvali se hajduci.

Avatar
Gradonacelnik
Postovi: 956
Pridružen/a: 21 maj 2017, 11:12
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Gradonacelnik » 14 jul 2017, 21:51

gruezi je napisao/la:ja fakat nemogu da vjerujem da ima ljudi koji pljuju po ovom covjeku i svemu sto se radi....zasto pumpat u igracki kadar kad klub nije imao ni osnove da dalje postoji i da se razvija...igraci ce doci uzeti pare,igrati preko neke stvari i otici a klub ce vazda biti u istim problemima....pogledajmo primjer zelje i sarajeva...koliko je samo para baceno na plate prosjecnih ,limitiranih i nadsve demotivisanih i propalih igraca koji su od par godina igranja u inostranstvu zaradili dovoljno za zivot i masne plate u sarajevu i zelji su samo slag na tortu a za klub i rezultate ih boli racku....znaju da su dosegli limit davno, bolje ne mogu ,vjerovatno su skontali neki drugi izvor prihoda(kafic,pizzeria) i fudbal im vise dodze kao teret nego posao(pogledati pod jahic,bekric,donekle zeba,onaj spanac sto je bio par dana,pozder husic,secerovic,bevab pa prije u sarajevu stepanov)....koliko su ta 2 kluba samo para bacili na plate i raskide ugovora jer su htjeli uspjeh preko noci a da su recimo taj novac ulozili u izgradnju trening kampa i edukaciju omladinskih trenera danas bi vjerovatno imali bar 10 igraca iz omladinske skole sa solidnom minutazom u prvom timu...ovo sto hasic radi, covjek prije svega zeli da velez ima kontantan priliv kvalitetnih igraca iz omladinskog pogona tako da nemora raznorazne bekrice placati po 10 000 maraka mjesecno da se vuku po terenu..stoga i novi teren za trening sa umjetnom travom..zasto preplacivat vuciguza kad ce onaj sto je tek presao iz juniora izgarati i odigrati bolje za 10 puta manje para...da bi klub mogao da prodaje igrace i zivi od prihoda,potreban je i stadion sa odlicnim terenom...i to je covjek ispunio...juniori veleza su osvojili drzavno prvenstvo cini mi se, znaci malo ulaganja i odmah iskorak ...ja sam siguran da ce bar 4-5 tih momaka zaigrat za prvi tim u sljedecih 2 godine....simin han ce biti tu dok azmir ne pocne gubit pare i onda kolaps...sumnjam da ce gracic i dalje pumpat pare u onolikoj mjeri u olimpik jer mu niko ne garantuje ulazak...nece vise biti zelje i sarajeva da napune tribine i donesu 200njak milja godisnje samo od karti...i ovaj velez bi uz par posudzenih zeljinih i igraca sarajeva i ove godine usao a ako kojim slucajem neudze ove sljedece ce uci svakako....samo se nadam da ce hasic kupit bar dio one oranice preko puta stadiona i napravit jos 2 terena za omladince i 2 manja futsal terena za pjetlice i to je to....ko trenira juniore kadete i pionire veleza i ko su najtalentovaniji juniori?
Prvo uprave Želje i Sarajeva isisavaju pare iz kluba na način raskida ugovora, a drugo nađi mi i jedan klub koji je postao neki faktor na svom omladinskon pogonu?
Čuvali te zemljo usamljeni vuci, slavio ih narod, zvali se hajduci.

Avatar
oldbridge
Postovi: 377
Pridružen/a: 10 dec 2010, 15:29
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la oldbridge » 14 jul 2017, 22:05

Gradonacelnik je napisao/la:Prvo uprave Želje i Sarajeva isisavaju pare iz kluba na način raskida ugovora, a drugo nađi mi i jedan klub koji je postao neki faktor na svom omladinskon pogonu?
Mogu li ja ?

VELEŽ
Umro stari pjesnik, umrla Emina
ostala je pusta bašća od jasmina
salomljen je ibrik, uvehlo je cvijeće
pjesma o Emini nikad umrijet' neće.


MUSVDG

Avatar
Gradonacelnik
Postovi: 956
Pridružen/a: 21 maj 2017, 11:12
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Gradonacelnik » 14 jul 2017, 22:09

oldbridge je napisao/la:
Gradonacelnik je napisao/la:Prvo uprave Želje i Sarajeva isisavaju pare iz kluba na način raskida ugovora, a drugo nađi mi i jedan klub koji je postao neki faktor na svom omladinskon pogonu?
Mogu li ja ?

VELEŽ
Da prije 40 god, a danas?
Čuvali te zemljo usamljeni vuci, slavio ih narod, zvali se hajduci.

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la gruezi » 14 jul 2017, 22:24

Gradonacelnik je napisao/la:
gruezi je napisao/la:ja fakat nemogu da vjerujem da ima ljudi koji pljuju po ovom covjeku i svemu sto se radi....zasto pumpat u igracki kadar kad klub nije imao ni osnove da dalje postoji i da se razvija...igraci ce doci uzeti pare,igrati preko neke stvari i otici a klub ce vazda biti u istim problemima....pogledajmo primjer zelje i sarajeva...koliko je samo para baceno na plate prosjecnih ,limitiranih i nadsve demotivisanih i propalih igraca koji su od par godina igranja u inostranstvu zaradili dovoljno za zivot i masne plate u sarajevu i zelji su samo slag na tortu a za klub i rezultate ih boli racku....znaju da su dosegli limit davno, bolje ne mogu ,vjerovatno su skontali neki drugi izvor prihoda(kafic,pizzeria) i fudbal im vise dodze kao teret nego posao(pogledati pod jahic,bekric,donekle zeba,onaj spanac sto je bio par dana,pozder husic,secerovic,bevab pa prije u sarajevu stepanov)....koliko su ta 2 kluba samo para bacili na plate i raskide ugovora jer su htjeli uspjeh preko noci a da su recimo taj novac ulozili u izgradnju trening kampa i edukaciju omladinskih trenera danas bi vjerovatno imali bar 10 igraca iz omladinske skole sa solidnom minutazom u prvom timu...ovo sto hasic radi, covjek prije svega zeli da velez ima kontantan priliv kvalitetnih igraca iz omladinskog pogona tako da nemora raznorazne bekrice placati po 10 000 maraka mjesecno da se vuku po terenu..stoga i novi teren za trening sa umjetnom travom..zasto preplacivat vuciguza kad ce onaj sto je tek presao iz juniora izgarati i odigrati bolje za 10 puta manje para...da bi klub mogao da prodaje igrace i zivi od prihoda,potreban je i stadion sa odlicnim terenom...i to je covjek ispunio...juniori veleza su osvojili drzavno prvenstvo cini mi se, znaci malo ulaganja i odmah iskorak ...ja sam siguran da ce bar 4-5 tih momaka zaigrat za prvi tim u sljedecih 2 godine....simin han ce biti tu dok azmir ne pocne gubit pare i onda kolaps...sumnjam da ce gracic i dalje pumpat pare u onolikoj mjeri u olimpik jer mu niko ne garantuje ulazak...nece vise biti zelje i sarajeva da napune tribine i donesu 200njak milja godisnje samo od karti...i ovaj velez bi uz par posudzenih zeljinih i igraca sarajeva i ove godine usao a ako kojim slucajem neudze ove sljedece ce uci svakako....samo se nadam da ce hasic kupit bar dio one oranice preko puta stadiona i napravit jos 2 terena za omladince i 2 manja futsal terena za pjetlice i to je to....ko trenira juniore kadete i pionire veleza i ko su najtalentovaniji juniori?
Prvo uprave Želje i Sarajeva isisavaju pare iz kluba na način raskida ugovora, a drugo nađi mi i jedan klub koji je postao neki faktor na svom omladinskon pogonu?
nadzi ti meni klub kod nas koji je ulozio pare u trening kamp i edukaciju trenera....najbolji posao po tome je uradio siroki brijeg i oni su definitivno faktor u nasem fudbalu....

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 14 jul 2017, 22:59

Prica o omladinskoj skoli moze da ima smisla za 10 godina, NAJMANJE ! Sta vam je ba ljudi, la masija pokupi sve najbolje klince na svijetu pa svako 10 godina izbaci jednog talenta, a ne Veležova skola koja je prije bila cijela hercegovina a danas je trecina istocnog mostara, od te trecine sto je nekad bilo u mahali 100 djece koji trce za loptom danas ih je 5 jer ostali dr*aju igrice po cijeli dan. Djeci vise fudbal nije zanimacija glavna i to je to, ostalo su pokupile skole fudbala, a ko vise djecu i pravi kad svak gleda da digne sidro iz domovine nase divne. Lako je laprdat ovima koji su gledali Duska i maru, koji su gledali bmw, koji su slavili kupove i evropske utkamice, ja sam dozivio jedino da velez pomogne jedinstvu kad su igrali evropu tako sto su aca cini mi se, mozda cak i pika i jos jedan isli na posudbu. to je sve. Velez danasnjoj djeci ne znaci ama bas nista jer od stare slave se ne zivi, sta mislite zasto je prije 10 -15 godina iza gola bilo puno, a danas se skupi jedva 100 momaka !?

A vala nemojte ni navijati za covjeka, navijajte za klub. ni jedan milioner nije to postao tako sto je davao pare. hasicu svaka cast, al on svoje pare ne DAJE, vec ULAZE sa ocekivanjem velikog povrata.

zivi mi bili i cujemo se pred Olimpic.

FORZAAAAAAAAAA

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babatunde » 14 jul 2017, 23:42

josipmusa je napisao/la:zasto su pljunute pare za kuduza, ito ne male, ako nije cilj PL ?

Zasto placati 50ak milja godisnje covjeka od 35 godina kad ti je u ovoj ligi isto bio 2., 5. ili 10 .....

Toliki st e navijači da pljujete sve druge, a vi serete kontra Ibre. Ako su oni rekli da s e napada PL ove godine, napada se, ako s e ne uspije neko je ocito zajebo i to je to. Ljudski je grijesiti, a idiotski je pricat cas jedno cas drugo
Ko je rekao se odustalo? Neko iz kluba izjavio? Ko pljuje protiv Ibre?
Haj ne provaljuj se živ bio, odmori malo :facepalm:
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mancini » 15 jul 2017, 00:06

gruezi je napisao/la:sumnjam da ce gracic i dalje pumpat pare u onolikoj mjeri u olimpik jer mu niko ne garantuje ulazak...
Gracić je otišao iz Olimpika prije više od godinu dana.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.