RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

TNT
Postovi: 607
Pridružen/a: 25 okt 2009, 01:04
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la TNT » 18 avg 2012, 20:07

K0MT je napisao/la:Neki komentar za Rudar? Kakvi smo, ko je najbolji bio? Je l' nosimo 3 boda više zbog naše dobre igre ili vaše loše? Pozdrav Mostaru!
Necu da vam kvarim radost, ali vjerujem da bi 11 momaka iz mahale danas vas dobili.
Ovo da nije zalosno bilo bi smijesno.
I kad se brukamo po Evropi nama cudno, a kako i nece kad igraju tekme s ovim amaterima.
Bice bolje !

Avatar
Borg
Postovi: 203
Pridružen/a: 08 nov 2011, 21:10
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Borg » 18 avg 2012, 20:37

Neznam šta je Džafić imao na umu kad ih je slao u ovoj formaciji na teren ali ovo neće ići,
Mujo na jednom , Merza na drugom beku, Zvonić na špicu, uglavnom puno veznih igrača na neprirodnim pozicijama,
ninašta to nije ličilo.
Onaj Mace nije bio ni na klupi, neznam što su ga dovodili ako mu u 3 utakmice nisu dali ni minute?
We Are the Borg. You Will be Assimilated. Resistance is Futile.

Avatar
oldbridge
Postovi: 377
Pridružen/a: 10 dec 2010, 15:29
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la oldbridge » 18 avg 2012, 20:57

Dzafa ocito nesto eksperimentise sa ovakvim postavama na ovim ''laksim'' utakmicama. Ovako nece ici, nesto podhitno treba mjenjati. Igraci su imali pripreme da se uigravaju na odredjenim pozicijama, a ne da to rade na prvenstvenim utakmicama.

Mrva out - Hebibovic IN.
Hajdarevic IN.
Zvonic nazad u vezu podhitno, jer jedino na nekoj od tih pozicija tim ima koristi od njega.

Usput, kanite se glupih prica o Dzafi i njegovom odlasku.. Dzafa ostaje.

FORZA VELEŽ !!!
Umro stari pjesnik, umrla Emina
ostala je pusta bašća od jasmina
salomljen je ibrik, uvehlo je cvijeće
pjesma o Emini nikad umrijet' neće.


MUSVDG

Avatar
Borg
Postovi: 203
Pridružen/a: 08 nov 2011, 21:10
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Borg » 18 avg 2012, 21:06

K0MT je napisao/la:Neki komentar za Rudar? Kakvi smo, ko je najbolji bio? Je l' nosimo 3 boda više zbog naše dobre igre ili vaše loše? Pozdrav Mostaru!
Iskreno kolega, nerado priznajem trebalo je biti jedno 3-0 za Rudar,
a bili ste loši, ali što su ovi naši bili loši to se neda riječima iskazati...
We Are the Borg. You Will be Assimilated. Resistance is Futile.

Avatar
JTS
Postovi: 4918
Pridružen/a: 11 mar 2012, 11:37
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la JTS » 18 avg 2012, 22:42

Jebote, ovaj Rudar jak k'o Gošk :D
26 Maggio, che giornataccia, volevi alzarla, l'hai presa in faccia!

NON MOLLARE MAI

Avatar
Bliss
Postovi: 1177
Pridružen/a: 21 jul 2011, 17:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Bliss » 18 avg 2012, 22:46

JTS je napisao/la:Jebote, ovaj Rudar jak k'o Gošk :D
Ali nije jak k'o Bratstvo :!:
ROĐEN U MOSTARU U NAJLJEPŠE DOBA MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA

Avatar
Mont0
Postovi: 2657
Pridružen/a: 16 dec 2008, 00:49
Lokacija: Delta Quadrant
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mont0 » 18 avg 2012, 22:50

[youtube][/youtube]

Izgleda da Aleksu Dankanu nesto nije bilo jasno. To ti je nasa igra danas. MekHejl prodao utakmicu :lol:
Support Velez, It's logical! ★

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la shaman7 » 18 avg 2012, 23:19

kajl je napisao/la:nosite tri boda jer su naši stoperi dodavali lopte vašim napadačima.
nadam se da je ova utakmica bila slučajnost i da mogu biti u sredini tabele, to sam i očekivao. onoliko grešaka je nenormalno napraviti.
de bola nisi realan. nije velež centra prešao u prvih 20 minuta osim kad je boba izbijao loptu. Bili su jači dosta, a koliko smo mi jadni, zaslužili su gol i šanse da im mi dodajemo lopte, tako smo jadni bili..

Pored bobe koji je spasio 2 čista gola, Mrva i Mirza cemalovic i Kodro najviše pokazali. Mirza sve što je mogao, uradio je..

Igrač sa brojem 20 je kalibar za neke druge lige, prešao je on ovo.

Avatar
JTS
Postovi: 4918
Pridružen/a: 11 mar 2012, 11:37
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la JTS » 18 avg 2012, 23:23

Bliss je napisao/la:
JTS je napisao/la:Jebote, ovaj Rudar jak k'o Gošk :D
Ali nije jak k'o Bratstvo :!:
Ti možda to misliš, ali vi ste bili u 2 ligi i znate kako se dolazi do bodova, nemam šta da ti pričam.
Ipak, u PLBiH se može igrat' :D
26 Maggio, che giornataccia, volevi alzarla, l'hai presa in faccia!

NON MOLLARE MAI

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la zizu1991 » 18 avg 2012, 23:33

Jeste dosadni u piz.du materinu :x
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
rodjak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 18 avg 2012, 23:43

shaman7 je napisao/la:
kajl je napisao/la:nosite tri boda jer su naši stoperi dodavali lopte vašim napadačima.
nadam se da je ova utakmica bila slučajnost i da mogu biti u sredini tabele, to sam i očekivao. onoliko grešaka je nenormalno napraviti.
de bola nisi realan. nije velež centra prešao u prvih 20 minuta osim kad je boba izbijao loptu. Bili su jači dosta, a koliko smo mi jadni, zaslužili su gol i šanse da im mi dodajemo lopte, tako smo jadni bili..

Pored bobe koji je spasio 2 čista gola, Mrva i Mirza cemalovic i Kodro najviše pokazali. Mirza sve što je mogao, uradio je..

Igrač sa brojem 20 je kalibar za neke druge lige, prešao je on ovo.

po meni ,prije bi bili medju najgorima nego najboljima:roll: .

Malo bolji medju losim su bili Zvonic i Okic (koji su nesto i pokusavali i trcali)i naravno Bobic,ostali nisu vrijedni spomena.
Ukupan dojam : lose je bilo da ne moze losije :evil:
FORZA VELEZ
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

kajl
Postovi: 192
Pridružen/a: 10 maj 2012, 08:31
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la kajl » 19 avg 2012, 00:46

rodjak je napisao/la:
shaman7 je napisao/la:
kajl je napisao/la:nosite tri boda jer su naši stoperi dodavali lopte vašim napadačima.
nadam se da je ova utakmica bila slučajnost i da mogu biti u sredini tabele, to sam i očekivao. onoliko grešaka je nenormalno napraviti.
de bola nisi realan. nije velež centra prešao u prvih 20 minuta osim kad je boba izbijao loptu. Bili su jači dosta, a koliko smo mi jadni, zaslužili su gol i šanse da im mi dodajemo lopte, tako smo jadni bili..

Pored bobe koji je spasio 2 čista gola, Mrva i Mirza cemalovic i Kodro najviše pokazali. Mirza sve što je mogao, uradio je..

Igrač sa brojem 20 je kalibar za neke druge lige, prešao je on ovo.

po meni oni su bili medju najgorima :roll: .

Malo bolji medju losim su bili Zvonic i Okic i naravno Bobic.
Ukupan dojam : lose je bilo da ne moze losije :evil:

pa ok, svi imamo različite impresije. ja se slažem da mrva, mirza i mujo mogu dobiti prolaznu ocijenu, ali se ne slažem da je rudar imao neku bolju igru i da mi nismo centra prešli.
eksperiment sa zvonićem u špicu nije uspio, nismo mogli normalno prići golu. sve se vrtilo oko promjene i probijanja strana i bezopasnih centaršuteva.
drugo poluvrijeme kao da su su se prosuli skroz i više smo pasova dodali njima u noge nego svojim igračima. uglavnom su njihove prilike nastajale kada bi im mahinić, knežević, hebibović i demić dodali loptu u našoj zanjoj liniji. oni su pošteno odigrali i to fino iskoristili, a bobić nas je spasio još većeg poraza.

mrva je bolje odigrao od hebibovića, a mirza dok je igrao desno, bolje od hajdarovića.

kad podvučemo crtu, na kraju mi se od veležove igre činilo da se neko šali sa mnom, a onda se sjetim đe živim i da je ovo premijer liga, a da je veležovo mjesto u sredini tabele i niže u toj strašnoj premijer ligi. na to ćemo se, nažalost, morati naviknuti.

AMADUDI
Postovi: 347
Pridružen/a: 02 jul 2010, 18:48
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AMADUDI » 19 avg 2012, 01:03

kad podvučemo crtu, na kraju mi se od veležove igre činilo da se neko šali sa mnom, a onda se sjetim đe živim i da je ovo premijer liga, a da je veležovo mjesto u sredini tabele i niže u toj strašnoj premijer ligi. na to ćemo se, nažalost, morati naviknuti.

Sta cemo se navikavat,evo 20 god. smo naviknuti na dno tabele,sve je ovo jednom rijecu za k....,veze prvo strucni stab nema,pa onda igraci,a ovo sve forsira Bratic,ove izmjene mjesta igraca,koji su pogubljeni na terenu,dobro smo krenuli,vec poslje 3 kola znamo gdje smo,grcevita borba za opstanak.

kajl
Postovi: 192
Pridružen/a: 10 maj 2012, 08:31
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la kajl » 19 avg 2012, 01:16

nismo se još navikli, uvijek su želje vrh i evropa.
nebitno. razočaran jesam, mislio sam da je ovo malo drugačiji pristup od dosadašnjih i da će se na terenu boriti neiskusniji, ali borbeniji i rastrčaniji tim, a to danas nisam vidio.

nego šta ćeš, biće bolje, pratimo, navijamo, pričamo, idemo u srebrenik po tri boda :D

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la kimbo » 19 avg 2012, 04:07

Trenutno nemamo imena to znaci moramo se osloniti na igru brojeva , sistem, disciplina i STRPLJENJE ... Neki ce sagoriti u svemu ovome od igraca do navijaca... Meni je sve ovo dobro dobro ok , jer tek sada smo normalan tim , mozd loseg kvalieta al ipak normalan tim .. Mislim da nismo toliko losi koliko sada neki misle ... Ja ostajem uz ove mlade momke samo ih treba Dzafa malo nogom u guzicu ...
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Avatar
Borg
Postovi: 203
Pridružen/a: 08 nov 2011, 21:10
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Borg » 19 avg 2012, 08:27

kimbo je napisao/la:Trenutno nemamo imena to znaci moramo se osloniti na igru brojeva , sistem, disciplina i STRPLJENJE ... Neki ce sagoriti u svemu ovome od igraca do navijaca... Meni je sve ovo dobro dobro ok , jer tek sada smo normalan tim , mozd loseg kvalieta al ipak normalan tim .. Mislim da nismo toliko losi koliko sada neki misle ... Ja ostajem uz ove mlade momke samo ih treba Dzafa malo nogom u guzicu ...
Sad kad sam prespavao i hladne glave mislim da bi trebalo Džafu nogom u guzicu neće li mu doći iz guzice u glavu...
Ono juče je čisto njegova izgubljena utakmica, i totalni promašaj postavke igre...
Muju sa 30 god uči da bude bek, i Merza na drugom beku- NE IDE, Mrva def vani, Nuhić isto NIĐE VEZE,
Zvonić kao špic-SMIJEŠNO, Ćemalović po krilu-loše.
Imamo tu dvojicu sa strane Mace i Jaganjca koji još minute nisu odigrali, nije mi jasno što su ih dovodili,
i što su na platnom spisku?
Mislim da je nam je tim prosjek ove lige, i da je nedopustivo da nas Rudar iz Prijedora ovako nadigra na našem terenu...
We Are the Borg. You Will be Assimilated. Resistance is Futile.

Avatar
Adnel
Postovi: 909
Pridružen/a: 25 okt 2008, 16:34
Lokacija: D.O.G
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Adnel » 19 avg 2012, 08:34

Svim navijacima Islamske vjeroispovjesti ZELIM BAJRAM SERIF MUBAREK OLSUN
Samo jedan klub Velež Mostar

hpolovina
Postovi: 58
Pridružen/a: 12 jan 2012, 19:05
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la hpolovina » 19 avg 2012, 08:44

BAJRAM SERIF MUBAREK OLSUN!

Sto se tice jucerasnje utakmice ziva katastrofa. Ne treba se zavaravati i misliti da je dobro. Rad uprave i samog trenera za kojeg sam na pocetku bio je katastrofalan. Ponavljam jedino mjerilo je rezultat. Znam da ce se sada neki pojaviti sa tim da je mlada ekipa, ali evo sta je ta nasa uprava uradila po afirmisanju mladih igraca u omladinkse reprezentacije. Ja mislim da smo jedini premijerligas koji nema niti jednog reprezentativca niti u jednoj selekciji. Vrijeme je za alarm. Ovako momci se ne igra za Velez. Za Velez se gine. Mozda oviigraci nisu "kvalitetni" kao pojedinci sada ali ne mogu da vas ne podsjetim o zalaganju : Ganceva, Stokica, Ognjenovica, Kadrica, Kadica, Durakovica, Asima Skaljica, Ivetica... Ako nista igralo se srcem i borilo se za svaku jeb.enu loptu. Pick.ice poput onih jucer nam ne trebaju u klubu.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la zizu1991 » 19 avg 2012, 08:51

Svim pripadnicima islamske vjeroispovijesti, Bajram Šerif Mubarek Olsun
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Eagles_OldSchool
Postovi: 180
Pridružen/a: 07 sep 2010, 23:33
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Eagles_OldSchool » 19 avg 2012, 08:54

Bajram Šerif Mubarek Olsun
Anti Nakarada

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: supervizor i 5 gostiju.