RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 27 avg 2017, 16:58

Previse su ljudi nestrpljivi i svi bi da se borimo za pl,da gradimo stadion,da vracamo tuzbe,reprogram i plus uz to guramo u igru Velezovu djecu koja su prije godinu trenirala u blatu sjevernog logora. Ono brato nemoguce. Zato je najpotrebnija podrska i sabur. Da kupimo clansku,sezonsku ili kartu od 50€ za Crvenu noc. Da se ne sere upravi i Ibri i samo tako odnemaze nego da se podrze i da se dodje na stadion. Ovo je proces koji traje ali nakon toga klub ide uzlaznom putanjom bez dugova i sa zdravim temeljima. Ne treba nam instant uspjeh ni nesto na silu jer se vracamo na staro . Evo primjera Slobode i Celika koji su u qurcu zescem,bez plana vizije i strategije i samo je pitanje vremena kad ce klocnut. Samo podrska i sve ove nervoze i gubljenja zivaca ce se isplatili
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Babinho
Postovi: 164
Pridružen/a: 26 jan 2010, 20:51
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babinho » 27 avg 2017, 20:56

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Previse su ljudi nestrpljivi i svi bi da se borimo za pl,da gradimo stadion,da vracamo tuzbe,reprogram i plus uz to guramo u igru Velezovu djecu koja su prije godinu trenirala u blatu sjevernog logora. Ono brato nemoguce. Zato je najpotrebnija podrska i sabur. Da kupimo clansku,sezonsku ili kartu od 50€ za Crvenu noc. Da se ne sere upravi i Ibri i samo tako odnemaze nego da se podrze i da se dodje na stadion. Ovo je proces koji traje ali nakon toga klub ide uzlaznom putanjom bez dugova i sa zdravim temeljima. Ne treba nam instant uspjeh ni nesto na silu jer se vracamo na staro . Evo primjera Slobode i Celika koji su u qurcu zescem,bez plana vizije i strategije i samo je pitanje vremena kad ce klocnut. Samo podrska i sve ove nervoze i gubljenja zivaca ce se isplatili
Potpuno se slazem.

Izjava Bajevica na uspjeh Vardara u evropi sve kaze: "Ovo što su napravili nije senzacija, nego samo kontinuitet u ostvarivanju dugoročnog plana."
Nazalost, kod nas (opcenito u Bosni i Hercegovini) nema strpljenja za neki dugorocni plan i kontinuitet nekog rada. Treba ljudima u Velezu sad dat malo vremena i podrske. Grijesilo se, i grijesit ce se, to je ljudsko, svak grijesi, ali moramo gledat malo vecu sliku, a ne kratkorocno dal cemo sutrasnju tekmu dobit ili ne. Velezova buducnost ne ovisi o toj jednoj tekmi. Vidit cemo u 6. mjesecu gdje smo, i sta smo, napravit cemo analize, ali one realne, i uzet sve u obzir. Gdje smo sto se tice infrastrukture, gdje smo na sportskom planu, jel bilo napretka ili ne. Ja vjerujem da ce klub biti dosta jaci tad, nego sto je sad u ovom trenutku, jer vjerujem da ce napredovat u svim segmentima. Mozda necemo izborit Premier ligu, ali vjerujem u napredak. Ja cu halalit premier ligu ove godine, ako ce to znacit da cemo za 2-3 godine imat klub koji posjeduje modernu infrastrukturu i vidu evropskog stadiona sa svim pratecim objektima, i zdrav klub bez tuzbi i dugova sto u prevodu znaci jak klub koji ce se moc suprostavit svima. A vjerujem da ce se ovo sve ispunit.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 27 avg 2017, 21:46

Babinjo to je to i bit ce akobogda. Ovaj upravni odbor je trazio mandat na 6 godina ali su dobili na 4 i ne sumnjam u produzenje nakon isteka jer je 95% navijaca Veleza uz njih . Godina i tacno mjesec su prosli i uradjeno je vise nego sto su prosle uprave za 10 godina. Samo strpljenje i podrska klubu. Ja razumijem mi smo Velez brato i tesko nam je gledati patnju po ovim vukojebinama druge lige ali nemamo izbora ako zelimo zdrav klub. Nije lagano vracati tudje dugove,graditi stadion i uz sve to ulagati u prvi tim. Zato je moralna duznost svakog velezovca bar uz clanstvo i sezonsku pruziti podrsku i ne srati po ovim ljudima koji daju 120 % sebe da bi vratili klubu stari sjaj a pogotovo na Ibru koji je glavna spona sa UGMR koji su zajedno spasili klub. Bit ce vremena za radosti samo strpljenje
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

MustafaNadatevic
Postovi: 22
Pridružen/a: 12 avg 2017, 10:47
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MustafaNadatevic » 28 avg 2017, 10:13

hercegovina je napisao/la:
drakensang je napisao/la:Ma kakav SDA ljudi .. To sto je covjek clan, ne znaci da stranka ista odlucuje u klubu.. Jer da odlucuju, davno bi se petokraka skinula, a Hasic je rekao da dok je njega - da nema sanse da iko dirne petokraku na grbu. Nego ovaj bi poltron opet volio da se SDP pita sve, a cinjenica je da je Hasic napravio i ucinio vise za Velez u godinu dana nego Niksic i ekipa u 5. ****, ovaj napravi stadion za mjesec dana, a Niksic i kompanija cekaju "povoljno vrijeme". Uspjeh bio peto mjesto u PL, pa kad su vidjeli da brod tone, digli ruke i pustili ga.. Nikakav SDA, ni SDP ni HDZ nit ikakva politika - nase opredjeljenje treba bit iskljucivo Velez i tako razmislja UO. A sto ovi lajavci laju na sve, i da smo 1 2 dobili, rekli bi sto nije 1 5 i sl. Eto da znas, tvog SDP a ni SDA nit ikakve stranke nece imat nikakve uloge u FK Velez, jer nemalo puta nas je svaka povalila
ne moze kod nas nista bez politike posto su oni vlasnici svega i svacega, kao sto zrinjskog drzi hdz i gura im javne pare tako je sad i sa velezom. pa ne daje hasic iz svog dzepa, nije tolika budala. neko je dao hasicu sve te vinograde i uredio trziste lijekova da ide njemu na ruku, pogodi ko? isto tako i poslove koje dobijaju hp i amitea i da sad ne nabrajam. sda je preuzela klub i to je istina, i dobro rade i svaka im cast. a petokraka nema nikakve veze, to je samo znak i brend. da je prije rata bila banana na grbu bila bi i sada banana i ne zanosi se. petokraka smeta jedino ako se gleda kao simbol komunizma u kojem je zagorcicev dedo srusio vise dzamija u mostaru nego hvo . i ne bi se petokraka na velezovom grbu trebala na taj nacin posmatrati, inace ode sve u pm
Daj molim te da i meni neko to sve uredu kao hasicu pa da zaradim malo para.Koji si ti debil

hercegovina
Postovi: 306
Pridružen/a: 06 avg 2009, 14:22
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la hercegovina » 28 avg 2017, 11:59

mustafa nadarevic legendo :njanjanja: vidim da imas 7 komentara i to jako inspirativnih i dubokoumnih ( debil, kreten,napusi se, jazavac, poltron, klosar). pokusaj malo koristit mozak :D

MustafaNadatevic
Postovi: 22
Pridružen/a: 12 avg 2017, 10:47
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MustafaNadatevic » 28 avg 2017, 15:48

Barem ne dobijem političke instrukcije kao ti.ti si stvarno osvježenje na ovom forumu

MustafaNadatevic
Postovi: 22
Pridružen/a: 12 avg 2017, 10:47
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MustafaNadatevic » 28 avg 2017, 16:07

Svi vi koji idete na instrukcije u Bijeli Bar i ne zasluzujete ništa bolje.Vi bi vodili politiku kluba a ni marku u klub niste donijeli.Vi bi bili i sportski direktori da možete sebi uzeti koju markicu.Glavni igrači u Velezu bi bila Vaša braća i vaši miljenici koji su uredno u najtežem periodu tužili klub.razmislite da li imate pravo reći bilo šta a pogotovo ovako ružno na sadasnju upravu.

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babatunde » 28 avg 2017, 18:50

U 20 na city tv Snimak tekme protiv Orašja.
Ignorisite ove retarde sto pišu gluposti. Molim vas.
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 28 avg 2017, 19:31

Bravo Zalik. Otac i sin. Sinonim nase ljubavi prema Veležu i ono sto se prenosi s koljena na koljeno 95 godina. Samo za velike klubove :tokralju: :tokralju:

slika
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 29 avg 2017, 11:37

slika

Necemo cekati da nam neko napravi stadion,nije ni predhodna dva,necemo cekati multimilionera iz Alabame,Kentakija ili Dalasa i moliti ga da ulozi svoje pare kad se njemu racku digne. Mi smo Rođeni i ponosni na svoj klub za koji zivimo 95 godina. Primjer papcima vazda bili kako se voli svoj klub zato brato kupi ulaznicu za Crvenu noć i budi dio ovog projekta koji je sigurno trocifreni po redu. Nemamo mi rezervni klub nego samo ovog crvenog mostarskog dzuturuma koji prkosi evo jos malo pa 100 godina. Budi ponosan budi Rođeni :ljepota:

MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 29 avg 2017, 11:54



MI SMO RAJA IZ MOSTARA SVE NAS ISTA LJUBAV SPAJA
:ljepota: :ljepota: :ljepota:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 30 avg 2017, 11:31

slika

Sponzori Crvene noći, koja se održava u Zurichu 14.10.2017. godine postali su :
1. DTM auto AG 2.000,00 CHF
2. Beli metallbau schlosserei 1.000,00 CHF
3. Autohaus Zurichsee GMbH 2.000,00 CHF
Ovim putem pozivamo sve, kako fizička tako i pravna lica, da budu dio ove nove Veležove priče, i da svi u okviru svojih mogućnosti pomognu izgradnju Stadiona Rođeni.
Eventualne uplate možete izvršiti na žiro račun kluba, koji se nalazi u Union banci :
102 001 00000 19471
Za uplate iz inostranstva :
– IBAN – BA391020010000019471
– SWIFT – UBKSBA22
Također, eventualne uplate možete izvršiti i putem Paypal-a, preko službene stranice Kluba.
Donatori Crvene noći postali su :
1. Jevtić Vlado 50,00 CHF
2. Duranović Kenan 50,00 CHF
3. DIB automobile 2 x 50,00 CHF
4. Mauro Mario 50,00 CHF
5. Stanojević Novica 2 x 50,00 CHF
6. Zalihić Harun 50,00 €
7. Ćurić Sulejman 50,00 €
8. Pansion Villa Vienna 50,00 €
Hvala Rođeni !

:clap: :clap:

Krenulo je jos jace i ne staje. Sada idu jos vece stvari. Budi dio svoga kluba,kupi kartu za Crvenu noc . Bravo upravo za sve sto radite i raji koja masovno kupuje karte. Ponosni sto smo Rođeni :njanjanja: :njanjanja:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 30 avg 2017, 16:37

drakensang je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:
drakensang je napisao/la: Pitanje za tebe: Da li bi volio da Hasic i Rahimic podnesu ostavke i da napuste FK Velez?
Hasić ne iz njegovog svakog poteza se vidi koliko radi sve u Veležu sa ljubavlju i radi fenomenalan sizifov posao i covjek treba dozivotni predsjednik da bude !

S druge strane Ibro je glavni krivac loseg pocetka ove godine iako nas je prosle zaduzio golemo ! Uzasno je odradio prelazni rok, sad se krpimo kako stignemo, nije primjetio da mu povredjen Kuduzovic igra prijateljske po nekim selima yebote hljeb. Uzasna taktika protiv olimpika gdje ga je mirza nadmudrio u svim segmentima. Iskreno da nije uradio lani sto je uradio vec sada bi rekao neka ide, ovako ne znam. Neka ga, kao da se ja pitam nešto :kafa: Po meni je Feja bolji strucnjak i igraci bi ga se više bojali. Volio bi ih upariti na klupi ako je ikako moguce a ako ne odna da Feja preuzme a Ibru ostavit za sportskog direktora: jer sagledajmo realno i da smo ispali lani, ove godine bi se vratili milion posto i dakle 2018/19 sezonu igrali u 1plfbih, a igrat cemo je i ovako tako da taj opstanak lani nema nikakve tezine više. Plus ako mislis da ce Meho i Zvonic igrati i iduce godine ovu ligu, varas se. A to sve ako se desi moci cemo Ibri zahvaliti jer Hasic je sto put istakao da mu je dao odrijesene ruke za transfere tako da.. njegov fah
Posteno... Ima Ibro krivice, slazemo se da je par puta pogrijesio, ali da nije on dosao i pokrenuo lavinu, tesko da bi Velez i ostao u ligi, a ako ti mislis da ne bi bilo gasenje igranje sa ekipama u trecem rangu BH fudbala, tu se necemo slozit. Vrlo, vrlo teska situacija bi bila da smo ispali i ko zna bi li ti i ja imali o cemu diskutovat.

Ibro treba ostat u Velezu kako god, a ja ipak mislim da se treba dovest dobar sportski direktor da se i Ibro malo rastereti, jer gledajuci treninge i sve, stvarno ima smisla, fizicki smo spremni samo sto nemamo taj kvalitet vise, individualno vjerovatno, koji je npr jucer Olimpiku donio pobjedu nad Slogom, a to je zapravo bit sportskog direktora, da ibro kaze poziciju a ovaj da mu dovede dobrog igraca. A mozda smo se sad i ispruzili koliko imamo prostora, dok se ne srede neke druge stvari, a svi imamo u glavi Ibrinu izjavu da cemo se prosetat ligom i svi mu zamjeraju to. Jest pogrijesio sto se toga tice, ali i on je svjestan toga i cuje kako mu se **** majka samo zbog toga. Ali nije ni on mogao znati da ce sva "mostarska djeca i raja koja bi za Velez zivot dala" doci istog momenta u klub s advokatom i trazit pare za koje su obecali da ce ih oprostit ako plate budu redovne. Da je to od ove uprave, ni ja im ne bih zamjerao, ali ovako se kunu u Velez a salju advokate da im isplati neke pare i to u trenucima kada se trebamo dignut, nisu mogli sacekat godinu dana jos kad se bude imalo vise, nego odmah... Ali, nema veze, bitno je da se neke druge stvari stave na svoje mjesto koje godinama nisu tu .. Od omladinske skole, infrastrukture, sponzora, otplate upravo ovi dugovi prosle uprave i sl. Kad iams sve to, igrace je najlakse dovest i ono sto valja zadrzat. Nestrpljivi smo, ali treba imati razumijevanja, borit se do kraja i pokusat ne roncat na sve. Jer se vidi da se radi iz ciste ljubavi, i sa jasnom vizijom a to su dvije stvari koje su sastojci za konacni uspjeh.
vidis da mozemo normalno komunicirati kad s e ne prozivamo i podjebavamo.

@pastrmko ima li taj roki sa slike ceru za udaju ? :beba:

Avatar
MrBean
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jan 2017, 14:43
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MrBean » 30 avg 2017, 22:04

Da uvijek se može normalno raspravljati i komunicirati. Jednostavno neki na ovom forumu moraju shvatiti da svako ima svoje mišljenje, znači mišljenje, nečije mišljenje je subjektivni stav, a sve što neko ovdje piše nije bez razloga i bez nekog motiva. E haj ti sa dobjasni ovom Babatundeu koji zna samo za riječi levat, budala, majmun i ko ti drma kavez. Znači kada se nečije mišljenje ne slaže sa mojim šta ja sada trebam psovati ovdje i **** nekom mater, ja nikada prvi neću nikome ništa loše reći dok me neko ne izazove, a svakome ću odgovoriti na bilo šta vezano za Velež savim normalno bez psovanja kada vidim da se sa tom osobom može pričati.

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 30 avg 2017, 23:45

MrBean je napisao/la:Da uvijek se može normalno raspravljati i komunicirati. Jednostavno neki na ovom forumu moraju shvatiti da svako ima svoje mišljenje, znači mišljenje, nečije mišljenje je subjektivni stav, a sve što neko ovdje piše nije bez razloga i bez nekog motiva. E haj ti sa dobjasni ovom Babatundeu koji zna samo za riječi levat, budala, majmun i ko ti drma kavez. Znači kada se nečije mišljenje ne slaže sa mojim šta ja sada trebam psovati ovdje i **** nekom mater, ja nikada prvi neću nikome ništa loše reći dok me neko ne izazove, a svakome ću odgovoriti na bilo šta vezano za Velež savim normalno bez psovanja kada vidim da se sa tom osobom može pričati.
Ne mora se psovat naravno, i ja nekad imam obicaj da pocnem raspravu jer me neke neargumentovani komentari pogode, i normalno da hoce. Ja sam s josipmusa poceo raspravu koja je presla u to sto je presla najvise zbog toga sto je jednom napisao "Eto vam taj vas predsjednik kod kojeg ljudi cijeli dan rade za 20km" sto je bilo cisto vrijedanje i omalovazavanje covjeka koji je klub izvadio iz gov.ana. trenutno u mostaru sposobnijeg covjeka za ovu funkciju nema a to ce doc na vidjelo vremenom, jer je, kao sto je isti josipmusa rekao :P navijac Veleza i jer sigurno voli ovo sto radi s Velezom. A ovu opasku za 20km i to, pripisat cemo mostarskom tersanju, tabijasus je musa ocito :)

Avatar
MrBean
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jan 2017, 14:43
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MrBean » 31 avg 2017, 00:12

drakensang je napisao/la:
MrBean je napisao/la:Da uvijek se može normalno raspravljati i komunicirati. Jednostavno neki na ovom forumu moraju shvatiti da svako ima svoje mišljenje, znači mišljenje, nečije mišljenje je subjektivni stav, a sve što neko ovdje piše nije bez razloga i bez nekog motiva. E haj ti sa dobjasni ovom Babatundeu koji zna samo za riječi levat, budala, majmun i ko ti drma kavez. Znači kada se nečije mišljenje ne slaže sa mojim šta ja sada trebam psovati ovdje i **** nekom mater, ja nikada prvi neću nikome ništa loše reći dok me neko ne izazove, a svakome ću odgovoriti na bilo šta vezano za Velež savim normalno bez psovanja kada vidim da se sa tom osobom može pričati.
Ne mora se psovat naravno, i ja nekad imam obicaj da pocnem raspravu jer me neke neargumentovani komentari pogode, i normalno da hoce. Ja sam s josipmusa poceo raspravu koja je presla u to sto je presla najvise zbog toga sto je jednom napisao "Eto vam taj vas predsjednik kod kojeg ljudi cijeli dan rade za 20km" sto je bilo cisto vrijedanje i omalovazavanje covjeka koji je klub izvadio iz gov.ana. trenutno u mostaru sposobnijeg covjeka za ovu funkciju nema a to ce doc na vidjelo vremenom, jer je, kao sto je isti josipmusa rekao :P navijac Veleza i jer sigurno voli ovo sto radi s Velezom. A ovu opasku za 20km i to, pripisat cemo mostarskom tersanju, tabijasus je musa ocito :)
Da haha mislim da je dnevnica negdje oko 40 KM, koliko znam ali da je teško zaraditi te pare kod njega sigurno je teško pogotovo na 40+ stepeni, ali Hasić je čovjek kod kojeg sve mora biti pod konac, čovjek koji cijeni rad i trud ali i daje nagradu za to, mislim da bi čak i neki igrači iz Veleža mogli komotno u vinograd da pošteno zarade lovu jer im očito nije mjesto u timu ;)

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 31 avg 2017, 12:17

put do evrope ove sezone vodi iz Orašja

procvjetala bijela lalaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babatunde » 01 sep 2017, 00:59

Ooo siđe pismeni nisam te prepoznao.. Uzmi dozu smiri se. Kako da ti ne odgovorim kad me prozivaš prvi, pravo si pametan momak. Stid da te bude da psujes ko kocijas, je li to kultura :nedam: :nedam:
Cekamo jupol :kafa:
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babatunde » 03 sep 2017, 15:43

SVI NA STADION! JURIS ROĐENI!
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

Avatar
salmy
Postovi: 525
Pridružen/a: 22 jul 2014, 21:23
Lokacija: Sarajevo

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la salmy » 03 sep 2017, 17:49

Idemo Rodejniiiiiiiiiiii 1:0 vodimo protiv Travnika, Strijelac Brandao. :tokralju: :tokralju: :tokralju:
FK..VELEZ - Semir Tuce :)

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.