RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babatunde » 08 apr 2017, 23:42

PICKE, MANEKENI, STIDITE SE
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la LjumanM95 » 09 apr 2017, 17:02

A to je fudbal momci, a i liga je takva da su otprilike 80% ekipa na istom nivou, u 5-10 deka. K'o što smo mi vas neočekivano razbili, slijedeći put ćete vi nekoga drugog. Haman da se i nama moralo vratiti za sve glupo izgubljene bodove ovog proljeća.

Sretno u nastavku prvenstva, preveliki je klub Velež da bi naredne sezone igrao sa Klisom ili Uskopljem. :bih:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 09 apr 2017, 18:16

LjumanM95 je napisao/la:A to je fudbal momci, a i liga je takva da su otprilike 80% ekipa na istom nivou, u 5-10 deka. K'o što smo mi vas neočekivano razbili, slijedeći put ćete vi nekoga drugog. Haman da se i nama moralo vratiti za sve glupo izgubljene bodove ovog proljeća.

Sretno u nastavku prvenstva, preveliki je klub Velež da bi naredne sezone igrao sa Klisom ili Uskopljem. :bih:
Ma normala druze. Vazda smo sportski prihvatali poraz. Oscilacije kod ovako mladih igraca su ocekivane. Malo nas je syebalo jer nam fale 4 igraca (Penaso,Mahinic,Handzic i Ovcina) ali nije izgovor i nadat se da cemo u naredne 4 sve to ispravit. Imamo 3 kuci i Novi Travnik u gostima. Vama cestitke i idemo dalje
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

esprit24
Postovi: 5380
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la esprit24 » 09 apr 2017, 18:41

Vi jednostavno morate pobjediti ove cetiri utakmice koje vam prestoje, ako mislite ostat u ligi. Nadam se da su rezultati iz Gracanice i Orasja dovoljan alarm vasoj upravi sta se radi u ovoj ligi. Sa te cetiri pobjede idete rastereceno u capljinu i uz more armije na tribinama cekirate im kartu za rang nize. U suprotnom ce vas povaliti a onda ce vam mozda biti kasno. Takodje u ovoj ligi ce vam trebati pet-sest prijateljskih ekipa koje ce vam pomoci da udjete u premier ligu na godinu, jer kolko god se Hasic trudio da budete posteni to u ovoj ligi ne prolazi i oni su toliko mocni da vas povale u sred Mostara. Tako da pamet u glavu i sretno do opstanka ;)
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
Motti
Postovi: 174
Pridružen/a: 23 jul 2014, 17:29
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Motti » 09 apr 2017, 19:01

esprit24 je napisao/la:Vi jednostavno morate pobjediti ove cetiri utakmice koje vam prestoje, ako mislite ostat u ligi. Nadam se da su rezultati iz Gracanice i Orasja dovoljan alarm vasoj upravi sta se radi u ovoj ligi. Sa te cetiri pobjede idete rastereceno u capljinu i uz more armije na tribinama cekirate im kartu za rang nize. U suprotnom ce vas povaliti a onda ce vam mozda biti kasno. Takodje u ovoj ligi ce vam trebati pet-sest prijateljskih ekipa koje ce vam pomoci da udjete u premier ligu na godinu, jer kolko god se Hasic trudio da budete posteni to u ovoj ligi ne prolazi i oni su toliko mocni da vas povale u sred Mostara. Tako da pamet u glavu i sretno do opstanka ;)
Sve sto si rekao stoji, jako je tesko mijenjati te stvari u ovakvoj ligi. Nadam se da mozemo osigurat opstanak, a onda pojacat sastav jer ova ekipa nije dovoljna za ulazak u visi rang. Velezu je bitno da se stabilizuje, finansijski i infrastrukturno jer ovo sigurno nije instant projekat tek da se udje u Premijer ligu, vec da se stvori jak klub u svakom smislu. Rezultati ce doci kada se stvore uslovi i kada ova mlada ekipa napreduje uz par ciljanih pojacanja prije svega u napadu.
Postao/la Sir Matt dana 23 dec 2012, 22:08

Više uopšte nema užitka gledat utakmice a to zbunjuje , i smeta . Razumiš priku ?

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 10 apr 2017, 12:23

304 km
slika

238 km
slika

232 km
slika

Donji dio te neke federalne lige. Sve o svom trosku. Ljubav je to zestoka. Kapa do poda momci za sve ove kilometre i podrsku mostarskim Rođenim. Dzuturum sam ali naklon :tokralju: :tokralju:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 10 apr 2017, 17:36

UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 11 apr 2017, 20:28

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:slika
slika
slika

Vraca se ponos Mostara. Armija veca iz dana u dan. Nek je ziva i zdrava mala Una. Prvo članska Veleža pa onda u knjige rođenih. Ma i ovo drugo lijepo zvuci :tokralju: :tokralju:
slika[/quote]
slika[/quote]

slika
Hajmo rođeni jos jace. Slabo je ovo . Moramo prebacit 2000[/quote]

slika[/quote]

slika
Hajmo armijo jos jace slabo je ovo
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babatunde » 12 apr 2017, 15:18

Željko Samardžić: Koncertom za Velež mnogima ću začepiti usta
Željko Samardžić rado je viđen gost u Sarajevu. Publika sa nestrpljenjem očekuje njegov veliki solistički koncert u glavnom gradu BiH, a priliku da uživa u njegovim pjesmama imali su fanovi u sarajevskom Domu mladih na slavljeničkom koncertu Jasne Gospić.

''Drago mi je što sam bio na ovom predivnom koncertu. Rado sam prihvatio poziv naše Jasne sa kojom imam odličan duet "Sarajevo meni putuje". Čestitao bih slavljenici na predivnoj večeri, kada je moja publika u pitanju nadam se i vjerujem da je ovo uvertira za moju veliku noć i pravi spektakl. Pored Sarajeva u planu su koncerti u Mostaru, Tuzli, Zenici... Moj album "Mila" putem interneta bit će u prodaji krajem tjedna. Kada publika čuje prvu pjesmu, bit će iznanđeni, ali poslije kreće nešto sasvim drugačije'', kaže Željko Samardžić za Faktor.

Popularni Želja poznat je kao veliki nogometni fan, a posebno ga raduju sve bolji rezultati njegovih "Rođenih".

''Imam kontakte sa novim rukovodstvom Veleža. Imamo i neke zajedničke planove. U pitanju je jedan lijep koncert podrške za moj voljeni klub. U sadašnjoj Upravi sada je fina raja. Koncertom ću začepiti usta pojedincima koji su svašta pričali i pisali. Slobodno to neka rade, ništa im ne zamjeram. Ali istina uvijek pobijedi'', kaže Samardžić.

ZACEPIT USTA, NEGO STA :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

Avatar
HNKBranitelj
Postovi: 210
Pridružen/a: 13 avg 2015, 16:20
Lokacija: Mostar-jug
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la HNKBranitelj » 12 apr 2017, 20:29

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Zelja nasa raja mostarska koja je otisla iz Mostara ali nikad nije izgubio onaj mostarski šmek i gospodski manir i vazda punog srca spominje nas Mostar i Velež. Nije za foruma zasto je slabije u Mostaru ali za mene i 99,9% mostaraca je vazda dobrodosao. Ponosan sto sam par puta bio u njegovom drustvu i napio se ko letva na onom mjestu zbog kojeg nije više u Mostaru. Šta je Želja milfača poyebao,mostarski Ron Jeremy :) ono jedan od vecih dinga s ovib prostora i raja žešća. Šta reći nego oktobar švica Želja 2000 zvanica i ljubav prema svom klubu. Tako je tata jedini. Zacepit im labrnje jer sve nas ista ljubav spaja. Ko yebe klošare
mostarac a prica "ekavicom" :lol: ,pravi šmek :lol:
HNK Branitelj Mostar 1992

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Tristan » 12 apr 2017, 21:14

HNKBranitelj je napisao/la:mostarac a prica "ekavicom" :lol: ,pravi šmek :lol:
Pricao bi i ti ekavicom kad bi zivio par godina u Srbiji, jednostavno sam od sebe pocinjes pricati kao i tvoja okolina, nenamjerno.
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 12 apr 2017, 21:41

Tristan je napisao/la:
HNKBranitelj je napisao/la:mostarac a prica "ekavicom" :lol: ,pravi šmek :lol:
Pricao bi i ti ekavicom kad bi zivio par godina u Srbiji, jednostavno sam od sebe pocinjes pricati kao i tvoja okolina, nenamjerno.
Nemoj mu zamjerit nije otisao dalje od rastana i bacevica da bi znao nesto o tome ali to ga ne sprijecava da prelista i komentarise Velezovu temu na cemu mu se zahvaljujem. Popularnost Veleza ili komplex. Trece postoji jedino ako je retardiran. Ako je ovo zadnje neka pise do mile volje
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Stone Island » 12 apr 2017, 22:27

HNKBranitelj je napisao/la:mostarac a prica "ekavicom" :lol: ,pravi šmek :lol:
Nikad se u Mostaru nije govorilo ni točka, ni tisuću...

Avatar
rodjak
Postovi: 2258
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 13 apr 2017, 04:48

Stone Island je napisao/la:
HNKBranitelj je napisao/la:mostarac a prica "ekavicom" :lol: ,pravi šmek :lol:
Nikad se u Mostaru nije govorilo ni točka, ni tisuću...
on bar zivi u drugoj drzavi i prica jezikom kojim se prica u toj drzavi,a sta reci za tebe,hoces da si mostarac a pricas ko da si neki splico ili u najboljem slucaju iz Gruda ili Imotskog :? .On je plako za srusenim mostom a ti i danas pjevas nema vise mostova i svrsavas pjevajuci to :crazy:
Da mostarc ode u ZG normalno je da poprimi govor velegrada kakav se tamo prica nakon nekog vremena zivljenja u njemu ali nije normalno to isto uraditi u sopstvenom gradu to jest najedanput izmjeniti govor po direktivi .Zamisli sada da neko srpske nacinalnosti,koji je rodjeni mostarac odjednom pocne pricati u sopstvenom gradu mleko,belo, hleb,bre itd :kafa: ,a to se desilo kod vas. :shh:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

mujoisuljo
Postovi: 1003
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mujoisuljo » 13 apr 2017, 07:58

HNKBranitelj je napisao/la:
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Zelja nasa raja mostarska koja je otisla iz Mostara ali nikad nije izgubio onaj mostarski šmek i gospodski manir i vazda punog srca spominje nas Mostar i Velež. Nije za foruma zasto je slabije u Mostaru ali za mene i 99,9% mostaraca je vazda dobrodosao. Ponosan sto sam par puta bio u njegovom drustvu i napio se ko letva na onom mjestu zbog kojeg nije više u Mostaru. Šta je Želja milfača poyebao,mostarski Ron Jeremy :) ono jedan od vecih dinga s ovib prostora i raja žešća. Šta reći nego oktobar švica Želja 2000 zvanica i ljubav prema svom klubu. Tako je tata jedini. Zacepit im labrnje jer sve nas ista ljubav spaja. Ko yebe klošare
mostarac a prica "ekavicom" :lol: ,pravi šmek :lol:
Šta ti imaš nekome reć?Još malo pa ćete početi kajkavskim pričati.Glumite veće Hrvate od samih Hrvata!
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

Avatar
emil02in
Postovi: 3689
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 13 apr 2017, 12:11

E jest se naš'o ko će mu reći,sve što imate ste ukrali,oteli i opljačkali 93' od stadiona i svega sro imate.Bježi gurbetu,mene bi stid bilo ,ali vi ne znate šta je to stid!
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
Motti
Postovi: 174
Pridružen/a: 23 jul 2014, 17:29
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Motti » 13 apr 2017, 12:51

Sta se lozite na komentare obicnog provokatora. Opustite se, Zeljko ne treba nikom objasnjavat ni ko je ni sta je. U subotu Orasje, najteza utakmica u sljedecem periodu i tu bi tri boda bi puno znacila. Ima li neki okvirni rok zavrsetka ove VIP tribine, bar betonskih radova?
Postao/la Sir Matt dana 23 dec 2012, 22:08

Više uopšte nema užitka gledat utakmice a to zbunjuje , i smeta . Razumiš priku ?

Avatar
samirr
Postovi: 8870
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la samirr » 14 apr 2017, 01:58

Sretno do opstanka.
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 14 apr 2017, 06:45

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:slika
slika
slika

Vraca se ponos Mostara. Armija veca iz dana u dan. Nek je ziva i zdrava mala Una. Prvo članska Veleža pa onda u knjige rođenih. Ma i ovo drugo lijepo zvuci :tokralju: :tokralju:
slika[/quote]
slika[/quote]

slika
Hajmo rođeni jos jace. Slabo je ovo . Moramo prebacit 2000[/quote]

slika[/quote]

slika
[/quote]
slika

25 novih za 2 dana. Tako je Armijo. Idemo jos jace. Forza :salut:


Sama hvala brato :salut: i bez ljutnje promjeni taj avatar. Ne stoji sekunde. Izbi oči svega mi
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 14 apr 2017, 16:36

kad ce nam iljo doc da ga hraknem u facu. dosta sto su pare koje su nama bile namjenjene uzeli sebi nego jos hoce da nas izbace prodajuci utakmice okolo.

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: MoKa14, Mostarac1922 i 28 gostiju.