RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 25 avg 2017, 17:21

drakensang je napisao/la:Sve si rekao s ovim postom
Jesam, a zanima me sta ces ti da kazes sutra nakon Orašja. Ne suzdržavaj se. Sportski pozdrav

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 25 avg 2017, 19:04

slika

Selektor obnovio članstvo. Bravo Meša :salut:

Sama podrska velicina kao sto su Kodro Dusko Vaha Mesa Mirza i mnogi drugi daje nam vjetar u ledja jer se u klubu radi posteno i ispravno. Vratit cemo ovaj dug,isplatit cemo sve klosare koji su tuzili klub za ne zaradjeni novac,napravit cemo stadion a u to vrijeme ce stasat oni pioniri i predpioniri koji se pisaju po vrsnjacima iz Dinama i Zvezde. Nije problem cekat jos par godina ali kad eksplodiramo **** cemo mamaru svim dusmanima ako se ne pogase. Molim boga da prezive do tada
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

1922
Postovi: 3
Pridružen/a: 24 sep 2010, 13:29
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 1922 » 25 avg 2017, 22:15

josipmusa je napisao/la:
drakensang je napisao/la:Sve si rekao s ovim postom
Jesam, a zanima me sta ces ti da kazes sutra nakon Orašja. Ne suzdržavaj se. Sportski pozdrav
Klixane :)

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babatunde » 26 avg 2017, 00:39

josipmusa je napisao/la:Najbolji, najtalentovaniji i momak kome je povreda unistila karijeru. Evo nek ti malo bode oči. Dio ponosne historije ! Znam ja da vi gačani ne volite prave mostarce pa cvjetate sto igraju propali talenti sarajeva zelje i demoliraju toška :D A dobar i onaj pionir kona sto je birvaktile ljubio grb istih !!!
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Musa moram priznat, ti si pravi seljak. **** li te demić i onaj mu brat retard, prčim im majku. Ne spominji ih na oovoj temi, ne jedi ****.
Nije te bilo za vrijeme Toška, jbg pobijedili. Zato kad je neka negativa prvi si tu. Večeras ćeš se molit da izgubimo pa da možeš gluposti pisat sutra. Nije ti to lijepo. A št akažeš nije se trebao Teletović objavit :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :tokralju:
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la dzelllo » 26 avg 2017, 00:39

Samo pobjeda dolazi obzir,ne vracajte se bez tri boda!
lezVe do bagro

Avatar
rodjak
Postovi: 2258
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 26 avg 2017, 03:29

majke ti za koga ovaj "jole" navija,stvarno,zaista po njegovom pisanju za Velez sigurno nije :crazy: . Majstore dok god ti tako posmatras Velez (mostarci-nemostarci) ti si ogranicenog razmisljanja kao recimo na kasabu gdje bi po tvom razmisljanju Velez trebao da bude neki klub tipa Blagaj ili Lokomativa.Zar je care bitno odakle neko dolazi ako gine za sveti klub. Ni jednom, iole znacajnijem klubu, nije ni najmanje vazno odakle dolazi neki igrac,samo je mjerilo koliko pruza na terenu,a ti bi da bude mjerilo mjesto rodjena :crazy: .Pregazilo te vrijeme care,nema toga vise,veci je onaj crnac "mostarac" ili onaj mali Cosic nego taj tvoj propali igrac kojeg branis i koji je prekrsio dogovor sa upravom i tuzio klub koji ga je stvorio,takvim treba zabraniti da dolaze na stadion uopste.Ko ce nama navijacima platiti stetu za pretrpljenu psihicku bol nakon bijednih igara tih igracina poput tog tvog pulena i njemu slicnih i sad jos traze neke pare,oni trebaju Velezu platiti stetu za unistavanje trave i pranje dresova a da nista nisu privredili klubu.Dosta mi vas je vise,**** svi takvi,iza Hasica ,Ibre i ostalih stoje svi pravi i istinski navijaci Veleza koji su spremni i zivotima braniti ove ljude ako zatreba,i daju im 100%-totnu podrsku,pa makar izgubili sve naredne utakmice,oni ce tu biti najmanje 4-5 godina :clap: ,a za ostalo ce mo vidjeti.
Jole bolje ti je otidji u klub i izvadi sebi clansku ili donatorsku,ili kupi sebi kakav rekvizit ako si ikakav navijac ovog svetog kluba a ako nisi prebaci se na temu nekog kluba iz provincije.
Rodjeni se dizu i nema stajanja a vi misevi nastavite sa lajanjem ,koga bola boli racqu za vas, mi idemo zacrtanim putem,a takvi misevi vise nikad nece biti nista znacajno u klubu,vi ste se dokazali u unistavanju kluba i ta se era zavrsila,ovo je nova era koja donosi puno dobra Velezu u to sam ubjedjen.
VFC THE RELIGION :tokralju:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

MustafaNadatevic
Postovi: 22
Pridružen/a: 12 avg 2017, 10:47
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MustafaNadatevic » 26 avg 2017, 07:58

Klosaru novinarski

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 26 avg 2017, 08:15

Ovčina vam unistava klub seljacici glupi a vi se skacili gluposti. POkazatelj vase gluposti je to da sam ja napisao da nije trebalo biti objavljeno koliko je mirza donirao a svi se skacili desete stvari koju ja pomeno nisam ! Ali dobar tim imamo, sve sami profesionalci ahahahahha. Pa bokteyebo nekad je strani igrac morao biti bolji 2 puta od domaceg da ga se dovede a danas igra furda koja je otpisana u sarajevskim premijerligascicima. Ubise se od trcanja i tato i muto a tek kad se rrazleti ovaj od 40 godina i 20 hiljada maraka. Orasje nam nece dat ispod 3 gola zato sto igraju kurtzi od igraca kojima velez nista ne znaci nego je prolazna stanica ! Ma nije ni prolazna stanica, nece ih niko drugi yebote. Kad sam vidio onog cobana nukica boze me oprosti. Na sve lici samo na fudbalera ne. Reko rodjak ko su ovi seljaci majke ti. Kaze momak koji gleda 15 godina svaku tekmu..... ono sjebano...a igrači Veleža !

A sto se tice prozivanja, objavite kartu sa 5 gostovanja iz federalke ja cu objavit i clanske, i rekvizite i majice i slike s a tribine. Selam SDA-ovci

MustafaNadatevic
Postovi: 22
Pridružen/a: 12 avg 2017, 10:47
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MustafaNadatevic » 26 avg 2017, 08:35

Napusi se Josipe.

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Baader » 26 avg 2017, 08:46

Tipični šupljak iz fejićeve koji se hrani mitom o tome kako trebaju igrati "naša djeca", a ustvari iza svega se krije sitni interes prodaje igrača i guranja svojih favorita iz bilo kojih razloga. Kad vidiš šta piše, na koji način piše, tačno znaš iz kojih krugova dolazi, nema greške.

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 26 avg 2017, 08:57

Sigurno je supljak da ovcina igra a ne trenira, ni jedne pripreme nije prosao a d a nije bio " povredjen". Takodjer kad je do mene došlo ko g a gura u Veležu i da zato moze da radis t a hoce onda to znate i svi u Mostaru ;) Pravimo se budale, tralala

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Baader » 26 avg 2017, 09:03

Je.be me se i za Ovčinu i za sve ostale igrače koji su prolazni, potrošna roba. Kako strani, tako i domaći, a čast izuzecima i legendama koji su u manjini.

Suština je ovo, ti svojim pisanjem ne želiš dobro Veležu, goni te neki drugi interes, neki drugi poriv i to je to, imaš "oraha u džepu". Što se mene tiče kraj priče, kao takav nisi dostojan rasprave.

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 26 avg 2017, 09:09

Ja kazem mislite sta hocete, ako igrač škodi klubu, a klub ne poduzima nista onda nesto mnogo nije uredu ! Unistava svlacionicu, to utice na rezultate, a losi rezultati = prazan stadion. Ako nas Orašje odvali, a vjerovatno hoce, eto ti 200 ljudi iduci vikend na stadionu. ( daj Bože da griješim )Necu ulaziti u dalju rasravu zasto grobari Veleža slobodno šetaju ulicom kao da se ništa nije desilo. Da nije bilo golmana , Zvonica i Mehe mi bi ove godine mlatili sa braniteljem. I nikakav iskorak nije učinjen u odnosu na prošlu godinu a to publika traži. Kill the messenger, uvijek bilo

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Baader » 26 avg 2017, 09:10

Griješiš. Neće biti 200 ljudi.

Za grobare Veleža si u pravu, ali tu si kriv i ti, a i ja, i svi ostali. Zato nemoj bezveze kenjat.

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 26 avg 2017, 09:18

Baader je napisao/la:Griješiš. Neće biti 200 ljudi.

Za grobare Veleža si u pravu, ali tu si kriv i ti, a i ja, i svi ostali. Zato nemoj bezveze kenjat.
E pa o tome ja pričam, svi smo krivi, ali se ja ne kurchim da sam blizak ljudima koji su sada u klubu, da jesam potegnuo bih raspravu o tome. Neko za učinjeno mora d a odgovara i valjda neko ima muda da nešto poduzme u vezi s tim. Danasnji igrači imaju sve ali ne diše se za Velež. Nije Zvonic nikakav igrač ako cemo realno pricati ali je momak lokalni, koji treba svima d a pokaze kako s e izgara za Velež i zato i jest najbolji. TO nama nedostaje, borbda do zadnje trunke energije. Eto okanit cu se kenjanja, cestitat kad uzmemo bodove i to je to, ali je situacija daleko od idealne, budite toga svjeni braco

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 26 avg 2017, 09:20

Samo da kažem svaka čast momcima iz red Army za prikupljena sredstva za lječenje jedne djevojke. CIfra nije uopće mala i svaka vam čast !

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 26 avg 2017, 09:45

Ja ne znam odakle vise prica o nasoj djeci kad nema kvaliteta da igraju za prvi tim. Imao si na golu malog Volodera pa nas kosta 8-9 bodova,imali smo one sezone kad smo ispali proljetni dio 80 % nase djece kojoj kapu skidam ali to nije kalibar za nesto vise. Imam 50 godina i nikad Velez nije bazirao ekipu na citavom omladinskom pogonu i mostarskoj djeci nego je na osnovu talenata iz regiona pravio tim i ako iz juniora izbaci nekoga na konju smo. Ako ti mislis da ima potencijala u Alikadicu,ostalim kao i ovim juniorima koje je Sarajevo silovalo 8:0 onda stvarno nisi dobar s glavom. O Demicu Kazazicu i ovim starijim da ne govorim. Velez ce tek za 4-5 godina pocet izbacivat igrace ako se u medjuvremenu ne transformise neki vanserijski kadet. Ibro radi strasan posao i uigrao je relativno mladu ekipu koja moze kada hoce. Imali su Alikadic,Mrgan,Voloder i ostali priliku,gurao ih je u igru i bolje je nek se kale nego da im 2000 ljudi yebe majku usta. Svi bi mi sretni bili da je bar 70% nase djece ali nismo Ajax jbte. Prosle godine bili jednom nogom u grobu a sad bi strucnjaci odredjivali Ibri ko ce igrat. Ne moze tako. Moramo se strpit dok ne dodje kvalitet iz omladinskog pogona a generacije od 2002 do 2007 su beton i karaju svoje vrsnjake gdje stignu. I pusti musa te sda-ovci. Navijaci Veleza nikad nisu bili politicki obojeni. Samo zdrav Velez pa makar za njega igrali Kurdi Bušmani Drežnjaci i Eskimi.
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 26 avg 2017, 10:10

Samo je jedno sigurno - Musu je neko, pretpostavljam Hasic, kao i ostali trulez i korov grada Mostara - udaljio od kluba, ili u najgorem slucaju nekog njegovog blizeg, sto je vjerovatno trutina Demic, pa se sluzi carsijskim pricama i raduje losim rezultatima Veleza. Ta tvoja gostovanja gdje su isli i kurta i murta ne vrijede ni pola marke, kad bi zarad licnog interesa pristao na lose rezultate svog kluba, bez obzira ko je u upravi. A ako cemo se igrat gostovanja, ti nabrij 5 ja cu tebi 10 i potkrijepit slikama.

Samo sto je razlika u tome sto sam ja isao i idem zbog VELEZA, a ti?

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 26 avg 2017, 10:43

Ukratko, pastrmka ti imas uvjek moj respekt kao covjek koji ima skoro duple moje godine. Ne shvatas sta hocu reci. Jedan Emir Hadžidjulbic je bio najbolji golman lige ! Janković i Blagojevic su realno izmislili fudbal za sve igrace veznog reda Veleća od 90 pa nadalje. nama takvi igrači sa strane trebaju, koji ce donjeti kvalitet brate, a ne samo popunit broj tipa Vasica i slicnih koji nisu nista boji od bebanica ili demica. >Vicubatine zadnje 3 sezone sva trojica. Moje skromno znanje kroz pracenje fudbala vise od 2 decenije. Nase blago je mali Meho i ja nikad nista necu reci protiv njega dok je tu jer momak gine znaci gdje god d a igra. To su igraci sa strane koji nam trebaju i trenutno. Kao i latinosi. Valjda se razumijemo majka mu stara.

Drake ne igram se igrice moj tata je jači od tvog tate, ti navijaš sebi, ja navijam sebi, imaš pravo na svoje mišljenje kao i ja i zato je forum tu. AKo ti se ne sviđa st ai kako ja pišem imas brate opciju sakrij postove korisnika. tebi je sve super, meni je daleko od toga i da naglasim da nemam nikakve veze ni sa jednom bivsom ni sadasnjom upravom osim sto je 1922 godine u prvom timu Veleža bio "neko moj " ;) Budi pozdravljen i ti

MustafaNadatevic
Postovi: 22
Pridružen/a: 12 avg 2017, 10:47
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MustafaNadatevic » 26 avg 2017, 11:22

Stvarno ne znam zašto trošite vrijeme i energiju na ovog kretena

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Benko123, Mostarac45 i 11 gostiju.