RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
Bliss
Postovi: 1177
Pridružen/a: 21 jul 2011, 17:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Bliss » 21 sep 2017, 16:09

Dosli ovi iz tuzlanskog kantona opet provocirati, rata vidili nisu i opet im se gase klubovi lijevo i desno. Jos malo pa ce FK preci u OFK :urnebes: :urnebes:
ROĐEN U MOSTARU U NAJLJEPŠE DOBA MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la combe » 21 sep 2017, 16:12

Nije bolest sve sto boli. Nisi ti sine mostarac ve neki krkan cim tolko psujes. A sto se tice rata ne bi o tome to nije sportska tema ne znam zasto spominjes. Mada bi ti i o tome mogao lekciju dat. Znam da bi volio da se ugasimo mozda bi vam onda Dilfa dao koju kintu vise.
Lece vitre opet no sikiriki. Treba pomoc napacenom Bosnji.

Avatar
Bliss
Postovi: 1177
Pridružen/a: 21 jul 2011, 17:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Bliss » 21 sep 2017, 16:18

Hajde nas nauci ti o ratu, jel ti bilo neugodno kad ti je mama mjenjala one unproforove trajne pelene il ste vi mogli nabaviti prave?
ROĐEN U MOSTARU U NAJLJEPŠE DOBA MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 1922VFC1981 » 21 sep 2017, 16:26

combe je napisao/la:Nije bolest sve sto boli. Nisi ti sine mostarac ve neki krkan cim tolko psujes. A sto se tice rata ne bi o tome to nije sportska tema ne znam zasto spominjes. Mada bi ti i o tome mogao lekciju dat. Znam da bi volio da se ugasimo mozda bi vam onda Dilfa dao koju kintu vise.
Lece vitre opet no sikiriki. Treba pomoc napacenom Bosnji.
"Al nema veze ostavili ste bratski klub. Valjali su vam od 92-95"
Koga pravis ludim ? Ja spominjem rat ?
#musvdg

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la combe » 21 sep 2017, 16:29

Reko vec jednom rat nije tema. Ja sam sincino generacija sedamdeset i neka. Nisam bio za rov a nisam ni za pelene. Al sam ostao tu sa cijelom familijom i prezivio rat u BIH. I nasi ocevi i familija su odbranili ono sto je nase za razliku od nekih. I jos sto se tice pelena nije nismo imalipravih nije nam bio blizu prelaz sa bracomko nekim. Toliko od mene sto se tice rata.
A vi nastavte drecat udijelice Dilfa koju kintu. :salut: :rol: :clap:

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 1922VFC1981 » 21 sep 2017, 16:40

combe je napisao/la:Reko vec jednom rat nije tema. Ja sam sincino generacija sedamdeset i neka. Nisam bio za rov a nisam ni za pelene. Al sam ostao tu sa cijelom familijom i prezivio rat u BIH. I nasi ocevi i familija su odbranili ono sto je nase za razliku od nekih. I jos sto se tice pelena nije nismo imalipravih nije nam bio blizu prelaz sa bracomko nekim. Toliko od mene sto se tice rata.
A vi nastavte drecat udijelice Dilfa koju kintu. :salut: :rol: :clap:
Ti si pokreno tu temu.Dat ce i tebi fadil samo prestani plakat,5 postova o tome kako fadil daje nama para a vama ne daje :plac:
#musvdg

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 21 sep 2017, 17:02

Combrero jel treba sutit i gledat kako te neko prci na tvom terenu i smije ti se, onosto je bjelica radio? Ako je to normalno i to opravdavas s tim da se utakmice moraju kupovat da bi se uslo onda si u ku rcu.a i mi s tobom

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 21 sep 2017, 17:09

Jesu li ovo proizvođači džema i marmelade postali fudbalski analitičari :urnebes: :urnebes: a neka ide sve u qurac krasni :rol:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 21 sep 2017, 17:12

Uzasno retardiran stav ima covjek. Znaci posto je ovo takva kao drzava , ne treba radit posteno ni transparentno nista. Trebas sutit i placat rucak Bjelici i davat mu kovertu iako je placen od saveza za posao koji radi, kao i svaki drugi covjek bio on keramicar ili trener, platu dobivas za poaso koji odradis. Po combetovoj logici, super je sto mu ej nick combe jer mu opisuje logiku, ne smijes roncat i galamit na sudiju nit se zalit na sudjenje, nego trebas pustit da te je.bu ili im uvalit kintu prije meca. A do tad ce nasa reprezentacija gubit od kipra, a klubovi ispadat od velikana s malte.

Babinho
Postovi: 164
Pridružen/a: 26 jan 2010, 20:51
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babinho » 21 sep 2017, 17:55

combe je napisao/la:Ja ne znam zasto sad kmecite. Kada su svi na pocetku govorili da bez sudija nema nista vi ste govorili da ce te vi sve na posteno. Zato sad tiho. Imate srece sto je ovo kup. A realno i u prvenstvu ce vas klat.
Realno u ovom yebenom federalnom savezu vase ime koje ste nekada imali nikom nista ne znaci.
Ovo "nekad" govorim iz razloga jer iako ste mi jako drag klub trebate bit realni.
Vi ste trenutno drugi razred fudbala jedne od najlosijih liga na svijetu, i u tom rangu ste po kvalitetu tek 3-4 ekipa, realno(sto je najvise tuzno) i u svim segmentima ste tek druga ekipa u svom gradu.
Sad zanemarite sve cinjenice zasto je to tako i prihvatite realnost. Jer od plakanja i kukanja nema nista. Vi non-stop trazite na racun oduzetog stadiona neko sazaljenje. A realno vi ste jedna od ekipa koja je najvise kesa od drzave dobila. Pa i og grada Mostara ste vise dobili nego kockasti. Sad ako je to neko i pokrao to su opet vasi ljudi.
Pricate o postenju i sudenju. A nije bilo goreg gostovanja od Vrapcica gore ste prije udarali, otimali itd. Mesetarili ste i prodavali ko i svi drugi. Samo se sjetite kako ste izbacili Slobodu da GOSK ostane. Kako ste sa Modricom odigrali x da ispadne Orasje itd.
Zato budite spremni da sve dode na naplatu i mante kukanja.
1. Jel ti kritikujes Velezovu upravu sto probaju nesto promjenut na bolje?

2. Jel hoces da kazes ako je nesto teeeesko promjenut nemoj nikako ni probat, odma u startu odustani, pogotovo ako su drugi rekli da to neces uspjeti? I za kraj,

3. Ako zelis da promjenes nesto na bolje, jel trebas sutit kad ti se napravi nepravda protiv koje se boris da promjenis?

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la combe » 21 sep 2017, 18:06

Pokusavam vam rec da vi necete odnosno ne mozete napravit revoluciju u BH fudbalu. A pogotovo iz razloga jer i savez i sudije znaju ko ste. Odnosno da ste do skora vi bili jedni od najjacih u svemu tome, tacnije najvise namjestali.
Taj isti Bjelica dok ste bili u premier ligi vam je znao navlacit u Mostaru. I tad vam je to bilo nirmalno.
Ima ona dobra narodna "ko o cemu, **** o postenju".

hercegovina
Postovi: 306
Pridružen/a: 06 avg 2009, 14:22
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la hercegovina » 21 sep 2017, 18:56

ovako to pocne inace, dodje pojedinac iz tk i prica gluposti i provocira nicim izazvan na temu veleza i onda nas mudri 50-ogodisnjak odgovori tako da pocne omalovazavati sve ljude iz tog dijela drzave i onda sutra kazu naruseni odnosi izmedju klubova

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babatunde » 21 sep 2017, 19:03

Combe dat ce i vama dilFa, ne brini :lol: :lol:
Šta kaže mi najviše namještali, pa kako ništa ne osvojismo ako je tako bilo. Bjelica nama nikad nije dobar bio jer nemamo pobjedu kad nam on sudi i ovo mu nije prvi put da nas povali.
Ne laži narod combe ne treba ti to :facepalm:
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

Babinho
Postovi: 164
Pridružen/a: 26 jan 2010, 20:51
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babinho » 21 sep 2017, 19:41

combe je napisao/la:Pokusavam vam rec da vi necete odnosno ne mozete napravit revoluciju u BH fudbalu. A pogotovo iz razloga jer i savez i sudije znaju ko ste. Odnosno da ste do skora vi bili jedni od najjacih u svemu tome, tacnije najvise namjestali.
Taj isti Bjelica dok ste bili u premier ligi vam je znao navlacit u Mostaru. I tad vam je to bilo nirmalno.
Ima ona dobra narodna "ko o cemu, **** o postenju".
Gdje pravi Velez revoluciju? Ja nigdje nevidim da Velez trazi i diktira ostalim klubovima kako ce se ponasat. Ja samo vidim jedan klub koji se bori za sebe i da ima normalne uvjete za igru. I izborit ce se za to. A vi nastavite castit kad igrate izmedju sebe ako vam je draze tako, daleko ce te dogurat.

Samo je zalosno/smijesno (kako hoces) citat kako pljujes nesto sto bi trebalo biti normalno i pozitivno za BH fudbal, pa od bilo koga da to dodje. A jos zalosnije kad kazes jesmo li svi govorili da je tako i ne moze drugacije...ako se budemo ovom logikom vodili necemo nikad nista u fudbalu znacajno ni napravit, kao ni sta drugo u ovoj nasoj drzavi...

Ja, za razliku od tebe, zelim napredak u BH fudbalu, a on nece doc sve dok sudije vode glavnu igru na terenu a nasi klubovi se ne okrenu zdravoj klubskoj politici i ulaganja u infrastrukturu. Pa zato bi pohvalio stav kakav Velez sad ima o sudijama, da je bilo koji klub to uradio. I nebi pljuvao ni govorio vi se nasli nesto mijenjat, nego borio se da i moj klub krene istim putem. Svi bi htjeli, (a sto je najgore svake godine se i necemu nadamo, nekom iskoraku, sto je bas smjiesno) da gledamo repku na svjetskom i evropskom prvenstvu, da gledamo domace klubove po evropi kao vardara, rijeku, ali nam je normalno i dopustivo gledat sudijske lakrdije po bh terenima.

A to da je Velez bio rak rana BH fudbala, pa daj brate sve te dokaze da vidim. I da vidim sve te zalbe ostalih klubova protiv veleza, jer kad te neko steti godinama tako jako, svak normalan ode i podigne optuzbu.. Velez stelio najvise a ispadao, dok drugi uzimali titule? Pa bas je ovo combe logika.

I jel ova sadasnja velezova uprava stelila? Ako je klub vodio neko i imao jednu politiku, jel to znaci da klub ne moze promjenut svoju politiku i krenut nekim novim, boljim putem za bolje sutra sa novim ljudima?

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 21 sep 2017, 19:44

Babinho je napisao/la:
combe je napisao/la:Pokusavam vam rec da vi necete odnosno ne mozete napravit revoluciju u BH fudbalu. A pogotovo iz razloga jer i savez i sudije znaju ko ste. Odnosno da ste do skora vi bili jedni od najjacih u svemu tome, tacnije najvise namjestali.
Taj isti Bjelica dok ste bili u premier ligi vam je znao navlacit u Mostaru. I tad vam je to bilo nirmalno.
Ima ona dobra narodna "ko o cemu, **** o postenju".
Gdje pravi Velez revoluciju? Ja nigdje nevidim da Velez trazi i diktira ostalim klubovima kako ce se ponasat. Ja samo vidim jedan klub koji se bori za sebe i da ima normalne uvjete za igru. I izborit ce se za to. A vi nastavite castit kad igrate izmedju sebe ako vam je draze tako, daleko ce te dogurat.

Samo je zalosno/smijesno (kako hoces) citat kako pljujes nesto sto bi trebalo biti normalno i pozitivno za BH fudbal, pa od bilo koga da to dodje. A jos zalosnije kad kazes jesmo li svi govorili da je tako i ne moze drugacije...ako se budemo ovom logikom vodili necemo nikad nista u fudbalu znacajno ni napravit, kao ni sta drugo u ovoj nasoj drzavi...

Ja, za razliku od tebe, zelim napredak u BH fudbalu, a on nece doc sve dok sudije vode glavnu igru na terenu a nasi klubovi se ne okrenu zdravoj klubskoj politici i ulaganja u infrastrukturu. Pa zato bi pohvalio stav kakav Velez sad ima o sudijama, da je bilo koji klub to uradio. I nebi pljuvao ni govorio vi se nasli nesto mijenjat, nego borio se da i moj klub krene istim putem. Svi bi htjeli, (a sto je najgore svake godine se i necemu nadamo, nekom iskoraku, sto je bas smjiesno) da gledamo repku na svjetskom i evropskom prvenstvu, da gledamo domace klubove po evropi kao vardara, rijeku, ali nam je normalno i dopustivo gledat sudijske lakrdije po bh terenima.

A to da je Velez bio rak rana BH fudbala, pa daj brate sve te dokaze da vidim. I da vidim sve te zalbe ostalih klubova protiv veleza, jer kad te neko steti godinama tako jako, svak normalan ode i podigne optuzbu.. Velez stelio najvise a ispadao, dok drugi uzimali titule? Pa bas je ovo combe logika.

I jel ova sadasnja velezova uprava stelila? Ako je klub vodio neko i imao jednu politiku, jel to znaci da klub ne moze promjenut svoju politiku i krenut nekim novim, boljim putem za bolje sutra sa novim ljudima?
Brate ti mene odusevljavas razmisljanjem stavom i prezentacijom za sta se svi borimo i zelimo. Ima li te na nasem forumu. Mozes i na pp
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la sviunapad1010 » 21 sep 2017, 19:59

1922VFC1981 je napisao/la:
combe je napisao/la:Ja ne znam zasto sad kmecite. Kada su svi na pocetku govorili da bez sudija nema nista vi ste govorili da ce te vi sve na posteno. Zato sad tiho. Imate srece sto je ovo kup. A realno i u prvenstvu ce vas klat.
Realno u ovom yebenom federalnom savezu vase ime koje ste nekada imali nikom nista ne znaci.
Ovo "nekad" govorim iz razloga jer iako ste mi jako drag klub trebate bit realni.
Vi ste trenutno drugi razred fudbala jedne od najlosijih liga na svijetu, i u tom rangu ste po kvalitetu tek 3-4 ekipa, realno(sto je najvise tuzno) i u svim segmentima ste tek druga ekipa u svom gradu.
Sad zanemarite sve cinjenice zasto je to tako i prihvatite realnost. Jer od plakanja i kukanja nema nista. Vi non-stop trazite na racun oduzetog stadiona neko sazaljenje. A realno vi ste jedna od ekipa koja je najvise kesa od drzave dobila. Pa i og grada Mostara ste vise dobili nego kockasti. Sad ako je to neko i pokrao to su opet vasi ljudi.
Pricate o postenju i sudenju. A nije bilo goreg gostovanja od Vrapcica gore ste prije udarali, otimali itd. Mesetarili ste i prodavali ko i svi drugi. Samo se sjetite kako ste izbacili Slobodu da GOSK ostane. Kako ste sa Modricom odigrali x da ispadne Orasje itd.
Zato budite spremni da sve dode na naplatu i mante kukanja.
Mi dobili najvise kesa od drzave?
Mi od grada dobili vise para od ovih kockastih?
Ako je sloboda izgubila od slavije u direktnom okrsaju te 2 ekipe za ostanak u ligi,kako i zasto je Velez onda tu istu slobodu izbacio?(svoj neuspjeh drugom pripisivat je najlakse)
Isto ko da je neko dijete pisalo ovaj tekst iz zajebancije,daj malo vise realnosti ili moguce da s mnogo stvari nisi upoznat a pricas o njima.
Jeste dobili najviše i vaši su pokrali. Covjek piše cinjenice. Dobili više od mađara nudio vam Beslic vracanje na stadion vasi odbili hoće stadion u sjevernom logoru. Vasi su vas ishandrili i pokrali kao i nas naši sta se bunite kad neko cinjenice piše. Dobili ste para bruku sa federalnog i kantonalnog nivo. Cak od ministarstva za raseljene osobe ybt led gdje to ima.
A evo ovo nekad sam davno i objavio.

slika
slika
slika
slika
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 21 sep 2017, 20:02

@combe, znaci ako su se Tanovic, Pika i kompanija bavili radnjama kakvim su se bavili, mi, koji smo se Skupstinama i borbom iz ljubavi prema Velezu borili da ih otjeramo, ne smijemo ici postenim putem jer su se oni bavili mutnim radnjama? Iz tog razloga smo mi "kurv.a" koja ne smije ici posteno ni na sta nego moramo nastavit istim putem koji nas je doveo do gasenja?

Pravo balidzansko razmsiljanje

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 21 sep 2017, 20:06

@sviunapad jesmo dobivali, i pokrali su nasi. A stoji li to sto covjek kaze da sad mi ne smijemo transparentno poslovat i radit jer su mesetari koji su sisali klub krali, i sad mi moramo nastavit istim putem? Od ovoga ni 10% nije doslo u Velez, a ti i ja i svako normalan zna da u papirima ne pise bas sve koliko je ko dobio i na koji nacin

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la sviunapad1010 » 21 sep 2017, 20:16

@drakensang samo kažem ovaj post sto je napisao @combe da ste dobijali i dobijate jeste to što su vaši pokrali je drugo. Nemojte šuplje da nije. Evo ti nađi za Slobodu sa federalnog nivoa i kantonalnog koliko smo dobili pa objavi slobodno. Imam ja ovog jos ali da ne objavljujem ovo sam trazio kad su jednom vasi forumasi pljuvali po Slobodi nicim izazvano. I u pravu je @hercegovina imate ovdje na forumu par delegata koji isprovociraju pa kad im neko uzvrati kmeče. Podržavam svakog ko radi sportski i pošteno i tome svi trebaju težiti ali sam isto tako napisao iz ove lige na taj način da uđete morate imati ekipu jaku da bi se borila za vrh PL ako opet i tada. Samo budite i vi malo realniji prema sebi i prema drugima. Mnogi ovdje forumasi to nisu. Respekt za druge i imate respekt. Pozdrav za sve istinske i prave navijače ma za koga navijali i neću dalje ovdje.
Zadnja izmjena: sviunapad1010, dana/u 21 sep 2017, 20:18, ukupno mijenjano 1 put.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 21 sep 2017, 20:17

sviunapad1010 je napisao/la:
1922VFC1981 je napisao/la:
combe je napisao/la:Ja ne znam zasto sad kmecite. Kada su svi na pocetku govorili da bez sudija nema nista vi ste govorili da ce te vi sve na posteno. Zato sad tiho. Imate srece sto je ovo kup. A realno i u prvenstvu ce vas klat.
Realno u ovom yebenom federalnom savezu vase ime koje ste nekada imali nikom nista ne znaci.
Ovo "nekad" govorim iz razloga jer iako ste mi jako drag klub trebate bit realni.
Vi ste trenutno drugi razred fudbala jedne od najlosijih liga na svijetu, i u tom rangu ste po kvalitetu tek 3-4 ekipa, realno(sto je najvise tuzno) i u svim segmentima ste tek druga ekipa u svom gradu.
Sad zanemarite sve cinjenice zasto je to tako i prihvatite realnost. Jer od plakanja i kukanja nema nista. Vi non-stop trazite na racun oduzetog stadiona neko sazaljenje. A realno vi ste jedna od ekipa koja je najvise kesa od drzave dobila. Pa i og grada Mostara ste vise dobili nego kockasti. Sad ako je to neko i pokrao to su opet vasi ljudi.
Pricate o postenju i sudenju. A nije bilo goreg gostovanja od Vrapcica gore ste prije udarali, otimali itd. Mesetarili ste i prodavali ko i svi drugi. Samo se sjetite kako ste izbacili Slobodu da GOSK ostane. Kako ste sa Modricom odigrali x da ispadne Orasje itd.
Zato budite spremni da sve dode na naplatu i mante kukanja.
Mi dobili najvise kesa od drzave?
Mi od grada dobili vise para od ovih kockastih?
Ako je sloboda izgubila od slavije u direktnom okrsaju te 2 ekipe za ostanak u ligi,kako i zasto je Velez onda tu istu slobodu izbacio?(svoj neuspjeh drugom pripisivat je najlakse)
Isto ko da je neko dijete pisalo ovaj tekst iz zajebancije,daj malo vise realnosti ili moguce da s mnogo stvari nisi upoznat a pricas o njima.
Jeste dobili najviše i vaši su pokrali. Covjek piše cinjenice. Dobili više od mađara nudio vam Beslic vracanje na stadion vasi odbili hoće stadion u sjevernom logoru. Vasi su vas ishandrili i pokrali kao i nas naši sta se bunite kad neko cinjenice piše. Dobili ste para bruku sa federalnog i kantonalnog nivo. Cak od ministarstva za raseljene osobe ybt led gdje to ima.
A evo ovo nekad sam davno i objavio.

slika
slika
slika
slika
Sta ti pricas bolan? Kakav Ljubo Beslic?

Ko je on da nudi nesto sto je od 1958 u vlasnistvu Grada Mostara? Obicna HDZ pudlica.

Stadion je gradski a ne necija privatna prcija i nema niko pravo da zabranjuje i odobrava nekome ko ce igrati ili ne.

Lupas ovdje stvari o kojima veze nemas. Lako je tebi iz Tuzle pametovati. Haj dodji na BB pa da vidimo sta ce ti reci nositelji Europskih vrijednosti i kako ces proci.

Redovno idem u Mostar i znam dobro sta se desava dole a 90% rodbine zivi u Mostaru.

8 godina nema izbora zbog ovakvih poltrona kao sto je Ljubo. Skidam kapu ljudima koji se bore da opstanu u Mostaru zbog njihove politike. Zato je Mostar kljucan za opstanak Bosnjaka BiH.

Ovdje vise nije bitan ni sport ni Velez, nego su druge krupne stvari u pitanju.

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.