RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

hercegovina
Postovi: 306
Pridružen/a: 06 avg 2009, 14:22
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la hercegovina » 06 avg 2017, 13:08

svi podrzavamo upravu osim ovog muse :) on hoce da se na brzinu naprave dva zida i krov i da se useli, da se dogodine igra u evropi, na bilinom polju u prvom pretkolu, ispadne i gdje si bio, nigdje. imao je velez prije 3 godine jaku ekipu i skupe igrace, dobro se i igralo, ali se sve srusilo ko kula od karata jer nije bilo temelja. sad se prvo prave temelji a musa u medjuvremenu neka se presalta na milan ili psg
a ibro je juce sporo izlazio jer je znao da ce sudija produzit tu minutu a i nasi su napadali u visokom ritmu pa da se malo odmore. sve sto vise citam cini mi se da ovaj musa ili za,jeb,aje ili je neki maloljetnik

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 06 avg 2017, 13:33

Sta god da @josipmusa napise, poslije ovog sto je napisao, otkrio se da nije navijač Veleza. Ne mozes kao sto kaze konjicanin ignorisat sve ovo sto je Hasic i ostatak uprave napravio za Velez dosad, i sto planira napravit i napisat ovo:

"nastavite d a pljujete po Denisu Zvonicu yebo vam on mater, jedini igrac koji istinski voli Velež ali vi mahalci nastavite d a pljujete i uvlacite se u supak lozadjiji koji placa 13 sati rada dnevno u svom vinogradu cijelih 20 maraka. dobar neki insan ;)"

Ne znam kakve interese imas, ili sukobe s Hasicem, ili neke privatne frustracije, ali nije ti to dobro. Jos je gore ako mislis da si navijac Veleza a poslije prvog poraza ovakvu stvar napises. Pricas mi o jednoj(vjerovatno tvojoj jedinoj) utakmici sa RA i omalovazavas sve sto se sad radi za grupu i za klub. Lekcija:

Klub za koji navijas > licni interes, privatne frustracije i sukobi s ljudima.

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 06 avg 2017, 13:40

hercegovina je napisao/la:svi podrzavamo upravu osim ovog muse :) on hoce da se na brzinu naprave dva zida i krov i da se useli, da se dogodine igra u evropi, na bilinom polju u prvom pretkolu, ispadne i gdje si bio, nigdje. imao je velez prije 3 godine jaku ekipu i skupe igrace, dobro se i igralo, ali se sve srusilo ko kula od karata jer nije bilo temelja. sad se prvo prave temelji a musa u medjuvremenu neka se presalta na milan ili psg
a ibro je juce sporo izlazio jer je znao da ce sudija produzit tu minutu a i nasi su napadali u visokom ritmu pa da se malo odmore. sve sto vise citam cini mi se da ovaj musa ili za,jeb,aje ili je neki maloljetnik
nisam ja rekao da ne podrzavam hasica ni ibru u jednom trenu. ali ne trebaju ni oni da gledaju samo sebe u smjeru da tvrdoglavo idu putem koji su zacrtali prije 12 mjeseci. Ibro treba da ostane naravno ali ibro treba da sjedne tatara na klupu i da ne trosi igrace na pozicijama na kojima se ne snalaze realno. jucer cosic da je igrao u sredini, mule na krilu a klaric usao sa klupe ja sam siguran da bi dobili. uredu nema se para za pojacanja ali eto otisli su krcic i dino, zar se ne moze platiti nekog igraca umjesto njih. ALi to je samo moje misljenje. ne znam zasto toliko smeta pojedincima. toliko paranoje u mostaru nije bilo ni 91e. Nisam klinac al da sam sa 2 izjave namjerno potpalio neke, jesam. Simeone je bio na "vjecnog talenta" zolja spomenut kojem niko nista ne smije reci kao ni salki jazvinu ali svi ce oni da ih nasamaraju jer su face. daj bola mani mi lovackih prica. NIko ih krivo u oci ne smije pogledat kao sto ne smije ni grobare Veleža. Svi su oni Reuf koji je obrisao lazni profil cim je dino napiisao ko je lik itd itd

Realno ako ne udjemo ove sezone a tesko da hocemo nakon ovog poraza iduce ce biti jos teze i tesko da cemo zadrzat iduce ove igrace koji nesto vrijede.To su realne cinjenice trenutno a ja se nadam da je ibro jucer sve vidio i da ce okrenuti plocu i rpestati glumiti cacu pojedincima koji ne mogu ni u bleopoljac a igraju u prvom timu Veleža i da ce sve to d a promjeni. Ja vjerujem da hoce, ali ako nastavi po svom tvrdoglavo i to nas kostalo onda sumnjam da ce imati toliku podrsku. toliko sto se tice ove utakmice i trentnog stanja. da ce ovako ici, nece, lijep pozdrav normalnoj raji

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babatunde » 06 avg 2017, 14:35

Josipe nabijem te na k. Ti podrzavas klub? Prodaji tu pricu nekom drugom. Majmune jedan :wave:
**** u skokovima
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 06 avg 2017, 15:43

Babatunde je napisao/la:Josipe nabijem te na k. Ti podrzavas klub? Prodaji tu pricu nekom drugom. Majmune jedan :wave:
**** u skokovima
meni je omiljeni pokemon PIKAču :D

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babatunde » 06 avg 2017, 17:35

josipmusa je napisao/la:
Babatunde je napisao/la:Josipe nabijem te na k. Ti podrzavas klub? Prodaji tu pricu nekom drugom. Majmune jedan :wave:
**** u skokovima
meni je omiljeni pokemon PIKAču :D
Iste si pameti :lol:
A bježi bolidu sta pričaš, de mi uslikaj clansku ako mozes?
A za RA, slobodno dođi iza gola pa nam reci to u lice. Uvijek smo raspoloženi za takve ko ti :opaopa:
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

Avatar
salmy
Postovi: 523
Pridružen/a: 22 jul 2014, 21:23
Lokacija: Sarajevo

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la salmy » 06 avg 2017, 17:40

kakanjac62 je napisao/la:meni se cini da ste previse ocekivali od Rahimica .Nije on neki strucnjak koji bi vas mogao uvesti u PL.U Mladosti nije po meni uradio nista spektakularno .Igra pod vodjstvom Musemica je bila mnogo bolja ,a sad pod rukovodstvom novog trenera je jos bolja .Rahimic je imao sve uslove u Mladosti I Predsjednik je sve doveo koga je Rahimic spomenuo .Velez svakako zasluzuje da bude u PL sa ovakvom infrastrukturom I stadionom pa I navijacima .Zelim vam puno srece I da udjete svakako ali pod Rahimicem tesko .Previse se obazire na defanzivu I odbranu .Nije agilan I da zahtjeva of igraca da napadaju .Pritisak na protivnika na njegovoj polovini je kljuc uspjeha .Mora se postici baj jedan pogodak makar I izgubio utakmicu .Jos je rano ali proljece se mora dobro odraditi.Sretno I nisam ocekivao ovaj rezultat iskreno govoreci.
Haj@kakanjac62" nemoj bogati palamudit bezveze i davati pausalne procjene o nemome koga dobro ne poznaje.
Ibro je za Musemica i Mulalica izmislio fudbal i taktiku i za njih je Murinjo.
Ranije je od Mladosti, a sto niko nije, napravio respektibilan klub koji sada samo nastavlja pozitivnim pomacima i koliko ja znam svi u KAKNJU se klanjaju kad se Ibro spomene. Da Velez nije upao u probleme, vjeruj da bi on bio i sada trener Mladosti.
Nadalje , prva je utakmica na temperaturi preko 45 stepeni sto su nehumani uslovi za igru, nedostatak igraca, sto je pomalo poremetilo standardnu taktiku.
Kako god vidicemo se abd u Kaknju iduce godine kad se Velez vrati u Premijer ligu gdje mu je mjesto i to sa Ibrom i presidentom Hasicem na celu. :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
FK..VELEZ - Semir Tuce :)

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emir123 » 06 avg 2017, 19:11

ibro murinjo za musemica :rol: :rol: :rol: :rol:
Lik nije u stanju pripremit ekipu fizički vas je razbio OLIMPIK a što se tiče premier lige sa ovom ekipom i trenerom nikad vi ući nećete!
Opet vam je borba za opstanak!!
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la zizu1991 » 06 avg 2017, 19:22

Smanji doživljaj.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 06 avg 2017, 19:33

emir123 je napisao/la:ibro murinjo za musemica :rol: :rol: :rol: :rol:
Lik nije u stanju pripremit ekipu fizički vas je razbio OLIMPIK a što se tiče premier lige sa ovom ekipom i trenerom nikad vi ući nećete!
Opet vam je borba za opstanak!!
Haj uozbilji se i bjezi s teme matere ti :urnebes: :urnebes: :urnebes:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emir123 » 06 avg 2017, 19:34

zizu1991 je napisao/la:Smanji doživljaj.
Što vi ERE ne date sebi reći da nešto ne valja!?,
Pa jucer vas OLIMPIK razbije i nadigra..ljudi koji su gledali tekmu kažu da niste mogli hodati da je velez loše vođena ekipa koja nezna gdje udara.
Budimo realni niste i nemate kapacitet za vrh tabele a da ne pričamo o premier ligu.
pozz
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 06 avg 2017, 19:38

emir123 je napisao/la:
zizu1991 je napisao/la:Smanji doživljaj.
Što vi ERE ne date sebi reći da nešto ne valja!?,
Pa jucer vas OLIMPIK razbije i nadigra..ljudi koji su gledali tekmu kažu da niste mogli hodati da je velez loše vođena ekipa koja nezna gdje udara.
Budimo realni niste i nemate kapacitet za vrh tabele a da ne pričamo o premier ligu.
pozz
Velez je juce igrao bez nekoliko standardnih igraca. To je isto ti krenes u neum sa svojim golfom kecom na tri klipa :lol: :lol:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la zizu1991 » 06 avg 2017, 19:42

emir123 je napisao/la:
zizu1991 je napisao/la:Smanji doživljaj.
Što vi ERE ne date sebi reći da nešto ne valja!?,
Pa jucer vas OLIMPIK razbije i nadigra..ljudi koji su gledali tekmu kažu da niste mogli hodati da je velez loše vođena ekipa koja nezna gdje udara.
Budimo realni niste i nemate kapacitet za vrh tabele a da ne pričamo o premier ligu.
pozz
To bi značilo da ti kreiraš sopstveno mišljenje na osnovu onoga što ti drugi kažu da su vidjeli i da na osnovu jedne utakmice vidiš šta će da se desi u idućih 29 kola? :? :clap:
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 06 avg 2017, 19:48

Ja se ne sjecam da je iko od forumasa pisao da se vracamo u PL . Svima nam je to zelja ali ima jos dobrih ekipa. Na osnovu jednog kola se ne moze donositi nikakav zakljucak. Mozda je i Olimpik predobar a mozda smo mi slabi. Tek su pripreme zavrsile i teske su noge i svakoj ekipi treba da se uigra . Juce je u Mostaru bilo preko 45 stepeni u hladu i dobro neko nije umro na tribini a ne na terenu ali zakljucke iz jedne tekme gdje nam je falilo nekoliko standardnih igraca je stvarno retardirano. Pa najveca radilica iz sredine Cosic nam beka igrao jer je Ante povrijedjen. Vidit cemo prvih 7-8 kola gdje smo.i sta smo
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

hercegovina
Postovi: 306
Pridružen/a: 06 avg 2009, 14:22
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la hercegovina » 06 avg 2017, 19:57

emir123 je napisao/la:
zizu1991 je napisao/la:Smanji doživljaj.
Što vi ERE ne date sebi reći da nešto ne valja!?,
Pa jucer vas OLIMPIK razbije i nadigra..ljudi koji su gledali tekmu kažu da niste mogli hodati da je velez loše vođena ekipa koja nezna gdje udara.
Budimo realni niste i nemate kapacitet za vrh tabele a da ne pričamo o premier ligu.
pozz
izraz "ero" se koristi u par pogranicnih sela u hrvatskoj za ljude koji zive u hercegovini, i nikad nije uspio zazivjeti ovdje, a i nece, iako je politicki potenciran u ratnom i poslijeratnom periodu, i nema nikakve potrebe da ti nas tako zoves. a inace moramo vjerovati tim tvojim ljudima koji su gledali utakmicu jer mi nismo, iako je bio direktan tv prenos.

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Baader » 06 avg 2017, 23:01

Nemojte se ložiti na priču lažnog josipamuse, svakako je sam napisao da plaću prima negdje drugo. Ako griješim u toj procjeni, onda druga nema šanse da je pogrešna: propali fudbalski menadžer / agent još propalijih mostarskih "talenata" i igračina. U Mostaru među veležovcima po Rahimiću pljuju jedino oni koji imaju direktnu vezu sa igračima koji ne mogu biti dio ovog tima. Pročitana priča.

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Baader » 07 avg 2017, 00:38

I još nešto: ne mogu vjerovati da se na sportskom sajtu od strane propalog novinara, koji je usput brat propalog igrača, objavljuje fejsbuk status propalog igrača i totalne neznalice koji je iz Veleža otišao u Čelik. Koga boli krasan quratz šta na fejsbuku piše jedan od najgorih igrača u istoriji koji su nosili Veležov dres?

Avatar
MrBean
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jan 2017, 14:43
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MrBean » 07 avg 2017, 16:56

slika

Koliko dobro sada izgleda ova zapadna tribina sa ovim dograđenim dijelom, još će bolje izgledati kad se i ovaj drugi dio završi :bow: :bow:

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 07 avg 2017, 18:01

Babatunde je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:

eo neam pametnijeg posla :lol: :tralala: :tralala:
Provaljen si mišu, izdao si se :zviz:

'el ciju ciju ili klik klik ? :beba:

necemo zar d a se bijemo na ra tribini kosto onomad reper mak dobi po pičici :D

ne tjeraj me da stavim pikačua na profilnu :mrgreen:

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4747
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Bazinga12345 » 08 avg 2017, 10:56

Čuo sam da će se u klub vratiti Hamza Mesanovic, trenutno igra u Češkoj.
Zna li neko vise o ovom?
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Strider i 23 gosta.