RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la gruezi » 30 jun 2017, 22:40

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:


NEKA TI JE VJEČNI RAHMET KOMANDANTE NAŠ 30.06.1993-30.06.2017
slava Bosni,herojima slava!

iskreno koliko god mi je drago zbog stadiona sto pravite toliko mi je i krivo jer sam se nadao da ce te ga pravit u sjevernom logoru a nakon sto su zadnjim izborima ugaseni mokri snovi o stolnom mislim da je savrseno vrijeme za to....pitam se onda kome ce ici onaj planirani stadion koji je na regulacionom planu 'grada u gradu"...intersuje me , da li je za vecinu navijaca veleza blizi stadion vrapcici ili bijeli brijeg?recimo za nekog ko zivi u zaliku, koji je blizi?

nadam se da ce sarajevski klubovi prepoznati kvalitet rada u velezu pod ibrom i da ce vam posudit svoje talente koji bi realno u recimo olimpiku imali zacimentirano mjesto u prvoj postavi...pricam o zericu ,osmankovicu,durakovicu iz zelje i recimo hericu,gljivi i n.hadzicu iz sarajeva...

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 01 jul 2017, 00:46

gruezi je napisao/la:
slava Bosni,herojima slava!

iskreno koliko god mi je drago zbog stadiona sto pravite toliko mi je i krivo jer sam se nadao da ce te ga pravit u sjevernom logoru a nakon sto su zadnjim izborima ugaseni mokri snovi o stolnom mislim da je savrseno vrijeme za to....pitam se onda kome ce ici onaj planirani stadion koji je na regulacionom planu 'grada u gradu"...intersuje me , da li je za vecinu navijaca veleza blizi stadion vrapcici ili bijeli brijeg?recimo za nekog ko zivi u zaliku, koji je blizi?

nadam se da ce sarajevski klubovi prepoznati kvalitet rada u velezu pod ibrom i da ce vam posudit svoje talente koji bi realno u recimo olimpiku imali zacimentirano mjesto u prvoj postavi...pricam o zericu ,osmankovicu,durakovicu iz zelje i recimo hericu,gljivi i n.hadzicu iz sarajeva...

Prvo da ti odg, ipak je blizi BB i iz zalika. A druga stvar, posudis? Izvini drug ali Velez nije nikad i nece bit filijala sarajevskih klubova. Mi smo u rangu s njima, uvijek bili, nepravda koja se desila Velezu nije nijednom klubu u BiH, ali nikad ponos nismo izgubili, iako su od nas Uprave napravile seosku ekipu. Hvala ali ne hvala, Velez je prije rsta imao najjacu skolu fudbala u BiH a na pravom smo putu da proizbodimo ponovo svoje igrace, a filijala sarajevskim klubovima nikad necemo bit.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 03 jul 2017, 21:56

Niste loši danas bili, Ibro je fino ekipu složio. Agresivno igrate i sa velikim zalaganjem pojedinaca. Ovo danas po zalaganju je kao da je bila prvenstvena utakmica. Crni trio odlično funkcioniše. Sretno vam u prvenstvu.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mancini » 03 jul 2017, 22:27

drakensang je napisao/la:
gruezi je napisao/la:
slava Bosni,herojima slava!

iskreno koliko god mi je drago zbog stadiona sto pravite toliko mi je i krivo jer sam se nadao da ce te ga pravit u sjevernom logoru a nakon sto su zadnjim izborima ugaseni mokri snovi o stolnom mislim da je savrseno vrijeme za to....pitam se onda kome ce ici onaj planirani stadion koji je na regulacionom planu 'grada u gradu"...intersuje me , da li je za vecinu navijaca veleza blizi stadion vrapcici ili bijeli brijeg?recimo za nekog ko zivi u zaliku, koji je blizi?

nadam se da ce sarajevski klubovi prepoznati kvalitet rada u velezu pod ibrom i da ce vam posudit svoje talente koji bi realno u recimo olimpiku imali zacimentirano mjesto u prvoj postavi...pricam o zericu ,osmankovicu,durakovicu iz zelje i recimo hericu,gljivi i n.hadzicu iz sarajeva...

Prvo da ti odg, ipak je blizi BB i iz zalika. A druga stvar, posudis? Izvini drug ali Velez nije nikad i nece bit filijala sarajevskih klubova. Mi smo u rangu s njima, uvijek bili, nepravda koja se desila Velezu nije nijednom klubu u BiH, ali nikad ponos nismo izgubili, iako su od nas Uprave napravile seosku ekipu. Hvala ali ne hvala, Velez je prije rsta imao najjacu skolu fudbala u BiH a na pravom smo putu da proizbodimo ponovo svoje igrace, a filijala sarajevskim klubovima nikad necemo bit.
Ne bi ni u Olimpiku imali zagarantovano mjesto.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Wolffire » 04 jul 2017, 10:24

Citam po fb komentare na vasoj stranici i mogu reci da ste poprilicno bahati. Uz duzno postovanje prema vasoj historiji ali Mladost jer trenutno stabilna ekipa PL dok ste se vi jedva iscupali iz Federalke. Brazilci na koje svrsavate nisu prosli probu kod nas i onda na fb citam sramota izgubiti od mladosti i takve gluposti...

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 04 jul 2017, 11:30

Wolffire je napisao/la:Citam po fb komentare na vasoj stranici i mogu reci da ste poprilicno bahati. Uz duzno postovanje prema vasoj historiji ali Mladost jer trenutno stabilna ekipa PL dok ste se vi jedva iscupali iz Federalke. Brazilci na koje svrsavate nisu prosli probu kod nas i onda na fb citam sramota izgubiti od mladosti i takve gluposti...
Brate Velez u Sarajevu ima navijaca ko taj Doboj kod Kaknja stanovnika. Kad dodas Mostar,hercegovinu,bosnu i inostranstvo,uzmes prosjek 5 mahnitih od 100 dobijes odgovor za tvoje fb zakljucke za koje ti sugerisem da ih ne uzimas k srcu kada ih citas. Nama je sramota izgubiti i od splitskog Hajduka ali i znamo sportski čestitati ako nas izvrne Soko iz Drežnice. Uzivaj brato i ne sekiraj se jer mi majci rođenoj yebemo majku kad izgubimo
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Wolffire » 04 jul 2017, 13:30

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:Citam po fb komentare na vasoj stranici i mogu reci da ste poprilicno bahati. Uz duzno postovanje prema vasoj historiji ali Mladost jer trenutno stabilna ekipa PL dok ste se vi jedva iscupali iz Federalke. Brazilci na koje svrsavate nisu prosli probu kod nas i onda na fb citam sramota izgubiti od mladosti i takve gluposti...
Brate Velez u Sarajevu ima navijaca ko taj Doboj kod Kaknja stanovnika. Kad dodas Mostar,hercegovinu,bosnu i inostranstvo,uzmes prosjek 5 mahnitih od 100 dobijes odgovor za tvoje fb zakljucke za koje ti sugerisem da ih ne uzimas k srcu kada ih citas. Nama je sramota izgubiti i od splitskog Hajduka ali i znamo sportski čestitati ako nas izvrne Soko iz Drežnice. Uzivaj brato i ne sekiraj se jer mi majci rođenoj yebemo majku kad izgubimo
Ma razumijem sve to samo mi zapalo za oko kao da vas je pobjedio klub iz kantonalne lige kako neki pisu.
Puno srece vam zelim u novoj sezoni... trebat ce vam sigurno :D

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 04 jul 2017, 13:53

Wolffire je napisao/la:
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:Citam po fb komentare na vasoj stranici i mogu reci da ste poprilicno bahati. Uz duzno postovanje prema vasoj historiji ali Mladost jer trenutno stabilna ekipa PL dok ste se vi jedva iscupali iz Federalke. Brazilci na koje svrsavate nisu prosli probu kod nas i onda na fb citam sramota izgubiti od mladosti i takve gluposti...
Brate Velez u Sarajevu ima navijaca ko taj Doboj kod Kaknja stanovnika. Kad dodas Mostar,hercegovinu,bosnu i inostranstvo,uzmes prosjek 5 mahnitih od 100 dobijes odgovor za tvoje fb zakljucke za koje ti sugerisem da ih ne uzimas k srcu kada ih citas. Nama je sramota izgubiti i od splitskog Hajduka ali i znamo sportski čestitati ako nas izvrne Soko iz Drežnice. Uzivaj brato i ne sekiraj se jer mi majci rođenoj yebemo majku kad izgubimo
Ma razumijem sve to samo mi zapalo za oko kao da vas je pobjedio klub iz kantonalne lige kako neki pisu.
Puno srece vam zelim u novoj sezoni... trebat ce vam sigurno :D
Sretno i Mladosti druze. Fina pitoma i postena sredina. Nek se crveni Premijer liga dok se mi ne vratimo :thumbup:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 04 jul 2017, 15:12

Wolffire je napisao/la:Citam po fb komentare na vasoj stranici i mogu reci da ste poprilicno bahati. Uz duzno postovanje prema vasoj historiji ali Mladost jer trenutno stabilna ekipa PL dok ste se vi jedva iscupali iz Federalke. Brazilci na koje svrsavate nisu prosli probu kod nas i onda na fb citam sramota izgubiti od mladosti i takve gluposti...
Ovicno onakvi sto komentarisu imaju 2 utakmice Veleza pogledane i to obje protiv Zrinjskog ali su upuceni u sve i u sve se razumiju.. Nemoj uzimat srcu to, to nisu nikakvi navijaci Veleza nego ili mudonje sa laznih profila sto pisu ili ovaj tip "navijaca" kojeg sam opisao. Pozz za Mladost, klub koji je primjer kako treba radit u Bih.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Wolffire » 04 jul 2017, 16:06

NeretvanskaPastrmka je napisao/la: Sretno i Mladosti druze. Fina pitoma i postena sredina. Nek se crveni Premijer liga dok se mi ne vratimo :thumbup:
Nadam se da cemo vaseg/naseg Ibru zajedno s Velezom gledati naredne sezone na stadionu Mladosti. Naši klubovi imaju super saradnju nadam se da cemo i nastaviti tim stopama :D
drakensang je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:Citam po fb komentare na vasoj stranici i mogu reci da ste poprilicno bahati. Uz duzno postovanje prema vasoj historiji ali Mladost jer trenutno stabilna ekipa PL dok ste se vi jedva iscupali iz Federalke. Brazilci na koje svrsavate nisu prosli probu kod nas i onda na fb citam sramota izgubiti od mladosti i takve gluposti...
Ovicno onakvi sto komentarisu imaju 2 utakmice Veleza pogledane i to obje protiv Zrinjskog ali su upuceni u sve i u sve se razumiju.. Nemoj uzimat srcu to, to nisu nikakvi navijaci Veleza nego ili mudonje sa laznih profila sto pisu ili ovaj tip "navijaca" kojeg sam opisao. Pozz za Mladost, klub koji je primjer kako treba radit u Bih.
Ma malo mi je cudno bilo jer kod nas se naveliko prica o prijateljstvu dva kluba.
Al eto malo sam se i ja zaletio. Nadam se da cemo u narednoj sezoni odmjeriti snage u okviru premijer lige. Nastimat ce vas Ibro kako treba :thumbup:

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Addict » 04 jul 2017, 19:44

Velež i Mladost će brzo biti kao brat i sestra i tome se jako radujem. Pozdrav iz crvenog Kaknja Rođenim. Nadam se da se vidimo uskoro u društvu najboljih gdje veliki Velež i pripada. Vašem klubu je učinjena nepravda kao nikad ni jednom a vi ste ostali uz njega i zbog toga zaslužujete i imate moje ogromno poštovanje.

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 04 jul 2017, 20:53

Addict je napisao/la:Velež i Mladost će brzo biti kao brat i sestra i tome se jako radujem. Pozdrav iz crvenog Kaknja Rođenim. Nadam se da se vidimo uskoro u društvu najboljih gdje veliki Velež i pripada. Vašem klubu je učinjena nepravda kao nikad ni jednom a vi ste ostali uz njega i zbog toga zaslužujete i imate moje ogromno poštovanje.
Aferim druze.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
AsimBrkan
Postovi: 77
Pridružen/a: 10 sep 2015, 00:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AsimBrkan » 04 jul 2017, 21:05

Veliki pozdrav Velezu i mostarcima, poslije mog maticnog kluba, meni najdrazem klubu u BiH. Mnoge nepravde su se lomile na Velezovim ledjima unazad godinama. Nadam se da ce te ove sezone bez obzira uz vec "najavljeno mesetarenje" ligom od Sloge i Olimpika, ipak vi biti taj klub koji ce napokon pobjediti nepravdu koja se vec nazire u predstojecoj sezoni, te se plasirati u PL. Jedva cekam utakmice protiv vas i u Tesnju i Mostaru,,srce ce mi biti puno kad "moja" dva kluba zaigraju.
Svako dobro iz Tesnja!!! TŽV !!!

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 04 jul 2017, 21:27

Addict je napisao/la:Velež i Mladost će brzo biti kao brat i sestra i tome se jako radujem. Pozdrav iz crvenog Kaknja Rođenim. Nadam se da se vidimo uskoro u društvu najboljih gdje veliki Velež i pripada. Vašem klubu je učinjena nepravda kao nikad ni jednom a vi ste ostali uz njega i zbog toga zaslužujete i imate moje ogromno poštovanje.
Ovo je istina. Sprema se lijepa priča. :D

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 04 jul 2017, 21:49

AsimBrkan je napisao/la:Veliki pozdrav Velezu i mostarcima, poslije mog maticnog kluba, meni najdrazem klubu u BiH. Mnoge nepravde su se lomile na Velezovim ledjima unazad godinama. Nadam se da ce te ove sezone bez obzira uz vec "najavljeno mesetarenje" ligom od Sloge i Olimpika, ipak vi biti taj klub koji ce napokon pobjediti nepravdu koja se vec nazire u predstojecoj sezoni, te se plasirati u PL. Jedva cekam utakmice protiv vas i u Tesnju i Mostaru,,srce ce mi biti puno kad "moja" dva kluba zaigraju.
Svako dobro iz Tesnja!!! TŽV !!!
Ziv i zdrav bio druze kao i svi dobronamjerni ljudi. Sretno i Tošku u sezoni koja ide. Dobrodošli u Mostar :salut:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Addict » 05 jul 2017, 00:01

AlemC85 je napisao/la:
Addict je napisao/la:Velež i Mladost će brzo biti kao brat i sestra i tome se jako radujem. Pozdrav iz crvenog Kaknja Rođenim. Nadam se da se vidimo uskoro u društvu najboljih gdje veliki Velež i pripada. Vašem klubu je učinjena nepravda kao nikad ni jednom a vi ste ostali uz njega i zbog toga zaslužujete i imate moje ogromno poštovanje.
Ovo je istina. Sprema se lijepa priča. :D
Znam da se sprema i radi na tome, toliko toga nas spaja i to će biti dobro za oba kluba. Sjećam se kad smo igrali zadnju utakmicu, Mladost - Velež u Doboju, mi smo dobili utakmicu a vjerujte mi bio sam i radostan i tužan. Ja ne pratim fudbal od jučer, znam i za Bajevica, i Marica, i Halilhodzica, Baku, Kodru, Kajtaza, Tuceta... tada se vidjelo da tonete a meni je bilo žao jer ja volim fudbal i poštujem veličine, s Velež je veliki. Volim Mladost, treća sam generacija koja je igrala u tom klubu ako ništa za omladinske selekcije, danas mi sin igra za Mladost i taj mi je klub u krvi ali sam bio tužan kad sam vidio gdje Velež pada. Želim vam sve kao i svojoj Mladosti, naši su predsjednici prijatelji i znam da ce napraviti saradnju na obostranu korist. Boje nas spajaju. Taj smo dan navijali na kraju utakmice za Velež... vidimo se uskoro, siguran sam, pozdravite nam Ibru, ne znate koliko taj čovjek voli Velež, čuvajte ga i kad bude teško...

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Raonffa » 05 jul 2017, 00:34

FKMLADOSTDK je napisao/la:Niste loši danas bili, Ibro je fino ekipu složio. Agresivno igrate i sa velikim zalaganjem pojedinaca. Ovo danas po zalaganju je kao da je bila prvenstvena utakmica. Crni trio odlično funkcioniše. Sretno vam u prvenstvu.
Jeste ono igrali prijateljsku u Visokom? Baš sinoć kad sam izašao vani bus Veleža proleti pored mene :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
cole-ch
Postovi: 2205
Pridružen/a: 12 sep 2008, 03:46
Lokacija: Iran
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la cole-ch » 05 jul 2017, 01:07

ima li gde slika sa stadiona veleza?
dokle se sa radovima stiglo?
hvala

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la dzelllo » 05 jul 2017, 10:25

Opet nismo doveli igraca u sredini,gdje nam je najvise puhalo ove sezone.Malog Cosica ce ozbiljnije ekipe opet stavljati u dzep
lezVe do bagro

RodjeniiBrato
Postovi: 1345
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la RodjeniiBrato » 05 jul 2017, 12:22

dzelllo je napisao/la:Opet nismo doveli igraca u sredini,gdje nam je najvise puhalo ove sezone.Malog Cosica ce ozbiljnije ekipe opet stavljati u dzep
Slabo pratis situaciju, dosao je veznjak...
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: dime, ElimGarak, nekoIzMostara i 23 gosta.