RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
rodjak
Postovi: 2255
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 23 sep 2017, 04:46

HNKBranitelj je napisao/la: Što se tiče stadiona ,dobili ste ponudu da igrate na njemu pod istim uvijetima kao i Zrinjski tj. da ne plaćate nikakvu rentu samo da podijelite održavanje stadiona, dok smo mi trebali za jednu utakmicu platiti 30 000 KM.
Pa to što govoriš za recimo svoje dijete da ga vodiš na stadion pod BB isto bi se desilo i nekom u dresu Zrinjskog da ide u Vrapčiće , ili u Sarajevo.
To je tako u cijeloj državi, a i po Europi imaš masu takvih slučajeva, ne treba ti dalje od Beograda.
totalne lazi.

Prvo, nama niko nema sta da nudi u vezi Gradskog stadiona (a koji je napravljen za Velezove svrhe) nego je trebalo da se dogovori da se stadion dodjeljuje i zrinjskom i Velezu pod potpuno istim uslovima

Ako ti mislis da je "Pod istim uvjetima" samo to da se daje ista klicina novca za odrzavanje onda veze nemas,i bubas bezveze

Pod istim uslovima/uvjetima bi bilo(prije ovih jednakih para za odrzavanje) kao prvo da se Velezu omoguci na stadionu da ima svoju trofejnu sobu kao sto to sada ima i zrinjski,dalje svi natpisi HSK zrinjski bi trebali biti izbrisani ili da na jednoj strani tribina stoje natpisi HSK zrinjski a na drugoj FK VELEZ,dalje sto se tice zastava.Kad igra Velez da se postavljaju zastave koje Velez zeli a kad igrate vi onda vi stavljajte kakve god hocete.Zatim reklame,kad ste vi domacini stavljajte svoje reklame a kada smo mi domacini onda ce mo mi stavljati nase reklame.Obezbjedjenje stadiona i ulaza,kad je Velez domacin treba da stavlja svoje osiguranje a kad zrinjski igra onda nek stavlja svoje(sta bi mi trebali da nam zrinjski daje svoje osiguranje,malo sutra).Policija bi trebala garantovati sigurnost svih navijaca i nesmetan put do stadiona.Odrediti dane za treninge,podjednako kako za Velez tako i za zrinjski.Isto tako i za omladinski pogon.Kada zrinjski zeli da napravi neki turnir ili prijateljsku utakmicu treba mu omoguciti to,ali isto tako kada Velez bude mislio napraviti ponovo Februarski turnir,treba mu to omoguciti.I onda na kraju dodju te pare koje si ti kao jedino spomenuo i nek klubovi placaju istu lovu za odrzavanje.
Evo ovo ti je primjer kako bi klubovi trebali ravnopravno i na istim osnovama dijeliti jedan sportski objekat,ali znajuci kakvo je (politicko) stanje tamo kod vas to je utopija.
Ako bi ovako pristali da zajednicki djelimo stadion mislim da sa nase strane ne da bi niko imo nesto protiv ,nego bi svi jedva docekali,ali znamo da je stvarnost drugacija i da se svim snagama sprecavalo da se to desi.Bola nismo mi iz Mongolije,znamo mi sta je u pitanju.
Ato da su nas "nasi" uzimali lopatom i da su mesetarili sa drugim klubovima to stoji :evil: , zato smo i dosli u ovu krizu iz koje se jos vadimo i pored velike borbe ljudi iz uprave i navijaca.Ali najgore je proslo,sada smo svakim danom jaci,nije to jos na zavidnom nivou ali bice uskoro.FORZA VELEZ
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
oldbridge
Postovi: 377
Pridružen/a: 10 dec 2010, 15:29
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la oldbridge » 23 sep 2017, 05:24

Novonaseljeno stanovnistvo srednje bosne, majorizirani blasfemicari, demagozi, te pokoji autohtoni hercegovacki kmet, neumorno protura svoja sranja na koja cesto nasjednemo i skrenemo sa sportske teme.

Dokle?
Umro stari pjesnik, umrla Emina
ostala je pusta bašća od jasmina
salomljen je ibrik, uvehlo je cvijeće
pjesma o Emini nikad umrijet' neće.


MUSVDG

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 23 sep 2017, 07:46

SVI SMO MI IBRO RAHIMIĆ

MAMU VAM **** KAZNITE NAS 100 GODINA,PLATITE RUSKU AVIJACIJU DA NAM BOMBARDUJE STADION,GAĐAJTE NAS NAPALMOM OPET CEMO OSTAT ŽIVI I BORIT SE ZA VELEŽ

PODRŠKA IBRI,EL PREZIDENTEU I ČITAVOJ UPRAVI


SAMO JAK I BRUTALAN ODGOVOR ZA SVE MRZITELJE VELEŽA BEZ STAJANJA I MILOSTI .FORZA
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la spiska » 23 sep 2017, 08:37

theboss_RD07 je napisao/la:
1922VFC1981 je napisao/la:
combe je napisao/la:Seljaci su vam i prosle sezone pomogli da ostanete. Dolazili ste u prvom dijelu i pi zdili da vam damo bod.
Radi takvih krkana ko ti vas niko i ne moze i svi se pisa ju na tu prciju od koje jos samo ime ostalo.
I za razliku od vas mi smo kako ti kazes selo al makar cijelo a ne pola grada. I kao selo smo teritorijalno veci od vas odnosno onog sto vama pripada, tu ne racunaj kockasti mostar.
Jbi mamu dosadnu,zivi zivot kani se foruma cuj mi njih molili za bodove hahaha
Necu uopste da se ukljucujem u nikakve diskusije oko Vrapcica, Bijelog Brijega, rata i slicno. Nije moje da pricam o tome.
Samo sam se htio za ovo napisat:
Koliko ti druze pratis svoj klub? Opste je poznata cinjenica da su Zvijezda i Velez vise puta poslovali s bodovima. Par puta u nasu korist, ali vise puta u vasu.
Ko je i malo upucen i realan on ce ti potvrdit ovo

100% si upravi više puta smo mi čupali velez nego oni nas.

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 23 sep 2017, 09:54

A spiska jesmo li dolazili pitat vas bod prosle sezone kako combe kaze :lol: :lol:

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3523
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Alminjo99 » 23 sep 2017, 10:27

U inat svima danas po 3 boda! Forza Rođeni! :bih:
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 23 sep 2017, 11:18





FORCA VELEŽ NIKAD NE PREDAJ SE

HAJDE ROĐENI OBRADUJTE DANAS OVU CRVENU BAGRU KOJOJ JE VELEŽ SVE U ŽIVOTU
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 1922VFC1981 » 23 sep 2017, 13:42

Ne mogu oni bez Veleza dzaba sve.. Idemo danas 3 boda ROĐENIII !!
MUSVDG
#musvdg

keno83
Postovi: 698
Pridružen/a: 19 nov 2014, 12:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la keno83 » 23 sep 2017, 14:32

HNKBranitelj je napisao/la:
keno83 je napisao/la:

ko si bolan ti? znas li ti ko je Velez, da ga poredis sa Zrinjskim? znas li ko je u Mostaru navijao za Velez do rata i koliko strasno, znas li ti koliko Hrvata je poslije rata prodalo stanove ili zamijenilo i preslo na desnu stranu? znas li zasto, zato sto necete da zivite sa muslimanima, bolan u ulazu mi je pet familija odselilo, nikad ih niko nije posmatrao nikako drugacije nego kao ljude, otisli su redom po njihovim rijecima, jer zele zivjeti medju svojim narodom, uz osmijeh, i uz preporuku crkve. sa druge strane znas li koliko je Bosnjaka baceno kroz prozor iz stanove, koliko su Tuta, Stela i drugi opljackali i pobili ljudi bez oruzja, i na kraju znas li koja je razlika sto nikad necete uzet Mostar, a vraski ste lako mogli, jer se plasite i bjezite.

Drug mi kupuje stan, i trazi i trazi, i nalazim mu stan, na obnovljenoj zgradi na bulevaru ispunjava i presisa mu sve planove koje je imao, a cijene taman koliko je mislio da potrosi, znas sta kaze, nemoj brate tu, ja bi dublje na desnu stranu, ja se frapirao, reko stani, neces stan u centru **** grada, jer si blizu mjesta, koje je simbol grada Starog, jer si blizu Musale, Gimnazije, i da ga ****, jednako blizu Rondoa, kaze nemoj o tome brate, ispalo je nesto na Balinovcu tamo cu, u isto vrijeme, par mjeseci kasnije ja fino uzimam stan preko puta Mepasa, a zajednicki nam kolega opet Bosnjak, uzima stan blizu njega, na Balinovcu (koja ironija), zato nikad nista necete napravit, jer samo sebi suzavate prostor.
I da, u pravu si na popisu je bilo oko 10 000 ne Hrvata na desnoj strani, ali ti ja sad odgovorno tvrdim da i nekretnina i ljudi na desnoj obali, trenutno je i par hiljada vise, plus sto vas se gro iselilo, sami sebi suzavate prostor za zivot.

sto se tice ljudi i logora, znas koja je razlika nas i vas, ja i mi svaki dan proklinjemo onog ko je pobio ljude U Grabovici, i dr mjestima gdje su nevini ne Bosnjaci stradali, ja za njega ne zelim sudjenje nego vjesanje, javno pred zenom mu i djecom, dok vi na Stelu, Tutu, Praljka, Jelica, nedate, kao da su vas rodili, (a i da jesu, ubica i lopov su ubica i lopov), pa jebote zar ti treba crkva, hdz, ili bilo ko, da za necovjeka kazes da je necovjek i okanis se velicanje takvog.
isti slucaj je nesretni Vedran Puljic, kazete dosli oni u Siroki, pa trebalo je sve ih pobit, pa bola sve i da su se dosli tuci, tuci se, ne ubijaj, pa evo sta su trebali u Hrvatskoj kad se pobiju Armada i Torcida ili BBB, bil tada bilo ok, da neko u Zagrebu izvadi pusku i rafala po ljudima, jer se kao taj neko dosao tuci?
i na kraju logor osnovna hhaha, moram se nasmijat, jedno je logor za civile, a jedno za vojnike uhvacene u akcijama, ili kad ih uhvatis, da ih pustis uz buket ruza, daj zivota ti mani mi toga, kao da sam u Zanzibaru bio.
stipu zivota ti Zrinjskog tu je isto kao ono sa ljudima i neljudima, zna se sta to predstavlja i kakva mu je ideologija, vecu tradiciju ima taj klub koji nosis na avataru, a doce dan vjeruj, kad ovi sto ga danas vode ce se javno stiditi i prati od toga, jos da ti kazem, taj koji je sada alfa i omega u tom Zrinjskom i dan danas ima Velezov dres u ormaru i kad smo jednom na tu temu pricali, sta ces tu, znas sta je rekao, morao sam, naredili su mi inace Interagent ode u propast, jednako kao sto su Hrvati uvijek imali ministarstvo finansija i kontrolisali sve tokove novca u zemlji, a znas li za sta su to nedavno zamjenili? osiguravajuce kuce, da zamjenili su ministarstva sa Bosnjacima, nakon sto se Covic dosjetio sa kompanijom da su pare u osiguravajucim kucama, i tako nastade Central osiguranje.
brajo brajo, treba biti covjek samo to imam reci, znas jedne prilike dok su ljudi u Heliodromu bili zatvoreni, pucao je cijeli dan i noc tenk na istocnu stranu, i znas sta se desilo, izlijece upravnik, ili ko li je vec bio, kaze, prciN vaN majku prestanite vise, ne mogu dahnut pola sata, i tada stade nakratko. ehhh ne ponovilo se i savjet najbolji ikad, kad nesto zelite uzet, poklopit, sirite se a ne suzavajte sebi prostor.
Znam ja dobro sve, ja sam rodjen i odrasto u mostaru na rondou sa icom,đanijem,mirom,pinđom,manjgom,ćonom,nihom,dadom a moćni hamica radio.
Velež je k.urac i ostalo je od njega samo ime a vode ga seljacine iz podvelezja i dubrava sa asistencijom nevesinjaca,gacana,jablanicana,konjicana uglavnom sda. U ISTOCNOM Mostaru nemas firme dobre uopće,napravili geto ljudi
Ja sam prico o stanju u klubovima a ti si okreno na rat. S obzirom da ste veliki mitomani ne bi vam ni malo dijete povjerovalo u pricu sa zapadne strane protjerani svi ne hrvati, a sa istocne hrvati dobrovoljno otisli hahah,jako smijesno
Zato i kazem danas na zapadnoj strani zivi oko 10 000 ne hrvata , a na istocnoj ni 500 hrvata.
Spomeno sam samo Zalik a gdje ostala naselja. Recimo u gnojnicama je sve protjerano a naseljeno nevesinjcima
Logor u 4. osnovnoj gdje je bilo zzatvoreno i muceno preko 130 osobaa,a 25 izgubilo zivot. Likovi koji su tu bili stražari i dan danas hodaju istocnom stranom kao najvece hadzije eto koliko "imate" osjecaja kako kazes za zrtve i kako ih proklinjete.
Ustani i reci Danko Sulenta to je gospodin koji pomaze sve mostarske timove a tvoja prica oko njega i veleza ,pa ni gebels ne bi bolje to smislio od tebe. Kad se prosle godine igro kup sa zrinjskim svi ste ga zvali nemojte igrati sa punim sastavom, igrajte lakse :urnebes:
Lik pomaze lokomotivu najvise iz razloga jer je njgov otac tvorac i generator najveceg uspjeha lokomotive, ugradio je svoj zivot u nju i na racun toga joj pomaže dan danas. Točno je da i veležu daje sponzorstvo kao i branitelju i ostalim timovima za razliku od bilo koga sa istocne strane koji ne bi marke dao ni zrinjskom ni branitelju ni bilo koje hrvatskom klub jer jednostavno mrznja je prevelika
Sto se tice zrinjskog nisu ni oni neki dzentlmeni ali su za vas real madrid po svemu ,necete nikad bit ko zrinjski
Prvo isplatite branitelj za lukomirka,bebanica i vidovica postenjacine?
L.p zivite u svojim lažima do daljenjg
prvo Hrvata nije do Dzeme Bijedica bilo ni trecina u Mostaru, on ih je doselio iz skutorije i sirio grad na zapad, tako da ih na istoku nikad nije ni bilo, jer je Mostar Osmanlijski gradmalte ne, sirio se dijelom Luke i Mahale, i tu su zivjeli iskljucivo pripadnici jednog naroda, koji su imali zemlju po desnoj strani, na kojoj su im radili uvezeni skutori ili kmetovi, kasnije je ta zemlja oduzimana i pravljene su stambene zgrade i deseljavan narod, radi sirenja grada..
Drugo ako vec Danka smatras Mostarcem, odmah da ti kazem da je njegov otac dosao iz okolice Splita, a majka mu je rodjena pored Capljine, tako da...
dnevno je po istocnoj strani padalo nekoliko hiljada granata i razumijem ljude koji su otisli gdje rata skoro da i nije bilo, opet se zapitaj, ko li je bacao te granate hahah..
nadalje od Veleza ostalo samo ime, da slazem se, al u kurcu, to bi vi voljeli, jer kad nekome otmes stadion, pobacas mu u smece sve sto je imao, protjeras ga, ocito je da je cudo i ime da je ostalo.
ko ga vodi? da ga "Mostarci" nisu ubijali mogli su ga i oni vodit, ali ne ide zajedno protjerivanje sa stadiona, gasenje kluba i ulaganje u isti.
sto se tice ulaganja u Zrinjski, to je isto da ustane Pavelic i kaze obnavljam ustasluk, ajmo prilozi, bola ko ce normalan tom klubu ista dati, to je zlo. u ustasama je bilo dosta Bosnjaka, i to je cinjenica, ali mi se ne dicimo sa tim zlom, i preziremo ih, a vi, ma daj..

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4731
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Bazinga12345 » 23 sep 2017, 15:58

Moramo iskoristiti lošu situaciju u rudaru i dobit ovo,nadam se da neće biti problema.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4731
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Bazinga12345 » 23 sep 2017, 16:52

Ko je ovo spasio čist gol
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la combe » 23 sep 2017, 19:07

Cudna ste vi raja iz Mostara. Cim pu site ne javljate se il ste svi otisli u kakanj? Posto vi na gostovanja idete u velikom broju.
Da ste kakve donatorske sergije organizovali pa zbavili kakvog igraca. Ovako kome se digne i svrsi po vama.
Al zaboravio sam garant vas je opet sudija povalio.

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la FSB » 23 sep 2017, 19:07

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 09 nov 2017, 19:15, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babatunde » 23 sep 2017, 19:27

combe je napisao/la:Cudna ste vi raja iz Mostara. Cim pu site ne javljate se il ste svi otisli u kakanj? Posto vi na gostovanja idete u velikom broju.
Da ste kakve donatorske sergije organizovali pa zbavili kakvog igraca. Ovako kome se digne i svrsi po vama.
Al zaboravio sam garant vas je opet sudija povalio.
Povalimo ti mi svi iz busa staru :wave:
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la combe » 23 sep 2017, 19:32

Babatunde je napisao/la:
combe je napisao/la:Cudna ste vi raja iz Mostara. Cim pu site ne javljate se il ste svi otisli u kakanj? Posto vi na gostovanja idete u velikom broju.
Da ste kakve donatorske sergije organizovali pa zbavili kakvog igraca. Ovako kome se digne i svrsi po vama.
Al zaboravio sam garant vas je opet sudija povalio.
Povalimo ti qmi svi iz busa staru :wave:
Vi ste svakako ekipno i pojedinacno poznati yebaci. Odkud jedan bus kad vi uvijek idete u kolonama. Pomoce Dilfa no sikiriki. Jos jedna sergija + vitre i eto vas medu 3.
Za nesto vise treba vam merhamet medunarodnog karaktera.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 23 sep 2017, 20:15

Definitivno najlosija utakmica koju smo odigrali u zadnju godinu ipo. Cak losije i od one ekipe iz jesenjeg dijela prosle sezone. Pa mi nismo opalili na go i napravili 4 dodavanja. Dali je umor od kupa ili nesto drugo jer ova ekipa moze puno vise. Nije ni rudar nista vise pokazao osim borbe,onog naseg autogola i fule Spahica sa 3 metra. Uglavnom zasluzeno su nas izvrnuli. Nama idu sada dvije kuci pa Igman na strani . Ukoliko se zelimo prikljuciti vrhu mora se mnogo toga promjeniti jer je nevjerovatno kako ova ekipa igra vruce hladno a mogu mnogo bolje.

@combe kani se nekih prica o vitrama i sergijama. Nadji mi klub u regionu gdje su navijaci kupili klubu autobus,semafor,gdje ucestvuju u gradnji stadiona,toliko akcija iz ljubavi za svoj klub kao i ova zadnja gdje je u pretprodaji na kartama skupljeno preko 60 hiljada maraka. Nema ga brato i kani se toga jer si i ti svjestan koliko dajemo za klub i sta smo sve prosli zadnjih 25 godina. Kuliraj brato i ne smaraj na ovoj temi. Niko nije pisao da cemo se vratit ove godine. Zelja i ambicija postoje ali nadanja su nesto drugo jer je puno bolja ekipa od ove potrebna za povratak. Borit cemo se dok budemo imali sanse a bodrit i kad budemo i ne budemo imali sanse.
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
rodjak
Postovi: 2255
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 23 sep 2017, 22:11

nema se sta dodati ,zasluzena pobjeda Rudara,mada nisu ni oni prikazali neku aman igru,ali su bili malo manje losiji od nas ,gdje smo mi odigrali katastrofalno(nije mi samo jasno da nasi igraci mogu odigrati onako lose,ni u snu nisam mogo to zamisliti ,pa mi se sa loptom nismo sastavili citavu utakmicu a protivnik nije bio toliko jak).Ali nema veze to je fudbal,idemo dalje,probati ispraviti greske i nastaviti dalje prema svom cilju sve dok ima ikakve sanse.Ovi koji dodju ovdje samo radi provociranja,bolje bi im bilo da se okrenu svome klubu jer nigdje ne cvijeta cvijece.
FORZA VELEZ :tokralju:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3523
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Alminjo99 » 23 sep 2017, 22:29

Sramna igra danas. Ne zna se koji je igrač lošije odigrao.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babatunde » 24 sep 2017, 00:58

combe je napisao/la:
Babatunde je napisao/la:
combe je napisao/la:Cudna ste vi raja iz Mostara. Cim pu site ne javljate se il ste svi otisli u kakanj? Posto vi na gostovanja idete u velikom broju.
Da ste kakve donatorske sergije organizovali pa zbavili kakvog igraca. Ovako kome se digne i svrsi po vama.
Al zaboravio sam garant vas je opet sudija povalio.
Povalimo ti qmi svi iz busa staru :wave:
Vi ste svakako ekipno i pojedinacno poznati yebaci. Odkud jedan bus kad vi uvijek idete u kolonama. Pomoce Dilfa no sikiriki. Jos jedna sergija + vitre i eto vas medu 3.
Za nesto vise treba vam merhamet medunarodnog karaktera.
Dat ce vam bola Fadil






















Nekad.
Combe cmaru jel te **** dilFa :lol:
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babatunde » 25 sep 2017, 15:49

STIDITE SE, PICKE!!
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.